Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

Επισκέπτης
Μολις τελειωσε το download και πηρα μια γευση απο την περιβοητη τσοντα της κ. Ντουβλη. Αυτα που εχω να παρατηρισω ειναι οτι η κ. Ντουβλη χρειαζεται διαιτα αμεσα και οτι στη Ελλαδα ουτε μια τσοντα της προκοπης δεν ειμαστε ικανοι να κανουμε. Που παει αυτη η χωρα ρε γαμωτο :headbang: :headbang: :headbang:
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Και ομως φιλε το ΦΠΑ που θα εισπραξη το κρατος με 21% ειναι 414446,28 μπορη και το ιδιο το κρατος να τον προστατευη απο την πειρατεια

Δεν τα ξερεις καλα
21% ΦΠΑ θα εισεπρατε το κρατος εφοσον κυκλοφορει σαν dvd αυτονομο
Ο Σιρινακης (που δεν θελει να το κατεβαζουμε και τσαμπα) ομως το κοτσαρε σε περιοδικο και αποδιδει μονο 4% ΦΠΑ
ΕΓΚΥΡΟ !!!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.644
Πόντοι
456
Νομιζω ειναι η τσοντα με το χαμηλοτερο ποσοστο σεξ/διαρκειας,πολυ κουβεντολοι βρε παιδια.Οσο για τις ερωτικες σκηνες τι να πω.....ακομα και μια πορνοηθοποιος πρεπει να εχει ενα μινιμουμ υποκριτικης.Ειναι τοσο κρυα η Ντουβλη και η Βιβιαν που ξενερωνεις.Αλλα ακομα και οι ερωτικες σκηνες ειναι κρυες.Μαπα το καρπουζι και πλεον περιμενουμε την επομενη κινηση του Σειρηνακη που ελπιζω να ειναι με γνωστο ξανθο μοντελο τβ περσονα συμφωνα με τις φημες που κυκλοφορουν.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
28k352d.gif
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δεν τα ξερεις καλα
21% ΦΠΑ θα εισεπρατε το κρατος εφοσον κυκλοφορει σαν dvd αυτονομο
Ο Σιρινακης (που δεν θελει να το κατεβαζουμε και τσαμπα) ομως το κοτσαρε σε περιοδικο και αποδιδει μονο 4% ΦΠΑ
ΕΓΚΥΡΟ !!!
σωστος.....
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Νομιζω ειναι η τσοντα με το χαμηλοτερο ποσοστο σεξ/διαρκειας,πολυ κουβεντολοι βρε παιδια.

όχι ρε...απλά έχει υπόθεση η υπερ-παραγωγή!!! :rockon: :rockon: :rockon:

...που ελπιζω να ειναι με γνωστο ξανθο μοντελο τβ [size=20pt]περσονα[/size]...

:think: :think: :think: :think:

απόχωρησε ρε αδερφέ...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Δεν τα ξερεις καλα
21% ΦΠΑ θα εισεπρατε το κρατος εφοσον κυκλοφορει σαν dvd αυτονομο
Ο Σιρινακης (που δεν θελει να το κατεβαζουμε και τσαμπα) ομως το κοτσαρε σε περιοδικο και αποδιδει μονο 4% ΦΠΑ
ΕΓΚΥΡΟ !!!
Προφανώς δεν πρόκειται για ηλίθιο - το άτομο ξέρει τι κάνει. ;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Kαλά το 'χε πει ο βυζολάγνος, πιο ωραία απ' όλους έπαιξε η aston martin
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Και ομως φιλε το ΦΠΑ που θα εισπραξη το κρατος με 21% ειναι 414446,28 μπορη και το ιδιο το κρατος να τον προστατευη απο την πειρατεια

εδω το κρατος δε μπορει να προστατεψει τους πολιτες του, θα προστατεψει το λαμογιο το σειρηνακη :tickedoff:
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Ξερω οτι θα προκαλεσει αντιδρασεις το ποστ μου μα εμενα μου αρεσε η τουβλη! Δε λεω...εχει πατσα με το κιλο αλλα ειναι αρκετα καυλιαρα! Κατι μου τη δινει επανω της...ανετα τη τσιμπουκωνα και την γαμουσα (ιεραποστολικο γιατι αν ανεβει επανω μου θα με σκεπασει)!!!
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Η ερώτηση αν μας άρεσε η μπαζο-τσόντα κρίνεται τουλάχιστον ύποπτη με σκοπό να μας επηρεάσει αρνητικά... :tickedoff:



:coffee: :grin:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Ξερω οτι θα προκαλεσει αντιδρασεις το ποστ μου μα εμενα μου αρεσε η τουβλη! Δε λεω...εχει πατσα με το κιλο αλλα ειναι αρκετα καυλιαρα! Κατι μου τη δινει επανω της...ανετα τη τσιμπουκωνα και την γαμουσα (ιεραποστολικο γιατι αν ανεβει επανω μου θα με σκεπασει)!!!
Μη μασάς συνάδελφε - εδώ άλλοι καυλώνουν με τη Βροχοπούλου :new_shocked: :badair: :zombie: (δες το άλλο thread) - εσύ θα κολώσεις? ;)
 

panosa22

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΣΟΝΤΑ ΤΗΣ ΝΤΟΥΒΛΗ ΕΠΕΙΔΗ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΥΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΤΖΟΥΛΙΑΣ ΤΗΝ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ....ΑΠΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ Ι ΝΤΟΥΒΛΗ ΓΑΜΙΕΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΝΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΣΚΗΝΕΣ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ..ΚΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΑΣ ΕΧΑΝΕ ΤΟ ΜΑΡΙΑΝΝΑΚΙ 5-6 ΚΙΛΑ (ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΑΜΑΩ) ΓΙΑΤΙ Η ΚΩΛΑΡΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑΨΙ!!!!!!!!!!ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΨΙΛΟ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕΙ!!!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΖΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΠΡΟΒΑΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ....ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ!!!!!!!!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
amjik

Διόρθωσε τα links - δεν είναι σωστά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom