Νέα

H Τσόντα της Ντούβλη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 59 56,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 45 43,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    104

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πριν 20' το κατεβασα ρε παιδιά και δούλευαν αψογα

Πρέπει να τα κατέβασαν λίγο μετά λόγω copyright.
Κάποιος από τη Sirina ίσως τους ενημερώνει και τα κάνουν ανενεργά μετά από λίγο στο rapidshare. Οπότε, η κατάσταση είναι όποιος. κι αν προλάβει από rapidshare πριν τα κατεβάσουν.
 

Επισκέπτης
Οταν λεμε η περιεργα σκωτοσε την γατα το ενοουμε με μεγαλη σημασια! Μα καλα τι ειναι αυτα ρε?

Ρε μαλακα σειρινακι τι μαλακας εισαι ρε?

Ελα παναγια μου  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ΠΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ 20 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ?

Θα μου πειτε θα σε χαλαγε να της γαμαγες? Οχι δεν θα με χαλαγε αλλα ενα σημειο το οποιο δηχνει την αποτυχια του βιντεο ειναι η συνομολια και τα δηθεν βρομολογα μου εβαλε και το τσιγαρο στο μουνι η μαλακο

ΦΡΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ

Το μουνι μου καπνιζει,
Σαρεσει το μουνακι μου? Το βλεπεις πως φουμαρει?
Ελα να με γαμησεις
Εχω μουνι που καπνιζει και κολοτρυπα κατασπρη
Και αλλες χιλιες δυο παπαριες ναι μεν αυτα να λεγονται αλλα η ηλιθια τα λεει με εναν τροπο γελοιο  :jerking: :jerking: :jerking:

Στην αρχη εντομεταξυ στην συζητηση στην αρχη που είταν οι 4 ελεεινιδες μαζι το τη μαλακιες λεγανεεεεεεεε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Για αραπιδες λεγανε,για μουνοχυματα λεγανε ,για ξεκωλιασμα κλπ!

Αυτη η πρωτη που γαμηθηκε ειταν καπως καλυτερη απο την ντουβλη



ΜΑΛΑΚΟ ΧΟΝΤΡΗ ΟΥΤΕ ΠΙΠΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΝΕΙ ΝΑ ΠΕΝΕΙ ΡΕ    :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ    ΤΣΑΜΠΑ ΑΝΑΜΟΝΗ   ΤΣΑΜΠΑ ΟΛΑ ΔΙΑΚΗΝΔΗΝΕΧΨΑ ΤΟ ΠΣ ΜΟΥ ΜΕΣ ΤΟΥΣ ΙΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΞΕΝΕΡΑ ΤΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

η Ντούβλη και η Βίβιαν είναι Ελλεεινίδες σίγουρα... για την Γιώτα δεν γνωρίζω...η Μαρία είναι Ρουμάνα...Ντανιέλα από Ιλιάδα με περούκα ;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Οταν λεμε η περιεργα σκωτοσε την γατα το ενοουμε με μεγαλη σημασια! Μα καλα τι ειναι αυτα ρε?

Ρε μαλακα σειρινακι τι μαλακας εισαι ρε?

Ελα παναγια μου  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ΠΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ 20 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ?

Θα μου πειτε θα σε χαλαγε να της γαμαγες? Οχι δεν θα με χαλαγε αλλα ενα σημειο το οποιο δηχνει την αποτυχια του βιντεο ειναι η συνομολια και τα δηθεν βρομολογα μου εβαλε και το τσιγαρο στο μουνι η μαλακο

ΦΡΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ

Το μουνι μου καπνιζει,
Σαρεσει το μουνακι μου? Το βλεπεις πως φουμαρει?
Ελα να με γαμησεις
Εχω μουνι που καπνιζει και κολοτρυπα κατασπρη
Και αλλες χιλιες δυο παπαριες ναι μεν αυτα να λεγονται αλλα η ηλιθια τα λεει με εναν τροπο γελοιο  :jerking: :jerking: :jerking:

Στην αρχη εντομεταξυ στην συζητηση στην αρχη που είταν οι 4 ελεεινιδες μαζι το τη μαλακιες λεγανεεεεεεεε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Για αραπιδες λεγανε,για μουνοχυματα λεγανε ,για ξεκωλιασμα κλπ!

Αυτη η πρωτη που γαμηθηκε ειταν καπως καλυτερη απο την ντουβλη



ΜΑΛΑΚΟ ΧΟΝΤΡΗ ΟΥΤΕ ΠΙΠΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΝΕΙ ΝΑ ΠΕΝΕΙ ΡΕ    :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ    ΤΣΑΜΠΑ ΑΝΑΜΟΝΗ   ΤΣΑΜΠΑ ΟΛΑ ΔΙΑΚΗΝΔΗΝΕΧΨΑ ΤΟ ΠΣ ΜΟΥ ΜΕΣ ΤΟΥΣ ΙΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΞΕΝΕΡΑ ΤΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ηρέμησε ρε, που να την πλήρωνες κιόλας (τη τσόντα, όχι την Τούβλη)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Άλλο αν δουλεύουν τα links και άλλο αν γίνεται extract η ταινία τύπε. ;)
τυπε δεν εχουμε επιλογη
θα τα κατεβασουμε και θα δουμε
αν ειναι μουφα θα βαλουμε τον λιλα να γαμησει τον τυπο που τα ανεβασε :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
τυποι μολις ειδα την τσοντα. σε 4 ψιλικατζιδικα πηγα για να την βρω.
χαλαλι το 20ευρω που εδωσα,αλλα αυτο που εχω να πω οτι μαπα βγηκε το καρπουζι.αν συνεχισει ο σιρινας αυτες τις μαλακιες,θα την φαει στο τελος.καλα θα κανει να τις εκπαιδευει καλυτερα τις γκομενες,για να ποιανουν και τοπο τα φραγκα που τις δινει.
μεγαλη εξαιρεση η βιβιαν που το κοριτσι εκανε οτι καλυτερο μπορουσε στην ταινια,αλλα πανω απο ολα παλεψε ωστε να ανεβει το κασε τις στο χωρο τις βιζιτας και πιστευω το πετυχε.
οσο για την ντουβλη η θα εκπαιδευτη η θα πρεπει να αποσυρθει.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
η επομενη ταινια του συρινα θα ειναι gay.θα λεγετε<<συμβολαιογραφος>>

οι πρωτοι που περασαν το καστινκ και εκανα τα συμβολαια τους ειναι οι μενιος-λιλας-γιαννορανια-παπιας.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
τυπε δεν εχουμε επιλογη
θα τα κατεβασουμε και θα δουμε
αν ειναι μουφα θα βαλουμε τον λιλα να γαμησει τον τυπο που τα ανεβασε :2funny:
γιατι μουφα ρε απολυτε η ντουβλαρα ναουμε? αφου εσυ το εκτιμας το καλο κρεας!

αχαχαχαχα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
η Ντούβλη και η Βίβιαν είναι Ελλεεινίδες σίγουρα... για την Γιώτα δεν γνωρίζω...η Μαρία είναι Ρουμάνα...Ντανιέλα από Ιλιάδα με περούκα ;)
σωπα ρε φιλε?εισαι σιγουρος οτι η ντουβλη και η ιωακειμ ειναι ελληνιδες?εγω νομιζα οτι ηταν απο την μογγολια. :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
83874_172_123_639lo.jpg



83876_182_123_248lo.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom