Νέα

Γυναίκες των 80's με γυναίκες του σήμερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα m8829
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Κάνω έκκληση σε όποιον έχει γυμνά της Βίνας Ασήκη να τα δημοσιεύσει. :helpplea:
Εγώ βρήκα μιας άλλης σταρ των 1980's. Έφη Πίκουλα.
Είχε την ύψιστη τιμή στη ζωή της να της απευθύνουν το τραγούδι "Come with me για να τη βρεις"
 

Συνημμένα

  • EfiPikoula001.jpg
    EfiPikoula001.jpg
    67 KB · Εμφανίσεις: 25

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Κατα την γνωμη μου οι γυναικες εκεινη την εποχη ηταν πιο σταθερες οταν κανανε σχεσεις και πιο συναισθηματικες

Ηταν πιο αληθινες αλλα ηταν λιγες αυτες που θα χαρακτηριζε κανεις ως ιδιαιτερα ομορφες εμφανισιακα

Οι περισσοτερες ειχαν την εμφανιση της τυπικης Ελληνιδας κοντης με χοντρο πισινο και σκυλοφατσα

Πάντως τους καινούριους πιτσιρικάδες δεν τους πάω μία...ειδικά τα ανήλικα πουτανάκια...

Συμφωνω
Εχουν γινει μπολικες και ειναι και οι χειροτερες

Εχουν ξεφυγει εντελως οι μικροτερες γενιες
 

leonardo

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
16
Like
1
Πόντοι
0
Εγω παλι πιστευω οτι τα μικρα πηδιουνται και πιο ευκολα! Ειναι και πιο ξεκωλα απο οτι ηταν στην δικια μου σχολικη περιοδο!

Το 98-99 που τελειωνα το σχολειο οποια εβαφε τα μαλλια της αλλο χρομα την λεγαμε πουτανα ! Εχοθν αλλαξει παρα πολλα πραγματα! Με τα κινητα τηλεφωνα (που το 98 ειχαμε 10 ατομα) εχει χαθει ο ελεγχος! Βλεπω 16-17 χρονων να μου στελνουν φωτο γυμνες ή κανοντας πραγματα! Δεν ημουν και δεν ειμαι πουριτανος αλλα καπου ξεφυγαν τα πραγματα και φταει η ανορεξικη εποχη του 90!

Το αλλο κακο ειναι τα αγορια. Περασα μια βολτα απο μαρουσι και ολα τα αγορια ειχαν το ιδιο κουρεμα! Το ιδιο Bi ντυσιμο!

Δεν εχει καμια σχεση με καποτε! Και αναρωτιεμαι...

Πως βρισκόμασταν χωρίς κινητά?
Που πηγαίναμε σινεμά χωρίς τα Village?
Πως μας άρεσαν οι γκόμενες αβαφτες και με το φυσικό τους χρώμα στα μαλλιά?
Γιατί δεν υπήρχε τόσο σεξ στην τηλεόραση και περιμέναμε κάθε τετάρτη το venus και κάθε πέμπτη το tutti frutti?
Πως ζούσαμε χωρίς internet?
Γιατί δεν άκουσα ποτέ κοπέλα στο λύκειο να λέει του πήρα πίπα ή τον τσιμπουκωσα αλλά χρησιμοποιούσαν την έκφραση του έκανα στοματικό?
Γιατι τα σεξουαλικα τα συζητουσαμε αντρες με αντρες και γυναικες με γυναικες και τωρα καθεσε σε μια μικτη παρεα απο πιτσιρικια και ακους να λενε για το που και πως το εκαναν χθες?
Γιατι δεν υπαρχει 16 χρονων κοπελα που να μην ξυριζει το μουνι της ενω στα σχολικα μου χρονια εφτυνες καθε τρεις και λιγο?

Δεν θεωρω τιποτα απο τα παραπανω κακο αλλα αναρωτιεμαι ποτε αλλαξαν ολα αυτα και πλέων τα θεωρουμε δεδωμενα...
Φίλε  και συνομίληκε Μadman17 τα είπες όλα!Δεν χρειαζεται να προσθέσω κάτι...
 

Επισκέπτης
Τσοντα 80s
Τσοντα 00s
 

Συνημμένα

  • 13.jpg
    13.jpg
    227,6 KB · Εμφανίσεις: 61
  • 14.jpg
    14.jpg
    100,4 KB · Εμφανίσεις: 52

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Και εκεινα τα χρονια δεν ελειπαν οι προκλητικες κοπελιτσες

Θυμαμαι το 1986-7 ....

Κατασκηνωσεις ραφηνας οπου ειχαν παρει την μητερα μου καθαριστρια τραπεζοκομο
περιοδος κοριτσιων κι εγω το μοναδικο αγορι αλλα με συμβουλες απο την μητερα μου να μην κοιταξω κοπελα γιατι με πηρε μαζι της χατηρικα 3 μηνες (χατηρικα απο την πλευρα της εργοδοσιας γιατι απαγορευοταν να υπαρχει εφηβο αγορι αναμεσα σε τοσα κοριτσια)
Ημουν γυρω στα 14-15 ετων

Το πως με προκαλουσαν οι ρουφιανες δεν λεγεται.....

Μιλαμε προσπαθουσα να μην πολυερχομαι σε επαφη με μερικες με τον φοβο μην χασει την δουλεια της η μητερα μου

Μια ειχε κρεμαστει αναποδα στο δεντρο κι εγω προσπαθουσα να την πεισω να κατεβει μην χτυπησει και η αλλη μου ελεγε για το βρακακι της δειχνοντας μου και το δικο της !!!!!!  :o

Εφυγα τρεχοντας .....  :2funny:

Στις τουαλετες με ειχε παρει μια απο πισω και μου λεει..... τον επαιξες ?  :new_shocked:

Μια αλλη φορα ερχεται μια να με ξυπνησει και αυτη καβαλησε το κρεββατι πιεζοντας με στα επιμαχα σημεια !!!!!!!!
Την εδιωξα..... ειχα και τον φοβο της μητερας μου γαμωτο .....

Δυο αλλες παλι κανανε οτι τσακωνοντουσαν για να παω να τις χωρισω.... για ανεξηγητο λογο μου γινοταν τουμπανο και αυτες σπρωχνανε τον πισινο τους πανω του........ (το ειχαν παρει χαμπαρι οι ρουφιανες φαινεται....)

Μια αλλη παλι απο εκει μου ειχε δειξει τα βυζια της........ καλωντας με να μου δειξει κατι περιοδικα (ειχα μεγαλη μανια με τα περιοδικα τοτε)
Ειχα γινει κοκκινος σαν παντζαρι και με πολυ δυσκολια της μιλησα για να φυγει

Και μιλαω για ηλικιες κοριτσιων περι τα 11-14 !!!!!!!!!


Πιο ηπια τα πραγματα στις κατασκηνωσεις του Αγ. Ανδρεα καθως εκει υπηρχε τρομερος ελεγχος αλλα κι εκει ακομη μου ετυχαν καταστασεις......

Το χειροτερο ηταν που δεν μπορουσα να αναφερω και τιποτα σε κανεναν, υπο τον φοβο της μητερας μου (για την δουλεια της)
Ουτε στην μητερα μου ειχα αναφερει τιποτα απο ολα αυτα...... της ειπα μερικα πολυ αργοτερα οταν ειχαν τελειωσει ολα εκει.


Καπου εκει γυρω σε εκεινα τα χρονια ξεκινησα να πηγαινω και σε οικους ανοχης 15-16 δεν θυμαμαι ακριβως....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η γυναικες παντα προκαλουσαν και παντα θα προκαλουν και αυτο ειναι κατι ομορφο για εμας τους ανδρες
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
καλη χρονια σ ολους κατ αρχην

ωραιο θεμα πραγματι

εγω θυμαμαι οταν πρωτοετης φοιτητης το 85 δεχτηκα την επισκεψη της κορης της γειτονισας. 24 χρονων αυτη, μελεχροινο θεομουνο. αφου της εφτιαξα καφεδακι, τα ειπαμε, μου λεει "και τωρα θελω να με ξεσκισεις" !!!!

οι γυναικες αγαπητητοι παντα ειναι πιο μπροστα απο μας κι ας μη θελουμε να το παραδεχτουμε. Να κατσω να θυμηθω ιστορίες απο το λυκειο, σε μια επαρχιακη πολλη μιλαμε τωρα. Πραγματα που εμεις, οι περισσοτεροι απο μας, ντρεπομαστε να τα πουμε και να τα ζητησουμε, οι γυναικες δεν κολλωνουν με τιποτα.
τωρα που εμεις παμε για τα 50ντα ολες οι μικρες μας φαινονται πιο αερατες απο τις τοτε. Νομιζω πως κανουμε ενα μικρο λαθος.

 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
οι γυναικες αγαπητοι παντα ειναι πιο μπροστα απο μας κι ας μη θελουμε να το παραδεχτουμε.  Πραγματα που εμεις, οι περισσοτεροι απο μας, ντρεπομαστε να τα πουμε και να τα ζητησουμε, οι γυναικες δεν κολλωνουν με τιποτα.

Τα ειπες ΟΛΑ !!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλη χρονια σ ολους κατ αρχην

ωραιο θεμα πραγματι

εγω θυμαμαι οταν πρωτοετης φοιτητης το 85 δεχτηκα την επισκεψη της κορης της γειτονισας. 24 χρονων αυτη, μελεχροινο θεομουνο. αφου της εφτιαξα καφεδακι, τα ειπαμε, μου λεει "και τωρα θελω να με ξεσκισεις" !!!!
http://[URL unfurl="true"]www.clab.edc.uoc.gr/seminar/MARIA/ark.jpg[/img[/URL]]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Μια ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ διαφορά είναι Η ΤΡΙΧΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΝ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 80 γάμησα αρκετές ΜΕ ΘΑΜΝΟ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΠΟΥΡΝΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,καλημέρες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μια ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ διαφορά είναι Η ΤΡΙΧΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΝ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 80 γάμησα αρκετές ΜΕ ΘΑΜΝΟ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΠΟΥΡΝΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,καλημέρες.
κοιταξε...αυτα ειναι γουστα....και μενα βεβαια δεν μ αρεσει ο θαμνος αλλα και ο γλομπος δεν μου λεει κατι....μια ενδιαμεση περιποιημενη λυση οπως την βλεπουμε να επανερχεται ως μοδα σε καποιες πορνοσταρ ή και το αξυριστο λουκ τριων τεσσαρων πεντε ημερων ισα να γρατσουναει το πηγουνι στο γλειφομουνι  νομιζω ειναι το καλυτερο και πιο καυλωτικο.....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
κοιταξε...αυτα ειναι γουστα....και μενα βεβαια δεν μ αρεσει ο θαμνος αλλα και ο γλομπος δεν μου λεει κατι....μια ενδιαμεση περιποιημενη λυση οπως την βλεπουμε να επανερχεται ως μοδα σε καποιες πορνοσταρ ή και το αξυριστο λουκ τριων τεσσαρων πεντε ημερων ισα να γρατσουναει το πηγουνι στο γλειφομουνι  νομιζω ειναι το καλυτερο και πιο καυλωτικο.....
ω ρε μανα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ παπαπαπαπαπαπαπα.......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ω ρε μανα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ παπαπαπαπαπαπαπα.......
πχ αλεξις τεξας....και ποιος δεν θα την εγλειφε αυτην την μουναρα;θα την προτιμουσες γουλι;δεν νομιζω

 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο οθόνης-starlets-officeperverts8-cd2.avi-1.png
    Στιγμιότυπο οθόνης-starlets-officeperverts8-cd2.avi-1.png
    227,6 KB · Εμφανίσεις: 28

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
κοιταξε...αυτα ειναι γουστα....και μενα βεβαια δεν μ αρεσει ο θαμνος αλλα και ο γλομπος δεν μου λεει κατι....μια ενδιαμεση περιποιημενη λυση οπως την βλεπουμε να επανερχεται ως μοδα σε καποιες πορνοσταρ ή και το αξυριστο λουκ τριων τεσσαρων πεντε ημερων ισα να γρατσουναει το πηγουνι στο γλειφομουνι  νομιζω ειναι το καλυτερο και πιο καυλωτικο.....
συμφωνω...παλια τρελαινομουν να βλεπω φουλ ξυρισμενο,σημερα αμα πετυχω ΄΄βραζιλιανικο΄΄με καυλωνει περισσοτερο...να σπαει η μονοτονια... :grin: :grin:
φουλ θαμνος ειναι μαλακια,οι τριχες κολλανε αναμεσα στα δοντια κ ειναι αηδια...το ειχε μια πρωην μου κ δεν μπορουσα να το απολαυσω καθολου.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
συμφωνω...παλια τρελαινομουν να βλεπω φουλ ξυρισμενο,σημερα αμα πετυχω ΄΄βραζιλιανικο΄΄με καυλωνει περισσοτερο...να σπαει η μονοτονια... :grin: :grin:
φουλ θαμνος ειναι μαλακια,οι τριχες κολλανε αναμεσα στα δοντια κ ειναι αηδια...το ειχε μια πρωην μου κ δεν μπορουσα να το απολαυσω καθολου.
Και δεν την εβαζες να το ξυρισει ?
Αυτες πως μας βαζουν να κοβουμε τα μουστακια μας δηλαδη ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Και δεν την εβαζες να το ξυρισει ?
Αυτες πως μας βαζουν να κοβουμε τα μουστακια μας δηλαδη ? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
την ειχα πει κ παρεξηγηθηκε... :uglystupid: :uglystupid:μιλαμε για γκομενα που με εβαζε να κλεινω το φως πριν γαμηθουμε...ντρεποταν,,, :idiot:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
την ειχα πει κ παρεξηγηθηκε... :uglystupid: :uglystupid:μιλαμε για γκομενα που με εβαζε να κλεινω το φως πριν γαμηθουμε...ντρεποταν,,, :idiot:
Ελεος μενελεος .......  :S

Αυτο κι αν ειναι περιπτωση.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Λοιπόν..
1ονΤο οτι είναι πιο όμορφες και πιο ξέκωλες το ανέφερα και εγω, αλλά απτην άλλη αυτό δε σημαίνει οτι γαμιούνται και πιο εύκολα όπως λες εσυ, οι περισσότερες θέλουνε μόνο να προκαλούνε κ τίποτα άλλο.. Τώρα αν εσυ γαμάς αβέρτα, τέτοια μουνάκια, αυτό είναι άλλο θέμα..  :-   ;)

2ονΦίλε Liomas, άλλα μας έλεγες την άλλη φορά(είχεσ κάνει και θέμα για όσους γεννήθηκαν πριν το 80, αν δε κάνω λάθος), τώρα κάπως μας τα γυρίζεις..!  :-

3ον και σημαντικότερον
ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ TOPIC ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ, ΟΧΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΕΡΙ ΓΕΝΕΩΝ, ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΜΑς ΚΕΝΤΡΙΣΑΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ..!

Περνώντας λοιπόν και στις.. διάσημες των βιντεοταινιών, εγω θυμάμαι μια με σπαστά μαύρα μαλλιά, που έπαιζε σε διάφορες ταινίες και έκανε συνήθως την καυλιάρα, τη σκύλα(και της πήγαινε ο ρόλος γάντι!!!), δε θυμάμαι όνομα, αλλά η τύπισσα ήτανε πολύ σκυλί.. Συγκεκριμένα θυμάμαι μια ταινία με το μουστάκα που έκανε ο μουστάκας το ναύαρχο και η τύπισσα έλεγε συνέχεια κάτι σαν "καρουμπαράγκα"...!!!  ;)   


 
Ναι ρε φίλε μούναρος αυτή η μελαχρινή, και στο καρουπαράγκα που έλεγε ο Μουστάκας απάνταγε παραγκα καρού παραγκα καρού
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
:thumbsup:
ετσι τελειωσε κ αδοξα μετα απο ενα διμηνο... :P
α μαλιστα..... τοσο καλα δηλαδη...  :S

Προσπαθειες να της εξηγησεις μερικα πραγματα δεν εκανες ?
Πανω σε κουβεντα χαλαρα και ωραια....
Για τι ηλικιες μιλαμε ?

Αν σου αρεσε πραγματικα και τη ηθελες θα μπορουσες να κανεις προσπαθειες ....
Μην θεωρησεις οτι σου την λεω με αυτο .
Δεν ξερω και τι πραγματικα παιχτηκε......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom