Νέα

Γυναίκα ψυχολόγος: την πηδάς ή συνεχίζεις την ψυχοθεραπεία;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
5
Like
960
Πόντοι
361
Ρε τύπε, υπάρχει γυναίκα που δεν φοράει ποτέ ένα κολλάν, να κολλάει πάνω στο μουνί και να μπαίνει μέσα στον κώλο; Με ταγιέρ σου έρχεται η δική σου;
Δεν έρχεται μπρο...πηγαινω..αν ερχόταν με το κολάν που λες και έπαιρνε και 50 θα κάναμε διαφορετική συνεδρια....
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
5
Like
960
Πόντοι
361
Ξεμουνιασε την τη βρομιάρα που ζητάει λεφτά για να ακούει κόσμο και που σίγουρα είναι φεμινίστρια μέσα της
Γαμησετα μπρο...φτάσαμε στο έσχατο σημείο να σεβόμαστε εμείς τον φεμινισμό και να μην τον σεβονται οι ίδιες...αλλά αυτό είναι για άλλο νήμα....

Αλλά δεν την κόβω για φεμι....
Παραδοσιακή την κόβω με ορισμένες αρχές συντηρητικής δεξιάς , οι οποίες με καυλώνουν σοσιαλιστικά και προκαλουν τον ερωτικό παπανδρεϊσμό μου.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
18
Like
20.338
Πόντοι
4.546
Δεν έρχεται μπρο...πηγαινω..αν ερχόταν με το κολάν που λες και έπαιρνε και 50 θα κάναμε διαφορετική συνεδρια....
Έχει και έχξτρα μπρο μου ή τιμολόγιο μασάζ. Γιατί να πάρεις απλό με 50€, όταν έχεις καλό κοράσιο μπροστά σου;

Πες της στα μούτρα: πληρώνω, γαμάω και στο τέλος λέω και τα δικά μου βάσανα, στα δέλα/μασάζ. Εσένα μόνο σου μιλάω και δεν γαμάω, μήπως με φολιάζεις;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686
Αν την γαμησεις, τότε έχεις γίνει καλά .
Κόψε τις συνεδρίες και συνέχισε να την γαμας...
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.650
Κριτικές
1
Like
5.591
Πόντοι
2.356
Mικρή λεπτομέρεια: αν πηδηχθεί μαζί σου είναι απαράδεκτη και πρέπει να χάσει και την άδεια της.
γιατι τυπε? εγω θεωρω οτι αυτη το επιδιωκει!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι ψυχολογικως δεδομένο ότι θα γαμηθεί....
Από bourdelικό εγωισμό.
Για την τιμή μας.
δεν ειναι θεμα τιμης!!! μαριονετα στα χερια της εισαι αυτη τη στιγμη!!! η θεληση σου να τη γαμησεις απο αυτην πηγαζει και ελεγχεται (και ελεγχεσαι και εσυ)
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
824
Κριτικές
1
Like
2.229
Πόντοι
446
Κοψε ψυχοθεραπειες και τα ψυχοφαρμακα τιποτα θετικο δεν θα σου φερουν ειδικα τα φαρμακα που ειναι νομιμα ναρκωτικα οσο για την τυπισσα μην ασχολησε παραπανω χαμενα λεφτα.
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
5
Like
960
Πόντοι
361
Κοψε ψυχοθεραπειες και τα ψυχοφαρμακα τιποτα θετικο δεν θα σου φερουν ειδικα τα φαρμακα που ειναι νομιμα ναρκωτικα οσο για την τυπισσα μην ασχολησε παραπανω χαμενα λεφτα.
Δε πίνουμε φάρμακα, μπρο.
Άντε κάνα σιαλις.
Ψυχολόγο θέλουμε να γαμησουμε, όχι ψυχίατρο....
Πληρώνουμε για αυτοφροντίδα,η οποια μετασχηματίζεται σε καυλαντα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γιατι τυπε? εγω θεωρω οτι αυτη το επιδιωκει!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δεν ειναι θεμα τιμης!!! μαριονετα στα χερια της εισαι αυτη τη στιγμη!!! η θεληση σου να τη γαμησεις απο αυτην πηγαζει και ελεγχεται (και ελεγχεσαι και εσυ)
Αυτά τα αρρωστημένα γουστάρω και γω!!!!
 

pitsirikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
133
Κριτικές
31
Like
755
Πόντοι
311
γιατι τυπε? εγω θεωρω οτι αυτη το επιδιωκει!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Ειναι βαθύτατο αντιδεοντολογικό και απαγορεύεται το να συνάπτεις σχέσεις με τον ασθενή/πελάτη. Εκτός και αν διακόψεις τις συνεδρίες. Αλλά και πάλι θεωρείται απαράδεκτο
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
5
Like
960
Πόντοι
361
Ειναι βαθύτατο αντιδεοντολογικό και απαγορεύεται το να συνάπτεις σχέσεις με τον ασθενή/πελάτη. Εκτός και αν διακόψεις τις συνεδρίες. Αλλά και πάλι θεωρείται απαράδεκτο
1. Είναι αντιδεολογικη η καψούρα?
Ποιος ανεραστος συνέταξε τον δεοντολογικό κώδικα?

2. Ασθενεις θα είμαστε και αυτη και εγώ, άμα δεν πηδηχτουμε.

3.Απαράδεκτος θα είμαι εγώ, ως μέλος του μπου, άμα δεν "εξυπηρετησω" την γιατρίνα μου.

4. Προτιμώ το "πελάτης"...
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
5
Like
960
Πόντοι
361
Ειναι βαθύτατο αντιδεοντολογικό και απαγορεύεται το να συνάπτεις σχέσεις με τον ασθενή/πελάτη. Εκτός και αν διακόψεις τις συνεδρίες. Αλλά και πάλι θεωρείται απαράδεκτο
Φίλε, άκου. Από αυτά π γράφεις μάλλον είσαι του κλάδου.
Οπότε, επίλεξε μια ψυχολόγο, από 8,75 και πάνω στα 10, ξεκίνα συνεδρίες να μιλάς με μια μουναρα κάθε βδομάδα ενώ την πληρώνεις και ψάχνει τον εσωτερικό σου κόσμο και έλα σε κάνα δίμηνο να ξαναγράψεις στο νήμα......

Εμείς θα είμαστε εδώ να σε συμβουλεύσουμε πως θα την κάνεις εσύ καλά!!!
Γτ πιστεψεμε ούτε αυτές είναι καλά....................

Και η επιβεβαίωση τους ΔΕΝ είναι να τα πείτε καλά....
Δεν επιβεβαιώνονται επιστημονικώς αλλά μουνικώς...
Είναι πρώτα απ' όλα γυναίκες.
Η επιβεβαίωσή της, λοιπόν, είναι πρωτίστως η αναγνώριση της ανωτερότητας του αιδοίου τους, ήτοι να καταλάβουν ότι τις γουστάρεις και θες να τις πηδήξεις.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.386
Like
9.538
Πόντοι
2.306
για να βοηθήσω τον συναγωνιστή , θα του πρότεινα να μην ασχοληθεί. Συνήθως οι ψυχολόγες, είναι καμένες περιπτώσεις.

Το 18 είχα γνωρίσει μια , βουλγαρα, που μου είπε να βγούμε. Όταν βγήκαμε μου είπε ότι δεν είναι ραντεβού και ότι είμαι μαλακας. Χωρίς να προλάβω να πω πολλά, με ψυχολόγησε άριστα.


Ε με τα πολλά , άρχισα να γκρινιάζω για μια μαροκανα που είχα γνωρίσει και για κάποιο λόγο που δεν καταλαβαίνω (η μαλλον καταλαβαίνω, είναι ότι είναι ηλίθιες) άρχισε να με γουστάρει. Με τα πολλά γαμιομαστε. Μπορώ να σας περιγράψω και το μουνι της αλλά δε θα το κάνω. Θα πει κάποιος τι μας λες ρε μαλακα , σιγά το περίεργο.


Ε λοιπόν 5-6 χρόνια μετά η γκομενα με κάλεσε στο γαμήλιο πάρτυ της. Μετά από σχεδόν μηδενική επαφή. Προφανώς δεν πήγα. Μέσα μέσα συνέχισε να μου γράφει , εγώ την γκοσταρα.

Μέχρι που μου ξαναγράψε πριν δυο βδομάδες, οποτε της απαντάω , έχεις άντρα κοπέλα μου, τι μου γράφεις.

Και μου λέει ξέρει για σένα , ότι ήσουν ένα αθώο φλερτ. Τι αθώο φλερτ της γράφω , έχω δει το μουνι σου και μου έλεγες πως το θέλω ξυρισμένο για να το γαμαω.

Και μου γράφει . Όχι ποτε δε θυμάσαι καλά , με μπερδεύεις με άλλη. Θυμάμαι με ποιον πάω και εσένα απλά σε φίλησα.

Η είναι τρελή , η φοβάται μη δει το τηλέφωνο της ο μαλακας της
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
5
Like
960
Πόντοι
361
για να βοηθήσω τον συναγωνιστή , θα του πρότεινα να μην ασχοληθεί. Συνήθως οι ψυχολόγες, είναι καμένες περιπτώσεις.

Το 18 είχα γνωρίσει μια , βουλγαρα, που μου είπε να βγούμε. Όταν βγήκαμε μου είπε ότι δεν είναι ραντεβού και ότι είμαι μαλακας. Χωρίς να προλάβω να πω πολλά, με ψυχολόγησε άριστα.


Ε με τα πολλά , άρχισα να γκρινιάζω για μια μαροκανα που είχα γνωρίσει και για κάποιο λόγο που δεν καταλαβαίνω (η μαλλον καταλαβαίνω, είναι ότι είναι ηλίθιες) άρχισε να με γουστάρει. Με τα πολλά γαμιομαστε. Μπορώ να σας περιγράψω και το μουνι της αλλά δε θα το κάνω. Θα πει κάποιος τι μας λες ρε μαλακα , σιγά το περίεργο.


Ε λοιπόν 5-6 χρόνια μετά η γκομενα με κάλεσε στο γαμήλιο πάρτυ της. Μετά από σχεδόν μηδενική επαφή. Προφανώς δεν πήγα. Μέσα μέσα συνέχισε να μου γράφει , εγώ την γκοσταρα.

Μέχρι που μου ξαναγράψε πριν δυο βδομάδες, οποτε της απαντάω , έχεις άντρα κοπέλα μου, τι μου γράφεις.

Και μου λέει ξέρει για σένα , ότι ήσουν ένα αθώο φλερτ. Τι αθώο φλερτ της γράφω , έχω δει το μουνι σου και μου έλεγες πως το θέλω ξυρισμένο για να το γαμαω.

Και μου γράφει . Όχι ποτε δε θυμάσαι καλά , με μπερδεύεις με άλλη. Θυμάμαι με ποιον πάω και εσένα απλά σε φίλησα.

Η είναι τρελή , η φοβάται μη δει το τηλέφωνο της ο μαλακας της
Αυτή ήθελε ψυχίατρο ,μπρο!!!!
 

open4all

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
79
Like
272
Πόντοι
20
Δε γνωρίζω αν υπάρχει παρόμοιο νημα. Θέτω επί τάπητος ένα σοβαρό θέμα, μετά 9 μήνες θεραπείας, διαπιστώνοντας ότι αναπτύσσεται τελικώς μια απροσδιόριστη ερωτική επιθυμία μέσω της επικοινωνίας μεταξύ θεραπεύτριας και θεραπευόμενου, ένας διακαής σεξουαλικός πόθος, μια οργιωδης ερωτική φαντασίωση.

Τα ερωτήματα είναι τα κάτωθι:

1. Αλλάζεις ψυχολόγο και την πέφτεις στην προηγούμενη ως ελεύθερος εραστής και άγνωστος υποψήφιος γκόμενος?

2. Της την πέφτεις ενώ την πληρώνεις και βιώνεις το απόλυτο συναίσθημα αγοραίου θεραπευτικού έρωτα?

3. Τον παίζεις για πάρτη της, όπως έκανες με την εφηβική σου φαντασιωση, την καθηγήτριά σου?
Βρισκεις την ευκαιρια, κατα την διαρκεια της συνεδριας και της λες ΑΚΡΙΒΩΣ τι σκεφτεσαι.

Πιθανοτατα δεν θα κατσει (αν ειναι σοβαρη επιστημονας) αλλα στο γιατρο και τον ψυχολογο παντα λεμε την αληθεια.
 

hakeem

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
172
Like
263
Πόντοι
21
Αν σου δωθει η ευκαιρια την πηδας.Οι περισσοτερες του κλαδου ειναι κακογαμημενες με πολλα θεματα.Την κανεις με ελαφρα στο σημειο εκεινο που αρχιζει να σου επιβαλλεται
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.000
Κριτικές
2
Like
21.452
Πόντοι
6.236
Γαμησετα μπρο...φτάσαμε στο έσχατο σημείο να σεβόμαστε εμείς τον φεμινισμό και να μην τον σεβονται οι ίδιες...αλλά αυτό είναι για άλλο νήμα....

Αλλά δεν την κόβω για φεμι....
Παραδοσιακή την κόβω με ορισμένες αρχές συντηρητικής δεξιάς , οι οποίες με καυλώνουν σοσιαλιστικά και προκαλουν τον ερωτικό παπανδρεϊσμό μου.
Μήπως είσαι ο πατέρας μου;
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Πιστέυεις ότι θα γαμήσεις έτσι ??? ... είσαι για δέσιμο σαν τον kalogero
Συμβούλεψέ το το παιδί, ρε καρδιοκατακτητή του Μεταξουργείου. Μη χάσει την πολύτιμη γνώση του πώς να μπαίνεις στη σειρά με τα πάκια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom