Νέα

Γυναίκα ψυχολόγος: την πηδάς ή συνεχίζεις την ψυχοθεραπεία;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
18
Like
20.338
Πόντοι
4.546
Mικρή λεπτομέρεια: αν πηδηχθεί μαζί σου είναι απαράδεκτη και πρέπει να χάσει και την άδεια της.
Το πήδημα είναι μέσα στα πλαίσια της ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗΣ θεραπείας, τύπε μου, έτσι έκρινε η θεράπων ιατρός. Εσύ με ποία ιδιότητα ασκείς κριτική στην επιστήμων;
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
613
Πόντοι
86
Ψυχολόγο πάνε μόνο οι γυναίκες και οι gay.
Οι άντρες πάνε κωλομπαρο, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο, τα λεφτά είναι τα ίδια, αλλά τουλάχιστον πιάνουμε και κάνα βυζι-κωλο
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Like
781
Πόντοι
81
Κανε αυτο που πρεπει τυπε και μην μασας ολοι ξερουν οτι οι ψυχολογοι και ψυχιατροι καταβαθος εχουν πιο πολλα θεματα απο τους ασθενεις τους . Το πολυ πολυ να σε σφαξει η τρελεγκο οταν τη βαρεθεις :uglystupid:
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
5
Like
960
Πόντοι
361
Ψυχολόγο πάνε μόνο οι γυναίκες και οι gay.
Οι άντρες πάνε κωλομπαρο, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο, τα λεφτά είναι τα ίδια, αλλά τουλάχιστον πιάνουμε και κάνα βυζι-κωλο
Άμα μπανίσεις γκόμενα 1,74 άγγελο, ξανθιά αγαπημένη Παναγιά, που έλεγε ο πρίγκηπας, ψυχολόγο να σου λέει ξάπλωσε στον καναπέ μου, μην τη γαμησεις ....θα είσαι γκευ....πήγαινε στην ουρσουλα ,52 ετών, από τις παγωμένες στέπες της πρώην σοβιετικής Ένωσης, ξεχασμένη σε συνοικιακό κωλόμπαρο με προϋπηρεσία στα Φάρσαλα ....
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
5
Like
960
Πόντοι
361
Από τα καλύτερα Κυριακάτικα. Να στε καλά τύποι και νηματοθέτη. Καιρό είχα να διασκεδάσω έτσι. Η συζήτηση σας έχει ψυχοθεραπευτικές ιδιότητες
Επιτυχία το νήμα. Χαχαχαχαχ αλλά με περιεχόμενο....μέσα από τη ζωή βγαλμένο....πάμε για επιστημονική τσόντα και στο κάδρο ο Φρόυντ να με κοιτάζει με την πίπα του και να του λέω γεια σου δασκαλε..
 

123BigGeorge

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
108
Like
180
Πόντοι
1
Άμα μπανίσεις γκόμενα 1,74 άγγελο, ξανθιά αγαπημένη Παναγιά, που έλεγε ο πρίγκηπας, ψυχολόγο να σου λέει ξάπλωσε στον καναπέ μου, μην τη γαμησεις ....θα είσαι γκευ....πήγαινε στην ουρσουλα ,52 ετών, από τις παγωμένες στέπες της πρώην σοβιετικής Ένωσης, ξεχασμένη σε συνοικιακό κωλόμπαρο με προϋπηρεσία στα Φάρσαλα ....
Ξέχασες να προσθέσεις την προϋπηρεσία της για τα εξτραδάκια σε πανηγύρια πουλώντας χαλβά Φαρσάλων:2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
18
Like
20.338
Πόντοι
4.546
Κανε αυτο που πρεπει τυπε και μην μασας ολοι ξερουν οτι οι ψυχολογοι και ψυχιατροι καταβαθος εχουν πιο πολλα θεματα απο τους ασθενεις τους . Το πολυ πολυ να σε σφαξει η τρελεγκο οταν τη βαρεθεις :uglystupid:
Είναι μεγάλη αλήθεια αυτό, κάθε επάγγελμα αφήνει πάνω σου ένα αποτύπωμα, θέλοντας και μη. Είτε σε ψυχιάτρους, ιατροδικαστές, αστυνομικούς, στρατιωτικούς (έχω τις εμπειρίες μου) και χίλια δύο επαγγέλματα(μπράβοι, τσατσάδες/τσάτσοι, κορασίδες, κ.λ.π.).
Σε επηρεάζει το κάθε επάγγελμα, όχι ολοκληρωτικά, αλλά αρκετά, ίσως και καθοριστικά κάποιες φορές.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.121
Like
8.361
Πόντοι
2.356
Άμα μπανίσεις γκόμενα 1,74 άγγελο, ξανθιά αγαπημένη Παναγιά, που έλεγε ο πρίγκηπας, ψυχολόγο να σου λέει ξάπλωσε στον καναπέ μου, μην τη γαμησεις ....θα είσαι γκευ....πήγαινε στην ουρσουλα ,52 ετών, από τις παγωμένες στέπες της πρώην σοβιετικής Ένωσης, ξεχασμένη σε συνοικιακό κωλόμπαρο με προϋπηρεσία στα Φάρσαλα ....

Κανόνισε την, και περιμένουμε το επόμενο νήμα, «πως να ξεκολλήσω από τα γαμήσια με την ψυχολόγο» ή κάτι τέτοιο...:cheesy:
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
5
Like
960
Πόντοι
361
Είναι μεγάλη αλήθεια αυτό, κάθε επάγγελμα αφήνει πάνω σου ένα αποτύπωμα, θέλοντας και μη. Είτε σε ψυχιάτρους, ιατροδικαστές, αστυνομικούς, στρατιωτικούς (έχω τις εμπειρίες μου) και χίλια δύο επαγγέλματα(μπράβοι, τσατσάδες/τσάτσοι, κορασίδες, κ.λ.π.).
Σε επηρεάζει το κάθε επάγγελμα, όχι ολοκληρωτικά, αλλά αρκετά, ίσως και καθοριστικά κάποιες φορές.
Λέμε όχι στον ρατσισμό των επαγγελματικών ταυτοτήτων και αδειών.
Και οι ψυχολόγοι έχουν μουνι.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
18
Like
20.338
Πόντοι
4.546
Τι δεν ξέρεις ρε παίχτη; Αν έχει ωραίο κώλο; Είναι το ΠΡΩΤΟ πράγμα που κοιτάς, είτε αν δεις πίσω είτε από μπροστά (από το υπόλοιπο κορμί, σωματότυπο) .
Τύπε, είσαι σίγουρα άξιο μέλος του Μπου;
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
5
Like
960
Πόντοι
361
Τι δεν ξέρεις ρε παίχτη; Αν έχει ωραίο κώλο; Είναι το ΠΡΩΤΟ πράγμα που κοιτάς, είτε αν δεις πίσω είτε από μπροστά (από το υπόλοιπο κορμί, σωματότυπο) .
Τύπε, είσαι σίγουρα άξιο μέλος του Μπου;
Δεν έχω καθαρή εικόνα αδελφέ. Σε μέγεθος είναι κομπλέ, δε χάνει.ουτε ανοίγει, ούτε αχλάδι. Με ξεγελάει το ντύσιμο. Φαίνεται φιτ.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
18
Like
20.338
Πόντοι
4.546
Δεν έχω καθαρή εικόνα αδελφέ. Σε μέγεθος είναι κομπλέ, δε χάνει.ουτε ανοίγει, ούτε αχλάδι. Με ξεγελάει το ντύσιμο. Φαίνεται φιτ.
Ρε τύπε, υπάρχει γυναίκα που δεν φοράει ποτέ ένα κολλάν, να κολλάει πάνω στο μουνί και να μπαίνει μέσα στον κώλο; Με ταγιέρ σου έρχεται η δική σου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom