Νέα

ΓΥΝΑΙΚΑ - ένα άχρηστο αντικείμενο γύρω απο το ΜΟΥΝΙ. ΠΟΥΤΑΝΕΝ - ΖΗΤΩΩΩ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Κύττα το ξαναλέω δεν είμαι μισογύνης, απεναντίας τις λατρεύω. Αυτές που δε γουστάρω όμως είναι όσες έχουν αυτό το στείρο αμαζονέ στυλάκι που σε κάνει να θες να τις σοδομίσεις και μετά να τους δώσεις μια κλωτσιά να φύγουν από το κρεβάτι.

Δεν ήταν ταμείο αλλά σάλα με τους εμβασματάδες. Έπαιζε υπάλληλος (καριόλα κι αυτή) η οποία σε καλεί για να δεις το μαστερ οφ ντιζαστερ.
Απλά οι μαλακισμένες παίξανε το χαρτί πηδάω τη σειρά γιατί είμαι ωραία.
Αυτό είναι το χαρακτηριστικό το οποίο όπως λέει κι η Μπαϊτ το βλέπεις και στα αεροδρόμια και στα σινεμά στα φανάρια με ένδειξη για στροφή δεξιά/ αριστερά όπου σκάει ο αγέρωχος που θέλει ναναι -Ο- ΠΡΩΤΟΣ και οπουδήποτε. Πάντα παίζει ο μαλαχέιρος
ουτε γω ειμαι μισογυνης ρε αδερφε αλλα μου τη σπανε οι καριολες...!!και ειδεικα η κατηγορια που ανεφερα παραπανω..!!
 

atr7

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κύττα το ξαναλέω δεν είμαι μισογύνης, απεναντίας τις λατρεύω. Αυτές που δε γουστάρω όμως είναι όσες έχουν αυτό το στείρο αμαζονέ στυλάκι που σε κάνει να θες να τις σοδομίσεις και μετά να τους δώσεις μια κλωτσιά να φύγουν από το κρεβάτι.
Αυτές δεν αξίζουν τον ιδρώτα σου φίλε. Ούτε εγώ είμαι μισογύνης. Αλλά αν η άλλη είναι μισάνθρωπος τότε δεν είναι άξια ούτε να την κλάσεις στην φάτσα.

Αυτό το μαστερ οφ ντιζάστερ που έγραψες πολύ με άρεσε.  :2funny:  :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Κύττα το ξαναλέω δεν είμαι μισογύνης, απεναντίας τις λατρεύω. Αυτές που δε γουστάρω όμως είναι όσες έχουν αυτό το στείρο αμαζονέ στυλάκι που σε κάνει να θες να τις σοδομίσεις και μετά να τους δώσεις μια κλωτσιά να φύγουν από το κρεβάτι.

Δεν ήταν ταμείο αλλά σάλα με τους εμβασματάδες. Έπαιζε υπάλληλος (καριόλα κι αυτή) η οποία σε καλεί για να δεις το μαστερ οφ ντιζαστερ.
Απλά οι μαλακισμένες παίξανε το χαρτί πηδάω τη σειρά γιατί είμαι ωραία.
Αυτό είναι το χαρακτηριστικό το οποίο όπως λέει κι η Μπαϊτ το βλέπεις και στα αεροδρόμια και στα σινεμά στα φανάρια με ένδειξη για στροφή δεξιά/ αριστερά όπου σκάει ο αγέρωχος που θέλει ναναι -Ο- ΠΡΩΤΟΣ και οπουδήποτε. Πάντα παίζει ο μαλαχέιρος

Πού ήσουνα κρυμμένος παλληκάρι μου τόσο καιρό; Χώσε αλύπητα στις καριόλες... :rockon:
 

Επισκέπτης
Οι περιστασεις ειναι διαφορετικες.....ξερω σιγουρα πολλους αντρες που επειδη νομιζουν οτι ειναι εμφανισιμοι (πιθανον και να ειναι αλλα και αυτο το χανουν αυτοματως) και επειδη εχουν φραγκα μπορουν να συμπεριφερονται οπως γουσταρουν.....δεν υπαρχει πιο ασεξουαλ πραγμα απο γκομενα που "μυριζει καπου σκατιλα γυρω" και αντρα με υφος χιλιων καρδιναλιων που εχει φραγκα και ακριβο αμαξι ισως και κοιλιακους φετες και νομιζει οτι κατι τρεχει στα γυφτικα.....
Και γιατί όλες οι νίτσεςμου παθαίνεται έμμηνη όταν τους βλέπετε?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μπα τεφκτρο εγω δεν παθαινω και πολλα......δεν εντυπωσιαζομαι ευκολα ποσο μαλλον απο ενα πορτοφολι ή ενα αμαξι......θα γυρισω να κοιταξω (δεν το αρνουμαι) αλλα ειλικρινα δε με απασχολει τοσο πολυ.....προτιμω εναν αντρα με εξυπνες φαρμακερες ατακες και κοφτερο-διεστραμμενο χιουμορ αλλα βιτσια ειναι αυτα....

συνηθως αυτες οι κατηγοριες μπλεκουν μεταξυ τους......ο φραγκατος γκομενος με την μυριζωσκατιλαγυρωμου γκομενα.....οι υπολοιποι απλα τους κραζουν γιατι δεν μπορουν να τους εχουν αλλα ειλικρινα δε νομιζω οτι θα ηθελα να ανηκω σε καποια απο τις δυο αυτες κατηγοριες.....

και για να σου αντιστρεψω την ερωτηση "εσεις" γιατι εκσπερματωνετε με την καθε αχωνευτη ξιπασμενη που τυγχανει απλα ομορφη?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
οχι σιγα μην θιγομουνα :cheesy:
θιγονται αυτες που τις αντιπροσωπευει αυτο που περιγραφετε... :P :P :P
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
οχι σιγα μην θιγομουνα :cheesy:
θιγονται αυτες που τις αντιπροσωπευει αυτο που περιγραφετε... :P :P :P
ε βεβεα...!!!μην κοιτας που καμια φορα ερχομαστε σε παραθεσεις..!!κατα τα αλλα καταβαθος στα οπα οπα σας εχουμε εσς τις γυναικες του μπουρδελα.com
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Μπα τεφκτρο εγω δεν παθαινω και πολλα......δεν εντυπωσιαζομαι ευκολα ποσο μαλλον απο ενα πορτοφολι ή ενα αμαξι......θα γυρισω να κοιταξω (δεν το αρνουμαι) αλλα ειλικρινα δε με απασχολει τοσο πολυ.....προτιμω εναν αντρα με εξυπνες φαρμακερες ατακες και κοφτερο-διεστραμμενο χιουμορ αλλα βιτσια ειναι αυτα....

συνηθως αυτες οι κατηγοριες μπλεκουν μεταξυ τους......ο φραγκατος γκομενος με την μυριζωσκατιλαγυρωμου γκομενα.....οι υπολοιποι απλα τους κραζουν γιατι δεν μπορουν να τους εχουν αλλα ειλικρινα δε νομιζω οτι θα ηθελα να ανηκω σε καποια απο τις δυο αυτες κατηγοριες.....

και για να σου αντιστρεψω την ερωτηση "εσεις" γιατι εκσπερματωνετε με την καθε αχωνευτη ξιπασμενη που τυγχανει απλα ομορφη?

εκ φύσεως λόγω υπερπλήρωσης ανδρογόνων που μας ωθούν στο κυνήγι και τα οποία μεταφράζονται σε μερικά -μύρια- σπερματοζωάρια τα οποία μας πιέζουν στο παντελόνι και τα οποία αν τα απομονώσουμε μπορούν το καθένα να γονιμοποιήσουν αντίστοιχα (περίπου με ένα failur rate 3-5%) πολλά πολλά πολλά γυναικεία ωά. Οπότε θέλουμε και τις όμορφες να τις εκσπερματώσουμε και τις μέτριες και τις μάνες τους και αν είναι καλές και τις αδερφές τους...με τρέλλα ροζ κορδέλα και ερωτικό παρωξυσμό/ έξαψη.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
εσεις δεν ανηκετε σε τετοια κατηγορια BiteMeIaMfresH
 

dionisio

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μπας και είχε δίκιο ο κατά τα άλλα φίλτατος αοιδός Θέμης Αδαμαντίδης, ο οποίος όταν τον ρώτησαν αν έχει χτυπήσει ποτέ γυναίκα (θυμάστε το περιστατικό με τη Νένα Χρονοπούλου), απάντησε με σοβαρότατο ύφος και μετά από εμβριθή και ώριμη σκέψη... Ναι! Αλλά με προσοχή!!!
:2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
εννοεις θανουλη τωρα οτι δεν ανηκουμε ουτε στις ομορφες ουτε στις μετριες ουτε στις μανες τους ουτε στις καλες ουτε στις αδερφες τους?

τελεια! :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ε αντιστοιχο αρχετυπο εχουν και οι γυναικες υποθετω μιας και στη φυση αυτος που παντα ειχε την περισσοτερη δυναμη και το κυρος επαιρνε το "κοριτσι" ειτε αυτο ηταν ανθρωπος ειτε ηταν λιονταρι ειτε πιθηκι.....και στις μερες μας τι υποδηλωνει δυναμη και κυρος? το πορτοφολι, το κουστουμι το αμαξι και η δουλεια.....τα αρχετυπα μπορει να εχουν αλλαξει και τη θεση τις "γονιμης" γυναικας να την εχει παρει η πλαστικοποιημενη γκομενα ή του δυνατου νεατερνταλ ο "εξκζεκουτιβ" αλλα οι αναγκες παραμενουν ιδιες προφανως....οποτε τι σκοτωνομαστε? εσεις θετε να γαμειτε και οι γυναικες να εχουν καποιον "δυνατο" διπλα τους......
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
εννοεις θανουλη τωρα οτι δεν ανηκουμε ουτε στις ομορφες ουτε στις μετριες ουτε στις μανες τους ουτε στις καλες ουτε στις αδερφες τους?

τελεια! :2funny:
ενοειτε πως οχι..!!! κουκλαρες μου εσεις
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Το μουγκρι ζει κρεμεται στην πετονια μου και μουγκριζει!
Ασχετο αλλα δε μπα στο διαλο...δικαιουμαι να πω και γω καμια μαλακια νσ περασει η ωρα!
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
ναι!

το θέμα είναι το μουγκρί που ζει και μουγκρίζει σα να μουγκανίζει.

έχεις το απόλυτο δίκαιο να το υπερασπίζεσαι όταν είναι πιασμένο στην πετονιά σου που γυρίζει και το κάνει όλο να μουγκρίζει.

καλή οπτική έχεις και μπράβο σου φίλε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom