Νέα

ΓΥΝΑΙΚΑ - ένα άχρηστο αντικείμενο γύρω απο το ΜΟΥΝΙ. ΠΟΥΤΑΝΕΝ - ΖΗΤΩΩΩ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
μία λεπτομέρεια.

Σήμερα ήμουνα το πρωί σε μια τράπεζα για διεκπαιρέωση εμβάσματος.
Καθόμαστε 4 άντρες στις καρέκλες.
Μπαίνουν 2 μουνες. Καλές, από αυτές όμως που έχουν το ύφος...΄''μας μυρίζει σκατίλα γύρω-γύρω'', λίγο μοντέρνες, λίγο ανεξάρτητες με χρυσό ρολογάκι.
Είναι η σειρά μου και ρωτάει η υπάλληλος ποιος είναι ο επόμενος;
Πετάγεται η μια από τις μούνες και λέει εμμείς είμαστε. Λέω δε νομίζω, περιμένω πριν από εσάς. Με καρφώνουν με βλέμμα ''ΣΟΥ γαμήσω...!'' και τους απαντάω ότι βιάζομαι αλλιώς θα τους έδινα τη σειρά μου. Απάντηση: πάντα με υφάκι: Και σε μας μετράει ο χρόνος...

Τι θέλει να πει ο ποιητής;
Ότι μουνί φέρουσες οι καριολίτσες και με μία στοιχειώδη άρμονική μορφολογική κατανομή κρέατος νομίζουν ότι όλα ανοίγουν και είναι δικά τους. Για αυτό βέβαια φταίνε πλείστοι αρσενικοί τσολιάδες μουνοπαραστάτες μουνοβοσκοί και δεγαμήτες.

Κ α ρ ι ο λ ε ς

 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.772
Πόντοι
5.975
Σωστόοοοοος ο Pιstonizer!Με το περιστατικό που του συνέβη περιγράφει παραστατικότατα την απαράδεκτη κατάσταση που βιώνουμε εμείς οι άντρες,το υποτιθέμενο "ισχυρό φύλο".
Πιστεύω πως σε κάθε περίπτωση βρίσκουν και τα κάνουν οι καριόλες,αφού δυστυχώς υπάρχουν μαλακισμένα αρσενικά (και όχι άντρες) που τα δέχονται!Ειδικά δε οι ελληνίδες άλλο που δε θέλουν από το να σου πάρουν τον αέρα,τα χρήματα και οτιδήποτε άλλο είναι σε όφελός τους και μετά...αντέ γειά,κορόϊδα υπάρχουν πολλά!!!
Σκατά στα μούτρα τους έχω να πω εγώ!! :birdman:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
αντε ρε που εχει να κανει με το γεγονος οτι ηταν γυναικες
απλα ηταν αναισθητες ψωναρες! ειναι θεμα χαρακτηρα!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
BiteMeIaMfresH και γω μαζι σου..............!!! :grin: :grin: :grin: :grin: ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μπαίνουν 2 μουνες. Καλές, από αυτές όμως που έχουν το ύφος...΄''μας μυρίζει σκατίλα γύρω-γύρω'', λίγο μοντέρνες, λίγο ανεξάρτητες με χρυσό ρολογάκι.

Σε συγχαίρω για την γλαφυρότητά σου . Δεν θα μπορούσα να σκεφτώ καλύτερο τρόπο περιγραφής του συγκεκριμένου γνωστού ύφους
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
δαγκωσεμεειμαιφρεσκια

Δεν ήταν γυναίκες ήταν ''μούνες'', δηλαδή καλλίγραμες μάλλον wannabe bourgois -δίχως να το καταφέρνουν- οι οποίες πάτησαν στο γεγονός ότι είμαι όμορφη-άρα σερβίρομαι πρώτη-και σας γράφω.

Δεν έχω θέμα με τις γυναίκες, είμαι τόσο FAN τους που μετά βεβαιότητος ακόμα κι αν γεννιόμουνα γυναίκα θα γινόμουνα λεσβία.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
δαγκωσεμεειμαιφρεσκια

Δεν ήταν γυναίκες ήταν ''μούνες'', δηλαδή καλλίγραμες μάλλον wannabe bourgois -δίχως να το καταφέρνουν- οι οποίες πάτησαν στο γεγονός ότι είμαι όμορφη-άρα σερβίρομαι πρώτη-και σας γράφω.

Δεν έχω θέμα με τις γυναίκες, είμαι τόσο FAN τους που μετά βεβαιότητος ακόμα κι αν γεννιόμουνα γυναίκα θα γινόμουνα λεσβία.
φιλαρακο κατι τετοιες με υφακι ποποπο το καλυτερο μου...!!και ομορφη και ασχημη να ναι στα @@@@@ εχει φαει χοντη φολα...!!!!! ενω αλλες που ειναι συνεσταλμενες γιατι οχι να περασουν
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.772
Πόντοι
5.975
Ξέρετε πολλούς άντρες οι οποίοι θα εκμεταλλευόντουσαν την καλή τους εμφάνιση για να κάνουν αυτό που γουστάρουν,αγνόοντας τα υπόλοιπα άτομα που βρίσκονται μαζί τους εκείνη τη τιγμή;Σίγουρα είναι θέμα χαρακτήρα; :think:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Χαχαχαχαχα με πεθανε το υφος "μυριζει σκατιλα καπου εδω γυρω" :2funny:
εκπληκτικη περιγραφη!!!! ευγεεεεεεε :2funny:
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
ναι, και ξέρεις και κάτι, ήταν τόσο μαλακισμένες που παρόλο που τους είπα ''αν δε βιαζόμουνα τόσο θα σας έδινα τη σειρά μου'' δηλαδή μια διακριτική φιλοφρόνηση απαντήσανε και με κυττάξανε με το ύφος ''πάλι την κατάπια τη ρημάδα την πενικιλίνη κι φτύνω την χολή της κακογαμίας μου πάνω σου''
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ξέρετε πολλούς άντρες οι οποίοι θα εκμεταλλευόντουσαν την καλή τους εμφάνιση για να κάνουν αυτό που γουστάρουν,αγνόοντας τα υπόλοιπα άτομα που βρίσκονται μαζί τους εκείνη τη τιγμή;Σίγουρα είναι θέμα χαρακτήρα; :think:

Οι περιστασεις ειναι διαφορετικες.....ξερω σιγουρα πολλους αντρες που επειδη νομιζουν οτι ειναι εμφανισιμοι (πιθανον και να ειναι αλλα και αυτο το χανουν αυτοματως) και επειδη εχουν φραγκα μπορουν να συμπεριφερονται οπως γουσταρουν.....δεν υπαρχει πιο ασεξουαλ πραγμα απο γκομενα που "μυριζει καπου σκατιλα γυρω" και αντρα με υφος χιλιων καρδιναλιων που εχει φραγκα και ακριβο αμαξι ισως και κοιλιακους φετες και νομιζει οτι κατι τρεχει στα γυφτικα.....
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
ναι γιατι τσακωνεστε τωρα...!!δεν παν να ειναι μουναρα δεν παν να εχει κυλιακους και μερσεντες στα @@@@@@@!!!εγω οταν παω στην γενικη παω κατευθειαν στον διευθηντη..!! ναι αυτο ειναι μαγκια και ασε τους αλους απο πισω να σε κοιτανε με μισο ματι οποιος και να ειχε τετοιες ακρες δεν θα πηγαινε???????
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
συμφωνω με νιτσα κ επισης διαφωνω στο οτι αν ειναι ομορφη η αλλη νομιζει οτι ολος ο κοσμος ειναι στα ποδια της.. ειναι θεμα χαρακτηρα.. δεν φανταζεστε ποσες γυναικες (κυριως) σου παιρνουν τη σειρα στα αεροδρομια... δεν πα ναι ασχημες/ομορφες/ψηλες/κοντες κλπ ειναι απλα αναισθησια ολο αυτο
 

atr7

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι, και ξέρεις και κάτι, ήταν τόσο μαλακισμένες που παρόλο που τους είπα ''αν δε βιαζόμουνα τόσο θα σας έδινα τη σειρά μου'' δηλαδή μια διακριτική φιλοφρόνηση απαντήσανε και με κυττάξανε με το ύφος ''πάλι την κατάπια τη ρημάδα την πενικιλίνη κι φτύνω την χολή της κακογαμίας μου πάνω σου''
Από τη στιγμή που μπήκες στον κόπο και τους μήλισες και πάλι πολλά έκανες. Αν "μυρίζεις σκατά γύρω-γύρω" είναι επειδή είσαι σκατά, τρόγλη. Κανονικά έπρεπε να πας προς το ταμείο και να τις αφήσεις να ξεροβήχουν.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
BiteMeIaMfresH και γω μαζι σου και ξερο ψωμι.............!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
συμφωνω με νιτσα κ επισης διαφωνω στο οτι αν ειναι ομορφη η αλλη νομιζει οτι ολος ο κοσμος ειναι στα ποδια της.. ειναι θεμα χαρακτηρα.. δεν φανταζεστε ποσες γυναικες (κυριως) σου παιρνουν τη σειρα στα αεροδρομια... δεν πα ναι ασχημες/ομορφες/ψηλες/κοντες κλπ ειναι απλα αναισθησια ολο αυτο

αυτην την κατηγορια την αποκαλω "θειτσες".....κυριως ειναι 30αρες θειτσες γεγονος το οποιο τις κανει ακομα πιο αντιπαθητικες.....ειναι τραγικο να ειναι μια κοπελα εμφανισημη και να συμπεριφερεται σαν 45αρα σε εμμηνοπαυση.....(που ακομα και αυτες εχουν τελος παντων μια δικαιολογια για τη συμπεριφορα τους....εσυ μαρη τι εχεις να προσαψεις???)
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Από τη στιγμή που μπήκες στον κόπο και τους μήλισες και πάλι πολλά έκανες. Αν "μυρίζεις σκατά γύρω-γύρω" είναι επειδή είσαι σκατά, τρόγλη. Κανονικά έπρεπε να πας προς το ταμείο και να τις αφήσεις να ξεροβήχουν.

Κύττα το ξαναλέω δεν είμαι μισογύνης, απεναντίας τις λατρεύω. Αυτές που δε γουστάρω όμως είναι όσες έχουν αυτό το στείρο αμαζονέ στυλάκι που σε κάνει να θες να τις σοδομίσεις και μετά να τους δώσεις μια κλωτσιά να φύγουν από το κρεβάτι.

Δεν ήταν ταμείο αλλά σάλα με τους εμβασματάδες. Έπαιζε υπάλληλος (καριόλα κι αυτή) η οποία σε καλεί για να δεις το μαστερ οφ ντιζαστερ.
Απλά οι μαλακισμένες παίξανε το χαρτί πηδάω τη σειρά γιατί είμαι ωραία.
Αυτό είναι το χαρακτηριστικό το οποίο όπως λέει κι η Μπαϊτ το βλέπεις και στα αεροδρόμια και στα σινεμά στα φανάρια με ένδειξη για στροφή δεξιά/ αριστερά όπου σκάει ο αγέρωχος που θέλει ναναι -Ο- ΠΡΩΤΟΣ και οπουδήποτε. Πάντα παίζει ο μαλαχέιρος
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
δεν ειναι μονο οι θεειτσες μουνιτσα ειναι και μερικες τυπισες φραγκατες απο ΒΠ κλπ..!!που ειναι ολο ειρωνια κλπ...!! εγω γουσταρω που τα χωνει ο αδερφος μου σε κατι τετοιες πολλυ ασχημα..!! Ρ Ο Υ Φ Ι Α Ν Ε Σ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom