Νέα

γυναικα bbwlover vs λιλας!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιον θα πηδαγατε για να σωσετε τη ζωη σας??

  • τη γυναικα του bbwlover

    Ψήφοι: 23 43,4%
  • τον λιλα

    Ψήφοι: 6 11,3%
  • ΤΟ ΚΑΖΑΝΙ!!ΤΟ ΚΑΖΑΝΙ!!!

    Ψήφοι: 15 28,3%
  • πακης+αλβανος+παπιας=L.F.Ε.

    Ψήφοι: 9 17,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    53

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
τυπε μου εριξες το επιπεδο!!!η τζουλια επαιζε με σαμπανια και η γυναικα σου με μαυροδαφνη πατρων;προσεξε το λιγο
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
δεν ηταν μαυροδαφνη ....καλο κρασι κοκκινο ηταν
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρε bbwlover σκευτικές να βγάλεις βίντεο με την γυναίκα σου για να χτυπήσετε αυτό της Τζούλιας; Πιστευω οτι θα κάνεις πάταγο. Ειδικά αν αντί για σαμπάνια χρησιμοποιήσεις ρετσίνα Μαλαματίνα (για να τραβήξεις και τον λαό της Θεσ/νίκης)!!!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
ρε bbwlover σκευτικές να βγάλεις βίντεο με την γυναίκα σου για να χτυπήσετε αυτό της Τζούλιας; Πιστευω οτι θα κάνεις πάταγο. Ειδικά αν αντί για σαμπάνια χρησιμοποιήσεις ρετσίνα Μαλαματίνα (για να τραβήξεις και τον λαό της Θεσ/νίκης)!!!
Σε dvd δεν χωραει,Θελει blue ray με τοσο εκτοπισμα!!! :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε bbwlover σκευτικές να βγάλεις βίντεο με την γυναίκα σου για να χτυπήσετε αυτό της Τζούλιας; Πιστευω οτι θα κάνεις πάταγο. Ειδικά αν αντί για σαμπάνια χρησιμοποιήσεις ρετσίνα Μαλαματίνα (για να τραβήξεις και τον λαό της Θεσ/νίκης)!!!
σωστος ο τυπος :rockon:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ρε bbwlover σκευτικές να βγάλεις βίντεο με την γυναίκα σου για να χτυπήσετε αυτό της Τζούλιας; Πιστευω οτι θα κάνεις πάταγο. Ειδικά αν αντί για σαμπάνια χρησιμοποιήσεις ρετσίνα Μαλαματίνα (για να τραβήξεις και τον λαό της Θεσ/νίκης)!!!

καλή φάση θα κονομήσεις γερό χαρτί για σκέψου το  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
μωρε εχουμε προσπαθησει αλλα τιποτα δεν εγινε. Απατη σκετη. Ειχαμε παει σε εναν τυπο που ειχε στην Συγγρου ενα στριπτζαδικο και μας υποσχεθηκε να κανουμε πορνο. Απο το τηλεφωνο ολα καλα και ωραια. Οταν πηγαμε εκει γελαγανε με την γυναικα μου .....δεν μας περνουν σοβαρα. παρολο που τους καθησε η δικια μου δεν την θελανε.....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μωρε εχουμε προσπαθησει αλλα τιποτα δεν εγινε. Απατη σκετη. Ειχαμε παει σε εναν τυπο που ειχε στην Συγγρου ενα στριπτζαδικο και μας υποσχεθηκε να κανουμε πορνο. Απο το τηλεφωνο ολα καλα και ωραια. Οταν πηγαμε εκει γελαγανε με την γυναικα μου .....δεν μας περνουν σοβαρα. παρολο που τους καθησε η δικια μου δεν την θελανε.....
και αυτο εχεις κανει ρε τυπε
μεσα σε ολα εισαι ρε τιτανομεγιστε :rockon:
δηλαδη την γαμησανε τζαμπα?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
μωρε εχουμε προσπαθησει αλλα τιποτα δεν εγινε. Απατη σκετη. Ειχαμε παει σε εναν τυπο που ειχε στην Συγγρου ενα στριπτζαδικο και μας υποσχεθηκε να κανουμε πορνο. Απο το τηλεφωνο ολα καλα και ωραια. Οταν πηγαμε εκει γελαγανε με την γυναικα μου .....δεν μας περνουν σοβαρα. παρολο που τους καθησε η δικια μου δεν την θελανε.....

αστα να πάνε τέτοια ευκαιρία τους δόθηκε κα αυτοί την απέρριψαν δεν πειράζει συνέχισε να προσπαθείς bbwlover ο λαός περιμένει το δικό σου dvd

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μωρε εχουμε προσπαθησει αλλα τιποτα δεν εγινε. Απατη σκετη. Ειχαμε παει σε εναν τυπο που ειχε στην Συγγρου ενα στριπτζαδικο και μας υποσχεθηκε να κανουμε πορνο. Απο το τηλεφωνο ολα καλα και ωραια. Οταν πηγαμε εκει γελαγανε με την γυναικα μου .....δεν μας περνουν σοβαρα. παρολο που τους καθησε η δικια μου δεν την θελανε.....

μαλακία έκανες. Εδώ είναι βλάκες και δεν μπορούν να αντιληφθούν το κελεπούρι που έχουν. Μάζεψε λευτά και πήγαινε ή στήλε βίντεο εδώ:

[URL unfurl="true"]http://beta.kink.com/k/index.jsp?c=1[/url]

και θα δείς που αμέσως θα ενδιαφερθούν!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
μαλακία έκανες. Εδώ είναι βλάκες και δεν μπορούν να αντιληφθούν το κελεπούρι που έχουν. Μάζεψε λευτά και πήγαινε ή στήλε βίντεο εδώ:

[URL unfurl="true"]http://beta.kink.com/k/index.jsp?c=1[/url]

και θα δείς που αμέσως θα ενδιαφερθούν!!
Ναι αλλά για το δέσιμο θα χρειαστεί καραβόσκοινο! :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
τυπε μου πασχα που θα πατε;κυκλοφορει μια φημη οτι η αννουλα εκλεισε μια στανη με 50 αρνια για σουβλισμα στο μετσοβο,ειναι αληθεια;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
οχι μονη της!!!αν πλακωσει και το συνεργειο τι θα μεινει στο κοριτσι; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Πασχα θα παμε στο χωριο της ..θα σουβλησουμε 2 αρνια και 3 κοκορετσια..


 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
οι υπόλοιποι τι θα φάνε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom