Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 367K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.444
Κριτικές
171
Like
91.185
Πόντοι
46.423

Γιόφτοι ???

:tooth:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Μια σφαίρα στο κεφάλι και τα έξοδα στους συγγενείς, η Κίνα δίνει το παράδειγμα. Όταν ο άλλος δεν πρόκειται να γίνει καλά αποδεδειγμένα, τότε τελείωμα, κλίβανος, ψάρια, κ.λ.π, κακό κάνεις στην κοινωνία που τον έχεις.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.422
Κριτικές
11
Like
4.707
Πόντοι
746
Υπαρχει κενο βασικων γνωσεων απο τα μαθηματικα, τη στατιστικη μεχρι την ιστορια
Μίλησε ο Ramanujan, ρε Gausst και ουστ από εδώ που ήρθες να μας πουλήσεις πνεύμα...
Αυτά τι είναι ρε γελοίε;


Σε καθημερινή βάση κλέβουν ό,τι μπορούν, έχει σημασία αν είναι μικροπράγματα;
Αν αυτοί οι μπάσταρδοι πέσουν σε κανέναν πεζό ή τρακάρουν θα απολογηθείς εσύ;
Τους γιατρούς και το νοσηλευτικό προσωπικό που επιτέθενται δεν τα ξέρεις;
Σάλτα και γαμήσου με κανένα γύφτο - δεν έχω επιτεθεί φραστικά χρόνια τώρα κι ας με έχουν βρίσει - όμως εσύ είσαι προκλητικά ανυπόφορος.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
2
Like
770
Πόντοι
96
ναι ναι... φτασατε να μου πειτε εδω μεσα...
  1. οτι ειμαι κουμουνιστης
  2. οτι ειμαι ΠΑΣΟΚ
  3. οτι ειμαι ζαιος
  4. οτι ειμαι βολεμενος
  5. οτι μενω στην εκαλη
  6. οτι κλεβω γιαγιαδες
  7. οτι ειμαι και εγω ρομα
  8. να παω να γαμηθω με καναν ρομα (οποτε δεν ειμαι τωρα?)
  9. οτι ειμαι παρατραγουδο γιατι πηγα να κανω covid test για να παρω την αναρωτικη μου απο την δουλεια
  10. οτι καλα κανουν και κλεβουν οι πολιτικοι, μαγκια τους, δε μας πειραζει, οι γυφτοι ειναι που μας πειραζουν
  11. οτι δε τρεχει τιποτα που το πρωτο θεμα εχει φαει μηνυση για ψευδεις ειδησεις, φτανει τα ψεμματα του να μας κανουν!
και αλλα που βαριεμαι να διαβασω πιο πισω!

ρε μαγκες... λετε που λετε κουταμαρες, συντονιστειτε λιγο! δε γινονται ολα αυτα μαζι

Παρτε χαμπαρι, οτι το μονο ασφαλες συμπερασμα ειναι πως, αν αυριο το πρωι λειψουν οι ρομα, οι κοντινοτεροι στην κατασταση τους ειστε εσεις!

Αμορφωτοι, γεματοι μισος και με μηδεν σχεδια ή ελπιδα για το αυριο...

Στο μονο που διαφερετε απο τους ρομα, ειναι το account που εχετε στο Bou!
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Μεγάλη πληγή οι Ρομά στην Ελλάδα, και μάλλον και στα Βαλκάνια συνολικά.

Η ασυδοσία τους κοστίζει και στο κράτος, και στον καθένα μας ξεχωριστά.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546

Πάτρα: Επεισόδιο αστυνομικού με Ρομά όταν τους σταμάτησαν για έλεγχο | Αταίριαστοι | 13/09/2024​

 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.276
Κριτικές
1
Like
35.299
Πόντοι
6.256
Πρεπει να κλείσει το νημα και να γραφουμε στο κουλόνημα.
Ειναι υπευθυνος επειδη εξι χρονια δεν καταφερε να μαζεψει λιγο τα σαπρόφυτα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.790
Like
14.505
Πόντοι
3.656

Πάτρα: Επεισόδιο αστυνομικού με Ρομά όταν τους σταμάτησαν για έλεγχο | Αταίριαστοι | 13/09/2024​

το ρεπορτάζ λέει ότι τραυματίστηκαν δύο Αστυνομικοί, επειδή προσπάθησαν να κάνουν τη δουλειά τους. Ε, ΚΑΙ; για ποιο λόγο δεν μας ενημερώνουν για την τύχη των ατόμων που προσήχθησαν; για ποιο λόγο υπάρχει η συνομωσία της σιωπής;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
το ρεπορτάζ λέει ότι τραυματίστηκαν δύο Αστυνομικοί, επειδή προσπάθησαν να κάνουν τη δουλειά τους. Ε, ΚΑΙ; για ποιο λόγο δεν μας ενημερώνουν για την τύχη των ατόμων που προσήχθησαν; για ποιο λόγο υπάρχει η συνομωσία της σιωπής;
Δύο αστυνομικοί υπάλληλοι πήγαν στον νοσοκομείο και ανησύχησε η οικογένειά τους, επειδή ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ τους χτύπησαν. Γιατί; Γιατί έκαναν την δουλειά τους.
Δυστυχώς όμως για τους υπαλλήλους, οι εγκληματίες ανήκουν στους Βρομα, προστατευόμενο είδος ζώου από τους πολιτικούς μας.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
Με δεκαπέντε παιδιά και είκοσι εγγόνια που έχει ο μέσος σαραντάρης βρωμα , ειναι πολλά τα ψηφαλακια για να ασχοληθεί το κράτος σοβαρά. Λέω να κάνουμε μια βραχονησίδα Αλκατράζ και να τους βάλουμε εκεί. Με 600 θερμίδες τροφή τη μέρα και χωρίς νερό
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931
Αφου δεν κατεβαίνουν οι μπάτσοι σε απεργια, εστω και λευκη καλα κανουν και τους πλακώνουν στο ξυλο οι Γυφτοι.

Αν ο νομος ελεγε, επίθεση σε αστυνομικό σημαίνει αυτόματα δικαίωμα στην χρηση οπλου να δουμε μετα ποσοι θα τσαμπουκαλεύονταν μαζι τους.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.153
Like
34.426
Πόντοι
9.931

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Αν ακόμα θέλουν οι Ρώσοι να ρίξουν θερμοβαρικές κεφαλές σε χώρα του ΝΑΤΟ, μπορούμε να κάνουμε συμφωνία μαζί τους, για όλα τα τσαντήρια - καταυλισμούς της χώρας.
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.657
Κριτικές
99
Like
14.441
Πόντοι
25.186
Περιπετειώδες ήταν το πρωινό της Κυριακής για μία οικογένεια στα ΣΕΑ Αταλάντης που ταξίδευε στο ρεύμα προς Αθήνα.

Σύμφωνα με τα όσα κατήγγειλε ο οδηγός του οχήματος μέσα στα λίγα λεπτά που έμεινε στο κατάστημα, δύο νεαροί Ρομά «ξήλωσαν» τον ένα υαλοκαθαριστήρα του οχήματος και στη συνέχεια τον εκβίαζαν να αγοράσει από αυτούς άλλον με 80€ (!).
Ο οδηγός βρέθηκε σε τρομερά δύσκολη θέση γιατί όλα αυτά γινόταν μπροστά στα δυο μικρά παιδιά του (ηλικίας 4 και 6 ετών) και ευτυχώς διατήρησε την ψυχραιμία του, ώστε να μην γίνει κάποια συμπλοκή με απρόβλεπτες συνέπειες και σίγουρα τραυματική για την ψυχολογία των μικρών παιδιών.
Τελικά έπειτα από διαπραγμάτευση τους έδωσε 25€ για να μπορέσει να αποχωρήσει από το σημείο χωρίς η κατάσταση να ξεφύγει, πάντα σκεπτόμενος την οικογένειά του.

 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.422
Κριτικές
11
Like
4.707
Πόντοι
746
Βγήκαν τα πληρωμ€να παπαγαλάκια του $άπιου συστήματος


να επιβεβαιώσουν τη γυφτοκατάσταση...
Απανταχού κυρ Παντελήδες ενωθείτε :headbang2:και το κυριότερο είναι να ψηφίσετε στις εκλογές κάποιο κόμμα => εκτός από ΝΔ, τΣΥΡΙΖΑ, βρωμοΠΑΣΟΚ (ΚΚ€ και λοιπή σφηκοφωλιά εννοείται).
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.391
Like
2.163
Πόντοι
456
Πάντως επειδή παρακολουθώ συζητήσεις στο ίντερνετ, κάτω από βίντεο yt, fb κλπ, θα πω ότι το κλίμα έχει αντιστραφεί τον τελευταίο καιρό.
Ο κόσμος έχει αγανακτήσει και το γράφει. Οι τύποι κατάφεραν να εξαγριώσουν ακόμα και το μετριοπαθή Έλληνα, που σε άλλες εποχές θα ήταν απλά σκεπτικός.
Μιλάω για ζητήματα που έχουν να κάνουν με εγκληματικότητα αλλοδαπών ή Ρομά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom