Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.916
Πόντοι
9.297
Οπως ξαναειπα.
Ξεκινησαν την καταδιωξη.
Ο μικρος μαλλον τα χασε.
Μη κρινεις τοσο ελαφρα ενα ανθρωπο με θολωμενη κριση.
Ουτε εσυ ουτε εγω θα ημασταν περισσοτερο ψυχραιμοι αν για τον α η β σωστο η λαθος λογο βρισκομασταν να μας κυνηγανε οχι απαραιτητα αστυνομια αλλα καποιος διωκτης.
Θα εκανες η δε θα εκανες τα παντα για να γλυτωσεις;
Φαντασου οτι εισαι σε ενα φλεγομενο κτηριο.Καποιοι πηδανε και απο τον 20 ο οροφο χωρις να σκεφτουν προκειμενου να γλυτωσουν.
Σε μια καταδιωξη απο την αστυνομια υπαρχει και η επιλογη να σταματησεις να παραδωθεις αλλα αυτο απαιτει "αρχιδια" ψυχραιμιας.
Εδω μιλαμε για 16 χρονο
Οι αστυνομικοι ωστοσο οφειλαν να εχουν λιιιγο παραπανω νου να μη τον καταδιωξουν τοσο ασφυκτικα
Θολωσαν κι εκεινοι(θεμα γοητρου,γυφτος κτλ)αλλα οφειλαν να ειναι αρκετα σκαλοπατια πιο ψυχραιμοι απο ενα 16 χρονο κλεφτρονι που πιθανα ουτε ο ιδιος ηξερε τι εκανε
Γιατι δεν πυροβολησαν τα ελαστικα του αυτοκινητου του πχ ωστε να βαλουν τελος στην κουρσα του;
Επρεπε να στοχευσουν κεφαλι;
Αν ο 16 χρονος ηταν γιος ενος απο τους αστυνομικους εκει θα τον εβαζε σημαδι;
Αν έκανε τέτοια σκηνικά γιος αστυνομικου δεν μιλάμε απλά για ένα ναυάγιο αλλά για ολόκληρη οικογένεια ναυαγίων.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάτω τα χέρια από τον ΠΑΟΚ ρε φουστα μπλουζα Αθηναίοι...
Λίγες Ποντιες κυκλοφορούν εκεί κάτω;
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496

O 16χρονος κλεφτης χρησιμοποιησε το αυτοκινητο ως φονικο οπλο. Οταν πας να χτυπησεις μηχανη επιτηδες με το αυτοκινητο, εννοειται οτι θετεις σε αμεσο κινδυνο τη ζωη και τη σωματικη ακεραιοτητα των αναβατων. Οι αστυνομικοι χρησιμοποιησαν τα οπλα τους, και τελος.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
η ιστορία από Εύβοια

ΠΑΟ Ρομάϊκο ή Ρομέϊκο (δεν έχει και σημασία), ποδοσφαιρική ομάς από τσίρκο γύφτων, έπαιζε με τα γύρω χωριά, στους αγώνες κάναν ντόρο και όλο το χωριό στο γήπεδο να δει το σούργελο, έμεναν σαϊνια όπισθεν και ρήμαζαν τα σπίτια των χωριανών, ε, δε φτούρησε και πολύ η φάση, τους μαζέψανε όλους λένε οι πληροφορίες με βραχιολάκια στα κλουβιά.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Καλά του έκαναν του μουνοπανου. Υπέρ άνω όλων την έχουν δει. Από 1 σφαίρα για όλους. Το ίδιο δεν εγινε και πριν 1,2 χρόνια στην επαρχία? Πήγαν τα μουνοπανα να κλέψουν τις κότες ενός και τους έριξε με καραμπίνα? Στο χώμα όλοι τους. Ε εντάξει μια κότα πήγε να κλέψει για να ζήσει χαχαχα Χαχαχα
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
:wanker:

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (22 μέλη και 66 επισκέπτες)
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Τι μπουρδελοκρατος ειμαστε!!!ο αλλος πηγε να εμβολίσει τον αστυνομικό και ο αστυνομικος προσπαθησε να αμυνθει και τον συλλαβανε!!! Βρε ουστ,!!
 

Negroni

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
49
Like
194
Πόντοι
0
Θέλω να σταθώ στο "για 20€ τον πυροβολισαν". Το σωστό είναι ότι για 20€ ο 16χρονος έθεσε σε κίνδυνο την ζωή του αντί να παραδοθεί στις αρχές. Έπρεπε πρώτα αυτός να σκεφτεί για την ζωή του και να μην την θέσει σε κίνδυνο. Επίσης δεν μπορώ να πιστέψω ότι φεμινιστριες/αναρχικές βγαίνουν να υπερασπιστουν τους γύφτους, οι οποιοι τις γυναίκες τις έχουν μόνο για τεκνοποιηση, τις κακομεταχειριζονται, τις χτυπάνε, τις βιαζουνε(όταν οι γυφτισσες γεννάνε όταν ειναι ανήλικες αυτό σημαίνει ότι έχει επέλθει βιασμός, ή μήπως μόνο ο Μιχος βίαζε την 12χρονη,αλλοι νόμοι για τους άλλους ανθρώπους, άλλοι για τους γύφτους;) , γενικά η θέση της γυναίκας στην συγκεκριμένη φυλή είναι πιο κάτω και από τα μουλάρια.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.558
Πόντοι
3.656
οι γυφτοι σε τι μας ειναι χρησιμοι? :think:

μονο για λιπασμα τυπε αντι για φυσικη κοπρια :confused::confused::confused:
θα μπορουσαμε να τους κανουμε σκυλοτροφη η τροφη για τις τιγρεις στο τσιρκο,αλλα φοβαμαι μην δηλητηριαστουν τα ζωακια :confused::confused::confused:
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.461
Like
9.335
Πόντοι
1.056
οι γυφτοι σε τι μας ειναι χρησιμοι? :think:
εχεις δει ποτε εργο να γυριζεται χωρις κακους -ενας καλος χρειαζεται και εναν κακος για υπαρξει ιστορια οι γυφτοι κανουν τους κακους πανω κατω ετσι ειναι και στη ζωη
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
Έχουν κατακλέψει την κοινωνία, στα μισό ερημα χωριά της Ηλείας και άλλου μπαίνουν στα σπίτια γερόντων τους κλέβουν και τους βαράνε
Η ελληνική κοινωνία τους βαρέθηκε πια
Αντίθετα με τα βρωμο-καναλα που από τα ξημερώματα, χαιδευουν τη φαρα..
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Καλά, κοίτα κάτω από τα ποστ σου αν συμφωνεί κανείς με τις ΠΙΠΕΣ που γράφεις και μετά πας να πάρεις τσιμπούκι από τα κολλητάρια σου στον καταυλισμό...
Καλημερα
Κοψε να μετρας την αξια των αποψεων με like.
Σε ρατσιστικο νημα γραφω.Ξερω που βρισκομαι εννοια σου.
Δεν περιμενα να συμφωνησει η πλειοψηφια μερος της οποιας εισαι κι εσυ.
Αν θες να ξεχωρισεις ανοιξε τα ματια σου διαβασε προσεκτικα τα γραφομενα μου κι ασε τις πομπες στην ακρη μαγκακι των πληκτρων.
Μη γινεσαι αλλο γελοιος ρε τυπε.
Δεν προσφερεις σε κανεναν.Γινε λιγο χρησιμος.
Ειλικρινα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Aγαπημενοι μου φίλοι, οι γύφτοι είναι μια απαίσια φυλή που μου προκαλεί σιχαμαρα.
Όμως εγώ δεν θα κάτσω να επιικροτησω ένα θάνατο.
Θα προτιμούσα οι μπάτσοι να έχουν σκοτώσει κάθε βενζινα που κλέβει, κάθε αρχίδι πολιτικό που δίνει μίζες σε γνωστούς του, και καθε λαμόγιο που τρώει χρήμα και κλέβουν τον κοσμακη με χίλιους τρόπους.
Δεν είμαι αριστερός δεν είμαι δεξιός. Ούτε μαλακας είμαι όμως να φτιάχνομαι με μπάτσους, έφτασα σε μια ηλικία που ξέρω πως δουλεύει το σύστημα.
Δεν λέω καλά έκανε ο γύφτος και έκλεψε
Παράδειγμα έχουμε μια οικογένεια με τρία τέσσερα παιδιά, και το μικρότερο μια μέρα κλέβει ένα τςληρο και ο πατέρας του το σπάει στο ξύλο ενώ το μεγάλο γιο που τον κλέβει κάθε μέρα και από λίγο τον αφήνει. Τι οικογένεια θα γίνει αυτή; Σκατα.
Έχουμε λοιπόν βενζιναδες σουπερμάρκετ έχουμε αστυνομία που παίρνει μίζες από καθε μαγαζάκι και ξαφνικά απολαμβάνουμε που πυροοβολανε οι μπάτσοι.
Ξέρετε τι δείχνει αυτό ; Ανθρωπακια μικρά φοβισμένα με πολλά κόμπλεξ και απωθημένα φοβίες και συμπλέγματα.
Οι γύφτοι είναι μάστιγα για εμένα. Μεγαλύτερη μάστιγα είναι όλο το σύστημα που ολόκληρη Ελλάδα πάνω από τα μισά πρατήρια κλέβουν διευρα από κάθε ένν μας κάθε μέρα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Aγαπημενοι μου φίλοι, οι γύφτοι είναι μια απαίσια φυλή που μου προκαλεί σιχαμαρα.
Όμως εγώ δεν θα κάτσω να επιικροτησω ένα θάνατο.
Θα προτιμούσα οι μπάτσοι να έχουν σκοτώσει κάθε βενζινα που κλέβει, κάθε αρχίδι πολιτικό που δίνει μίζες σε γνωστούς του, και καθε λαμόγιο που τρώει χρήμα και κλέβουν τον κοσμακη με χίλιους τρόπους.
Δεν είμαι αριστερός δεν είμαι δεξιός. Ούτε μαλακας είμαι όμως να φτιάχνομαι με μπάτσους, έφτασα σε μια ηλικία που ξέρω πως δουλεύει το σύστημα.
Δεν λέω καλά έκανε ο γύφτος και έκλεψε
Παράδειγμα έχουμε μια οικογένεια με τρία τέσσερα παιδιά, και το μικρότερο μια μέρα κλέβει ένα τςληρο και ο πατέρας του το σπάει στο ξύλο ενώ το μεγάλο γιο που τον κλέβει κάθε μέρα και από λίγο τον αφήνει. Τι οικογένεια θα γίνει αυτή; Σκατα.
Έχουμε λοιπόν βενζιναδες σουπερμάρκετ έχουμε αστυνομία που παίρνει μίζες από καθε μαγαζάκι και ξαφνικά απολαμβάνουμε που πυροοβολανε οι μπάτσοι.
Ξέρετε τι δείχνει αυτό ; Ανθρωπακια μικρά φοβισμένα με πολλά κόμπλεξ και απωθημένα φοβίες και συμπλέγματα.
Οι γύφτοι είναι μάστιγα για εμένα. Μεγαλύτερη μάστιγα είναι όλο το σύστημα που ολόκληρη Ελλάδα πάνω από τα μισά πρατήρια κλέβουν διευρα από κάθε ένα μας κάθε μέρα. Δεν φτιάχνομαι με στολές όπλα και περιπολικά. Μόνο με ωραίες γυναίκες φτιάχνομαι
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Aγαπημενοι μου φίλοι, οι γύφτοι είναι μια απαίσια φυλή που μου προκαλεί σιχαμαρα.
Όμως εγώ δεν θα κάτσω να επιικροτησω ένα θάνατο.
Θα προτιμούσα οι μπάτσοι να έχουν σκοτώσει κάθε βενζινα που κλέβει, κάθε αρχίδι πολιτικό που δίνει μίζες σε γνωστούς του, και καθε λαμόγιο που τρώει χρήμα και κλέβουν τον κοσμακη με χίλιους τρόπους.
Δεν είμαι αριστερός δεν είμαι δεξιός. Ούτε μαλακας είμαι όμως να φτιάχνομαι με μπάτσους, έφτασα σε μια ηλικία που ξέρω πως δουλεύει το σύστημα.
Δεν λέω καλά έκανε ο γύφτος και έκλεψε
Παράδειγμα έχουμε μια οικογένεια με τρία τέσσερα παιδιά, και το μικρότερο μια μέρα κλέβει ένα τςληρο και ο πατέρας του το σπάει στο ξύλο ενώ το μεγάλο γιο που τον κλέβει κάθε μέρα και από λίγο τον αφήνει. Τι οικογένεια θα γίνει αυτή; Σκατα.
Έχουμε λοιπόν βενζιναδες σουπερμάρκετ έχουμε αστυνομία που παίρνει μίζες από καθε μαγαζάκι και ξαφνικά απολαμβάνουμε που πυροοβολανε οι μπάτσοι.
Ξέρετε τι δείχνει αυτό ; Ανθρωπακια μικρά φοβισμένα με πολλά κόμπλεξ και απωθημένα φοβίες και συμπλέγματα.
Οι γύφτοι είναι μάστιγα για εμένα. Μεγαλύτερη μάστιγα είναι όλο το σύστημα που ολόκληρη Ελλάδα πάνω από τα μισά πρατήρια κλέβουν διευρα από κάθε ένν μας κάθε μέρα.
Καλημερα τυπαρα μου
Ευγε για τον τροπο σκεψης και επιχειρηματολογιας σου
Ειλικρινα σεβομαι τα γραφονενα σου
Μπραβο
Δοξα τω Θεω υπαρχουν και ανθρωποι με νου
:hi:
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Aγαπημενοι μου φίλοι, οι γύφτοι είναι μια απαίσια φυλή που μου προκαλεί σιχαμαρα.
Όμως εγώ δεν θα κάτσω να επιικροτησω ένα θάνατο.
Θα προτιμούσα οι μπάτσοι να έχουν σκοτώσει κάθε βενζινα που κλέβει, κάθε αρχίδι πολιτικό που δίνει μίζες σε γνωστούς του, και καθε λαμόγιο που τρώει χρήμα και κλέβουν τον κοσμακη με χίλιους τρόπους.
Δεν είμαι αριστερός δεν είμαι δεξιός. Ούτε μαλακας είμαι όμως να φτιάχνομαι με μπάτσους, έφτασα σε μια ηλικία που ξέρω πως δουλεύει το σύστημα.
Δεν λέω καλά έκανε ο γύφτος και έκλεψε
Παράδειγμα έχουμε μια οικογένεια με τρία τέσσερα παιδιά, και το μικρότερο μια μέρα κλέβει ένα τςληρο και ο πατέρας του το σπάει στο ξύλο ενώ το μεγάλο γιο που τον κλέβει κάθε μέρα και από λίγο τον αφήνει. Τι οικογένεια θα γίνει αυτή; Σκατα.
Έχουμε λοιπόν βενζιναδες σουπερμάρκετ έχουμε αστυνομία που παίρνει μίζες από καθε μαγαζάκι και ξαφνικά απολαμβάνουμε που πυροοβολανε οι μπάτσοι.
Ξέρετε τι δείχνει αυτό ; Ανθρωπακια μικρά φοβισμένα με πολλά κόμπλεξ και απωθημένα φοβίες και συμπλέγματα.
Οι γύφτοι είναι μάστιγα για εμένα. Μεγαλύτερη μάστιγα είναι όλο το σύστημα που ολόκληρη Ελλάδα πάνω από τα μισά πρατήρια κλέβουν διευρα από κάθε ένν μας κάθε μέρα.
δεν νομιζω οτι διαφωνει κανεις, αλλα 2 λαθη δεν κανουν 1 σωστο.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496

Καλα τον αστυνομικο που πυροβολησε. Να ελεγχθει εαν υπηρξε πυροβολισμος πανω στη καταδιωξη η υπηρξε εκτελεση. Εχει διαφορα, δεν ειναι το ιδιο. Θα φανει.
Αλλα τον βενζινοπωλη γιατι; Επειδη λεει ειδοποιησε την αστυνομια .
Και υπαρχουν εδω καποιοι που συμφωνουν με αυτο.
< Να μην ειδοποιουσε αστυνομια.>

Αντε την επομενη φορα ζητηστε το λογο απο την ηλικιωμενη που καλεσε αστυνομια επειδη την εκλεψαν. Την γυναικα που καλεσε αστυνομια επειδη την βιασαν. Και παει λεγοντας.
Βεβαια δεν προκαλει εντυπωση. Αυτοι που τους αρεσουν τετοιες συμπεριφορες, ειναι οι ιδιοι που επικροτουν τις καταληψεις, οταν κλεβουν ξενη περιουσια και κτηρια, οι ιδιοι που συμφωνουν με τους εμπρησμους αυτοκινητων, μηχανων, σπασιματα καταστηματων.
Αρκει να ειναι των αλλων, ξενα. Γιατι τα δικα τους τα προσεχουν και τα υπερασπιζονται καλα καλα, μην παθουν τιποτα.
 

amilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2010
Μηνύματα
413
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
1
Για των Μαριο που απο μια αδεσποτη σφαιρα που εφυγε απο τα τσαντιρια των γυφτων του πηρε την ζωη. Κανεις δεν εκλεισε δρομους η δεν εκανε βανδαλισμους για χαρη του κ ορθως. Αλλα ουτε πηγε κ κανενα κλιμακιο βουλευτων των Ζαιων στους γονεις του για συμπαρασταση (βλεπετε ψηφους)... Κατα ταλα βλεπω εδω μεσα ορισμενους δηθεν ψυχοποναριδες να μας ζαλιζουν τα α@@@@ οτι ηταν τοσο χρονων η οτι τοσο σαματας για 20e κτλ. Για ρωτηστε των Μαριο που απλα επαιζε σαν παιδι και καποιος ηλιθιος εριχνε στο ψαχνο, αλλα ξεχασα εδω απλα σας φταινε τα οπλα των αστυνομικων που εξοστρακιζουν, των γυφτων απλα ειναι μαγικα και τυχαια πεφτουν η σφαιρες στα κεφαλια αθωων ψυχων. Δεν βγηκε κανενας προεδρος των γυφτων να ζητησει συγνωμη η να αποδοθει δικαιοσυνη, τωρα ομως θα πρεπει να ασχολουμαστε για αυτην την ηλιθια φαρα που ουτε φτυσιμο δεν τους αξιζει, και το λεω μονο για ορισμενους γυφτους και οχι για αυτους που πραγματικα εχουν ενταχθει στην κοινωνια και ειναι πολυ σωστη σαν Ανθρωποι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom