Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
εδω δεν ειναι δικαστηριο ομως τυπε, κουβεντα για το αν ειναι σωστος ο νομος κανουμε σαν πολιτες. Δεν χρειαζεται να γλειφουμε τα αρχιδια του νομοθετη.


οχι τυπε ολα δουλευουν ρολοι, ο τυπακος μεθυσμενος στο δρομακι με 130 πατησε μια οικογενεια, σκοτωσε το παιδι, οι αλλοι 2 νοσοκομειο, τους παρατησε σαν να χτυπησε ζωα και συνεχισε για να μην μπλεξει, οι συγγενεις της οικογενειας αυτη τη στιγμη πρεπει να βρισκονται στην πιο αθλια κατασταση που θα μπορουσε ανθρωπος να βρισκεται, αλλα ο νομος λεει πλημμελημα, αρα ολα κομπλε ελευθερος.

Ευχομαι απο καρδιας να παρουν στα χερια τους το νομο οσοι εχουν τα αρχιδια απο την οικογενεια, και να αποδωσουν την δικαιοσυνη που το κρατος αδυνατει και πεταει χαρταετο. Ετσι δυστυχως θα εχουν και πελατες ανθρωποι σαν τον αλεξ, αλλα τι να κανεις....

Αν δικος μου ανθρωπος (πατερας αδερφος οποιοσδηποτε) το εκανε αυτο, θα του ελεγα, φιλε εισαι αξιος για οτι παθεις. Οτι και να παθεις, θα το αξιζεις. Να μην τους παραταγες και θα σε υπερασπιζομουν μεχρι θανατου ακομα κι αν σκοτωνες και τους 3. Αλλα η εγκαταλειψη (ΚΑΙ ΔΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ ΘΥΜΑΤΑ)δειχνει τι ανθρωπος εισαι, και τετοιοι δεν εχουν θεση σε καμια κοινωνια.
Για το αν ημουν στη μερια του συγγενη του θυματος ας μην συζητησουμε τι θα εκανα, θα ριξω πολυ το επιπεδο.

Το αφηνω εδω το θεμα γιατι θα αρχισω τα καντηλια και με παει καλα το στοιχημα σημερα.
θα φαει 5 χρονια αναστολη και 10 ποντους ποινη στο διπλωμα αντι να του γαμησουν την ψυχη για αυτο που εκανε. Και το συζηταμε κιολας. Τρομερη δικαιοσυνη. Μπραβο
Οταν ειχα αναφερθει στο θεμα της αυτοδικιας στο θεμα του βοσκου που σκοτωσε την γερμανιδα 3 μερες με εβριζες.
Τι εγινε τωρα ? Γιναμε ξαφνικα υπερασπιστες της? Παιρνουμε τον νόμο στα χέρια μας?

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.295
Κριτικές
8
Like
32.624
Πόντοι
6.536
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Οταν ειχα αναφερθει στο θεμα της αυτοδικιας στο θεμα του βοσκου που σκοτωσε την γερμανιδα 3 μερες με εβριζες.
Τι εγινε τωρα ? Γιναμε ξαφνικα υπερασπιστες της? Παιρνουμε τον νόμο στα χέρια μας?

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
τι συγκρινεις ρε πανηλιθιε; ενα βοσκο που σκοτωνει το ενος χρονου παιδι του και τη γυναικα του επειδη ειναι σκουπιδι της κοινωνιας, και ενα γυφτο που πατησε μια οικογενεια με το αμαξι; εισαι τοσο μαλακας που δεν καταλαβαινεις την διαφορα;

δεν ειμαι κατα της αυτοδικιας, οταν το κρατος ειναι απων. Αλλα εισαι τοσο ντουγανι που νομιζεις οτι αποδοθηκε δικαιοσυνη οταν ενας βλαχος τσοπανης σαν εσενα σκοτωνει την οικογενεια του. Ηλιθιε μπινε, ουτε την εννοια της δικαιοσυνης δεν αντιλαμβανεσαι, απορω πως ολοκληρωνεις προτασεις. Χαζε βλακα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
τι συγκρινεις ρε πανηλιθιε; ενα βοσκο που σκοτωνει το ενος χρονου παιδι του και τη γυναικα του επειδη ειναι σκουπιδι της κοινωνιας, και ενα γυφτο που πατησε μια οικογενεια με το αμαξι; εισαι τοσο μαλακας που δεν καταλαβαινεις την διαφορα;

δεν ειμαι κατα της αυτοδικιας, οταν το κρατος ειναι απων. Αλλα εισαι τοσο ντουγανι που νομιζεις οτι αποδοθηκε δικαιοσυνη οταν ενας βλαχος τσοπανης σαν εσενα σκοτωνει την οικογενεια του. Ηλιθιε μπινε, ουτε την εννοια της δικαιοσυνης δεν αντιλαμβανεσαι, απορω πως ολοκληρωνεις προτασεις. Χαζε βλακα
Πιστευεις πως οποιος βριζει τον αλλον πιο αισχρα κ πιο εντονα εχει αυτος δικιο?
Χαχαχα

Αυτοδικία κατα συνθηκη κ κατα περιπτωση. Χαχασα

Στα λογια μου ερχεσαι κ ας μην το καταλαβαινεις ...

....κ ουτε προκειτε να το καταλαβεις
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Πιστευεις πως οποιος βριζει τον αλλον πιο αισχρα κ πιο εντονα εχει αυτος δικιο?
Χαχαχα

Αυτοδικία κατα συνθηκη κ κατα περιπτωση. Χαχασα

Στα λογια μου ερχεσαι κ ας μην το καταλαβαινεις ...

....κ ουτε προκειτε να το καταλαβεις


δεν θα επαναλαμβανομαι, και σιγουρα δεν θα αφιερωσω χρονο σε μια πουτανα σαν εσενα. Στα χω ξαναπει, σε εχω ξαναξεφτυλισει, εισαι βαρετος και ευκολος. οταν μαθεις να μιλας ελληνικα, ελα να μου μιλησεις. Τραβα χειροκροτησε τον δολοφονο του βρεφους τωρα, μιζερη πουτανα της ζωης, και βαφτισε το αυτοδικια. Ακομη και το μερος του γυφτου που τους πατησε θα παρεις, επειδη στα θυματα υπηρχαν γυναικες. Πουτανα, σε βριζω γιατι δεν εισαι ανθρωπος εισαι ζωον, χωρις μπινελικια νιωθεις ανετα και παιρνεις θαρρος, πουτανα.

για δεις ποσο μαλακας εισαι

"αυτοδικία
  1. (νομικός όρος) επιδίωξη αποκατάστασης αδίκου παρακάμπτοντας την νόμιμη δικαστική οδό"
επισης

"αυτοδικία η [aftoδikía] Ο25 : η αυθαίρετη ανταπόδοση αδικήματος, η τιμωρία κάποιου που μας αδίκησε, από εμάς τους ίδιους και όχι από το νόμο"

Πες μου ρε πανηλιθιε απο που κι ως που το τουφεκισμα μανας και βρεφους ειναι "επιδιωξη αποκαταστασης αδικιας" ή "ανταποδοση εγκληματος";

Ελληνικα μιλας; Αυτοδικια ηταν αυτο που εγινε ή ξερη δολοφονια;

τραβα γαμησου τωρα, μαθε να ξεχωριζεις ποτε ενας ανωμαλος σκοτωνει εν ψυχρω για ψυλλου πηδημα ενα βρεφος και ποτε καποιος αδικημενος παιρνει εκδικηση απο τον δολοφονο του παιδιου του. αυτιστικε πιθηκε
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656
Οταν ειχα αναφερθει στο θεμα της αυτοδικιας στο θεμα του βοσκου που σκοτωσε την γερμανιδα 3 μερες με εβριζες.
Τι εγινε τωρα ? Γιναμε ξαφνικα υπερασπιστες της? Παιρνουμε τον νόμο στα χέρια μας?

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

τι συγκρινεις ρε πανηλιθιε; ενα βοσκο που σκοτωνει το ενος χρονου παιδι του και τη γυναικα του επειδη ειναι σκουπιδι της κοινωνιας, και ενα γυφτο που πατησε μια οικογενεια με το αμαξι; εισαι τοσο μαλακας που δεν καταλαβαινεις την διαφορα;

δεν ειμαι κατα της αυτοδικιας, οταν το κρατος ειναι απων. Αλλα εισαι τοσο ντουγανι που νομιζεις οτι αποδοθηκε δικαιοσυνη οταν ενας βλαχος τσοπανης σαν εσενα σκοτωνει την οικογενεια του. Ηλιθιε μπινε, ουτε την εννοια της δικαιοσυνης δεν αντιλαμβανεσαι, απορω πως ολοκληρωνεις προτασεις. Χαζε βλακα

Πιστευεις πως οποιος βριζει τον αλλον πιο αισχρα κ πιο εντονα εχει αυτος δικιο?
Χαχαχα

Αυτοδικία κατα συνθηκη κ κατα περιπτωση. Χαχασα

Στα λογια μου ερχεσαι κ ας μην το καταλαβαινεις ...

....κ ουτε προκειτε να το καταλαβεις

τυποι σταματηστε να τσακωνεστε,και ελατε ολοι μαζι να συζητησουμε σε πνευμα κατανοησης πολιτισμου και διαλογου πως θα ενταξουμε τα ζωα τους γυφτους στην κοινωνια :confused::confused::confused:


tumblr_mi3wsuI9b61rmyhabo1_500.gif


shooting-a-machine-gun-vanguard.gif
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656
Εντάξει λέω για εκεί που ξέρω.
Προσπαθώ να σκεφτώ μέρος που δεν υπάρχουν....
Μόνο νησιά ίσως.
:confused:

τυπε δυστυχως οι κατσαριδες γυφτοι υπαρχουν παντου :confused::confused::confused:
μονο στο αγιο ορος και στο διαστημα δεν πρεπει να εχει αυτα τα σκατα :confused::confused::confused:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
δεν θα επαναλαμβανομαι, και σιγουρα δεν θα αφιερωσω χρονο σε μια πουτανα σαν εσενα. Στα χω ξαναπει, σε εχω ξαναξεφτυλισει, εισαι βαρετος και ευκολος. οταν μαθεις να μιλας ελληνικα, ελα να μου μιλησεις. Τραβα χειροκροτησε τον δολοφονο του βρεφους τωρα, μιζερη πουτανα της ζωης, και βαφτισε το αυτοδικια. Ακομη και το μερος του γυφτου που τους πατησε θα παρεις, επειδη στα θυματα υπηρχαν γυναικες. Πουτανα, σε βριζω γιατι δεν εισαι ανθρωπος εισαι ζωον, χωρις μπινελικια νιωθεις ανετα και παιρνεις θαρρος, πουτανα.



τραβα γαμησου τωρα, μαθε να ξεχωριζεις ποτε ενας ανωμαλος σκοτωνει εν ψυχρω για ψυλλου πηδημα ενα βρεφος και ποτε καποιος αδικημενος παιρνει εκδικηση απο τον δολοφονο του παιδιου του. αυτιστικε πιθηκε
Ανθρωπος (λεμε τωρα) που βριζει τους αλλους απο την ασφαλεια και σιγουριά του πληκτρολογίου του.
Αυτα μονο στο ενα μετρο λεγοντε.

Γεματος οργή και θυμό με μονιμο προβλημα εκρήξεων ξεκάθαρα δεν γαμαει κ προσπαθει να εκτονωθει με βρισιες.

Στο ενα μετρο δειλέ, στο ενα μετρο.

Ακομη περιμενουμε να μας δειξετε που εγραψα εγω πως συμφωνω για τον φόνο του βρέφους.

263-2633028_anger-angry-person-cartoon.jpg
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Ανθρωπος (λεμε τωρα) που βριζει τους αλλους απο την ασφαλεια και σιγουριά του πληκτρολογίου του.
οτι και καλα τι, αν σε ειχα μπροστα μου θα με εκανες νταντα; :2funny:
τραβα βαρα καμια γκομενιτσα να νιωσεις αντρας ρε φιογκο, και ασε τους ηρωισμους
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
οτι και καλα τι, αν σε ειχα μπροστα μου θα με εκανες νταντα; :2funny:
τραβα βαρα καμια γκομενιτσα να νιωσεις αντρας ρε φιογκο, και ασε τους ηρωισμους
Ενταξει τυπε με νικησες γιατι βριζεις πιο αισχρά απο την ασφαλεια και σιγουρια του παιδικου σου δωματίου.

Που εγραψα εγω οτι συμφωνω με τον φόνο του παιδιου το εκανες γαργάρα.
Οτι τωρα συμφωνεις με την "αυτοδικια" δλδ με την θεωρια μου το ξανακανεις γαργάρα ,φαινεται ξεχασες τι εγραφες ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ

ποσο γελοιος χαχαχαχα

263-2633028_anger-angry-person-cartoon.jpg
FB_IMG_1666964265668.jpg
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Ενταξει τυπε με νικησες γιατι βριζεις πιο αισχρά απο την ασφαλεια και σιγουρια του παιδικου σου δωματίου.

Που εγραψα εγω οτι συμφωνω με τον φόνο του παιδιου το εκανες γαργάρα.
Οτι τωρα συμφωνεις με την "αυτοδικια" δλδ με την θεωρια μου το ξανακανεις γαργάρα ,φαινεται ξεχασες τι εγραφες ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ

ποσο γελοιος χαχαχαχα
καλα πηγαινε στο δημοτικο τωρα γυφτο, σου θιξαμε την σκούφια σου.
Σου ειπα οταν μαθεις ελληνικα, ελα να γραψεις σε φορουμ.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Ξεγειλιζεις επειχειρηματα

Μπουαααααχαχαχαχαχ
Αφου δεν μιλας ελληνικα ρε πιθηκε, τι επιχειρηματα να σου δωσω; και την αλλη φορα που σε ξεφτυλισαμε 10 ατομα μας ελεγες "δεν καταλαβαινετε τι εννοω" και κατι τετοια. Ελα πηγαινε στο διαολο και επεστρεψε οταν καταφερεις να συννενοηθεις σε καποια γλωσσα, να βαλουμε translate
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.295
Κριτικές
8
Like
32.624
Πόντοι
6.536
Ξεγειλιζεις επειχειρηματα

Μπουαααααχαχαχαχαχ
Τυπε είναι μουνής γαύρος,γνωστό αυτό,αλλά είναι και ντουλάπα άσβερκος.
Πρόσεχε γιατί δεν σε βλέπω πολύ καλά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom