Νέα

Γουστάρουν οι Ελληνίδες τους τεμπέληδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sad_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 579
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
Το μονο σίγουρο που δεν γουσταρουν ειναι ΤΟΥΣ ΒΙΟΠΑΛΕΣΤΕΣ

Που ολη μερα ειναι στην προσπάθεια , παλευουν με τα πάντα και ειναι στο ίδιο σημείο

με λιγα λογια αυτους που κανουν :

ΚΟΥΠΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Το μονο σίγουρο που δεν γουσταρουν ειναι ΤΟΥΣ ΒΙΟΠΑΛΕΣΤΕΣ

Που ολη μερα ειναι στην προσπάθεια , παλευουν με τα πάντα και ειναι στο ίδιο σημείο

με λιγα λογια αυτους που κανουν :

ΚΟΥΠΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
μη το λες τύπε...μερικές γκόμενες θεωρούν ότι αν είναι εργάτης στη δουλειά θα είναι και στο πήδημα :confused:
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
289
Like
1.625
Πόντοι
201
με οσα εχω δει εχω διαβασει απο δω κ κει κ μ χουν πει ,για μενα απ οτι εχω συμπαιρανει ειναι οτι αν ειναι να κανει καποιος κατι,πχ σχεση,χιλιες φορες καλυτερα με μια κοπελα απο αλλη χωρα παρα ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΑ,απλα ορισμενοι μπορει να μην 8ελουν επειδη φοβουνται τι 8α πουν οι αλλοι,εγω προσωπικα τις εχω σιχα8ει νομιζουν οτι ειναι καποιες ,λες κ εχουν το χρυσο μουνι(οχι ολες ,αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο)
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.170
Κριτικές
26
Like
11.098
Πόντοι
4.746
Με την λογικη δουλεια αρα λεφτα αρα βρισκω γκομενα .Πιστευω οτι με αυτον τον τροπο σκεψης στο μελλον τις γκομενες θα μας τις φανε τα ρομποτ

 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Ε γι'αυτό οι πιο πολλοί προτιμούν χαρτζιλίκι απ'το να πάνε στα 12ωρα

Και 12ωρο...και να γίνεται πτώμα...και να μην έχει και γκόμενα...αυτοκτονία
μπα αυτοκτονια ειναι να μη εχει δουλεψει ποτε κανεις μεχρι τα 30 του ή 40 του ουτε μια μερα,το να μην εχεις γκομενα δε ειναι αυτοκτονια σιγα πας στις πουτανες και εκτονωνεσαι και τελειωνει το θεμα του σεξ.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Η νεολαια ειναι για το πουτσο
τεμπελοσκυλα του κερατα
δεν εχουν κανενα στόχο , εκτος απο το να εχουν δεδομενα στο κινητο και λεφτα για εναν καφε , ,και δινουν και την ζωη τους γι αυτα
ρε νιπλη τι ειναι αυτα?νδ εικονα προφιλ σου?ντροπη ρε,αυτος ο αλητης ο κουλης το μονο που εκανε ειναι να κλεβει τη οικονομια της χωρας μας για να σπουδαζει τα κωλοπαιδα του και επισης αθωωσε τον παιδεραστη λιγναδη και βιαστη φιλιπιδη και στα τεμπη πεθαναν 70 ανθρωποι εξαιτιας του,τι αλλο περιμενετε να κανει για να τον μισισετε δλδ?ποσο στοκοι ειστε?τιποτα δε εχει κανει για τη χωρα το καθηκι ο κουλης.Μεχρι να μαθεις να ψιφιζεις δε σου επιτρεπεται να εχεις αποψη για αλλα θεματα,οποιος ειναι υπερ του κουλη εχει καρκινο στο μυαλο και δε το ξερει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Η νεολαια ειναι για το πουτσο
τεμπελοσκυλα του κερατα
δεν εχουν κανενα στόχο , εκτος απο το να εχουν δεδομενα στο κινητο και λεφτα για εναν καφε , ,και δινουν και την ζωη τους γι αυτα
κανεις λαθος δε ειναι ολοι οι νεοι ετσι,εγω ειμαι 23 και δε ειχα κινητο για 10 μηνες και ειχα καραελατωσει τους καφεδες και τα σουβλακια γιατι χαλαγα ολο το χαρτζηλικι μου στα μπουρδελα.Δεν ειναι ολη η νεολαια φλωροι εχει και μαγκες σα εμενα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
κανεις λαθος δε ειναι ολοι οι νεοι ετσι,εγω ειμαι 23 και δε ειχα κινητο για 10 μηνες και ειχα καραελατωσει τους καφεδες και τα σουβλακια γιατι χαλαγα ολο το χαρτζηλικι μου στα μπουρδελα.Δεν ειναι ολη η νεολαια φλωροι εχει και μαγκες σα εμενα.
για πες :coffee:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
εχει τετοια κοπροσκυλα φουλ....απο την αλλη ομως βλεπω νεους και νεες που δουλευουν εστιαση,ντελιβερυ και προσπαθουνε για την ζωη τους και με γεμιζει ελπιδα
Οτι πιο ομορφο και ελπιδοφορο σημερα στην Ελλαδα αυτα τα παιδια, και ας πιανονται ουσιαστικα κοροιδα οικονομικα.
Μοιραζω γενναια μπουρμπουαρ καθημερινα σε τετοια παιδια βιοπαλαιστες, με ολη μου την καρδια, αν μπορουσα θα εδινα και 10πλασια, 100πλασια,
Μακαρι να μοιρασω 1-2 διαμερισματα μεχρι να γερασω, λεφτα που θα χουν πιασει τοπο...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Τεμπέλης και τεμπελα γενικώς αποφεύγονται διότι δεν εμπνέουν εμπιστοσύνη. Όμως και δραστήριος να είσαι, οι γκόμενες και συγκεκριμένα οι Ελληνίδες σε θέλουν το πολύ πολύ αν σε γουστάρουν κι όσο πάει. Όπως κι εμείς αν η άλλη είναι άχρηστη, τι να την κάνουμε; για παρακάτω θα προτιμήσουν τον "δημιουργημένο" με ξένες
η δικές του πλάτες η τον κληρονόμο. Οι βιοπαλαιστές όπως σωστά ειπώθηκε, δεν έχουν μέλλον. Μέχρι και γαμήσι. Παρακάτω δεν υπάρχει η πολύ δύσκολα. Το όνειρο της Ελληνίδας είναι η τεκνοποίηση. Τεκνοποίηση = τέλος εργασίας.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Τεμπέλης και τεμπελα γενικώς αποφεύγονται διότι δεν εμπνέουν εμπιστοσύνη. Όμως και δραστήριος να είσαι, οι γκόμενες και συγκεκριμένα οι Ελληνίδες σε θέλουν το πολύ πολύ αν σε γουστάρουν κι όσο πάει. Όπως κι εμείς αν η άλλη είναι άχρηστη, τι να την κάνουμε; για παρακάτω θα προτιμήσουν τον "δημιουργημένο" με ξένες
η δικές του πλάτες η τον κληρονόμο. Οι βιοπαλαιστές όπως σωστά ειπώθηκε, δεν έχουν μέλλον. Μέχρι και γαμήσι. Παρακάτω δεν υπάρχει η πολύ δύσκολα. Το όνειρο της Ελληνίδας είναι η τεκνοποίηση. Τεκνοποίηση = τέλος εργασίας.

Υπάρχει διαφορά,ο άντρας θα την κρατήσει και την τεμπέλα/άχρηστη αν δεν βρίσκει άλλη.Και η γυναίκα θα κρατήσει τον τεμπέλη αν είναι κολλημένη μαζί του.

Βιοπαλαιστές εννοείται δεν έχουν κανένα μέλλον,στην καλύτερη θα βρουν ένα μπάζο να παντρευτούν και τέλος
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Υπάρχει διαφορά,ο άντρας θα την κρατήσει και την τεμπέλα/άχρηστη αν δεν βρίσκει άλλη.Και η γυναίκα θα κρατήσει τον τεμπέλη αν είναι κολλημένη μαζί του.

Βιοπαλαιστές εννοείται δεν έχουν κανένα μέλλον,στην καλύτερη θα βρουν ένα μπάζο να παντρευτούν και τέλος
Το αν δεν βρίσκει άλλη ή αν είναι κοληημενη μαζί του αφορά το προσωρινό. Δηλαδή την περίοδο ερωτευμένων. Αν και μόλις μείνουν μαζί κι αρχίσει το αληθινό γλέντι, θα πέφτει η Παναγία σύννεφο με τις πρώτες στραβες. :2funny: Ουσιαστικά αυτό όλο ένωσέ το με τον βιοπαλαιστή και συμπληρώθηκε το παζλ.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.981
Πόντοι
6.236
Καλά ε, άσχετο αλλά θα το πω εδώ γιατί το νήμα είναι πολύ hot....

Ο Άντι το έχει κλείσει το μαγαζί και έχει πετάξει τα κλειδιά. Στον αυτόματο είμαστε. Όχι τίποτα άλλο αλλά είχα σκοπό να μπαναριστώ.
Δεν με βλέπω...
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.922
Πόντοι
3.346
Καλά ε, άσχετο αλλά θα το πω εδώ γιατί το νήμα είναι πολύ hot....

Ο Άντι το έχει κλείσει το μαγαζί και έχει πετάξει τα κλειδιά. Στον αυτόματο είμαστε. Όχι τίποτα άλλο αλλά είχα σκοπό να μπαναριστώ.
Δεν με βλέπω...
Τι σε κάνει να το λες αυτό?
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
ρε sub ... και οι τεμπέληδες γαμάνε και οι ψωριάρηδες και οι άστεγοι και οι μπαφιάρηδες και οι μουσάτοι και οι χοντροί και αυτοί που κυκλοφορούν με chally που είχε πάρει ο πατέρας τους τρίτο χέρι το 1981 όλοι .......


Μόνο οι κότες που είναι πληγωμένοι από το 1995 που δεν τους πρότεινε η μουνάρα του σχολείου να τους πάρει πίπα ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ
ενώ αυτοί ήταν σαν το μύξα στην εκδίκηση των νερντς και παρθένοι και πληγώθηκαν από τότε
και δεν την έχουν πέσει ΠΟΤΕ .... και βγαίνουν ψωλαρία ΠΣΚ 21.00 με 02.00 σε ξενυχτάδικα
και χαζεύουν τις γκόμενες των τσάληδων , χοντρών, μουσάτων , τεμπέληδων , χοντρών ....


ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΓΑΜΑΝΕ !
Γάμησε το κείμενο!!!!!!! Που το θυμήθηκες το chally ρε φίλε!!!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Το αν δεν βρίσκει άλλη ή αν είναι κοληημενη μαζί του αφορά το προσωρινό. Δηλαδή την περίοδο ερωτευμένων. Αν και μόλις μείνουν μαζί κι αρχίσει το αληθινό γλέντι, θα πέφτει η Παναγία σύννεφο με τις πρώτες στραβες. :2funny: Ουσιαστικά αυτό όλο ένωσέ το με τον βιοπαλαιστή και συμπληρώθηκε το παζλ.

Αν δεν έχει άλλες επιλογές,δύσκολο να τη χωρίσει αυτός.Κανεις δε χωρίζει για να ξαναμείνει μπακούρι.Συνήθως οι γυναίκες χωρίζουν,αφού πάνε στον επόμενο κατευθείαν
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.719
Like
14.232
Πόντοι
3.506
Υπάρχει διαφορά,ο άντρας θα την κρατήσει και την τεμπέλα/άχρηστη αν δεν βρίσκει άλλη.Και η γυναίκα θα κρατήσει τον τεμπέλη αν είναι κολλημένη μαζί του.

Βιοπαλαιστές εννοείται δεν έχουν κανένα μέλλον,στην καλύτερη θα βρουν ένα μπάζο να παντρευτούν και τέλος
Τι είναι αυτά που γράφεις ρε μύστη? :headbang:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Iso14

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom