Νέα

GNTM 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 244K
  • Ετικέτες
    gntm reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
Αχ, στεναχωρέθηκες δροσερούλη μου που δεν κέρδισε η φιλενάδα σου, η ξεφωνημένη αδερφάρα του ελέους ο Κωνσταντίνος;
:gay: :2funny:
μωρη χλαπαρχιδω, θα μας πεις πως παει ο τοκετος τελικα ?
στον πακι που σε φυστικωνει, κανεις ραπιδοτεστ η' ετσι αβατσινωτος σε πελεκαει ?
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Αν εξαιρέσει κάποιος την σεζόν που έβγαλαν νικήτριες την Ηλιάδη και την Ταραμπάνκο(με το γνωστό μπάχαλο της ψηφοφορίας,άλλο θέμα εκείνο),συνεχίζουν ακάθεκτοι τις μαλακίες τους με κορύφωση απόψε που νικήτρια θα επιλέξουν την πιο σιχαμένη ξινομούρα όλων των εποχών
Γιατί αυτή η σεζόν δεν ήταν καραμαλακία;

Ήταν η Ταραμπάνκο για πρώτη; Με πόσα χρόνια στο μόντελινγκ και μία πορειούλα της πλάκας με δυό φωτογραφήσεις για μαγιό και έχοντας δουλέψει κ λίγο Ινδία;
Αυτή είχε κλείσει ήδη τον κύκλο της πριν μπει στο παιχνίδι.. Μην πω για τις πλαστικές που έχει κάνει.

Για παραπάνω δεν ήταν, ας όψεται ο καράφλας που την έσπρωχνε.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
πιο μουφα φετος απο ποτε.
Δεν είμαι τόσο σίγουρος. Αντικειμενικά ποιά ήταν καλύτερη μοντέλο από την Κυβέλη;

Η Όλγα όσο καυλιάρα είναι, άλλο τόσο αρμονία δεν έχει στα χαρακτηριστικά της.

Ειρήνη που η κοπέλα δυστυχώς δεν έχει σαγόνι; (Σημείωση: τί μουνάρα είναι η μάνα της;)

Να πω την αλήθεια εγώ άντρα περίμενα να το κερδίσει (Αγκαίος) και πάλι καλά που δεν βγήκε το ανώμαλο επιπέδου ψυχιατρείου.
Εντάξει να είναι ομοφυλόφιλος ο άλλος αλλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.
Αυτές οι περιπτώσεις χρήζουν θεραπεία από ψυχίατρο δεν είναι φυσιολογικά και φαίνεται από το πόσο χάλια ψυχολογία έχουν που συνέχεια τους πιάνουν τα κλάμματα, λένε για πόση απόρριψη έζησαν και τα δύσκολα παιδικά τους χρόνια.

Για τους συμμετέχοντες μία χαρά ήταν το αποτέλεσμα

Βέβαια ούτε η Κυβέλη είναι model material, κοντή απόσταση πάνω χείλους με μύτη, περίεργη μύτη, ψιλοαλλήθωρη..
Γαλανομάτες στο εξωτερικό βγαίνουν με το τσουβάλι, την Κυβέλη περίμεναν να βρουν κάποια με βορειοευρωπαϊκά χαρακτηριστικά.
Ελλαδίτσα ό,τι κάνει και αυτή.

@sescoulas Παιζόταν όντως ο διαγωνισμός σε στοιχηματική;; Μαλακία αν δεν έπαιξα τίποτα.


Και το σημαντικότερο


Η ΚΥΒΕΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ Greece's Next Top Model
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.249
Κριτικές
7
Like
38.002
Πόντοι
10.411
Γιατί αυτή η σεζόν δεν ήταν καραμαλακία;

Ήταν η Ταραμπάνκο για πρώτη; Με πόσα χρόνια στο μόντελινγκ και μία πορειούλα της πλάκας με δυό φωτογραφήσεις για μαγιό και έχοντας δουλέψει κ λίγο Ινδία;
Αυτή είχε κλείσει ήδη τον κύκλο της πριν μπει στο παιχνίδι.. Μην πω για τις πλαστικές που έχει κάνει.

Για παραπάνω δεν ήταν, ας όψεται ο καράφλας που την έσπρωχνε.
Αναφέρομαι στην εξωτερική εμφάνιση man.Παραμένουν τα πιο όμορφα πρόσωπα που έχουν βγει
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Αναφέρομαι στην εξωτερική εμφάνιση man.Παραμένουν τα πιο όμορφα πρόσωπα που έχουν βγει

Από το φετινό ποιά είχε καλύτερη εξωτερική εμφάνιση; Η Μαρία στο πρόσωπο γιατί μέσα στο παιχνίδι πήρε καμμιά δεκαριά κιλά δυστυχώς, χώρια πως δεν το είχε

Όταν λες μαλακία θεωρώ ότι πιστεύεις πως υπήρχε καλύτερη επιλογή.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.249
Κριτικές
7
Like
38.002
Πόντοι
10.411
Από το φετινό ποιά είχε καλύτερη εξωτερική εμφάνιση; Η Μαρία στο πρόσωπο γιατί μέσα στο παιχνίδι πήρε καμμιά δεκαριά κιλά δυστυχώς, χώρια πως δεν το είχε

Όταν λες μαλακία θεωρώ ότι πιστεύεις πως υπήρχε καλύτερη επιλογή.
Προσωπική μου άποψη, από το φετινό η Όλγα και η Στέλλα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Προσωπική μου άποψη, από το φετινό η Όλγα και η Στέλλα

Η Στέλλα από τις αρχικές ήταν η αγαπημένη μου αλλα θα διαφωνήσω. Άβαφη δεν είναι τόσο καλή και έχει κ θέμα με το δέρμα της.
Μην σχολιάσω το πόσο μαγκωμένη ήταν.

Τέλοσπαντων διαφορετικά πράγματα σχολιάζουμε, εσύ λες πως έκαναν μαλακία αλλά κρίνεις μόνο το πρόσωπο.
Εγώ κοιτάω βάσει του παιχνιδιού και της αγοράς της μόδας.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.457
Like
6.307
Πόντοι
1.056
Δηλαδή ρε συναδέλφοι τι θέλατε,να κερδίσει η Όλγα με τις τεράστιες πλάτες και το αθλητικό-μη μοντελίσιο κορμί;Γάμησε η Κυβέλη στον τελικό,ειδικά στην πασαρέλα που είναι η επιτομή του modeling.Και μια χαρά κούκλα είναι.Πολύ δύσκολα να μου αρέσει γκόμενα με τόσο κοντό μαλλί
Η αλήθεια είναι όπως τους έβλεπα και τους τρεις στη σειρά στο τέλος, η Κυβέλη έμοιαζε πιο μοντέλο σε σύγκριση με τους άλλους δύο. Επίσης όταν δεν ξινιζει την μούρη της έχει ωραίο προσωπάκι.
Η Όλγα έχει πλαταρες λόγω κολύμβησης και αυτό την χαλάει, δεν κάνει για μοντέλο. Η Όλγα πρέπει να πάρει ξανά τα 5-6 κιλά που έχασε, να χωθεί σε κανά πάνελ στην τηλεόραση και να μας δείχνει την κωλαρα της :erection:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
@px75 για gntm5 μαγκες μου.
ψηφους απο τωρα για να παμε τη σουσουραδα μας στην κορυφη, απο τα αποδυτηρια.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.578
Πόντοι
3.786
Η αλήθεια είναι όπως τους έβλεπα και τους τρεις στη σειρά στο τέλος, η Κυβέλη έμοιαζε πιο μοντέλο σε σύγκριση με τους άλλους δύο. Επίσης όταν δεν ξινιζει την μούρη της έχει ωραίο προσωπάκι.
Η Όλγα έχει πλαταρες λόγω κολύμβησης και αυτό την χαλάει, δεν κάνει για μοντέλο. Η Όλγα πρέπει να πάρει ξανά τα 5-6 κιλά που έχασε, να χωθεί σε κανά πάνελ στην τηλεόραση και να μας δείχνει την κωλαρα της :erection:
Εξελίχτηκε η Όλγα μέσα στο GNTM,οπότε μπορεί να γίνει fitness model.Σε διαφημιστικά θα κάνει θραύση.Για να γίνει κανονικό μοντέλο θα έπρεπε να χαλαρώσουν και άλλο οι μύες της,αλλά η πλάτη έτσι όπως άνοιξε,δε νομίζω να αλλάζει.Η Κυβέλη το άξιζε συνολικά,γιατί ανταπεξήλθε σε πολλά ντισαβαντάζ και το πιο σημαντικό ότι ήταν μακράν η καλύτερη του τελικού.Και πρέπει να έφαγε και bullying το κοριτσάκι.Όλγα και Κωνσταντίνος δολοπλόκοι,πέταξαν έξω από τον τελικό την Ειρήνη.Μπράβο στον Μπράτη που ήταν δίκαιος και δεν ήταν μεροληπτικός υπέρ του Κωνσταντίνου.Ήταν αυτός που επισήμανε πρώτος πόσο υπερβολικά κουνιόταν στην πρώτη πασαρέλα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Εξελίχτηκε η Όλγα μέσα στο GNTM,οπότε μπορεί να γίνει fitness model.Σε διαφημιστικά θα κάνει θραύση.Για να γίνει κανονικό μοντέλο θα έπρεπε να χαλαρώσουν και άλλο οι μύες της,αλλά η πλάτη έτσι όπως άνοιξε,δε νομίζω να αλλάζει.Η Κυβέλη το άξιζε συνολικά,γιατί ανταπεξήλθε σε πολλά ντισαβαντάζ και το πιο σημαντικό ότι ήταν μακράν η καλύτερη του τελικού.Και πρέπει να έφαγε και bullying το κοριτσάκι.Όλγα και Κωνσταντίνος δολοπλόκοι,πέταξαν έξω από τον τελικό την Ειρήνη.Μπράβο στον Μπράτη που ήταν δίκαιος και δεν ήταν μεροληπτικός υπέρ του Κωνσταντίνου.Ήταν αυτός που επισήμανε πρώτος πόσο υπερβολικά κουνιόταν στην πρώτη πασαρέλα
Οι άλλοι που είναι straight φοβόντουσαν να το πουν μην τους χαρακτηρίσουν οι ΛΟΑΤΚΙ και ΦΕΜΙΝΑΖΙ φασιστικές κοινότητες ομοφοβικούς.

Ο μόνος που είχε το δικαίωμα πλέον στην σύγχρονη κοινωνία :vomit: ήταν ένας άλλος πούστης.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.578
Πόντοι
3.786
Από το φετινό ποιά είχε καλύτερη εξωτερική εμφάνιση; Η Μαρία στο πρόσωπο γιατί μέσα στο παιχνίδι πήρε καμμιά δεκαριά κιλά δυστυχώς, χώρια πως δεν το είχε

Όταν λες μαλακία θεωρώ ότι πιστεύεις πως υπήρχε καλύτερη επιλογή.
Θυμάσαι μια πιτσιρίκα 19χρονη με αγγελικό πανέμορφο πρόσωπο που έβαλε στην πορεία αρκετά κιλά;Κάποιες φορές μπροστά στην κριτική επιτροπή,την ώρα της κρίσης στο τέλος,φορούσε γυαλιά και ήταν μα αυτά πιο σέξι,της πήγαιναν.Έφυγε αρκετά πριν τον τελικό.Μιλάω για το προπέρσινο με τις δύο νικήτριες και την ψηφοφορία φιάσκο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Αυτή πρέπει να εννοείς την Κωνσταντίνα (στο κέντρο)

1640097434718.png
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.578
Πόντοι
3.786
Αυτή πρέπει να εννοείς την Κωνσταντίνα (στο κέντρο)

1640097434718.png
Ναι ρε τσακάλι μπράβο!Τι μωρό ήταν αυτό!Και σαν τυπάκι ήσυχη,μακριά από δολοπλοκίες.Εμένα που μου αρέσουν τα juicy μωρά,δε με χάλασε που έβαλε κιλά.Δυναμίτισε όμως την προσπάθειά της έτσι.Πιο σεξι πρόσωπο και κορμί ήταν η Κέισι (με ανώτερη κωλάρα από της Όλγας,πιο πεταχτή) και καλύτερη σαν μοντέλο η επίσης πανέμορφη Άννα-Μαρία
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Ναι ρε τσακάλι μπράβο!Τι μωρό ήταν αυτό!Και σαν τυπάκι ήσυχη,μακριά από δολοπλοκίες.Εμένα που μου αρέσουν τα juicy μωρά,δε με χάλασε που έβαλε κιλά.Δυναμίτισε όμως την προσπάθειά της έτσι.Πιο σεξι πρόσωπο και κορμί ήταν η Κέισι και καλύτερη σαν μοντέλο η επίσης πανέμορφη Άννα-Μαρία
Ναι εγώ προτιμούσα εξ αρχής Ηλιάδου την οποία είχα ονομάσει κ πουλέν μου. Μετά κατά τύχη το χρησιμοποιούσαν γενικώς.

Όπως τα λες είναι.. Είχε κ η Κωνσταντίνα τις ατέλειες της αλλά ήταν όντως πολύ όμορφη. Χάθηκε εντελώς μετά. :think:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.578
Πόντοι
3.786
Ναι εγώ προτιμούσα εξ αρχής Ηλιάδου την οποία είχα ονομάσει κ πουλέν μου. Μετά κατά τύχη το χρησιμοποιούσαν γενικώς.

Όπως τα λες είναι.. Είχε κ η Κωνσταντίνα τις ατέλειες της αλλά ήταν όντως πολύ όμορφη. Χάθηκε εντελώς μετά. :think:
Και για τους λάτρεις της Όλγας,να επισημάνουμε ότι σαν την πεταχτή κωλάρα της Κέισι δεν έχει παρουσιαστεί σε GNTM,ούτε πριν ούτε μετά.Η Ηλιάδου είναι από τα πιο model material που έχουν παρουσιαστεί.Έχει και αρκετό λαιμό που είναι συν για την πασαρέλα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Ναι και εγώ είχα για κάτι παραπάνω την Ηλιάδου αλλά όταν είδα την καρτέλα της στο πρακτορείο μου φάνηκε κάπως για το πόσο καλά έγραφε στον φακό.
Σώμα κορυφή βέβαια αλλά από ό,τι φαίνεται δεν το ήθελε κ τόσο, λίγο σαχλή/ανώριμη που περισσότερο ήθελε να γίνει instagram persona.

Μία μου είχε αρέσει πάρα πολύ και πίστευα πως θα κάνει πράγματα. Δεν είχε κερδίσει τελικά αλλά όντως πέτυχε έξω.
Θυμάμαι που σχολίαζαν για τα "έντονα σαγόνια" οι σχετικοί. :jerking:

Ιωάννα Ντεντή. Πήγε ΗΠΑ, έκανε πολλές δουλειές εξώφυλλα κτλπ και έχει παντρευτεί και έναν Γαλλοαλγερινό πολυεκατομμυριούχο.

1640099096912.png
1640099120080.png

1640099129929.png

1640099141716.png

1640099147297.png


Προσωπάρα χωρίς κανένα ψεγάδι, με δικό της ιδιαίτερο τύπο και κορμάρα την οποία δεν φοβάται να αναδείξει και καταλαβαίνει ότι από αυτό θα κάνει καριέρα.
Και όχι από instagram stories.

Και βλέπεις τις υπόλοιπες (πχ Στέλλα που αναφέρθηκε κ πάνω) που φοβάται να τουρλώσει τον κώλο της, ή να ακουμπήσει το μάγουλο του άλλου μοντέλου μην και "στεναχωρηθεί το αγόρι τους" έξω από το παιχνίδι από το οποίο χωρίζουν μετά από δύο μήνες ούτως ή άλλως.
 
Τελευταία τροποποίηση:

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.578
Πόντοι
3.786
Ναι και εγώ είχα για κάτι παραπάνω την Ηλιάδου αλλά όταν είδα την καρτέλα της στο πρακτορείο μου φάνηκε κάπως για το πόσο καλά έγραφε στον φακό.
Σώμα κορυφή βέβαια αλλά από ό,τι φαίνεται δεν το ήθελε κ τόσο, λίγο σαχλή/ανώριμη που περισσότερο ήθελε να γίνει instagram persona.

Μία μου είχε αρέσει πάρα πολύ και πίστευα πως θα κάνει πράγματα. Δεν είχε κερδίσει τελικά αλλά όντως έξω μου άρεσε πάρα πολύ.
Θυμάμαι που σχολίαζαν για τα "έντονα σαγόνια" οι σχετικοί.

Ιωάννα Ντεντή. Πήγε ΗΠΑ, έκανε πολλές δουλειές εξώφυλλα κτλπ και έχει παντρευτεί και έναν Γαλλοαλγερινό πολυεκατομμυριούχο.

1640099096912.png
1640099120080.png

1640099129929.png

1640099141716.png

1640099147297.png


Και βλέπεις τις υπόλοιπες (πχ Στέλλα που αναφέρθηκε κ πάνω) που φοβάται να τουρλώσει τον κώλο της, ή να ακουμπήσει το μάγουλο του άλλου μοντέλου μην και "στεναχωρηθεί το αγόρι τους" έξω από το παιχνίδι από το οποίο χωρίζουν μετά από δύο μήνες ούτως ή άλλως.
Τη θυμάμαι αυτήν.Έχει έντονες γωνίες,αλλά της πάνε.Η νίκη από μόνη της δε λέει τίποτα,αν δεν το παλέψεις μετά.Η Στέλλα που επίσης έχει γωνίες, μαζί με τη Μαρία (19 και οι 2) ήταν στο φετινό κατά τη γνώμη μου οι πιο όμορφες.Αλλά δεν είναι διαγωνισμός ομορφιάς,αλλά μοντέλων
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Δεν είμαι τόσο σίγουρος. Αντικειμενικά ποιά ήταν καλύτερη μοντέλο από την Κυβέλη;

Η Όλγα όσο καυλιάρα είναι, άλλο τόσο αρμονία δεν έχει στα χαρακτηριστικά της.

Ειρήνη που η κοπέλα δυστυχώς δεν έχει σαγόνι; (Σημείωση: τί μουνάρα είναι η μάνα της;)

Να πω την αλήθεια εγώ άντρα περίμενα να το κερδίσει (Αγκαίος) και πάλι καλά που δεν βγήκε το ανώμαλο επιπέδου ψυχιατρείου.
Εντάξει να είναι ομοφυλόφιλος ο άλλος αλλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.
Αυτές οι περιπτώσεις χρήζουν θεραπεία από ψυχίατρο δεν είναι φυσιολογικά και φαίνεται από το πόσο χάλια ψυχολογία έχουν που συνέχεια τους πιάνουν τα κλάμματα, λένε για πόση απόρριψη έζησαν και τα δύσκολα παιδικά τους χρόνια.

Για τους συμμετέχοντες μία χαρά ήταν το αποτέλεσμα

Βέβαια ούτε η Κυβέλη είναι model material, κοντή απόσταση πάνω χείλους με μύτη, περίεργη μύτη, ψιλοαλλήθωρη..
Γαλανομάτες στο εξωτερικό βγαίνουν με το τσουβάλι, την Κυβέλη περίμεναν να βρουν κάποια με βορειοευρωπαϊκά χαρακτηριστικά.
Ελλαδίτσα ό,τι κάνει και αυτή.

@sescoulas Παιζόταν όντως ο διαγωνισμός σε στοιχηματική;; Μαλακία αν δεν έπαιξα τίποτα.


Και το σημαντικότερο


Η ΚΥΒΕΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ Greece's Next Top Model
Η πρώτη νικήτρια του 2009 έλεγε καταγωγη από Ελβετία :2funny: ... μάλλον Ελβενια εννοούσε ... όντως η Κυβέλη είναι η πρώτη 100% Ελληνίδα νικήτρια μετά από πόσα χρόνια
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Τη θυμάμαι αυτήν.Έχει έντονες γωνίες,αλλά της πάνε.Η νίκη από μόνη της δε λέει τίποτα,αν δεν το παλέψεις μετά.Η Στέλλα που επίσης έχει γωνίες, μαζί με τη Μαρία (19 και οι 2) είναι ξταν στο φετινό κατά τη γνώμη μου οι πιο όμορφες.Αλλά δεν είναι διαγωνισμός ομορφιάς,αλλά μοντέλων
Έτσι είναι και είναι και η θέληση.

Η Κυβέλη αποδείχτηκε "σκυλί" και το χειρίστηκε και καλά στην φωτογράφηση με τα ζευγάρια που επέλεξε το Μολδαβάκι ενώ η Όλγα πήγε με τον Στυλιανό επειδή ήθελε να του κωλοτριφτεί που είχαν κανένα μήνα να βρεθούν.

Και η Κέισι καλή που είπες και πίστευα πως επίσης θα μπορούσε να κάνει πράγματα εξωτερικό..
Τελικά είναι στο πρακτορείο της Χριστοπούλου, κάνει καμμιά δουλειά Τουρκία επίσης..
Φταίει ο ατζέντης; Φταίει ότι δεν θέλει να λείπει από την Ελλάδα καιρό για να κάνει την ζωή της;
Ήταν για περισσότερα πάντως.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom