Νέα

Γνωρίζουν οι γυναίκες/κοπέλες σας τη συμμετοχή σας στο bourdela.com;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γνωριζει η γυναικα/κοπελα σας την υπαρξη-συμετοχη σας στο www.bourdela.tv ?

  • Ναι!

    Ψήφοι: 19 28,4%
  • Οχι!Τρελος εισαι ρε, θα με σκοτωνε...

    Ψήφοι: 38 56,7%
  • Φυσικά! Είναι κ μέλος...

    Ψήφοι: 10 14,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    67

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Αμα δεν ηταν μυστικο δεν θα μπαιναμε με ψευτικα προφιλ.
Ναι... παιρνουμε σβαρνα ολους τους συγγενεις και τους το λεμε.
"Τι κανει η θεια Ευτερπη?"
"καλα ειναι, σου στελνει χαιρετισματα στο bou." :2funny:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
εμεις ειμαστε μελη ολοι οταν ο ενας εχει δουλεια ποσταρουν οι υπολοιποι. αυριο που δουλευω  διπλοβαρδια ειπα στην κυρα μου να ανεβασει μια κριτικη μου για την κατερινα επειδη τοχα παραλειψει κατι μερες τωρα που ειχα παει και με μαλωσε η πεθερα μου που το ξεχασα  :grin: :grin: :grin:
 

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μου λένε ότι αυτά που γράφονται στο site είναι μαλακίες και ξεκόλα από τις πουτάνες και άλλα διάφορα...
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
δεν το λεω στους μπαρμπαδες διοτι δεν ξερουν να σερφαρουν και θα μου ζαλισουν τα @@ με τις ερωτησεις τους (παναθεμα την ωρα και στιγμη που τους ειπα οτι βρισκεις φτηνά αεροπορικα εισιτηρια στο ιντερνετ).

κανα φτηνο εισιτηριακι παιζει στο ιντερνετ ανηψο?? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Μου λένε ότι αυτά που γράφονται στο site είναι μαλακίες και ξεκόλα από τις πουτάνες και άλλα διάφορα...

υπαρχει λυση και για αυτο φιλε. και κανεις δεν θα σου ξαναπει να μην πας με πουτανες
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Μου λένε ότι αυτά που γράφονται στο site είναι μαλακίες και ξεκόλα από τις πουτάνες και άλλα διάφορα...
τα διαβαζεις και εσυ τα φιλτραρεις φιλε..σιγουρα δεν ειναι ολα σωστα..
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Δεν χρειαζεται να το ξερει κανεις μονο καποιος που μπαινει κ αυτος σ αυτο το site και το παρακολουθει τακτικα.Σιγα μην πω τι κανω ο καθενας κανει οτι γουσταρει στη ζωη του με μια προυποθεση να μην ενοχλει τους γυρω του.Το site ειναι και γαμω και εχω μαθει πολλα και τελος ΝΑ ΠΑΝ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΙ τους βαρεθηκα και περισσοτερο μου τι σπαει ατομα που το παιζουν πως το κανεις αυτο και σε κριτικαρουν-κοροιδευουν ενω μαθαινεις οτι αυτα που κριτικαρουν πηγαινουν και τα κανουν και οι ιδιοι κρυφα  αν ειναι ποτε δυνατον.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
:thumbsup: :thumbsup:
Δεν χρειαζεται να το ξερει κανεις μονο καποιος που μπαινει κ αυτος σ αυτο το site και το παρακολουθει τακτικα.Σιγα μην πω τι κανω ο καθενας κανει οτι γουσταρει στη ζωη του με μια προυποθεση να μην ενοχλει τους γυρω του.Το site ειναι και γαμω και εχω μαθει πολλα και τελος ΝΑ ΠΑΝ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΙ τους βαρεθηκα και περισσοτερο μου τι σπαει ατομα που το παιζουν πως το κανεις αυτο και σε κριτικαρουν-κοροιδευουν ενω μαθαινεις οτι αυτα που κριτικαρουν πηγαινουν και τα κανουν και οι ιδιοι κρυφα  αν ειναι ποτε δυνατον.
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
το έχω πει σε φίλες,στο γκόμενο και στη μάνα μου

:cheesy:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.757
Πόντοι
21.896
καλο ειναι να  το ξερουν μονο καποιοι φιλοι μπουρδελιαρηδες και με την προυποθεση να μην ξερουν το nickname σου!!!αν και αν το ψαξουν καλα μπορει να σε καταλαβουν!!!!χα χα
 

Επισκέπτης
δεν το χω πει σε κανεναν φιλο συγγενη ουτε καν ξερουν οτι υπαρχει το σαιτ και οταν γινοντε μπουρδελοκολομπαροσυζητησεις παντα ζητανε την συμβουλη μου που να πανε για να περασουνε καλα
γιατι με λιγα λογια ειμαι ο γαμιας-μπουρδελοθεος του κυκλου μου  :2funny: υπαρχουν πολλοι που μου εχουν κερασει γαμησι σε στουντιο κολομπαρα επειδη τους παω στα καλυτερα
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Έμένα το ξέρουν σχεδόν όλοι όσοι με γνωρίζουν. Και γράφω στ' αρχίδια μου τι λένε για μένα πίσω απο την πλάτη μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom