Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.452
Like
802
Πόντοι
96
Ευχαριστώ Βριλ.Αλλά γιατί έχουν τα προφίλ στο Τagged .Μήπως για να μιλούν μεταξύ τους; Και σε άλλους κάνουν τα ίδια .Γιατί έχουν  εκεί προφίλ αναρωτιέμαι; :huh:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ευχαριστώ Βριλ.Αλλά γιατί έχουν τα προφίλ στο Τagged .Μήπως για να μιλούν μεταξύ τους; Και σε άλλους κάνουν τα ίδια .Γιατί έχουν  εκεί προφίλ αναρωτιέμαι; :huh:
Δεν κατάλαβες το ποστ μου. Η ουσία είναι ότι από το να παρακαλάς τις πουτάνες του tagged και να αναρωτιέσαι γιατί δεν σου απαντάνε, καλύτερα κάλεσε ένα γραφείο και σε 2 ώρες θα έχεις κανονίσει ραντεβού με ωραιότερο κομμάτι και φθηνότερο.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.452
Like
802
Πόντοι
96
Οκ!Παλιά είμουν τακτικός σε διάφορα τέτοια γραφεία και είχα πάρει πολλα θεόμουνα.Τώρα δεν έχω τόσα λεφτά να συνεχίσω το σπορ.Στο Tagged  μπήκα γιατί έχει πολλές ασιάτισες.Τότε πρόσεξα το πουταναριό κυρίως δικές μας.Δοκίμασα προσποιούμενος τον ανήξερο για γνωριμία αλλά πάπαλα.Φυσικα΄και αυτές εκεί μέσα δεν λένε ότι είναι πουτάνες.Φυσικά φαίνονται από μακριά τι είναι.  :rolleyes:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Οκ!Παλιά είμουν τακτικός σε διάφορα τέτοια γραφεία και είχα πάρει πολλα θεόμουνα.Τώρα δεν έχω τόσα λεφτά να συνεχίσω το σπορ.Στο Tagged  μπήκα γιατί έχει πολλές ασιάτισες.Τότε πρόσεξα το πουταναριό κυρίως δικές μας.Δοκίμασα προσποιούμενος τον ανήξερο για γνωριμία αλλά πάπαλα.Φυσικα΄και αυτές εκεί μέσα δεν λένε ότι είναι πουτάνες.Φυσικά φαίνονται από μακριά τι είναι.  :rolleyes:
Από που φαίνεται δηλαδή ότι είναι εκδιδόμενες; Το να ντύνονται ξέκωλα δεν λέει κάτι. Έτσι κυκλοφορούν οι γκόμενες και το καλοκαίρι. Επίσης παίζει να είναι ψεύτικα προφίλ που τα βάζει επίτηδες το site για να δίνει την εντύπωση ότι έχει κόσμο. Και άμα δεν έχεις λεφτά, τι το συζητάμε; Περιμένεις ότι εσένα θα σου κάνουν κάποια ειδική τιμή ή ότι αυτές του tagged θα σου βγουν πιο φθηνές; :2funny: Αν έχεις τέτοιο φετίχ με τις ασιάτισσες, σε κάποια στούντιο ίσως βρεις. Πχ είχε πάρει το μάτι ένα με κορεάτισσα.
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Το θέμα είναι μέσω instagram να κάναμε κοννέ με κανένα (ημι)celebrity. Αυτές αν είσαι λαϊκό παιδί μόνο επί πληρωμή τις πηδάς και μέσω κύκλου...

Ένα λαϊκό παιδί με στρωμένη δουλειά θα βρεθεί, κάπου εκεί γράφεται και το τέλος της φιλοδοξίας για μεγαλοπιασίματα.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.452
Like
802
Πόντοι
96
Από που φαίνεται δηλαδή ότι είναι εκδιδόμενες; Το να ντύνονται ξέκωλα δεν λέει κάτι. Έτσι κυκλοφορούν οι γκόμενες και το καλοκαίρι. Επίσης παίζει να είναι ψεύτικα προφίλ που τα βάζει επίτηδες το site για να δίνει την εντύπωση ότι έχει κόσμο. Και άμα δεν έχεις λεφτά, τι το συζητάμε; Περιμένεις ότι εσένα θα σου κάνουν κάποια ειδική τιμή ή ότι αυτές του tagged θα σου βγουν πιο φθηνές; :2funny: Αν έχεις τέτοιο φετίχ με τις ασιάτισσες, σε κάποια στούντιο ίσως βρεις. Πχ είχε πάρει το μάτι ένα με κορεάτισσα.
Αν έχεις καιρό και διάθεση  μπες στο tagged  να πεις κάποια γνώμη.Ίσως κάνω λάθος αλλά δεν νομίζω!Μπες και εσύ να πεις γνώμη! :o
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.426
Πόντοι
216
Οκ!Παλιά είμουν τακτικός σε διάφορα τέτοια γραφεία και είχα πάρει πολλα θεόμουνα.Τώρα δεν έχω τόσα λεφτά να συνεχίσω το σπορ.Στο Tagged  μπήκα γιατί έχει πολλές ασιάτισες.Τότε πρόσεξα το πουταναριό κυρίως δικές μας.Δοκίμασα προσποιούμενος τον ανήξερο για γνωριμία αλλά πάπαλα.Φυσικα΄και αυτές εκεί μέσα δεν λένε ότι είναι πουτάνες.Φυσικά φαίνονται από μακριά τι είναι.   :rolleyes:

Δεν απαντανε οι ασιατισες στο tagged ομως.
Ειχα στειλει παλια μερικα μηνυματα, καμια απαντηση.

Παντα ειχα την απορια ομως, αν οι ασιατισες της Ελλαδας 'συγκεντρωνονται' δικτυακο σε συγκεκριμενο site.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Δεν απαντανε οι ασιατισες στο tagged ομως.
Ειχα στειλει παλια μερικα μηνυματα, καμια απαντηση.

Παντα ειχα την απορια ομως, αν οι ασιατισες της Ελλαδας 'συγκεντρωνονται' δικτυακο σε συγκεκριμενο site.
Ψεύτικα προφίλ αφού.
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
https://www.instagram.com/vickysej/?hl=el
προσοχή ζητάει paysafe των 20 στην αρχή για live camera,οταν της ζήτησα σεξ,μου απάντησε πρώτα τα 20 σε κάρτα και μετά αλλα 40 απο κοντά για 2 ώρες...αμφιβάλω αν και οι φωτός ειναι αληθινές....αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ,μας λέει.
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
https://www.instagram.com/vickysej/?hl=el
προσοχή ζητάει paysafe των 20 στην αρχή για live camera,οταν της ζήτησα σεξ,μου απάντησε πρώτα τα 20 σε κάρτα και μετά αλλα 40 απο κοντά για 2 ώρες...αμφιβάλω αν και οι φωτός ειναι αληθινές....αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ,μας λέει.
Οχι οτι δεν κανει μπαμ απο φατσα, αφισες χοκευ, σοφιτα κλπ οτι ειναι απο ηπα/καναδα αλλα για την επιβεβαιωση
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
σωστός ούτε εγώ το πίστεψα,αλλά για να υπάρχει το προφίλ φαίνεται ότι κάποιοι τσιμπάνε και τα δίνουν....
 

PANTHERS3M

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
αδέρφια για δέστε εδώ κάνει  βίζιτες άλλα το τηλ πρέπει να τησ το πάρεις .....δύσκολο αλλα όχι ακατόρθωτο
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
αδέρφια για δέστε εδώ κάνει  βίζιτες άλλα το τηλ πρέπει να τησ το πάρεις .....δύσκολο αλλα όχι ακατόρθωτο
-"Φατσα σαν την κορη του δρακουλα, κορμι στραβοχυμενο σαν λουκουμας,  χοντρομπουτα και αντι να παρακαλαει και να πλερωνει για πηδο, βιζιταρει και μαλιστα κανει και τη δυσκολη?"
-"Ελλαδα 2018 :S "
 

PANTHERS3M

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
ναι μια φορά και περάσαμε καλα .Μια ιδέα έδωσα .Τα σχόλια δεκτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom