Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Τύποι,λίγο ρέγουλα με τη μούφα στο Tinder..
Είναι ο πιο ασφαλής τρόπος να γίνει η γκόμενα καπνός μόλις καταλάβει ότι κάτι "δεν πάει καλά".

@nordalta μιας και ζεις έξω,σίγουρα θα ξέρεις ότι οι δυτικες ταξιδεύουν πολύ..
Ναι,γουστάρουν τους ταξιδιάρηδες κοσμοπολίτες,αλλά άμα έχεις φωτό το Μάτσου Πίτσου και σου πετάξει κανένα:"A,καλή φάση.Είχα πάει πριν 2 χρόνια,που έμενες;"κ.λ.π.
θα γελάσει και το παρδαλο κατσίκι.

Και με τις φωτό προσοχή..
Να ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα και να είναι σχετικά πρόσφατες.
Αλλιώς έστριψε το γκομενάκι.

Καλά,κάτι τραγικοί που είναι 40+ και έχουν ηλικία προφίλ 30,
είναι απλά γελοίοι.

Τα γράφω αυτά, έχοντας πλέον συμπληρώσει 100 ραντεβού μέσω Tinder και έχω όλα τα προφίλ τους αποθηκευμένα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Δούκα,με location Αττική δεν ματσάρεις καν; :rolleyes:

Εν τω μεταξύ έβαλα πρόσφατα location Αθήνα να δω τι παίζει και πέτυχα και πολλά μουνάκια
τουρίστριες που ψήνονται για γνωριμία,βολτάρισμα,κ.λ.π.

Ξέρεις πόσες τέτοιες ξέμπαρκες έχω φάει Πράγα;
Ακόμη και ελληνίδα τουρίστρια μέσω Tinder έχω φάει :grin:
Που και που το γυρίζω σε τουρίστριες γιατί ξέρω ότι θα είναι εδώ μόνο για λίγες μέρες και δε θα με πρήζουν μετά.

Τέσπα,νομίζω ότι υπερβάλλεις
Ρε φιλε κατι κανω λαθος τι να πω...

Αν με εχει δει καποια και με εχει απορριψει μπορω να αλλαξω φωτογραφια και να ξαναμπω στη λιστα αυτων που δεν εχει δει;
 

indianapacer11

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
265
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
1
Ρε φιλε κατι κανω λαθος τι να πω...

Αν με εχει δει καποια και με εχει απορριψει μπορω να αλλαξω φωτογραφια και να ξαναμπω στη λιστα αυτων που δεν εχει δει;

Duke,
Δοκίμασε να αλλάξεις τοποθεσία σε μοσχα.
Το έκανα και εχω κάνει match με 10 περίπου Ρωσίδες.
Με τη μια μάλιστα πιασαμε και ολοκληρη κουβέντα για κανα 2ωρο και ανταλλάξαμε τηλέφωνα.
Από Ελλάδα δεν.....
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Παντως οπως καταλαβα, παιζει αρκετα μεγαλη διαφοροποιηση στο ποιο dating site προτιμανε, ανα χωρα.
Μπορει παντου να βρισκεις μεν απ'ολα, αλλα η ποιοτητα και η ποσοτητα διαφερει απο dating site σε dating site.

Για
Ασιατισσες στην Ελλαδα
και
Βουλγαρες σε Ελλαδα + Βουλγαρια,

αν εχετε παρατηρησει,
ποια dating sites θα προτεινατε;

Ασιάτισσες στην Ελλάδα ήγουν
Φιλιππινέζες (ξέχασέ το θα έλεγα, πρέπει να είσαι τυχερός, δοκίμασε tagged, χωρίς ελπίδες)
Κινέζες (μόνο εργαζόμενες σε εταιρείες, εξαιρετικά καλά λεφτά, ψάξε ΟΚcupid αλλά δύσκολο (έχω μια στα σκαριά αλλά θέλει χρόνο). Μικρές πιθανότητες σε χρόνια εργαζόμενες, και πάλι δύσκολο.
Γιαπωνέζες κλπ. μόνο μέσω σάιτ, αν θέλουν να φιλοξενηθούν. πρακτικά αδύνατον, αν και ποτέ μη λές ποτέ. Πρόβλημα γλώσσας επίσης. Ok cupid, Mingle2
'Αλλες φυλές, μόνο υπάλληλοι πρεσβειών, ψάξε δραστηριότητες.
Βουλγάρες (όπως όλες οι Βαλκάνιες, μας έχουν πάρει χαμπάρι, ήγουν πρέπει να τις εξασφαλίσεις οικονομικά. Ψάξε σε στέκια και μόνο.
Κοίταξε ρουμάνες και σέρβες πάντως, αλλά όχι κατοίκους Ελλάδος.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186

Αυτο εχει κινεζες. Μηπως ειναι μουφα;

και κατι που διαβασα ποιο πανω,πραγματικα οι πρωτες εποχες irc ηταν μοναδικες.

Συνεβαινε γιατι νομιζαν οτι αντρας που χρησιμοποιει ιντερνετ πρεπει να ειναι μηχανικος υπολογιστων, δηλαδη το επαγγελμα του μελλοντος, λεφτα, φημη, και ηθελαν να γαμηθουν μαζι του.

Καλά,κάτι τραγικοί που είναι 40+ και έχουν ηλικία προφίλ 30,
είναι απλά γελοίοι.

Τα γράφω αυτά, έχοντας πλέον συμπληρώσει 100 ραντεβού μέσω Tinder και έχω όλα τα προφίλ τους αποθηκευμένα.

Μπορει απλα καποιοι να φαινονται πιο μεγαλοι λογω των κοπων της ζωης. Ας στο σκεφτομαστε και αυτο πριν καταδικασουμε τον αλλο.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Duke,
Δοκίμασε να αλλάξεις τοποθεσία σε μοσχα.
Το έκανα και εχω κάνει match με 10 περίπου Ρωσίδες.
Με τη μια μάλιστα πιασαμε και ολοκληρη κουβέντα για κανα 2ωρο και ανταλλάξαμε τηλέφωνα.
Από Ελλάδα δεν.....

Μπορω να σβησω προφιλ και να με ξαναβγαλει στις προηγουμενες γκομενες με το καινουριο;

Λογικα στην Ελλαδα επειδη δεν το χρησιμοποιουν πολλοι μεσα σε λιγες μερες σε εχουν δει ολες και αν δεν ειχες βαλει καλη φωτο αρχικα εχασες την ευκαιρια.
 

indianapacer11

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
265
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
1
Μπορω να σβησω προφιλ και να με ξαναβγαλει στις προηγουμενες γκομενες με το καινουριο;

Λογικα στην Ελλαδα επειδη δεν το χρησιμοποιουν πολλοι μεσα σε λιγες μερες σε εχουν δει ολες και αν δεν ειχες βαλει καλη φωτο αρχικα εχασες την ευκαιρια.
Δεν ξέρω να σου πω για αυτό.
Θα έλεγα κάνε μια εγγραφή για ένα μήνα στο tinder plus , και δοκίμασε.
Προσωπικά δεν πιστεύω ότι μπορεί να γίνει κάτι και με το εξωτερικό.
Μόνο αν σκοπεύεις να πας ένα ταξίδι στο μέρος που έχεις στοχεύσει το επόμενο διάστημα.
Προσωπικά οι Ρωσίδες αυτό με ρώταγαν αν πρόκειται να έρθω σύντομα.
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
το tinder δεν τρεχει στο laptop, σωστα??

στο δικο μου δεν τρεχει.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.943
Κριτικές
8
Like
2.960
Πόντοι
506
εχω το παλιο Iphone το 4 Και δεν το σηκωνει. Θελει λεεi IOS 8.0 Και πανω και το δικο μου κινητο λοφω hardware σταματησε στο 7.0
σε android τρεχει σιγουρα για ios  δε ξερω επειδη δεν ειχα ποτε.αν και γενικοτερα τα iphone δε κανουν κατα τη γνωμη μου αλλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα. αν δε γινεται με τιοτα να κανεις αναβαθμηση στο κινητο σου τοτε απλα περιμενε μεχρι να παρεις το καινουριο.δυστηχως δε μπορεις να κανεις και πολα σε αυτη τη περιπτωση
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Ασιάτισσες στην Ελλάδα ήγουν
Φιλιππινέζες (ξέχασέ το θα έλεγα, πρέπει να είσαι τυχερός, δοκίμασε tagged, χωρίς ελπίδες)
Κινέζες (μόνο εργαζόμενες σε εταιρείες, εξαιρετικά καλά λεφτά, ψάξε ΟΚcupid αλλά δύσκολο (έχω μια στα σκαριά αλλά θέλει χρόνο). Μικρές πιθανότητες σε χρόνια εργαζόμενες, και πάλι δύσκολο.
Γιαπωνέζες κλπ. μόνο μέσω σάιτ, αν θέλουν να φιλοξενηθούν. πρακτικά αδύνατον, αν και ποτέ μη λές ποτέ. Πρόβλημα γλώσσας επίσης. Ok cupid, Mingle2
'Αλλες φυλές, μόνο υπάλληλοι πρεσβειών, ψάξε δραστηριότητες.
Βουλγάρες (όπως όλες οι Βαλκάνιες, μας έχουν πάρει χαμπάρι, ήγουν πρέπει να τις εξασφαλίσεις οικονομικά. Ψάξε σε στέκια και μόνο.
Κοίταξε ρουμάνες και σέρβες πάντως, αλλά όχι κατοίκους Ελλάδος.

thanks για τις πληροφοριες.
Ομως οπως τα λες, αχτιδα φωτος δεν υπαρχει!
Θα θελα κονε με ασιατισες και ακομη καλυτερα φιλιπινεζες στην Ελλαδα (αλλα οχι να εχουν μεγαλωσει στους...αμπελοκηπους-ελληναραδικη νοοτροπια...),
ή βουλγαρες που μενουν βουλγαρια κυριως...

 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
σε android τρεχει σιγουρα για ios  δε ξερω επειδη δεν ειχα ποτε.αν και γενικοτερα τα iphone δε κανουν κατα τη γνωμη μου αλλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα. αν δε γινεται με τιοτα να κανεις αναβαθμηση στο κινητο σου τοτε απλα περιμενε μεχρι να παρεις το καινουριο.δυστηχως δε μπορεις να κανεις και πολα σε αυτη τη περιπτωση
nai,Περιμενω να παρω το καινουργιο γιατι μου εχει διαλυθει
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
thanks για τις πληροφοριες.
Ομως οπως τα λες, αχτιδα φωτος δεν υπαρχει!
Θα θελα κονε με ασιατισες και ακομη καλυτερα φιλιπινεζες στην Ελλαδα (αλλα οχι να εχουν μεγαλωσει στους...αμπελοκηπους-ελληναραδικη νοοτροπια...),
ή βουλγαρες που μενουν βουλγαρια κυριως...

Φιλιππινέζες στην Ελλάδα, δύσκολη περίπτωση, όπως και γενικότερα. Καθολικισμός , μένουν πολλές μαζί, πολλές ώρες δουλειάς σε σπίτι κ.ά. Συν τοις άλλοις ψάχνουνε για γαμπρό και μαζεύουνε λεφτά με δουλειά. Ψάξε tagged, έχω πάρει μία και μόνο.

ΑΠό βουλγαρία, πάνε Okcupid και ψάξε, χαμένος χρόνος κατα τη γνώμη μου.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356

XDzmpVJ.jpg


Μπορει απλα καποιοι να φαινονται πιο μεγαλοι λογω των κοπων της ζωης. Ας στο σκεφτομαστε και αυτο πριν καταδικασουμε τον αλλο.

Μην τρολάρεις σε τόσο σοβαρά θέματα όπως το Tinder :tickedoff:

Οι Τσέχες μου έχουν πει ότι τους σκάνε δυτικοί που τους το παίζουν νεότεροι.
Αλλά τους κάνουν shitests και τους ξεβρακώνουν.

Ηρωικός 40άρης μέλος του bou(όχι ο kman,αλλά oνόματα δε λέω κουφάλες ούτε σε pm) αφού βγήκαμε εδώ και με το καμάκι οι γκόμενες απλά γελούσαν και έφευγαν,έβαλε μπρος το Tinder.
Matchαρε με ένα 7άρι 32άρα χωρισμένη με παιδί,όλα κομπλέ.
Αφού λοιπόν τον πήγε για φαγητό έξω από την πόλη με το αυτοκίνητό της,κάποια στιγμή ο τύπος ήθελε να της αποδείξει ότι κάποτε είχε πολλά μαλλιά.
Οπότε έβγαλε την ταυτότητα να δείξει φωτό και...
Ημερομηνία γέννησης αρχές δεκαετίας 70,ηλικία δηλωμένη στο Tinder 34..
Η γκόμενα τον παράτησε επί τόπου και πήγα και τον μάζεψα με το αμάξι  :2funny:


 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
XDzmpVJ.jpg


Μην τρολάρεις σε τόσο σοβαρά θέματα όπως το Tinder :tickedoff:

Οι Τσέχες μου έχουν πει ότι τους σκάνε δυτικοί που τους το παίζουν νεότεροι.
Αλλά τους κάνουν shitests και τους ξεβρακώνουν.

Ηρωικός 40άρης μέλος του bou(όχι ο kman,αλλά oνόματα δε λέω κουφάλες ούτε σε pm) αφού βγήκαμε εδώ και με το καμάκι οι γκόμενες απλά γελούσαν και έφευγαν,έβαλε μπρος το Tinder.
Matchαρε με ένα 7άρι 32άρα χωρισμένη με παιδί,όλα κομπλέ.
Αφού λοιπόν τον πήγε για φαγητό έξω από την πόλη με το αυτοκίνητό της,κάποια στιγμή ο τύπος ήθελε να της αποδείξει ότι κάποτε είχε πολλά μαλλιά.
Οπότε έβγαλε την ταυτότητα να δείξει φωτό και...
Ημερομηνία γέννησης αρχές δεκαετίας 70,ηλικία δηλωμένη στο Tinder 34..
Η γκόμενα τον παράτησε επί τόπου και πήγα και τον μάζεψα με το αμάξι  :2funny:

τυπε, στο δικο μου laptopo δεν παιζει το tinder

win 7
sp 1
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.943
Κριτικές
8
Like
2.960
Πόντοι
506
τυπε τι ειναι το timber που γραφει πανω? :think:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
τυπε, στο δικο μου laptopo δεν παιζει το tinder

win 7
sp 1

Αυτό που βλέπεις είναι Windows 10 και το τρέχει κομπλέ.
Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει σε σένα.

τυπε τι ειναι το timber που γραφει πανω? :think:

Στα Windows το app λέγεται Timber.
Και στα Windows Phones.
Ακριβώς ίδιο είναι.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Προσπαθω να βαλω φωτογραφια απο σελφι καμ στο τιντερ. Μου βγαζει προσθηκη φωτογραφιας Συλλογη. Παταω στη Συλλογη μου βγαζει Φακελοι συσκευης αλλα δε φαινεται κανενα αρχειο. Πως το φτιαχνω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom