Νέα

Γνωριμία από λάθος SMS κινητό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 481
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ρε το sms λαθη που κανει!!!!!!!Ατιμη τεχνολογια
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
της προαλες στηλανε σε 1 φιλαρακιμου σμσ γιασου μαρια ειμε χαλια γιατι εχω χωρηση εδω και 4 μηνες και μπλα μπλα παμε για καφε να τα πουμε...... το φιλαρακι δεν ψαρωσε δεν εστηλε τηποτα, εχουμε παρομιο περηστατηκο???

ναι ναι!
στον πατερα μου! χαχα!
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
πας καλααα??? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
ανέβα σαββάτο μεσήμέρι να πάτε και σε κανένα μπαράκι έχει κάτι καλά εκει πάνω, την ποτίζεις και λίγο να φύγουν οι αναστολές και μετα βουρ  :knockinb: κι επιστροφη κυριακη θες κι άλλο?
δουλευω τα σαββατα :headbang:.ουτως η αλλος δε βιαζομαστε.ολα εχουνε κανονιστει :dancing: :dancing:.πρεπει να κανω και κατι ξεκαθαρισματα πρωτα εδω κατω :knockinb: :knockinb:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
δουλευω τα σαββατα :headbang:.ουτως η αλλος δε βιαζομαστε.ολα εχουνε κανονιστει :dancing: :dancing:.πρεπει να κανω και κατι ξεκαθαρισματα πρωτα εδω κατω :knockinb: :knockinb:

για ενα  :fuck2: αντε δυο τι ξεκαθαρίσματα να κάνεις καλέ μου?
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ε μην παω και σαν το λυγουρη. ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
τα ξεκαθαρισματα ειναι αλλα εδω τοπικα

ρε φίλε δεν πας να πάρεις την κόρη του κυρ Μπάμπη που θα ρωτήσει την γειτονιά αν είσαι καλό παιδί ή όχι...να γαμήσεις πας!!!

διόρθωση: δικέ μου, όταν πας να ρίξεις πούτσο που δεν έχεις ρίξει στην ζωή σου ολάκερη!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies: :boobies: :boobies: :rockon: :rockon: :rockon: :tits2: :tits2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :fuck2: :fuck2:

με το κα(υ)λό!! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
απορία :think:
η τύπισσα ξέρει πως είσαι εσυ? ή θα πας και θα φάς άκυρο?
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ρε φίλε δεν πας να πάρεις την κόρη του κυρ Μπάμπη που θα ρωτήσει την γειτονιά αν είσαι καλό παιδί ή όχι...να γαμήσεις πας!!!

διόρθωση: δικέ μου, όταν πας να ρίξεις πούτσο που δεν έχεις ρίξει στην ζωή σου ολάκερη!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies: :boobies: :boobies: :rockon: :rockon: :rockon: :tits2: :tits2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :fuck2: :fuck2:

με το κα(υ)λό!! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τελικα γαμησε ο τυπας?η ακομη στα χεσεμεσ εχει μεινει?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
της προαλες στηλανε σε 1 φιλαρακιμου σμσ γιασου μαρια ειμε χαλια γιατι εχω χωρηση εδω και 4 μηνες και μπλα μπλα παμε για καφε να τα πουμε...... το φιλαρακι δεν ψαρωσε δεν εστηλε τηποτα, εχουμε παρομιο περηστατηκο???

Χαμός γίνεται με τα λάθος σμσ τώρα τελευταία. Εμένα ήρθε αυτό:
Αν θες να κλείσεις την τρύπα στα δημόσια ταμεία σε περιμένω... Δεκτές και παρτούζες με ΔΝΤ... Γιώργος
:S :S :S
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
να ενημερωσω τους αγαπητους συναθλητες και συναθλητριες οτι μετα απο επικοινωνια στενη με την κοπελα η συνευρεση θα γινει κοντα στον πλαταμωνα σε ενα χωριο στο εξοχικο της ξαδερφης της το δευτερο σκ του ιουλιου γιατι δε μπορουσα να ανεβω αυτο :S
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
να ενημερωσω τους αγαπητους συναθλητες και συναθλητριες οτι μετα απο επικοινωνια στενη με την κοπελα η συνευρεση θα γινει κοντα στον πλαταμωνα σε ενα χωριο στο εξοχικο της ξαδερφης της το δευτερο σκ του ιουλιου γιατι δε μπορουσα να ανεβω αυτο :S

Τόση φασαρία για μια γκόμενα...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
να ενημερωσω τους αγαπητους συναθλητες και συναθλητριες οτι μετα απο επικοινωνια στενη με την κοπελα η συνευρεση θα γινει κοντα στον πλαταμωνα σε ενα χωριο στο εξοχικο της ξαδερφης της το δευτερο σκ του ιουλιου γιατι δε μπορουσα να ανεβω αυτο :S
μην εισαι μαλακας.... αλλαξε το παλι.... το δευτερο σκ του ιουλιου ειναι ο τελικος του μουντιαλ.... να το κανεις το δευτερο σκ του αυγουστου.... θα σου λεγα το τριτο αλλα ειναι της παναγιας και μπορει να παει στο πανηγυρι η γκομενα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom