Νέα

Γνωριμία από λάθος SMS κινητό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 481
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
παιζει και αυτο.το καλο ειναι να παω και να μπορω να κατσω κανα 4ημερο :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
να ανεβω εγω στην θεση σου που ειμαι και κομαντο χτυπαω και φευγω :2funny: :2funny: :2funny:
5 ωρες ειναι υπεραρκετες για πολαπλα χτυπηματα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τοσο του κανει για να του σηκωθει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε πρωτογονε ανθρωπα ζουμε στην εποχη της τεχνολογιας
παρε το msn της μιληστε ζωντανα κανυε και κανενα web sex with cam και μετα θα εισαι σιγουρος οταν ανεβεις πανω πως θα κανεις και real fuck maybe and from back :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν ξερει απο τετοια η γκομενα τυπε
ετσι τουχει πει
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
παιζει και αυτο.το καλο ειναι να παω και να μπορω να κατσω κανα 4ημερο :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

πας καλααα??? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
ανέβα σαββάτο μεσήμέρι να πάτε και σε κανένα μπαράκι έχει κάτι καλά εκει πάνω, την ποτίζεις και λίγο να φύγουν οι αναστολές και μετα βουρ  :knockinb: κι επιστροφη κυριακη θες κι άλλο?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Πηγαινε στην Κουμπανιτα ,στου ψυρρη ,που ειναι απο τα λιγα μερη που εχει καμακι αφθονο .Γνωριζεις αλλες γκομενες ,δεν ασχολεισαι με την τυπισσα, και γλυτωνεις χιλιομετρα και πιθανο μπλεξιμο με...καψουρη που την παρακολουθει και μπορει να στην  πεσει ,ενω εσυ θα βρισκεσαι εκτος εδρας .
Αν επιμενεις να πας στο μερος της τυπας ,καλη επιτυχια .
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
της προαλες στηλανε σε 1 φιλαρακιμου σμσ γιασου μαρια ειμε χαλια γιατι εχω χωρηση εδω και 4 μηνες και μπλα μπλα παμε για καφε να τα πουμε...... το φιλαρακι δεν ψαρωσε δεν εστηλε τηποτα, εχουμε παρομιο περηστατηκο???
 

akalisal

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
226
Κριτικές
10
Like
5
Πόντοι
11
της προαλες στηλανε σε 1 φιλαρακιμου σμσ γιασου μαρια ειμε χαλια γιατι εχω χωρηση εδω και 4 μηνες και μπλα μπλα παμε για καφε να τα πουμε...... το φιλαρακι δεν ψαρωσε δεν εστηλε τηποτα, εχουμε παρομιο περηστατηκο???

Εμενα μου ηρθε ενα μυνημα "Ελα μαρια ποτε θα κανουμε παρτουζα με αυτους τους γκομενους που μου γνωρισες?"

1.Η πιθανοτητα να σταλει καταλαθος SMS ειναι ΠΟΛΥ μικρη γιατι η πλειοψηφια των χρηστων κινητων εχουν τα νουμερα ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΑ συνεπως δεν πληκτρολογουν το νουμερο.

2.Το sms που παρελαβα εγω κανει ΜΠΑΜ οτι ειναι στημενο.... Συνεπως για να μην μπω στο πειρασμο να κανω το λαθος να απαντησω

Μου εχει ξανατυχει ειναι η τεταρτη φορα, η το πραγμα δεν προχωρουσε η ηταν καμια πουσταρα που τον πηρα σε ανυποπτο χρονο με αποκρυψη και του ειπα οτι αν με ξαναενολησει θα τον κανω μαυρο, η καμια απελπισμενη αγαμητη.

Συμβουλη σε γκομενες της προκοπης που οντως θελουν να γαμηθουν αστε τα sms πηγαινετε σε ενα μπαρακι και αν βρειτε καποιον που να σας αρεσει πηγαιντε και πειτε του ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙΣ ...και ολοι θα ειμαστε ευτιχισμενοι
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
1.Η πιθανοτητα να σταλει καταλαθος SMS ειναι ΠΟΛΥ μικρη γιατι η πλειοψηφια των χρηστων κινητων εχουν τα νουμερα ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΑ συνεπως δεν πληκτρολογουν το νουμερο.

σκεψου εμενα που το χω κανει ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ 4-5 φορες.
απλα δεν εγραφα οτι χωρισα κλπ. Ηταν κατι σε "θα παω αυριο στην εφορια" το ενα που θυμαμαι. 
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Συμβουλη σε γκομενες της προκοπης που οντως θελουν να γαμηθουν αστε τα sms πηγαινετε σε ενα μπαρακι και αν βρειτε καποιον που να σας αρεσει πηγαιντε και πειτε του ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙΣ ...και ολοι θα ειμαστε ευτιχισμενοι
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
1.Η πιθανοτητα να σταλει καταλαθος SMS ειναι ΠΟΛΥ μικρη γιατι η πλειοψηφια των χρηστων κινητων εχουν τα νουμερα ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΑ συνεπως δεν πληκτρολογουν το νουμερο.

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ....


Συμβουλη σε γκομενες της προκοπης που οντως θελουν να γαμηθουν αστε τα sms πηγαινετε σε ενα μπαρακι και αν βρειτε καποιον που να σας αρεσει πηγαιντε και πειτε του ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙΣ ...και ολοι θα ειμαστε ευτυχισμενοι

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΑΠΛΑ ΘΕΙΚΟ !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom