Νέα

Γνωριμία από λάθος SMS κινητό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 481
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδακια καλησπερα!θελω να μοιραστω μαζι σασ τι επαθα την πεμπτη το βραδυ.ενω ημουν ετοιμοσ να πεσω για υπνο ηρθε ενα sms  στο κινητο μου που ελεγε δεν θα μπορεσω να ερθω γιατι δεν ειμαι καλα γιατι ειμαι αρρωστη.απανταω μετα απο λιγο και λεω οτι δεν ξερω ποια εισαι αλλα περστικα σου και να γινεισ καλα. μετα μου ηρθε απαντηση συγνωμη για το λαθοσ αλλα εισαι πολυ ευγενικοσ μου λεει.να μην πολυλογω μετα απο μερικα sms η κοπελα με πηρε τηλ μιλησαμε ειναι μιση απο ελβετια μιση απο ελλαδα 26 χρονων νοσηλευτρια και μου ειπε οτι θα ηθελε να με γνωρισει και ποτε μπορω να παω λαρισα.τι λετε  ρε παιδια
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Παρε καμα καποτα μαζι. Ισως χρειαστει για τον κωλο σου...
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Παρε καμα καποτα μαζι. Ισως χρειαστει για τον κωλο σου...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:΄ ρε μιλησαμε και τωρα πριν λιγο και μου φαινεται κομπλε.στην αρχη εγω υποπτευομουν μιακαι τι να ειναι τραβελερ;εμενα θα επαιρνε;
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Παρε καμα καποτα μαζι. Ισως χρειαστει για τον κωλο σου...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ε κοιτα εχει βρωμισει τοσο πολυ ο κοσμος που δε γινεται να το βλεπεις με πολυ καχυποψια
το νου σου παντως
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ε κοιτα εχει βρωμισει τοσο πολυ ο κοσμος που δε γινεται να το βλεπεις με πολυ καχυποψια
το νου σου παντως
παντωσ στο τηλ μιλαμε μια χαρα φαινεται.και εμαθα και που ανηκει αυτος ο αριθμος
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
παντωσ στο τηλ μιλαμε μια χαρα φαινεται.και εμαθα και που ανηκει αυτος ο αριθμος
ναι ρε αδερφε και μακαρι να ζησεις ετσι και μια διαφορετικη περιπετεια.αλλα σου λεω επειδη σκαρφιζονται τα παντα απλα να εχεις το νου σου
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ναι ρε αδερφε και μακαρι να ζησεις ετσι και μια διαφορετικη περιπετεια.αλλα σου λεω επειδη σκαρφιζονται τα παντα απλα να εχεις το νου σου
σαν τι βρε φιλε μου.εγω ειμαι αθηνα αυτη λαρισα λεει τι αλλο να παιζει λεσ να ειναι φαρσα απο καμια γνωστη;
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
σαν τι βρε φιλε μου.εγω ειμαι αθηνα αυτη λαρισα λεει τι αλλο να παιζει λεσ να ειναι φαρσα απο καμια γνωστη;
δε μπορω να σκεφτω κατι ρε συ.ξερω γω απλα παρα ειναι ρομαντικο ρε συ. μακαρι να ειναι οπως λες μαζι σου ειμαι
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
δε μπορω να σκεφτω κατι ρε συ.ξερω γω απλα παρα ειναι ρομαντικο ρε συ. μακαρι να ειναι οπως λες μαζι σου ειμαι
και εγω ημουν καχυποπτοσ μεχρι που το προχωρησαμε και μιλησαμε στο τηλ μια χαρα φωνουλα την ακουσα τι να πω ρε παιδι μου δε ξερω
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
και εγω ημουν καχυποπτοσ μεχρι που το προχωρησαμε και μιλησαμε στο τηλ μια χαρα φωνουλα την ακουσα τι να πω ρε παιδι μου δε ξερω
ε προχωρα τοτε.αμα γουσταρεις την περιπετεια (με την καλη και την κακη ενοια).
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ε προχωρα τοτε.αμα γουσταρεις την περιπετεια (με την καλη και την κακη ενοια).
η καλη πλευρα ειναι να ειναι ολα οκ μουνακι ωραιο ενταξει.την κακη πλευρα πωσ την κοβεισ να ειναι
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
η καλη πλευρα ειναι να ειναι ολα οκ μουνακι ωραιο ενταξει.την κακη πλευρα πωσ την κοβεισ να ειναι
ρε συ δε μπορω να φανταστω. να σου πω ας πουμε να ειναι καμοια χοντρελω. δε μιλαω για κατι πολυ κακο . το πολυ κακο δε μπορω να στο προσδιορισω. να ειναι ξε ρω γω οτιδηποτε που θα χασεις το χρονο σου,αυτο εννοω κακη περιπετεια.εχεις σχεση η γυναικα???αν ναι μηπως ειναι κανενα τεστ ξερω γω ???σκεψου ρε φιλαρακι και συ. 
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
ειναι πιθανον να σου τυχει κατικαλο! Οπως και εσυ χςιρεσαι με το τυχαιο ετσικι αυτη! Εγω θα πηγαινα μεχρι Λαρισσα... Θα ελεγα σε αυτη να σε περιμενει  Θα τσεκαριζα με ασφαλεια και αμα δεν μου εκανε τον πουλο! Αμα αυτο σου φενεται πολυ ¨κακο¨πηγαινε μεχριεκει το πολυ πολυ την πας για ενα καφε και φευγεις.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Στην χειροτερη περιπτωση να σε ξενερωσει καινα φυγεις... μην ξεχνας και την περιπτωση να μην γουσταρει αυτη!
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Στην χειροτερη περιπτωση να σε ξενερωσει καινα φυγεις... μην ξεχνας και την περιπτωση να μην γουσταρει αυτη!
και γιατι μου ειπε αυτη αν θελω να παω να με γνωρισει;ελεγα να τησ ζητησω φωτο αλλα λεω ασε μη με περασει και κανα λυγουρη
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
και γιατι μου ειπε αυτη αν θελω να παω να με γνωρισει;ελεγα να τησ ζητησω φωτο αλλα λεω ασε μη με περασει και κανα λυγουρη
η τεχνολογια ειναι πολυ μπροστα. αφου δεν θα πας αυριο βαλτης την ιδεα να μιλατε απο κανενα skype ας πουμε.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
η τεχνολογια ειναι πολυ μπροστα. αφου δεν θα πας αυριο βαλτης την ιδεα να μιλατε απο κανενα skype ας πουμε.
τησ ειπα αν εχει facebook h skype h msn και μου ειπε δεν ασχολειται με αυτα
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
τησ ειπα αν εχει facebook h skype h msn και μου ειπε δεν ασχολειται με αυτα
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
δεν ξερω. ποσες πιθανοτητες δινεις???ελαχιστοι ανθρωποι εως καποια ηλικια δεν εχουν καμοια σχεση με το ιντερνετ.οχι το φεισμπουκ απαρετητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom