Νέα

Γλείψε όποιο κωλαράκι θέλεις με κίνδυνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Κάποτε έβαλα μια να κάτσει πάνω μου με την κωλάρα για να σπατουλάρω τη μουνάρα της...Επειδή έχω μεγάλη μύτη κι επειδή είχε στάξει και είχε υγρανθεί η κωλοτρυπά της, άρχισα να κόβω βόλτες με την άκρη της μύτης μου στην περιοχή γύρω γύρω. Η γκόμενα καύλωσε τόσο πολύ που κατέληξα να γλείφω σούφρα λες και είμαι 10χρονο με πύραυλο magic σοκολάτα.
Η πούτσα που έφαγε μετά πρέπει να την κρατάει συντροφιά τις μοναχικές νύχτες, χρόνια μετά! Sit on my face darling!
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.526
Πόντοι
481
Καμμιά από τις μη επαγγελματίες που γλειφοκώλιασα δεν μου είπε ότι δεν της άρεσε ή δεν μου το ξαναζήτησε. Άσε που οι περισσότερες ήταν μετά θετικές στο να πάρουν και άλλα αντικείμενα από εκεί.
Συμφωνω και επαυξανω!
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
300
Like
471
Πόντοι
21
Γουσταρω τρελα το γλυφοκωλι , ειδικα στις επαγγελματιες ! Οσες το εχω κανει γουσταρουν τρελα να σε ταπεινωνουν κανοντας σε να κολλας τοσο πολυ με το κωλι τους που να ψτανεις σε σημειο να το γλειφεις με λυσσα ! Πολυ κινκυ και μου αρεσει !
 

chauvinist

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2023
Μηνύματα
47
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
280
Οι περισσοτερες γυναικες σαφως προτιμουν το γλειφομουνι απο το γλειφοκωλι, απλα κανουν το χατηρι στον παρτενερ τους. Αν δεν κανω λαθος, τα νευρα τις κλειτοριδας ειναι πολλαπλασια απο αυτα της κωλοτρυπιδας, οποτε και ανατομικα να το δεις, ειναι αδυνατο να συγκριθουν. Επισης, μεγαλο ποσοστο των amateur (και οχι επαγγελματιων) θα ειναι εστω και ελαχιστα "σφιγμενο" κατα το γλειφοκωλι, για να αποφευχθει καποιο ακουσιο ατυχημα, ενω στην περιπτωση του μουνιου δεν εχουν να φοβουνται για τιποτα, αφηνοντας τον εαυτο τους 100% ελευθερο. Μην παραμυθιαζεστε με βλακειες επειδη καποιες ιεροδουλες σας λενε αυτο που θελετε να ακουσετε.
Δεν ειναι ομως το ιδιο να της γλειφουν το μουνι που το κανουν ολοι με το να της γλειφουν τον κωλο που παντα στο μυαλο υπαρχει η σκεψη οτι ειναι βρωμικος. Εγκεφαλικα ειναι πολλαπλσια καυλωτικο
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.526
Πόντοι
481
Βεβαια για να λεμε την αληθεια ειναι τρελα να μας κανουν και εμας γλυφοκωλι.Αραγε ποσοι απο εμας καθονται να τους γλυψει τον κωλο μια γυναικα;;
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.409
Κριτικές
171
Like
91.098
Πόντοι
46.423
Κάποτε έβαλα μια να κάτσει πάνω μου με την κωλάρα για να σπατουλάρω τη μουνάρα της...Επειδή έχω μεγάλη μύτη κι επειδή είχε στάξει και είχε υγρανθεί η κωλοτρυπά της, άρχισα να κόβω βόλτες με την άκρη της μύτης μου στην περιοχή γύρω γύρω. Η γκόμενα καύλωσε τόσο πολύ που κατέληξα να γλείφω σούφρα λες και είμαι 10χρονο με πύραυλο magic σοκολάτα.
Η πούτσα που έφαγε μετά πρέπει να την κρατάει συντροφιά τις μοναχικές νύχτες, χρόνια μετά! Sit on my face darling!

EK8.gif
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.380
Κριτικές
123
Like
31.806
Πόντοι
27.636
Το να γλύφεις το κωλαράκι της Dida και να εισχωρείς δαχτυλάκι ενώ κάνεις γλυφομούνι, αξία ανεκτίμητη.

Εντάξει, όχι και ανεκτίμητη, 210 ευρώ μου στοίχισε.

:tooth:
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.380
Κριτικές
123
Like
31.806
Πόντοι
27.636
Το κωλαράκι της Εμμανουέλας από αγγέλους είναι πολύ ακριβό. Πρέπει να το ασφαλίσει.

:tooth:
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.409
Κριτικές
171
Like
91.098
Πόντοι
46.423

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom