Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

70Silencer

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφια καλησπερα,

Ειμαι λιγο κατο απο 40, αρτι χωρισμενος, καλοστεκουμενος, ευκαταστατος και οχι τερας στην εμφανιση...

Μολις προσφατα πηρα ενα διθεσιο ανοιχτο ιταλικο γρηγορο αμαξι, απο αυτα που κανουν γενικα αισθηση (οχι Αλφα - πιο ψηλα...) αλλα ειμαι σχετικα απειρος σε αυτα (ο γαμος γαρ) και δεν ξερω που θα κανω την καλυτερη "ψαρια" απο πιπινια / μωρα που να το εκτιμησουν...

Εχετε καμια καλη ιδεα; αν ειναι καλη και πετυχει, μπορει να την εφαρμοσουμε και παρεα μετα...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
Σίγουρα η ρόδα πέζει κάποιο ρόλο...
η γνωμη μου είναι οτι αυτά που γράφεις γινόντουσαν λιγο πιό ...παλιά !!!
Και παπάκι να χεις,αν είσαι ο.κ κάνεις τη δουλειά σου !!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αδερφια καλησπερα,

Ειμαι λιγο κατο απο 40, αρτι χωρισμενος, καλοστεκουμενος, ευκαταστατος και οχι τερας στην εμφανιση...

Μολις προσφατα πηρα ενα διθεσιο ανοιχτο ιταλικο γρηγορο αμαξι, απο αυτα που κανουν γενικα αισθηση (οχι Αλφα - πιο ψηλα...) αλλα ειμαι σχετικα απειρος σε αυτα (ο γαμος γαρ) και δεν ξερω που θα κανω την καλυτερη "ψαρια" απο πιπινια / μωρα που να το εκτιμησουν...

Εχετε καμια καλη ιδεα; αν ειναι καλη και πετυχει, μπορει να την εφαρμοσουμε και παρεα μετα...

Εννοείται πως κάνεις πλάκα, σωστά?
 

ggl

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
φίλε αν περιμένεις μόνο απο το αυτοκίνητο για να γεμίσεις ασε
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.783
Πόντοι
216
πηγαινε παραλλια μεγαλε και θα περασεις καλα !!!! αλλα προσεχε μην το παρεις πανω σου!!!! ασε το αμαξι να υπαρχει μονο για να σε μεταφερει οχι για να σε φτιαχνει με γκομενακια!!! ασε τα κεφαλια σου να δουλεψουν για αυτο!!!!

καλοταξιδο!!!!
 

sakoulas

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
καλα εκανε ο ανθρωπος....
οι γκομενες ειναι τοσο χαζες που οι περισσοτερες κοιτανε μονο αυτο!!!!

μιλαω εκ πειρας.   κυκλοφορω με παπι το πρωι και παρατηρω πως με κοιτουν οι γκομενες. το βραδυ βγαινω με το mr2 και ΑΠΛΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ! εχω βγαλει αρκετα γκομενακια (χαμηλης νοημοσυνης ειναι η αληθεια) με το αυτοκινητο

μην ξεχνας οτι ετσι και αλλιως θελει λεγειν. αν εχεις λεγειν και με το παπι θα βγαλεις γκομενα και με το αμαξι.  απλως το καλο αμαξι ειναι ενα εξτρα κινητρο..........


ps αν το πηρες για την δικη σου καυλα (πισωκινητο = καυλα) τοτε εκανες καλα. αν το πηρες μονο για τις γκομενες εισαι λαθος!!!!
 

Fotis25

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Πηγαινε Φυλης σκασε καμια πενηνταρα και θα περασεις καλα. Το αμαξι αστο σε κανα παρκιν εκει κοντα μην στο γδαρουν
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Φίλε όταν εγώ πήρα κάτι σντίστοιχο (μη λέμε τώρα τι), τον επόμενο μήνα χώρισα. Δεν έφταιγε το αυτοκίνητο, ασφαλώς, αλλά η διάθεση και των δύο. Το αυτοκίνητο είναι ενδεικτικό των προθέσεων. Παντρεμένος και αυτοκίνητο τέτοιου είδους, δυστυχώς, δεν πηγαίνουν μαζί.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
Φίλε όταν εγώ πήρα κάτι σντίστοιχο (μη λέμε τώρα τι), τον επόμενο μήνα χώρισα. Δεν έφταιγε το αυτοκίνητο, ασφαλώς, αλλά η διάθεση και των δύο. Το αυτοκίνητο είναι ενδεικτικό των προθέσεων. Παντρεμένος και αυτοκίνητο τέτοιου είδους, δυστυχώς, δεν πηγαίνουν μαζί.
Τι λέτε ρε παιδιά ??? τι σχέση έχουν αυτά τα 2 ???
ο.κ και εγώ εχω ακρηβο αυτ/το..τι πάει να πεί αυτο ??
...περημένετε...και θα γαμήσετε με ένα αμάξι εσείς...
(φιλικά πάντα μιλάω)
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Φίλε silencer,
Αφού πήρες ανοικτό ιταλικό και όχι alfa αλλά κάτι παραπάνω πες ρε φίλε πώς είναι η καινούρια ανοιχτή maserati ; Στρίβει καλά ; Μήπως πήρες καμιά ferrari ; Πες ρε τίποτα για το αυτοκίνητο, γιατί να γαμήσεις φίλε (κυρίως ή μόνο) με αυτό δεν το βλέπωωωω .......
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Flyeron προηγουμένως : " Παντρεμένος και αυτοκίνητο τέτοιου είδους, δυστυχώς, δεν πηγαίνουν μαζί "
----------------------------------------------------------------------------------------
Ρε πάτε καλά ; Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο ; Δηλ. ένας ξάδελφος μου με μία targa 911 που είναι μια χαρά με δύο παιδάκια, να του πω να βάλει μπροστά το διαζύγιο ; Και ένα φίλο που έχω που θέλουν με ένα παιδί να πάρουν το RS4 σε κάμπριο από εξωτερικό μαζί με τη γυναίκα του μήπως χωρίζουν και μου το κρύβουν ;
Απορία : Το mr2 κάνει καλές μπάντες (όπως μου έχουν πει) ;
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Μολις προσφατα πηρα ενα διθεσιο ανοιχτο ιταλικο γρηγορο αμαξι, απο αυτα που κανουν γενικα αισθηση (οχι Αλφα - πιο ψηλα...) αλλα ειμαι σχετικα απειρος σε αυτα (ο γαμος γαρ) και δεν ξερω που θα κανω την καλυτερη "ψαρια" απο πιπινια / μωρα που να το εκτιμησουν...

Μήπως να ξεκινήσουμε απο πιο βασικα πράγματα ?

π.χ. τι μπορείς να κάνεις με το πουλί σου ? (ο γαμος γαρ) ...
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
alex22ath σε άλλο thread : παιδιά...αν και ψάχνω...δε βρίσκω...ού τε μέσω internet... ούτε απ τον έξω κόσμο....έχω φτάσει ένα βήμα πριν τη κατάθλιψη.. .μπορεί να με βοηθήσει κάποιος...έ στω και με βόλτες....έχω μουχλιάσει εδώ μέσα...
22ετών είμαι
-----------------------------------------------------------------------------
Πάρε κι εσύ ρε μαλάκα καλό αυτοκίνητο και μη μας τα πρήζεις εδώ μέσα με τη μούχλα σου .............. Δεν βλέπεις πιο πάνω τα παιδιά ; (παίδες συγγνώμη αλλά το πάτε γυρεύοντας)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Φιλε κακε λυκε τα αμαξια δεν κανουν παντες, αλλα οι οδηγοι τους... ;-)
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Φίλε anal hunter κάνεις μεγάλο λάθος. Εδώ τα αμάξια γαμάνε κιόλας και δεν θα κάνουν και πάντες .....
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Ο silencer σε αντιπροσωπεία πώλησης αυτοκινήτων :
- Καλησπέρα.
- (Πωλητής) : Καλησπέρα σας κύριε.
- Θα ήθελα να αγοράσω την κανούρια brera.
- Πολύ ωραία κύριε.
- Ναι, αλλά που'σαι θα ήθελα να την αγοράσω ξέρεις τώρα ....
- Όχι, για ποιό λόγο κύριε ;
- Να ...... για να γαμήσω.
- Α, καταλαβαίνω. Πόσες ακριβώς γυναίκες σκοέύετε να γαμάτε καθημερινά κύριε ;
- Γιατί, έχει σημασία ;
- Βέβαια κύριε, να σας κάνω μεγαλύτερες τις πίσω θέσεις καταλαβαίνετε περιορίζονται από το χώρο αποσκευών ......
- Α, πολύ ωραία.
- Μήπως θα θέλατε να γαμήσετε στην εξοχή κύριε ;
- Γιατί μπορώ ;
- Ε βέβαια να σας παραγγείλω το τετρακίνητο μοντέλο ;
- Μήπως μπορώ να αγοράσω δύο μοντέλα ;
- Πως κύριε αλλά γι' αυτό μισό λεπτό να φωνάξω το αφεντικό. Flyerooon
 
  • Like
Αντιδράσεις: Distro

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom