Νέα

Γιώργος Γεωργίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 372K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Ήταν ο συγχωρεμένος ο γιος του μέλος, είχε κάνει ποστ παλιότερα ρωτώντας που μπορεί να βρει εσκορτ/στούντιο που να μην έχουν πρόβλημα με το αναπηρικό καροτσάκι η κάτι τέτοιο. Εκτός κι αν ήταν τρολ που δε νομίζω.
Δεν το ήξερα...να'ναι καλά εκεί που είναι και ελπίζω να βρήκε αυτό που έψαχνε μέσα από τις σελίδες μας...:cry::undecided-old:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.522
Πόντοι
9.931
ΜΕΓΑΣ....Μονο αυτο εχω να πω..Αυτο το επεισοδιο το ειχα δει live κι ειχα κλασει στο γελιο....
Απο τους ελαχιστους που πηγαν εναντιον στην πολιτικη ορθοτητα της πουστιας που ειναι κυριολεκτικα η μαστιγα της εποχης
Τυπε και εγω live το ειχα δει, μιλάμε είχα κλασει στο γελιο, η καλύτερη εκπομπή του Γεωργίου, δυστυχώς όμως απο τι φαίνεται οι πουστηδες επικράτησαν.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456
Τυπε και εγω live το ειχα δει, μιλάμε είχα κλασει στο γελιο, η καλύτερη εκπομπή του Γεωργίου, δυστυχώς όμως απο τι φαίνεται οι πουστηδες επικράτησαν.
γιατί επικράτησαν οι πούστηδες? τόσα χρόνια είναι στην πιάτσα ο γεωργίου
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
Τυπε και εγω live το ειχα δει, μιλάμε είχα κλασει στο γελιο, η καλύτερη εκπομπή του Γεωργίου, δυστυχώς όμως απο τι φαίνεται οι πουστηδες επικράτησαν.
Δυστυχως μαλλον ετσι ειναι...Επικρατησαν κι επεβαλαν και λογοκρισια...Αμα τους λες πουστηδες κι ανωμαλους εισαι ομοφοβικος και μπορει να καταληξεις και στη φυλακα...
Και μιλαμε οτι οι περισσοτεροι ειναι κακιασμενες πουστρες.....Οι γυναικες τους υποστηριζουν γιατι τους αρεσει που η πατριαρχικη κοινωνια καταρρεει ( δεν καταρρεει εννοειται, απλα αυτες το νομιζουν με το να υποστηριζουν τα πουστρακια τα οποια αυξανονται εκθετικα και να ποδηγετουν τους υπολοιπους φλωρους με το μουνι τους )...
Εγω φιλε εχει τυχει να ξεφτιλισω πουστηδες σε νησι που φιλιοντουσαν μεσα στη θαλασσα, μπροστα σε παιδια...
Και θα τους ξεφτιλιζω μεχρι να πεθανω
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Διάβασα στη σελίδα Γεωργίου κλαμπ ότι σε λίγο καιρό θα εμφανιστεί άλλου .. λογικό δεν γίνεται να μείνει εκτός δράσης..είναι η δουλειά του.. δεν είπε λεπτομέρειες..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
Γιατί έφυγε, έχει καλυτερους ο καταχρεωμενος ψευτο-εκδοτης?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Διάβασα στη σελίδα Γεωργίου κλαμπ ότι σε λίγο καιρό θα εμφανιστεί άλλου .. λογικό δεν γίνεται να μείνει εκτός δράσης..είναι η δουλειά του.. δεν είπε λεπτομέρειες..
Στο Mega θα παει...
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Δυστυχως μαλλον ετσι ειναι...Επικρατησαν κι επεβαλαν και λογοκρισια...Αμα τους λες πουστηδες κι ανωμαλους εισαι ομοφοβικος και μπορει να καταληξεις και στη φυλακα...
Και μιλαμε οτι οι περισσοτεροι ειναι κακιασμενες πουστρες.....Οι γυναικες τους υποστηριζουν γιατι τους αρεσει που η πατριαρχικη κοινωνια καταρρεει ( δεν καταρρεει εννοειται, απλα αυτες το νομιζουν με το να υποστηριζουν τα πουστρακια τα οποια αυξανονται εκθετικα και να ποδηγετουν τους υπολοιπους φλωρους με το μουνι τους )...
Εγω φιλε εχει τυχει να ξεφτιλισω πουστηδες σε νησι που φιλιοντουσαν μεσα στη θαλασσα, μπροστα σε παιδια...
Και θα τους ξεφτιλιζω μεχρι να πεθανω
εσυ ξεφτυλιζεις τις γκομενες, στους φουστηδες θα κολλαγες :tooth:
οσο για τη φυλακα , τραβηγμενο φιλε
για το γεωργιου ισως σχόλιο αυριο ..... μαυρα μεσανυχτα βλεπω
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
εσυ ξεφτυλιζεις τις γκομενες, στους φουστηδες θα κολλαγες :tooth:
οσο για τη φυλακα , τραβηγμενο φιλε
για το γεωργιου ισως σχόλιο αυριο ..... μαυρα μεσανυχτα βλεπω
με τετοια πολιτικη ορθοτητα και δικτατορια των πουστηδων, ολα ειναι πιθανα...Σε λιγο θα γινει το 8ο θανασιμο αμαρτημα
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Θα ξαναβρεί στέγη...Ο σταθμός που τον έχασε, θα χάσει και ακροαματικότητα....
Δε πειράζει φίλε, τουλάχιστον θα γλιτώσουμε όσο γλιτώσουμε από μπουρδολογίες, ρατσιστικά σχόλια και στοχευμένες δήθεν αναλύσεις καφενειακού επιπέδου. Τον βλέπω εύκολα πάντως σε κάνα sdna ή open. Του ταιριάζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Στο Μεγκα τί εκπομπή να κάνει,το καφενείο;Σε ραδιόφωνο θα πάει
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom