Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 743K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
αυτα που σου ελεγε 6 χρονια παταξη διαφθορας περιορισμος σπαταλης δημοσιου χρηματος ανασυγκροτηση και επανιδρυση του κρατους σεμνα και ταπεινα οταν κατσεις και σκεφτεις τη δεν εκανε απο ολα αυτα τοτε μπορεις να κριτηκαρεις καποιον που ειναι μολις μια εβδομαδα στην κυβερνηση!!!
φιλε μου εγω δεν υπερασπιζομαι τον μπουλη, απλα λεω οτι και ο Τσαντ τα ιδια και χειροτερα ειναι!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ένα λεπτό

Παρέθεσες ένα πρόβλημα

Και έσπευσες να κανεις σχόλιο προεξοφλώντας τη λύση?

Η ξέρεις τη λύση και μάλιστα ξέρεις ότι ΑΥΤΉ τη λύση θα ακολουθήσει η κυβέρνηση, οποτε πάνω σε αυτή τη λύση εσύ τοποθετείσαι...

...Η απλά βιαστικές και σχολίασες πράγματα και λύσεις που δεν υπάρχουν γιατί απλά ποτε δεν αναφερθησαν

Το πράγμα είναι απλό - Ξέρεις τη λύση η απλά προτρέχεις?
δεν παρεθεσα κανενα προβλημα,
παρεθεσα την πραγματικοτητα και την συνεκρινα με τις προεκλογικες φαμφαρες!
Το αφιερωνω σε οσους πιστευουν ακομη πως ο Τσαντ θα τα λυσει ολα!
 

Επισκέπτης
φιλε μου εγω δεν υπερασπιζομαι τον μπουλη, απλα λεω οτι και ο Τσαντ τα ιδια και χειροτερα ειναι!
οχι φιλε μου λες πραγματα που δεν εχει πεικαι προεξοφλεις καταστασεις σε μια κυβερνηση 7 ημερων!!!!οσο για το τη υπερασπιζεσαι αυτο φαινεται!!!
 

Επισκέπτης
δεν παρεθεσα κανενα προβλημα,
παρεθεσα την πραγματικοτητα και την συνεκρινα με τις προεκλογικες φαμφαρες!
Το αφιερωνω σε οσους πιστευουν ακομη πως ο Τσαντ θα τα λυσει ολα!
τελικα εσυ μαλλον δεν εχεις χωνεψει το τη εχει συμβει οποτε οτι και να λεμε πανε στον αερα!!!οσο πιο γρηγορα καταλαβατε ποσο μπουρδελο κανατε τη χωρα 6 χρονια ισως να μπορεσετε να σταθειτε στα ποδια σας. αν και εδω δεν μπορειτε να λυσετε το καταστατικο σας πως πιστεψε ο ελληνας οτι θα λυσετε τα προβληματα του τοπου ειναι μια ευλογη απορια μου!!!!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
τελικα εσυ μαλλον δεν εχεις χωνεψει το τη εχει συμβει οποτε οτι και να λεμε πανε στον αερα!!!οσο πιο γρηγορα καταλαβατε ποσο μπουρδελο κανατε τη χωρα 6 χρονια ισως να μπορεσετε να σταθειτε στα ποδια σας. αν και εδω δεν μπορειτε να λυσετε το καταστατικο σας πως πιστεψε ο ελληνας οτι θα λυσετε τα προβληματα του τοπου ειναι μια ευλογη απορια μου!!!!
οταν λες κανατε εννοεις και εμενα προσωπικα? ημουνα Υπουργος οικονομιας?
 

Επισκέπτης
οταν λες κανατε εννοεις και εμενα προσωπικα? ημουνα Υπουργος οικονομιας?
οχι εσυ ησουν αυτος που τους βοηθησε να τα κανουν και απο αυτους σιγουρα που δεν εχουν καταλαβει ακομα τη εχουν κανει!!!!!! οταν το καταλαβεις θα μπορεσουμε να κουβεντιασουμε αλλα οταν μας λες μετασυγχωρησεως παπαριες το ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ και το ΤΗ ΜΑς ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ τοτε καλυτερα πηγαινε στη ρηγιλλης να τα πεις εκει θα συμφωνησουν σιγουρα μαζι σου αν και τωρα εχουν αλλα προβληματα!!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
τελικα εσυ μαλλον δεν εχεις χωνεψει το τη εχει συμβει οποτε οτι και να λεμε πανε στον αερα!!!οσο πιο γρηγορα καταλαβατε ποσο μπουρδελο κανατε τη χωρα 6 χρονια ισως να μπορεσετε να σταθειτε στα ποδια σας. αν και εδω δεν μπορειτε να λυσετε το καταστατικο σας πως πιστεψε ο ελληνας οτι θα λυσετε τα προβληματα του τοπου ειναι μια ευλογη απορια μου!!!!
Εγω αγαπητε ειμαι πανω απο τα κομματα!
Εσυ που εισαι απο κατω, το μονο που κανεις ειναι να πονας ή να απολαμβανεις τον πουτσο που τρως και απο τους 2! Τωρα για σενα ειναι η περιοδος της απολαυσης γιατι σε γαμαει ο "δικος" σου!Για τους αλλους ειναι η περιοδος του πονου γιατι τους γαμαει ο "αλλος"
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
οχι εσυ ησουν αυτος που τους βοηθησε να τα κανουν και απο αυτους σιγουρα που δεν εχουν καταλαβει ακομα τη εχουν κανει!!!!!! οταν το καταλαβεις θα μπορεσουμε να κουβεντιασουμε αλλα οταν μας λες μετασυγχωρησεως παπαριες το ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ και το ΤΗ ΜΑς ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ τοτε καλυτερα πηγαινε στη ρηγιλλης να τα πεις εκει θα συμφωνησουν σιγουρα μαζι σου αν και τωρα εχουν αλλα προβληματα!!
το τι μας περιμενει το ελεγα απο πριν!
εσυ δεν το πιστευες!
ποτε δεν υπερασπιστηκα τον Μπουλη!
οταν οποιος δηποτε κανει κατι σωστο θα του πω μπραβο! Οταν οποιοσδηποτε κανει μαλακια θα τον κραξω! Αυτο θα πει πολιτικη συνηδειση αγαπητε, οταν την αποκτησεις ελα να τα ξαναπουμε! Προς το παρον εχεις μονο κομματικη συνειδηση!
 

Επισκέπτης
Εγω αγαπητε ειμαι πανω απο τα κομματα!
Εσυ που εισαι απο κατω, το μονο που κανεις ειναι να πονας ή να απολαμβανεις τον πουτσο που τρως και απο τους 2! Τωρα για σενα ειναι η περιοδος της απολαυσης γιατι σε γαμαει ο "δικος" σου!Για τους αλλους ειναι η περιοδος του πονου γιατι τους γαμαει ο "αλλος"
ο πονος σου φαινεται στα γραφομενα σου και η πουτσα που εφαγες και ο τροπος που την εφαγες δεν μπορεις να τη χωνεψεις!!!! περαστικα σου ευχομαι και απολαυσε το αφου δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο αλλωστε ετσι λενε οταν δεν μπορεις να αποφυγεις τη πουτσα!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
δεν παρεθεσα κανενα προβλημα
Και όμως, αυτό έκανες κάνοντας copy paste το κείμενο
παρεθεσα την πραγματικοτητα
Όχι. Παρέθεσες ένα κείμενο. Δε σημαίνει ότι αυτή είναι η πραγματικότητα
Δεν ξέρεις και δεν ξέρω ποια είναι η πραγματικότητα
Το αφιερωνω σε οσους πιστευουν ακομη πως ο Τσαντ θα τα λυσει ολα!
Βιάζεσαι λίγο, δε νομίζεις?
Μήπως είσαι προκατειλημμένος? Έχεις κάποιο λόγο που ασκείς κακοπροαίρετη κριτική?
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
φιλε μου εγω δεν υπερασπιζομαι τον μπουλη, απλα λεω οτι και ο Τσαντ τα ιδια και χειροτερα ειναι!

 Δεν ξερω αν θα ειναι χειρότερα αλλα ειναι ΤΑ ΙΔΙΑ !! Δεν λενε συγκεκριμενα πραγματα απλα αφηνουν να λενε οι εφημεριδες οτι του ερθειι

 Με την ιδια λογικη ουτε ο Δαμαλος ειπε μιλησε ποτε για νταβατζηδε;ς


 τεσπα οταν το κρατος δεν εχει φραγκα και εσυ εχεις στα ΝΕΑ προκυρηξη για 35,000 Νεες θεσεις εργασιας στο Δημοσιο απλα ετοιμαζεσαι να βαλεις την ταφόπλακα στην χωρα που καποτε ονομαζαμε χωρα της αναπτυξης και των επαγγελματικων ευκαιριων !!

 ΥΓ Οταν η ΝΔ εδωσε επιδομα στους συνταξιουχους του ΤΕΒΕ εκανε αυξηση στις εισφορες και ερωτω ποιος πληρωσε το επίδομα το Κρατος ή οι ασφαλισμενοι?????


 Υγ2
Το 2004 ο Δαμαλος θα χτυπαγε τους νταβατζηδες  " ... που επί χρόνια στήριζαν ένα καθεστώς αδιαφάνειας, ευνοιοκρατίας και διαπλοκής»

 Αυτα ελεγε η "Ε" το 2004 που φανταζομαι θα βγει σε 10 μερες να μας πει οτι ποτε δεν τα εγραφε αυτα η Ε και οτι τα αναρτησε χακερ
 

Επισκέπτης
το τι μας περιμενει το ελεγα απο πριν!
εσυ δεν το πιστευες!
ποτε δεν υπερασπιστηκα τον Μπουλη!
οταν οποιος δηποτε κανει κατι σωστο θα του πω μπραβο! Οταν οποιοσδηποτε κανει μαλακια θα τον κραξω! Αυτο θα πει πολιτικη συνηδειση αγαπητε, οταν την αποκτησεις ελα να τα ξαναπουμε! Προς το παρον εχεις μονο κομματικη συνειδηση!
τωρα γελασαμε !!!!!!μας ελεγες τη θα γινει πριν κυβερνησει!!! ο καλχας εισαι!!!!! εσυ που δεν εχεις κομματικη συνειδηση κατσε να δεις τη θα γινει και μετα ελα να κανεις τη κριτηκη σου που ειναι και αντικειμενικη!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.709
Πόντοι
22.785
Πωλείτε χώρα,ολίγον μεταχειρισμένη αλλά ωραία...

Καλημερα περα  για περα απο ακρη σε ακρη

Ντελαλιμα....

Ακούσατε ακούσατε!!! Άγγλοι, Γάλλοι,  Πορτογάλοι, Δανοί, Γερμανοί,  Ισπανοί,Αμερικανοί, Ορθόδοξοι, Διαμαρτυρόμενοι, Καθολικοί...................................

Πωλείτε χώρα, πτωχή αλλά ενάρετος με λαμπράς οικογενειακας παραδόσεις , ολίγον μεταχειρισμένη αλλά ωραία και εις καλήν κατάστασή.....................

Παραφράζοντας λίγο τα λόγια από το Μεγάλο μας τσίρκο και σκέφτομαι τη ξανθιά με τις μοβ ανταύγειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Πωλείτε χώρα,ολίγον μεταχειρισμένη αλλά ωραία...

Καλημερα περα  για περα απο ακρη σε ακρη

Ντελαλιμα....

Ακούσατε ακούσατε!!! Άγγλοι, Γάλλοι,  Πορτογάλοι, Δανοί, Γερμανοί,  Ισπανοί,Αμερικανοί, Ορθόδοξοι, Διαμαρτυρόμενοι, Καθολικοί...................................

Πωλείτε χώρα, πτωχή αλλά ενάρετος με λαμπράς οικογενειακας παραδόσεις , ολίγον μεταχειρισμένη αλλά ωραία και εις καλήν κατάστασή.....................

Παραφράζοντας λίγο τα λόγια από το Μεγάλο μας τσίρκο και σκέφτομαι τη ξανθιά με τις μοβ ανταύγειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
πωλειται το Σαν Μαρινο?
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Και όμως, αυτό έκανες κάνοντας copy paste το κείμενοΌχι. Παρέθεσες ένα κείμενο. Δε σημαίνει ότι αυτή είναι η πραγματικότητα
Δεν ξέρεις και δεν ξέρω ποια είναι η πραγματικότηταΒιάζεσαι λίγο, δε νομίζεις?
Μήπως είσαι προκατειλημμένος? Έχεις κάποιο λόγο που ασκείς κακοπροαίρετη κριτική?
και γω που νομιζα πως οι ταμπελες ειναι προνομιο των αριστερων....
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
τωρα γελασαμε !!!!!!μας ελεγες τη θα γινει πριν κυβερνησει!!! ο καλχας εισαι!!!!! εσυ που δεν εχεις κομματικη συνειδηση κατσε να δεις τη θα γινει και μετα ελα να κανεις τη κριτηκη σου που ειναι και αντικειμενικη!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny:
Δεν ειμαι ο καλχας, ειμαι απλα πιο εξυπνος απο σενα και μπορω να διακρινω ποτε καποιος με δουλευει! Εσυ δυστυχως δεν εχεις φτασει ακομα σαυτο το σημειο, ακομα πιστευεις οτι ο ηλιος ο πρασινος θα ανατειλλει και θα λυθουνε ολα μαγικα!
 

Επισκέπτης
Δεν ειμαι ο καλχας, ειμαι απλα πιο εξυπνος απο σενα και μπορω να διακρινω ποτε καποιος με δουλευει! Εσυ δυστυχως δεν εχεις φτασει ακομα σαυτο το σημειο, ακομα πιστευεις οτι ο ηλιος ο πρασινος θα ανατειλλει και θα λυθουνε ολα μαγικα!
εσυ εξυπνος εγινες απο της 4 του μηνα και μετα πριν τα εβλεπες ολα μπλε και σε δουλευαν 6 χρονια και μαλιστα δυο φορες με αυτα που σου ελεγαν οποτε ασε το μαθημα για τον ευατο σου και κοιταξε τη μαπα σου στον καθρεφτη και ρωτα ποσο εξυπνος ησουν τα τελευται 6 χρονια!!!!!!!!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
αυτα που σου ελεγε 6 χρονια παταξη διαφθορας περιορισμος σπαταλης δημοσιου χρηματος ανασυγκροτηση και επανιδρυση του κρατους σεμνα και ταπεινα οταν κατσεις και σκεφτεις τη δεν εκανε απο ολα αυτα τοτε μπορεις να κριτηκαρεις καποιον που ειναι μολις μια εβδομαδα στην κυβερνηση!!!
γιατυο ακριβως ο λαος τον εδιωξε! Οπως για αντιστοιχους λογους εδιωξε και τους πασοκους πριν 6 χρονια! Ο λαος τελικα εχει κριση αλλα δυστυχως δεν εχει μνημη! Στο λαο αρεσει να τον παραμυθιαζουνε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom