Νέα

Γιατί οι γυναίκες γουστάρουν Αλβανούς. Μύθος ή πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
όχι ένας αλλά θέλω πολλούς για να το καταγράψουν. Όταν έρθει εκείνη η στιγμή θα σε ενημερώσω. Ας νικήσει ο καλύτερος (θα χάσεις)
Διαλεξε ρε τυπε οποιον θες.

Σαν αλλος Αλβανος Ροκυ, απο το Ροκυ 4, θα σας κλεισω το σπιτακι
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.140
Κριτικές
10
Like
1.584
Πόντοι
506
Οταν ειχα λογαριασμο στο φατσοβιβλιο, ειχα και μερικες γνωστες οι οποιες ειχαν στους λεγομενους φιλους και μερικους ιλιριους. Δεν ειναι τυχαιο οτι οι "γνωστες" μου ηταν σαν αγελαδες.
Παντος ειναι λυπιρο, παρ' οτι τις κατακτησεις τους στον γυναικειο πληθυσμο να κρυβουν την εθνικοτητα τους στις ξενες. Ειναι θλιβερο να απαρνειται καποιος την εθνικη καταγωγη του. Ειδικα οι αλβανοι και μετα αρκετοι βαλκανιοι λενε οτι ειναι ελληνες.

Το να γαμαει καποιος ελλεηνιδα και να περιφανευεται ειναι σα να κοιταει το φεγγαρι απο λαθος μερια.
Ειχε παιχτει και συζητηση, εδω στο μπου για την χαμιλη αυτοεκτιμηση που εχουν οι τυπισες, εδω πανε με χασικληδες σε αλβανους θα κολησουν, πιστευω οτι ειναι μια αναβαθιση των προτημισεων τους.

Βασικα καλα κανουν, αλλωστε και οι αλβανιδες γουσταρουν ελληνες. Ειδικα κατι μουναρες...το ερωτημα ειναι εαν ελληνας θα προχωρησει
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Ξεκιναω το θεμα, σαν Αλβανος, για να ευχαριστησω τον Ελληνικο λαο για τη φιλοξενια.

Γνωμη μου ειναι πως οι Ελληνιδες, κανουν σαν ΤΡΕΛΕΣ για αλβανους, λογω της αντριλας και της αλητειας που βγαζουμε.

Ποια η αποψη σας?

Πάσωστος, δεν σου λέω τίποτα. Πάντα να διαλέγετε τις καλύτερες μας ως δείγματα αντρίλας :

tumblr_lqz93k41gY1qh4pwmo1_500.png
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.007
Πόντοι
25.467
Tο έχω γράψε, και το ξαναγράφω.


Eμείς οι Έλληνες είμεθα αχάριστοι και ανάγωγοι. Αν δεν μας πηδάγατε εσείς τις γυναίκες τσάμπα, θα μπαίναμε σε τρομερά έξοδα για να μας τις πηδήξουν άλλοι. Και γράφω "τρομερά", δίοτι όλοι οι υπόλοιποι, όταν πρόκειται για ελληνίδες, εκτός από υψηλή ταρίφα, ζητάνε και βαρέα ανθυγιεινά.

Κοντολογίς, εκτός από το μέγιστο κοινωνικό έργο που κάνετε, συντελέιτε και στην συγκράτηση της ελληνικής οικονομίας.

Κανονικά, άγαλμα θα έπρεπε να σας είχαμε στήσει.


Τον ανδριάντα του Αλβανού επιβήτορα στην πλατεία Ομονοίας.
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Tο έχω γράψε, και το ξαναγράφω.


Eμείς οι Έλληνες είμεθα αχάριστοι και ανάγωγοι. Αν δεν μας πηδάγατε εσείς τις γυναίκες τσάμπα, θα μπαίναμε σε τρομερά έξοδα για να μας τις πηδήξουν άλλοι. Και γράφω "τρομερά", δίοτι όλοι οι υπόλοιποι, όταν πρόκειται για ελληνίδες, εκτός από υψηλή ταρίφα, ζητάνε και βαρέα ανθυγιεινά.

Κοντολογίς, εκτός από το μέγιστο κοινωνικό έργο που κάνετε, συντελέιτε και στην συγκράτηση της ελληνικής οικονομίας.

Κανονικά, άγαλμα θα έπρεπε να σας είχαμε στήσει.


Τον ανδριάντα του Αλβανού επιβήτορα στην πλατεία Ομονοίας.
Του ανωνυμου Αλβανου επιβητορα γιατι ειμαστε πολλοι
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Θα επανελθω, μου χτυπανε το κουδουνι και μου ειπαν οτι ειναι απο το Αλλοδαπων.

Τη μοιρα του Σοκολ θα εχω πουθεναδες
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.007
Πόντοι
25.467
Του ανωνυμου Αλβανου επιβητορα γιατι ειμαστε πολλοι

Δίπλα ακριβώς στο μνημείο του Αγνώστου Στρατιώτη οφείλουμε να αναγείρουμε μνημείο του Αγνώστου Αλβανού Επιβήτορος, και να το φυλάνε κι αυτό Εύζωνες, προς τιμήν των πεσόντων σας από ανακοπή πάνω στο γαμίσι με ελληνίδες.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.082
Πόντοι
3.556
Kαλά δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο ο Μάρκου. Με Kick ξεκίνησε αλλά πάπαλα......
Το ωραίο εκείνης της μάχης ήταν η αισιοδοξία του Μπιτάκου...
Είχανε βγει θυμάμαι οι 2 τους κάτι φεγγάρια πριν τον αγώνα σε δελτίο ειδήσεων και ο Μπιτακος έλεγε θα σε πονέσω ούτε 2 γύρους δεν θα βγαλεις :2funny:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.577
Like
51.885
Πόντοι
12.756
όχι ένας αλλά θέλω πολλούς για να το καταγράψουν. Όταν έρθει εκείνη η στιγμή θα σε ενημερώσω. Ας νικήσει ο καλύτερος (θα χάσεις)
ειμαι ετοιμος να καταγραψω την επικη μαχη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Όπου Μάρκου ο Σοκολ
Όπου Μπιτάκος ο Τσερνομπιλ

Έκεί που είπα θα καταπολεμήσω το πάθος μου, που το παλεύω με τον εαυτό μου θα ξανακυλήσω το κορμί μου στις ασωτίες και στα σκοτεινά σοκάκια.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Αντίστροφος ρατσισμός από τον δημιουργό του θέματος και ρατσισμός επίσης ως απάντηση από κάποιους συμμετέχοντες. Και για ποιό λόγο ; Προς το παρόν η συζήτηση είναι σε ένα ανεκτό επίπεδο αλλά μάλλον θα ξεφύγει σύντομα. Ας κουλάρουμε όλοι λέω εγώ διότι όλοι τραβάμε ζόρια ασχέτως φυλής/ράτσας κτλ. 'Αλλα πρέπει να μας απασχολούν και όχι ποιος την έχει μεγαλύτερη. Αυτά είναι για παιδάκια, όχι για άντρες.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Το ωραίο εκείνης της μάχης ήταν η αισιοδοξία του Μπιτάκου...
Είχανε βγει θυμάμαι οι 2 τους κάτι φεγγάρια πριν τον αγώνα σε δελτίο ειδήσεων και ο Μπιτακος έλεγε θα σε πονέσω ούτε 2 γύρους δεν θα βγαλεις :2funny:
Eντάξει, αυτά μέσα στο παιχνίδι είναι. Εγώ τα θεωρώ ανούσια αλλά υπάρχει κόσμος που τα γουστάρει. Είναι στη λογική του θεάματος. Αλλά ο Μπιτάκος είναι δεδομένο πως δεν ήταν σε καλή κατάσταση την εποχή του αγώνα. Τι τις ήθελε τιςς δηλώσεις;
Εγώ γελούσα με κάτι δημοσιεύματα του στυλ "χωρίς αντίπαλο ο Μάρκου" "δεν τον χωράει η Ελλάδα το Μάρκου" κι όλα τα παρόμοια.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Έκεί που είπα θα καταπολεμήσω το πάθος μου, που το παλεύω με τον εαυτό μου θα ξανακυλήσω το κορμί μου στις ασωτίες και στα σκοτεινά σοκάκια.
Να ξανακυλήσεις! Τι είναι η ζωή χωρίς ασωτία στα σκοτεινά σοκάκια; Ανηδονική ματαιότητα......
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Kαλά δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο ο Μάρκου. Με Kick ξεκίνησε αλλά πάπαλα......
γιατί το λες αυτό? έχει πολύ καλό record όσο ήταν ελλάδα και στην αγγλία τα πάει πολύ καλά μέχρι στιγμής. Προσωπικά δεν μου αρέσει για άλλους λόγους αλλά αθλητικά είναι δυνατός.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
γιατί το λες αυτό? έχει πολύ καλό record όσο ήταν ελλάδα και στην αγγλία τα πάει πολύ καλά μέχρι στιγμής. Προσωπικά δεν μου αρέσει για άλλους λόγους αλλά αθλητικά είναι δυνατός.
Το άφησε σύντομα το Kick.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.335
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Το ωραίο εκείνης της μάχης ήταν η αισιοδοξία του Μπιτάκου...
Είχανε βγει θυμάμαι οι 2 τους κάτι φεγγάρια πριν τον αγώνα σε δελτίο ειδήσεων και ο Μπιτακος έλεγε θα σε πονέσω ούτε 2 γύρους δεν θα βγαλεις :2funny:
ο μπιτάκος τη δουλειά του έκανε να ανεβάζει το hype σε κάθε αγώνα του να τον πουλήσει όσο καλύτερα μπορεί. Μαζί με την αδερφή του βγάζουνε λεφτά από τις διοργανώσεις εκτός από αθλητής.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
96
Like
11.220
Πόντοι
17.885
θα στο πω χύμα και τσουβαλάτα...
1) ο Ελληνας ΔΕΝ έχει το νου του στο μουνί τόσο. Θέλει ντόλτσε βίτα, μπαλίτσα, φαγάκι, αυτροκίνητο, μαλακίες κατ εμέ αλλά anyway κτλ έτσι κάπως παραμελεί την Ελληνίδα, η Ελληνίδα με τη σειρά της επειδή νοιώθει παραμελημένη κοιτάει όπου βρει, και οκ που να πάει? στον Πακιστανό? Μένει λοιπόν ο Αλβανός που "φέρνει" του Ελληνα
2) Εγώ θέλω να σου πω πάντως ότι από Ελληνίδες έχω εισπράξει πολλή λίγη προσοχή και με τη σειρά μου τις φτύνω. Αντίθετα η πρώτη μου σοβαρή σχέση ήταν με Αλβανέζα, στο παρελθόν ΞΕΚΩΛΙΑΖΑ μια Αλβανέζα που μου ριχνε μια 10ετία, στις ελιές παίρνω μια που την γαμάω στόμα κώλο με τον άντρα της στην Αλβανία και λιγώνεται και με φιλάει στ στόμα ενώ της κάνω τον κώλο δυευρο και από τις μακράν στάνταρ μου επιλογές στις πουτάνες είναι 3 Αλβανέζες
3) Τώρα φράσεις τύπου "αλητεία", "μαγκιά" κτλ άστες στην άκρη. Οταν ήρθατε εδώ βρωμούσε το χνώτο σας πείνα και είναι λογικό να σας γυαλίζει το μάτι και κάνατε και καλά και κακά πράγματα να στεριώσετε, και είσασταν και αληταριά και πιο τολμηροί από τον μέσο Ελληνα, μετά μας γάμησε η φτώχεια και γίναμε και μεις μουνοπανάδες. Μετά καλομάθατε και σεις και μαλακώσατε. Ξέρω Αλβανούς που δεν καταπιάνονται με καλά πράματα και μ έχουν φωνάξει να πολλές φορές να "βοηθήσω" αν χρειαστεί. Πλέον φοβάστε και σεις, γιατί έχετε σπίτι πίσω στην πατρίδα, κάποιες καταθέσεις, κάνετε όνειρα, δηλαδή πράγματα που σας κάνουν ΚΑΙ να ιδρώνετε ΚΑΙ να φοβάστε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom