Νέα

Γιατί οι γυναίκες γουστάρουν Αλβανούς. Μύθος ή πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.318
Like
1.833
Πόντοι
216
Να'ταν τόσο απλά τα πράγματα. Τέλος πάντων, για να μην λέω πολλά, δεν είναι τυχαίο που βαίνει προς αυτήν την πορεία η Κύπρος. Ακούγεται σκληρό αλλά κάποιοι άνθρωποι αυτό θέλουν μετά απ'όσα περάσαν. Δεν είναι τυχαίο που οι αυτοκτονίες στην Κύπρο προέρχονται κυρίως από τον Στρατό και τα παιδία ξεκινάνε τα ναρκωτικά από εκεί πέρα. Από'κει και πέρα, ο νοών νοείτω...
Ποια Κύπρος ρε τύπε. Οι μισοί την έκαναν στο UK. Με ένα εκατομμύριο έμειναν και οι μισοι τους νέοι είναι φοιτητές στην Θεσσαλονίκη.. :confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Ποια Κύπρος ρε τύπε. Οι μισοί την έκαναν στο UK. Με ένα εκατομμύριο έμειναν και οι μισοι τους νέοι είναι φοιτητές στην Θεσσαλονίκη.. :confused::confused::confused:

Οι μισοι είναι διάσπαρτοι στα νησιά, στα πανεπιστήμια, αρκετοί από αυτούς ψάχνουν και γκόμενα να μείνουν μόνιμα, εν τέταρτο έφυγε για Λονδίνο και γύρισε λιγότερο αυτού, εν τέταρτο πήγε Θεσσαλονική και Αθήνα και ένα τελευταίο τέταρτο προσπαθεί να πάει Κρήτη γιατί γουστάρουν κρητικές και θέλουν να μείνουν μόνιμα εκεί γιατί τους θυμίζει Πάφο και Λεμεσό.

Οι λίγοι τελευταίοι που μείναν πίσω αργοπεθαίνουν ενώ τα παλικάρια τους κάθονται και περιμένουν πότε η Κύπρος θα μετονομασθεί σε "Πριγκηπάτο των ανεξάρτητων αλλοδαπών κρατών σε συνεργασμό με την Γεωργία και τις Φιλιπίννες" πριν κάνουν μια τελευταία ζντο οι τούρκοι να τους τρομάξουν τους κακόμοιρους τους φιλιπιννέζους.

Αυτά αν θές να είσαι 100% ακριβής.:(
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Να'ταν τόσο απλά τα πράγματα. Τέλος πάντων, για να μην λέω πολλά, δεν είναι τυχαίο που βαίνει προς αυτήν την πορεία η Κύπρος. Ακούγεται σκληρό αλλά κάποιοι άνθρωποι αυτό θέλουν μετά απ'όσα περάσαν. Δεν είναι τυχαίο που οι αυτοκτονίες στην Κύπρο προέρχονται κυρίως από τον Στρατό και τα παιδία ξεκινάνε τα ναρκωτικά από εκεί πέρα. Από'κει και πέρα, ο νοών νοείτω...
Πίναμε ένα κρασάκι μια μέρα, με συγγενή μου που υπηρέτησε ως ανώτερος αξιωματικός στην Κύπρο. Έφριξα με όσα άκουγα, για τη συμπεριφορά των Κυπρίων στρατευσίμων και των οικογενειών τους.
Την Κύπρο, της οποίας την Εθνική Φρουρα διοικεί Ελληνας Αντιστράτηγος, αλλά τους πολιτικούς της τους νοιάζει να δείχνουμε ότι είμαστε δύο ξεχωριστά κράτη.
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Πίναμε ένα κρασάκι μια μέρα, με συγγενή μου που υπηρέτησε ως ανώτερος αξιωματικός στην Κύπρο. Έφριξα με όσα άκουγα, για τη συμπεριφορά των Κυπρίων στρατευσίμων και των οικογενειών τους.
Την Κύπρο της οποίας την Εθνική Φρουρα διοικεί Ελληνας Αντιστράτηγος, αλλά τους πολιτικούς της τους νοιάζει να δείχνουμε ότι είμαστε δύο ξεχωριστά κράτη.
Έχεις να ακούσεις και χειρότερα. Ένας ξάδερφος μπλέχτηκε κάπως και τον βρήκαν την επόμενη μέρα στο σπίτι με κομμένες τις φλέβες του στο μπάνιο. Τον βρήκε η σύζυγος και εξαδέρφη καθώς γύριζε από την δουλειά, από Λάρνακα...Λοχαγός ήταν ο άνθρωπος, νέος, άφησε πίσω γυναίκα και παιδί. Ποιός ξέρει τι σκατά έγινε και ωθήθηκε σε κάτι τέτοιο. Τέλος πάντων, πολύ αρχαίες ιστορίες αυτές...
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.318
Like
1.833
Πόντοι
216
Οι μισοι είναι διάσπαρτοι στα νησιά, στα πανεπιστήμια, αρκετοί από αυτούς ψάχνουν και γκόμενα να μείνουν μόνιμα, εν τέταρτο έφυγε για Λονδίνο και γύρισε λιγότερο αυτού, εν τέταρτο πήγε Θεσσαλονική και Αθήνα και ένα τελευταίο τέταρτο προσπαθεί να πάει Κρήτη γιατί γουστάρουν κρητικές και θέλουν να μείνουν μόνιμα εκεί γιατί τους θυμίζει Πάφο και Λεμεσό.

Οι λίγοι τελευταίοι που μείναν πίσω αργοπεθαίνουν ενώ τα παλικάρια τους κάθονται και περιμένουν πότε η Κύπρος θα μετονομασθεί σε "Πριγκηπάτο των ανεξάρτητων αλλοδαπών κρατών σε συνεργασμό με την Γεωργία και τις Φιλιπίννες" πριν κάνουν μια τελευταία ζντο οι τούρκοι να τους τρομάξουν τους κακόμοιρους τους φιλιπιννέζους.

Αυτά αν θές να είσαι 100% ακριβής.:(
Δεν πα να γαμηθουνε. Εμείς τι κάνουμε..
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
953
Κριτικές
10
Like
3.427
Πόντοι
736
Οι Αλβανοί γαμάνε κυρίως κάτι χοντρές η κάτι πατσαβούρες η κάτι παντρεμένες αγαμητες ότι να ναι θείες σε χωριά, τώρα όσοι λένε για αλητεία κτλπ ωραίο μουνι ελληνίδα θα πάει με Αλβανό άμα είναι κοκου κ της δίνει να ρουφάνε επίσης γαμάνε και κάτι Ρουμάνες πουτανες η στριπτιτζουδες βέβαια υπάρχουν κ Αλβανοί κανονικά παλικάρια που δεν έχουν πάρει τα μυαλά τους αέρα αλητεία κτλπ και ναι γαμάνε ότι θ γαμουσε και ότι θ μπορούσε ένας κανονικός άνθρωπος
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ο αδερφός μου δέκα χρόνια μεγαλύτερος,παντρεμένος με Αλβανίδα, δυο Ελληνίδες πήρε κ οι δυο μπάζα.

έπεσε στην εποχή που οι Αλβανοί ήταν στο περιθώριο, τώρα άλλαξαν τα πράγματα πως να το κάνουμε;

αλβανοπουλα σπουδάζουν,γίνονται αριστούχοι ,ξέρουν τα ελληνικά καλύτερα και από Έλληνες, και όπως είπα σε δέκα χρόνια θα γεμίσουμε μεικτούς γάμους
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Κάποιοι γράφουν δεν είμαι Αλβανός ,άλλοι πιστεύουν ότι οι παππούδες τους πολέμησαν τους Πέρσες η πήγαν στην Τροια.

εντάξει ρε τύποι ,βγάλατε το Σωκράτη και μετά βγάλατε και τον Τσίπρα ,ίδιο το ένα με το άλλο
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.318
Like
1.833
Πόντοι
216
Κάποιοι γράφουν δεν είμαι Αλβανός ,άλλοι πιστεύουν ότι οι παππούδες τους πολέμησαν τους Πέρσες η πήγαν στην Τροια.

εντάξει ρε τύποι ,βγάλατε το Σωκράτη και μετά βγάλατε και τον Τσίπρα ,ίδιο το ένα με το άλλο
Κάποιοι Αλβανοί που προοδεουν και γίνονται μικροαστοι οι μεσοαστοι από λούμπεν που ηταν ντρέπονται να λένε στους συμπατριώτες τους ότι είναι Αλβανοί. Έχω πολλά τέτοια παραδείγματα. Ο Αλβανός θέλει να γίνει Έλληνας για κάποιο λόγο.. Λες και ο σημερινός Έλληνας είναι τίποτα το σπουδαίο. Από τους 10 οι 7 είναι ναυάγια... :confused:
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Αμ, δεν μας έχεις δείξει και φωτό, είσαι μοναχοφάης και εχέμυθος.:tooth:
Εγώ μίλησα ,είπα που μπορούν να με βρουν ,αλλά κότες λυρατες και τζάμπα μάγκες.

εξυπνάδες π κάνανε στο σαββιδη κάνουν και εδώ

Η άλλη που θέλει να τον κατουράνε μας το παίζει και κυρία
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάποιοι Αλβανοί που προοδεουν και γίνονται μικροαστοι οι μεσοαστοι από λούμπεν που ηταν ντρέπονται να λένε στους συμπατριώτες τους ότι είναι Αλβανοί. Έχω πολλά τέτοια παραδείγματα. Ο Αλβανός θέλει να γίνει Έλληνας για κάποιο λόγο.. Λες και ο σημερινός Έλληνας είναι τίποτα το σπουδαίο. Από τους 10 οι 7 είναι ναυάγια... :confused:
Συμφωνώ πως υπάρχουν και αυτοί

όπως υπάρχουν (φαντάζομαι) κ Έλληνες του εξωτερικού π το παίζουν Εγγλέζοι η αμερικανοί
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
όπως υπάρχουν (φαντάζομαι) κ Έλληνες του εξωτερικού π το παίζουν Εγγλέζοι η αμερικανοί

Όχι πια φίλε, τα παιδία τους δεν γνωρίζουν από Greekistan.:woldman: Εδώ δικοί μου φίλοι φύγαν, κάναν οικογένεια στο εξωτερικό με κοπέλα που γνωρίσαν εκεί ή με την δικιά τους κοπέλα και έχουν γάμους τρισευτυχισμένους(γιατί άραγε) αλλά το παιδί, μόνο έλλην δεν είναι πέραν των γονιδίων. Όπως τα παιδία των Κυπραίων που πήγαν στην Νότια Αφρική και βγάλαν λεφτά με ουρά.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εγω ειχα φιλες ιεροδουλες και μια φορα πιασαμε κουβεντα η μια αλβανιδα ιεροδουλη μου ειπε οτι οι αλβανοι γαμανε καλυτερα απο τους ελληνες τωρα ηθελε να στηριξει τη πατριδα της δεν νομιζω.
Αλλα επειδη το μεταξι εχει 5 κατηγοριες πελατων ελληνες αλβανους πακιστανοινδους αραβες και αφρικανους μου ειπε οι αφρικανοι μαυροι γαμουσαν δυνατα αλλα και ειχαν φοβερη αντοχη αφου μολις εμπαινε στο δωματιο ζηταγε εξτρα χρημα η στο 4λεπτο εφευγε,δευτεροι οι αραβες μεγα ποδολαγνοι σαν τον θειτσο αλλα γαμουσαν ανελεητα κωλο και μουνι,οι αλβανοι επειτα σκληροι και αυτοι δυνατοι,επειτα οι ελληνες και τελευταιοι οι ινδοπακιστανοι μικροπεοι πηδουσαν σαν κουνελακια εντος 3 λεπτων τελιωναν γρηγορα.
Αυτες ηταν οι εμπειριες της ιεροδουλης
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μην ασχολεισαι φιλε Σοκολ. Οργανωσε τιποτα να φαμε κι εμεις οι φτωχοι.

Μονο απο μαυρους χανετε εξαλλου!


:dunno:
Χανπυν απο τπυς μαύρους κ τους αραβες μαροκινους αλγερινους αιγυπτιους
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Δεν χρειαζεται. Δεν σε κοβω για 10ρι απο εμφανιση ουτε για πλουσιο. Και εισαι και αλβανος που οι πιο πολλες ελληνιδες ειναι ρατσιστριες.
Εγω ειμαι 8-9/10 , ευκαταστατος και ελληνας και πολλες μου πουλανε τρελα και εσυ γαμας αβερτα μουναρες. Ασε μας ρε φιλε, αλλαξε πλευρο να κοιμηθεις.
Σιγά ρε εννιάρι βάλε καμία κρέμα μη κανεις ρυτίδες

εμφάνιση δε παίζει ρόλο τύπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom