Νέα

Γιάννης Αντετοκούμπο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Apollo64
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
τυπε μου ο στεργακος ηταν ελληνας;;ή μηπως η γιατζογλου;
δεν εχω ψαξει την καταγωγη τους, αν ειχαν εστω και εναν προγονο ελληνα πιθανον να αισθανονταν αρα και να ηταν αφου ειναι θεμα συνειδησεως Ελληνες.
ενας ανθρωπος που ξερει οτι ολοι οι προγονοι του ηταν νιγηριανοι νιγηριανος ξερει οτι ειναι, αν σας πουλαει μαρκετινγκ οτι ειναι ελληνας γιατι προτιμαει να εχει παρε δωσε με την ελλαδα παρα με την χωρα του δεν σημαινει οτι πρεπει και να τον πιστεψουμε.
και επαναλαμβανω επειδη πολλοι δεν διαβαζουν τα προηγουμενα ποστ και βαζουν ταμπελες για ρατσισμο και μαλακιες:
ειναι διαφορετικη περιπτωση απο τον σχορτσιανιτη ο οποιος ειναι απο τον πατερα του ελληνας, το ξερει και ως ελληνας εθνικα πρεπει να παιζει στην εθνικη.
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και χιλιες να το πει δεν τον πιστευω και δικαιωμα μου, εσυ πιστευε τον και φωναζε τον ελληνα εγω θα τον λεω νιγηριανο,

Α εδώ αρχίζει και έχει πλάκα το πράγμα.
Και για ποιό λόγο ψεύδεται παρακαλώ?
Για να κερδίσει τη συμμετοχή στην εθνική ομάδα και να πέσει με τα μούτρα όλο το ελληναριό να κάνει θέμα το διαβατήριό του?
Ή μήπως για να κερδίσει την εύνοια των αμερικανών, που πλέον θα τον θεωρούν απόγονο του περικλή?

Ρε άει πάνε για κανα μπάνιο να ξελαμπικάρεις...
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
δεν εχω ψαξει την καταγωγη τους, αν ειχαν εστω και εναν προγονο ελληνα πιθανον να αισθανονταν αρα και να ηταν αφου ειναι θεμα συνειδησεως Ελληνες.
ενας ανθρωπος που ξερει οτι ολοι οι προγονοι του ηταν νιγηριανοι νιγηριανος ξερει οτι ειναι, αν σας πουλαει μαρκετινγκ οτι ειναι ελληνας γιατι προτιμαει να εχει παρε δωσε με την ελλαδα παρα με την χωρα του δεν σημαινει οτι πρεπει και να τον πιστεψουμε.
και επαναλαμβανω επειδη πολλοι δεν διαβαζουν τα προηγουμενα ποστ και βαζουν ταμπελες για ρατσισμο και μαλακιες:
ειναι διαφορετικη περιπτωση απο τον σχορτσιανιτη ο οποιος ειναι απο τον πατερα του ελληνας, το ξερει και ως ελληνας εθνικα πρεπει να παιζει στην εθνικη.
ρε τυπε μια ερωτησουλα, ο καλαθης τι αισθανεται, ελληνας ή αμερικανος;;;
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
ρωτα τον. αν εχει καποιο γονιο ελληνα και πει ελληνας πιθανον να λεει αληθεια, αλλα αυτος που ξερει οτι ολοι οι προγονοι του ηταν νιγηριανοι να μου το παιζει ελληνας δεν τον πιστευω, αν ηταν απο καμια γερμανια να σου ελεγα εγω ποσο ελληνας θα δηλωνε
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ρωτα τον. αν εχει καποιο γονιο ελληνα και πει ελληνας πιθανον να λεει αληθεια, αλλα αυτος που ξερει οτι ολοι οι προγονοι του ηταν νιγηριανοι να μου το παιζει ελληνας δεν τον πιστευω, αν ηταν απο καμια γερμανια να σου ελεγα εγω ποσο ελληνας θα δηλωνε
δηλαδη ρε τυπε ο λρδος βυρων που δηλωνε ελληνας αυτον τον δεχεσαι;
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
δηλαδη ρε τυπε ο λρδος βυρων που δηλωνε ελληνας αυτον τον δεχεσαι;
και βεβαια δεν το εννουσε, ο τροπος που το δηλωσε ηταν καθαρα οπως και Κενεντυ δηλωσε βερολινεζος
το οτι μας αγαπουσε πολυ λογω πολιτισμου και ηρθε και σκοτωθηκε εδω ως ΦΙΛΕΛΛΗΝΑΣ δεν σημαινει οτι ηταν ΕΛΛΗΝΑΣ και οχι ΑΓΓΛΟΣ
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
για δες σε ολες τις εγκυκλοπαιδειες τον βυρωνα τον εχουν αγγλο και οχι ελληνα επειδη δηλωνε ετσι απο φιλελληνισμο,
ομοιως και τον κενεντυ πουθενα δεν θα τον βρεις γερμανο που δηλωσε βερολινεζος. τι αστεια λες τωρα...
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Καλά, εσύ μας τρολάρεις ασύστολα.  :jerking:

Πες βρε παιδί μου ότι δε γουστάρεις αράπηδες στην εθνική να σου φύγει και το βάρος.

Α γειά σου. Για τον γιάνκοβιτς κουβέντα ο τυπάκος.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
δεν τον ξερω τον γιανκοβιτς ποιος ειναι?
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
παλια καιγομουνα τωρα με φαινομενα σαν του αντετοκουμπο ξενερωνω και δεν παρακολουθω εξελιξεις
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
να μου το παιζει ελληνας δεν τον πιστευω

Μιας και είσαι καλός στις "εκτιμήσεις", θα μας πεις γιατί να σου το παίζει έλληνας ενώ νιώθει νιγηριανός (παρόλο που δεν έχει πατήσει ποτέ εκεί) και τι έχει να κερδίσει?
Κατάσκοπος των εβραιομασώνων και αυτός?

Ή μάλλον άστο. Βαρέθηκα.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Μιας και είσαι καλός στις "εκτιμήσεις", θα μας πεις γιατί να σου το παίζει έλληνας ενώ νιώθει νιγηριανός (παρόλο που δεν έχει πατήσει ποτέ εκεί) και τι έχει να κερδίσει?
Κατάσκοπος των εβραιομασώνων και αυτός?

Ή μάλλον άστο. Βαρέθηκα.
ουσιαστικα το εχω απαντησει. αμα βαρεθηκες να μην ρωταγες. παρε λοιπον την πληρωμενη απαντηση για αλλη μια φορα.
προτιμαει να πηγαινοερχεται 2 φορες το χρονο στην ελλαδα και να ταξιδευει μαζι με την δικη μας εθνικη, να παιρνει τα δικα μας μπονους προκρισης και τις αμοιβες, να παρει κανενα ευρωπαϊκο ή παγκοσμιο μεταλιο στην καριερα του,
παρα να μπλεξει με την νιγηριανη ομοσπονδια να πηγαινοερχεται σε μια χωρα 10 φορες πιο κατω οικονομικα που δεν ξερω αλλα μπορει και αυτην την στιγμη που μιλαμε να εχουν εμφυλιο...
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
προτιμαει να πηγαινοερχεται 2 φορες το χρονο στην ελλαδα και να ταξιδευει μαζι με την δικη μας εθνικη, να παιρνει τα δικα μας μπονους προκρισης και τις αμοιβες, να παρει κανενα ευρωπαϊκο ή παγκοσμιο μεταλιο στην καριερα του,
παρα να μπλεξει με την νιγηριανη ομοσπονδια να πηγαινοερχεται σε μια χωρα 10 φορες πιο κατω οικονομικα που δεν ξερω αλλα μπορει και αυτην την στιγμη που μιλαμε να εχουν εμφυλιο...

Αφού καιγόσουν για την εθνική μέχρι πρότινος θα γνωρίζεις (λέμε τώρα) ότι η νιγηρία μας πέταξε έξω από την τελευταία ολυμπιάδα και ότι όλοι οι παίκτες της παίζουν στην αμερική και στην ευρώπη. Ά! και κανείς απο αυτούς δεν είναι πια κανίβαλος με δαχτυλίδι στη μύτη.

Θα γνωρίζεις επίσης ότι το παιδί θα παίζει για αρκετά χρόνια στο ΝΒΑ, όπου οι αμοιβές είναι ας πούμε ικανοποιητικές.

Αλλά όχι. Αυτός θέλει να αρπάξει τα μπόνους πρόκρισης της ψωροκώσταινας κάθε τρία χρόνια. Και εκεί έχουν εμφύλιο !

Και τώρα τέλος. Πραγματικά.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
μπορει να εχει καμια γκομενα στην ελλαδα , αν θες ανακρινε τον εσυ για τον λογο που προτιμησε ελλαδα εγω μονο υποθεσεις μπορω να κανω, αλλα απο 2 νιγηριανους παιδι ελληνακι δεν βγαινει τον κωλο σας να βαρατε δεν με πειθει κανεις
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
μπορει να εχει καμια γκομενα στην ελλαδα , αν θες ανακρινε τον εσυ για τον λογο που προτιμησε ελλαδα εγω μονο υποθεσεις μπορω να κανω, αλλα απο 2 νιγηριανους παιδι ελληνακι δεν βγαινει τον κωλο σας να βαρατε δεν με πειθει κανεις

τοπος γεννησης ζωγραφου λεει τι γουικιπιντια αρα ελληνας
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Το παιδί δεν είναι Έλληνας. Είναι Νιγηριανός μεγαλωμένος στην Ελλάδα.

Ο Σχορτσιανίτης είναι Έλληνας. Από πατέρα Έλληνα.

Τέλος._
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
τοπος γεννησης ζωγραφου λεει τι γουικιπιντια αρα ελληνας
και εμένα λέει αγρίνιο, αλλά μου λένε ότι πέρασαν τούρκοι, πέρσες, ιταλοί γερμανοί, άρα δεν είμαι έλληνας.
τι συμβαίνει τελικά;

παιδιά μην τσακώνεστε, σε αυτό το μπουρδέλο δεν υπάρχει σωστό ή λάθος... όλοι έχουν δίκαιο.
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
και εμένα λέει αγρίνιο, αλλά μου λένε ότι πέρασαν τούρκοι, πέρσες, ιταλοί γερμανοί, άρα δεν είμαι έλληνας.
τι συμβαίνει τελικά;

παιδιά μην τσακώνεστε, σε αυτό το μπουρδέλο δεν υπάρχει σωστό ή λάθος... όλοι έχουν δίκαιο.
κοιτα στο μυαλο μου η εθνικη περηφανεια ειναι καπως ακατανοητη.νομιζω οτι ενας ανθρωπος θα πρεπει να ειναι περηφανος για τις πραξεις του και οχι για ενα τυχαιο συμβαν οπως ο τοπος γεννησης του δατς ολ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom