Νέα

Γιάννης Αντετοκούμπο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Apollo64
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
με ότι θελω θα ασχολουμαι. Απ ότι ειδες δεν εκρινα τις επιδοσεις του Αφρικανου αθλητη αλλα το γεγονος ότι κανει η τον βαζουν να κανει λογοπαίγνια με την χωρα μου.
Ρε αδελφε ακομη και αυτοι που το εβγαλαν καταλαβαν οτι ειπαν μαλακια και βγηκαν και ζητησαν συγνωμη και εσυ το συνεχιζεις;Αμα δεν ξερεις αγγλικα τι λογοπαιγνια
και μπουρδες πετας;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
αν δεν το καταλαβαίνεις δεν εχει νοημα να το συζητάμε
Ναι ε?


ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΕΤΟΚΟΥΜΠΟ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ!

Μετά τον σάλο που προκάλεσε ένα άρθρο μας για τον αθλητή Αντετοκούμπο είμαστε εδώ για να πούμε ένα μεγάλο συγγνώμη, στον ίδιο τον παίχτη αλλά και από όλους σας, διότι το αρχικό μας άρθρο δεν ελέχθηκε και αναρτήθηκε βλακωδώς! Έχουμε κατεβάσει το άρθρο και θέλουμε να δηλώσουμε ότι 1) δεν έγινε εσκεμμένα, 2)δεν  υποβόσκει πίσω από το άρθρο καμία ιδεολογία και 3)όλο αυτό ήταν καθαρά λάθος του τμήματος ειδήσεων του Οργανισμού! Ελπίζουμε για την κατανόησή σας και θεωρούμε ότι μετά και την προσωπική επικοινωνία που θα υπάρξει εντός της ημέρας με τον παίχτη θα τελειώσει οριστικά το θέμα! Άνθρωποι είμαστε και λάθη κάνουμε αρκεί να τα καταννοούμε όπως πράξαμε τώρα.

Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων εκ της διευθύνσεως.
 

Επισκέπτης
Ρε αδελφε ακομη και αυτοι που το εβγαλαν καταλαβαν οτι ειπαν μαλακια και βγηκαν και ζητησαν συγνωμη και εσυ το συνεχιζεις;Αμα δεν ξερεις αγγλικα τι λογοπαιγνια
και μπουρδες πετας;
ρε τυπε από χτες το λεω. Εγω ουτε ειδησεογραφικο μπλογκ είμαι, ουτε και με ενδιεφερε τι εγραψαν. Εγω την εικονα σχολιασα και ειπα ουτε το παρατσουκλι του αφρικανου αποδεχομαι ουτε την δηθεν χαριτομενια που τον εβαλαν περιτεχνα να κανει για να τον κουβεντιάζουμε. Τωρα η αργκο με τα γραπτο λογο δεν εχει καμια σχεση... Γι αυτό σταματηστε τη μαλακια που σας σερβιραν γιατι δεν λεει τιποτα.
 

Επισκέπτης
Ναι ε?


ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΕΤΟΚΟΥΜΠΟ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ!

Μετά τον σάλο που προκάλεσε ένα άρθρο μας για τον αθλητή Αντετοκούμπο είμαστε εδώ για να πούμε ένα μεγάλο συγγνώμη, στον ίδιο τον παίχτη αλλά και από όλους σας, διότι το αρχικό μας άρθρο δεν ελέχθηκε και αναρτήθηκε βλακωδώς! Έχουμε κατεβάσει το άρθρο και θέλουμε να δηλώσουμε ότι 1) δεν έγινε εσκεμμένα, 2)δεν  υποβόσκει πίσω από το άρθρο καμία ιδεολογία και 3)όλο αυτό ήταν καθαρά λάθος του τμήματος ειδήσεων του Οργανισμού! Ελπίζουμε για την κατανόησή σας και θεωρούμε ότι μετά και την προσωπική επικοινωνία που θα υπάρξει εντός της ημέρας με τον παίχτη θα τελειώσει οριστικά το θέμα! Άνθρωποι είμαστε και λάθη κάνουμε αρκεί να τα καταννοούμε όπως πράξαμε τώρα.

Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων εκ της διευθύνσεως.
:jerking: :jerking: :jerking:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
αν οι γονεις του ειχαν απελαθεί όπως επρεπε ΔΕΝ θα ειχε γεννηθεί ουτε μεγαλωσει εδώ και ετσι θα ειχαν αλλοι την "τιμη"

Θα προτιμούσα να είχαν απελαθεί ο μιχαλοδιάκος και η ζαράκια ζαρούλια με την κόρη της ουρανία οδό. Και μην μου πεις ότι έχουν ελληνικά χαρακτηριστικά...
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
και για να τελειωνουμε και δεν χωραει συζητηση....
ο Γιαννης την εχει μεγαλυτερη απο τον κασιμαλακα (αυτος ετσι και αλλιως ειναι κοντοτσουτσουνος),τον μιχαλολιακο τον αλλο τον ανδρουτσο κλπ....απο ολους μαζι ε?
 

Επισκέπτης
Θα προτιμούσα να είχαν απελαθεί ο μιχαλοδιάκος και η ζαράκια ζαρούλια με την κόρη της ουρανία οδό. Και μην μου πεις ότι έχουν ελληνικά χαρακτηριστικά...
θα προτιμουσες...
Και εγω θα προτιμουσα πολλα πραγματα αλλα οι λαθρομετανάστες γονεις του "Γιαννη" ΕΠΡΕΠΕ να εχουν απελαθεί.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
τα πηρε ο βοριας ολα.....
μας γαμησανε στην λογοκρισια
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
θα προτιμουσες...
Και εγω θα προτιμουσα πολλα πραγματα αλλα οι λαθρομετανάστες γονεις του "Γιαννη" ΕΠΡΕΠΕ να εχουν απελαθεί.

Τσίμπα λοιπόν τα ίδια και μακρύτερα πράγματα του Γιάννη, με τα ίδια δικαιώματα με την ουρανία οδό, την κόρη των άριων αρχηγών σου.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Πιστεύω ότι έχει πολύ μέλλον μπροστά του ως παίκτης και αυτό οφείλεται και στα τεράστια μπασκετικά-σωματικά προσόντα που έχει για τον λόγο ότι δεν είναι Έλληνας, αλλά Νιγηριανός.

Φίλε μου σε 3-4 χρόνια αν το παιδί παραμείνει σοβαρό και ταπεινό, θα τρίβουμε τα μάτια μας. Δεν είναι μόνο τα σωματικά προσόντα. Είναι κυρίως η τεράστια και αθόρυβη δουλειά που έγινε στις ακαδημίες του φιλαθλητικού, είναι η ίδια καταπληκτική δουλειά που γίνεται στο ελληνικό παιδικό, εφηβικό και νεανικό μπάσκετ απο ανθρώπους με γνώσεις, ταλέντο, μεράκι και πολύ πάθος και αγάπη για το άθλημα.
Αυτό πρεσβεύει ο γιάννης και αύριο μεθαύριο ο οποιοσδήποτε γιαννης ή θανάσης.
Και όλοι αυτοί οι κομπλεξικοί κάφροι δεν καταλαβαίνουν οτι αυτή η δουλειά είναι η καλύτερη διαφήμιση της χώρας μας στο εξωτερικό, την εκτιμούν μέχρι και στο nba, όπου δεν μπορούν να πιστέψουν οτι μόλις πέρυσι αυτό το παιδί έπαιζε στην ανύπαρκτη ελληνική Α2.
Δεν καταλαβαίνουν επίσης οτι με αυτές τις εμμονές βλάπτουν τελικά τη χώρα που τόσο ισχυρίζονται οτι αγαπούν.
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Ναι αλλά δεν πρέπει να σβήνονται χωρίς εξήγηση αυτά που γράφει ο άλλος. Σεβαστείτε και τον κόπο μας δηλαδή. Αυτός που τα έσβησε πρέπει να πει ποιος είναι και τον λόγο που το έκανε.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
και για να τελειωνουμε και δεν χωραει συζητηση....
ο Γιαννης την εχει μεγαλυτερη απο τον κασιμαλακα (αυτος ετσι και αλλιως ειναι κοντοτσουτσουνος),τον μιχαλολιακο τον αλλο τον ανδρουτσο κλπ....απο ολους μαζι ε?
Σε γαμησανε και το ξερεις η με το ματι το υπολογιζεις??
 

Επισκέπτης
Τσίμπα λοιπόν τα ίδια και μακρύτερα πράγματα του Γιάννη, με τα ίδια δικαιώματα με την ουρανία οδό, την κόρη των άριων αρχηγών σου.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
όταν σας τριβω το τρολινκ και τα επιχειρηματα της πουτσας στα μουτρα ξεκινατε τις ειρωνειες και τα γελακια. :sunglasses:
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Φίλε μου σε 3-4 χρόνια αν το παιδί παραμείνει σοβαρό και ταπεινό, θα τρίβουμε τα μάτια μας. Δεν είναι μόνο τα σωματικά προσόντα. Είναι κυρίως η τεράστια και αθόρυβη δουλειά που έγινε στις ακαδημίες του φιλαθλητικού, είναι η ίδια καταπληκτική δουλειά που γίνεται στο ελληνικό παιδικό, εφηβικό και νεανικό μπάσκετ απο ανθρώπους με γνώσεις, ταλέντο, μεράκι και πολύ πάθος και αγάπη για το άθλημα.
Αυτό πρεσβεύει ο γιάννης και αύριο μεθαύριο ο οποιοσδήποτε γιαννης ή θανάσης.
Και όλοι αυτοί οι κομπλεξικοί κάφροι δεν καταλαβαίνουν οτι αυτή η δουλειά είναι η καλύτερη διαφήμιση της χώας μας στο εξωτερικό, την εκτιμούν μέχρι και στο nba, όπου δεν μπορούν να πιστέψουν οτι μόλις πέρυσι αυτό το παιδί έπαιζε στη ελληνική Α2.
Δεν καταλαβαίνουν επίσης οτι με αυτές τις εμμονές βλάπτουν τελικά τη χώρα που τόσο ισχυρίζονται οτι αγαπούν.

Συμφωνώ σε όλα. Πιστεύω ότι ο Γιάννης είναι το καλύτερο ελληνικό πρότζεκτ ή τουλάχιστον το πιο υποσχόμενο. Όπως είπα σε αυτά που σβήστηκαν είναι δικό μας παιδί και έμαθε μπάσκετ στην Ελλάδα, οπότε τον στηρίζουμε και ευελπιστούμε να συνεχίσει να δουλεύει και να εξελίσσεται στο NBA που οι συνθήκες είναι ιδανικές για την ατομική εξέλιξη ενός παίχτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom