Νέα

Για Λίγες μέρες θα χάσετε τον Ektor Lopez. Μην ανησυχειτε !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Σημερα ειδα οτι ο φουφουτος κάτι έφαγε ... αντε καθαριζουμε σιγα σιγα  :grin:

Λιγοτεροι κομπλεξικοι ποιοτικά ανώτερο φορουμ

εχεις καμια ιδεα για το πως να απαλλαγουμε και απο τον λακη? εχει αρχισει να με κουραζει
με 5 χιλιαρικα σε λογαριασμο μου καθαριζεις μια για παντα....δεχομεθα και πειπαλ
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Μαν θυμασαι παλια που σε στηριζα οταν τα εβρισκες δυσκολα με την παπια;  :)
Τρεφεις μισος για μενα, ενω εγω σε συμπαθω.  :)

πότε βρήκα τα δύσκολα με την πάπια πότε με στήριξες και γιατί με συμπαθείς γαμώ τον αυτισμό σου μέσα :)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
πότε βρήκα τα δύσκολα με την πάπια πότε με στήριξες και γιατί με συμπαθείς γαμώ τον αυτισμό σου μέσα :)
Ξεχνας φιλε. Ειναι ενας ανθρωπινος μηχανισμος για να μπορεσεις να αντεξεις και αυτος, αλλα δεν ειναι σωστο.  :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ξεχνας φιλε. Ειναι ενας ανθρωπινος μηχανισμος για να μπορεσεις να αντεξεις και αυτος, αλλα δεν ειναι σωστο.  :)
ποτε εγιναν ρε μαν ολα αυτα;μπας και βλεπεις και στον υπνο σου οτι ποσταρεις στο μπου;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Καλα ρε μλκ τι λενε αυτοι? εχω πει ποτε εναντιον εγω για τις ενοπλες δυναμεις και τους εχω πει δημοσιους υπαλληλους?

ε...νταξει....καποτε ησουν αντιθετος με οτιδηποτε εχει να κανει με στρατο και υπερασπιση πατριδας και τετοια  :grin:
δεν εχουν σημασια ομως αυτα τωρα ειδες το φως το αληθινο παιχτουρι μου  :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ε...νταξει....καποτε ησουν αντιθετος με οτιδηποτε εχει να κανει με στρατο και υπερασπιση πατριδας και τετοια  :grin:
δεν εχουν σημασια ομως αυτα τωρα ειδες το φως το αληθινο παιχτουρι μου  :rockon:

Τι λες ρε μλκ? δεν το θυμαμαι αυτο. Ριξε κανα μηνυμα να δω. Στο τελος θα μου βγάλετε οτι ημουν και κομμουνιστης  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ιμπεριαλιστης - δεξιος ημουν απο πάντα παντως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom