Νέα

Για Λίγες μέρες θα χάσετε τον Ektor Lopez. Μην ανησυχειτε !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
απ οτι καταλαβαινω το προβλημα της ειναι οτι πεσαν οι δουλειες της αντι να κανει το αυτονοητο να ριξει τις τιμες να προσελκυσει ξανα πελατεια και να ανεβασει την ψυχολογια της και τα εσοδα της εκεινη διαλεξε τον δρομο του βρισκομαι στην επιφανεια με τζερτλελο .το σαιτ θα κανει τον αστυνομο η θα εκπονησει ψυχιατρικη μελετη ? ας σοβαρευτουμε λιγο δεν ακουμε προβληματισμους γυναικας με παιδια που δεν εχει να τα ταισει και ψαχνει εναγωνιως καπου να κανει ενα μεροκαματο

Έχει όγκο στον εγκέφαλο παίχτη η κοπέλα, δεν μιλάμε για αναδουλιές, καπρίτσια ή κακή συμπεριφορά απλά...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.625
Like
22.010
Πόντοι
5.006
οποιος εχει 150000 ευρω σε καταθεσεις σημερα δεν αξιζει να ασχολειται μαν με δουλειες και αγχη......
βαλε ενα ακομα μηδενικο και εισαι οκ....
με 150.000 ευρω δεν κανεις τιποτα...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.961
Like
74.171
Πόντοι
12.756
βαλε ενα ακομα μηδενικο και εισαι οκ....
με 150.000 ευρω δεν κανεις τιποτα...

ελα ντε ...με 150Κ ισα που παιρνεις μια ανασα , αλλα αυτος που ειναι πανω σε βουνο μπορει το 150αρι να του φτανει ..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Ρε Έκτορα δεν βαρέθηκες να γίνεσαι "Κατίνα" τόσον καιρό; Που διάλο την βρίσκεις την όρεξη;

Ασφαλώς και δεν θα σου ξαναμιλήσω από την στιγμή που δεν τηρείς κάποια στοιχειώδη δεοντολογία. Και μην με ρωτήσεις "ποιά;" ρητορικά.
Διότι χαζός δεν είσαι, κακούλης και κομπλεξικός μόνο είσαι αλλά συγγνώμην δεν μπορώ να σε βοηθήσω σ' αυτό...

ποια ειναι η δεοντολογια ρε μαλακα γιατρε. εχεις μπερδεψει τα μπουτια σου και δεν ξερεις τι ειναι δεοντολογια. να σου μαθω εγω τι ειναι δεοντολογια. να μην εισαι ανακολουθος στα λογια και στις πραξεις. να φορας παντελονια και να μιλας τα ιδια λογια φορα παρτιδα και οχι αλλα λογια στο ψουψου και στα πμ. να στραβωνεις για δικους σου μικροκομπλεξικους λογους και να με 'ξεφωνιζεις' στα θρεντ επειδη μου δειχνει συμπαθεια η καινουργια σου καψουρα.
γερασες και ακομα δεν εμαθες ουτε δεοντολογια ουτε ανδρισμο. ο μονος λογος που το βουλωνεις ειναι επειδη ξερεις οτι εισαι εκθετος και θα σε παω αιμα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.248
Like
13.522
Πόντοι
2.606
Έχει όγκο στον εγκέφαλο παίχτη η κοπέλα, δεν μιλάμε για αναδουλιές, καπρίτσια ή κακή συμπεριφορά απλά...

σαν γιατρος θα χεις συναντησει αρκετα παρομοια περιστατικα απευθυνθηκε κανενα απο αυτα στο προσωπο σου να του βρεις νταβατζη η σου ζητησε να του- της συστησεις κανα καλο εξειδικευμενο γιατρο?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
ελα ντε ...με 150Κ ισα που παιρνεις μια ανασα , αλλα αυτος που ειναι πανω σε βουνο μπορει το 150αρι να του φτανει ..

Είναι τόσο σχετική η έννοια των αναγκών του καθενός.
Τα κορίτσια της δουλειάς αυτής σίγουρα είναι πολύ κακομαθημένα, αλλά μήπως πρέπει κι αυτές σιγά-σιγά να μαθαίνουν στα πιο λίγα;
Διότι προχθές πληροφορήθηκα (από τρίτον με π.μ.) για κάποια παλιά γνωστή πως πάλι έχει μεγάλες ανάγκες.
Μόνο που η ιδια προ 5ετίας μου έλεγε πως έβγαζε 10.000 το μήνα και καμάρωνε πως χαλούσε 12.000!! Με αυτά τα μυαλά και 20.000 αν έβγαζε θα χαλούσε 24.000, οπότε ακόμα μεγαλύτερες "ανάγκες" θα είχε τώρα...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
ποια ειναι η δεοντολογια ρε μαλακα γιατρε. εχεις μπερδεψει τα μπουτια σου και δεν ξερεις τι ειναι δεοντολογια. να σου μαθω εγω τι ειναι δεοντολογια. να μην εισαι ανακολουθος στα λογια και στις πραξεις. να φορας παντελονια και να μιλας τα ιδια λογια φορα παρτιδα και οχι αλλα λογια στο ψουψου και στα πμ. να στραβωνεις για δικους σου μικροκομπλεξικους λογους και να με 'ξεφωνιζεις' στα θρεντ επειδη μου δειχνει συμπαθεια η καινουργια σου καψουρα.
γερασες και ακομα δεν εμαθες ουτε δεοντολογια ουτε ανδρισμο. ο μονος λογος που το βουλωνεις ειναι επειδη ξερεις οτι εισαι εκθετος και θα σε παω αιμα.

Σάλτα και γαμήσου ρε καραγκιόζη που θα με απειλήσεις κι όλας!

Την δε "καινούρια μου καψούρα" που σε συμπαθεί (αυτό νόμισες καημένε μου κι όχι πως σε δουλεύει!) στην χαρίζω και να ζήσετε βίον ανθόσπαρτον. :)
Θα πρέπει και να την γαμάς βέβαια καμιά φορά κι εκεί μάλλον θα έχεις κάποιο πρόβλημα! :grin:

Τώρα το ποιός ασχολείται με τον άλλον για ΧΡΟΝΙΑ το ξέρουν όλοι καλά. Εμένα αδιάφορος μου ήσουν και θα συνέχιζες να μου είσαι αν δεν ασχολούσουν εσύ πρώτος μαζί μου.
Αλλά την χάρη να συνεχίσω να σου απαντώ ΔΕΝ θα στην κάνω, διότι όπως σωστά ειπώθηκε εσύ απαιτείς από τον καθένα που βάζεις στο στόχαστρο, λόγω του κόμπλεξ σου, να σου αποδείξει πως "δεν είναι ελέφαντας" και δεν έχω καμιά όρεξη...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
σαν γιατρος θα χεις συναντησει αρκετα παρομοια περιστατικα απευθυνθηκε κανενα απο αυτα στο προσωπο σου να του βρεις νταβατζη η σου ζητησε να του- της συστησεις κανα καλο εξειδικευμενο γιατρο?

Δεν είναι ακριβώς η ειδικότητά μου, αλλά κάποια πείρα έχω για τέτοια περιστατικά.
Δεν θα κάνω ιατρική ανάλυση, αλλά είναι σίγουρα δύσκολη περίπτωση. Επίσης η ίδια έχει δηλώσει πως παρακολουθείται από ειδικούς και δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω.
Το αν συμμορφώνεται με την αγωγή ή όχι (λόγω παρενεργειών) δεν το ξέρουν ούτε οι θεράποντες ιατροί της υποθέτω, αλλά δεν είμαστε εδώ για να την κρίνουμε για το πόσο "πειθαρχημένη" ασθενής είναι...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Την δε "καινούρια μου καψούρα" που σε συμπαθεί (αυτό νόμισες καημένε μου κι όχι πως σε δουλεύει!) στην χαρίζω και να ζήσετε βίον ανθόσπαρτον. :)

θα την καταγαμησω γιατρε. θα τη γαμησω δυνατα θα τη γαμησω σκληρα θα τη γαμησω μεχρι να παθει υποξια και μετα θα τη βαλω στο οξυγονο.
εεεεε ρε κατι γαμησια  :fuck2:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.248
Like
13.522
Πόντοι
2.606
Δεν είναι ακριβώς η ειδικότητά μου, αλλά κάποια πείρα έχω για τέτοια περιστατικά.
Δεν θα κάνω ιατρική ανάλυση, αλλά είναι σίγουρα δύσκολη περίπτωση. Επίσης η ίδια έχει δηλώσει πως παρακολουθείται από ειδικούς και δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω.
Το αν συμμορφώνεται με την αγωγή ή όχι (λόγω παρενεργειών) δεν το ξέρουν ούτε οι θεράποντες ιατροί της υποθέτω, αλλά δεν είμαστε εδώ για να την κρίνουμε για το πόσο "πειθαρχημένη" ασθενής είναι...

ετσι!
τα χρονια της παιδικης μου αθωοτητας περασαν ευαισθησια δειχνω μονο σ αυτους που με την δικη μου κριση λαθος η σωστη την αξιζουν γιατι βοηθουν οι ιδιοι των ευατον τους η το προσπαθουν τουλαχιστον,και για την περιπτωση που κουβεντιαζουμε   εκτιμω οτι η ταμπακιερα της δεν ειναι στο προβλημα υγειας.  
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Διότι προχθές πληροφορήθηκα (από τρίτον με π.μ.) για κάποια παλιά γνωστή πως πάλι έχει μεγάλες ανάγκες.
Μόνο που η ιδια προ 5ετίας μου έλεγε πως έβγαζε 10.000 το μήνα και καμάρωνε πως χαλούσε 12.000!!

:referee:

Αντιδεοντολογικό να μην ενημερωθούν οι Συναγωνιστές να συμβάλλουν στην οικονομική ενίσχυση της ατυχούς κορασίδος!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
δις ις μπλασφεμι.....δις ις μαντνες


αχαχχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχχαχαχχα χαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχα
χαχαχαχαχαχαχαχ
επεσα απο την καρεκλα ρε εχω ενα πεντάλεπτο που γελαω
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
ετσι!
τα χρονια της παιδικης μου αθωοτητας περασαν ευαισθησια δειχνω μονο σ αυτους που με την δικη μου κριση λαθος η σωστη την αξιζουν γιατι βοηθουν οι ιδιοι των ευατον τους η το προσπαθουν τουλαχιστον,και για την περιπτωση που κουβεντιαζουμε   εκτιμω οτι η ταμπακιερα της δεν ειναι στο προβλημα υγειας.  

Να σου πω την δική μου άποψη. Από όσους "πάσχουν" κάποιοι έφτασαν εκεί με δική τους ευθύνη, οπότε είναι "αξιοπαθούντες".
Αυτοί που αρρώστησαν όμως προφανώς δεν ανήκουν σ' αυτήν την κατηγορία...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
τον ξερεις προσωπικα;σε εξυπηρετει;σου βρισκει τραπεζι μπροστα και ετσι;

τωρα που με ψιλοσυμπαθει πες αν θες τραπεζι να του πουμε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχα
 

egwgiasena

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
187
Like
0
Πόντοι
1
Κι εγώ έτσι νομίζω.
Ο καθένας δεν είναι υποχρεωμένος να ξέρει τί σημαίνει "οργανικό ψυχοσύνδρομο" και δευτεροπαθής ψυχική νόσος απότοκος χωροκατακτιτικής εξεργασίας στον εγκέφαλο, οπότε θεωρεί λογικό να συνεχίζει τις αντιπαραθέσεις. "Πως μου μιλάς έτσι μωρή;" κλπ.
Η ίδια ασφαλώς και δεν έχει επίγνωση (αυτό θα έπρεπε να είναι σε όλους προφανές), οπότε η ύπαρξη του θρεντ ανοιχτού στο κοινό εξυπηρετεί μόνο την "έκθεση" κάποιου πολύ άρρωστου ατόμου, αλλά ωσαύτως και την ακόμα μεγαλύτερη ξεφτίλα αυτών που ξεκατινιάζονται μαζί της.

Το αν η ίδια θα παραπονεθεί για "φίμωμα" και άλλα παρόμοια είναι το τελευταίο που ενδιαφέρει...
οπωσ και να τησ η τον μηλασ αυτον η αυτην εκει δε βγαζεισ ακρια.ειναι καμενη καμενοσ εντελοσ
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε μην ασχολειστε με σκουπιδια τυπου λοπεζ..νομιζουν οτι αξιζουν κατι και μονο που μπαινει καποιος στη διαδικασια να τους βρισει-φτυσει...
ο τυπος ειναι σκουπιδι...απο τα σκουπιδια η φευγεις μακρυα να μην σε παιρνει η μποχα η τα πιανεις με ενα γαντι και τα πετας στο σκουπιδοτενεκε...
και δεν θακαταλαβει ποτε ποσο σκουπιδι ειναι γιατι αν το καταλαβαινε απλα δεν θα ηταν...
αντιθετα νομιζει οτι ειναι κορυφη των ιμαλαιων και ολοι ασχολουνται μαζι του επειδη τον φθονουν...
ενα μιζερο ανθρωπακι γεματο κομπλεξ κατωτερορτητας που προσπαθει να επιβιωσει σε ενα σαιτ για πουτανες ειρωνευομενος ολο τον κοσμο και περνωντας τον εαυτο του για κανενα μαγκα...
ειπαμε...σκουπιδι...τον κατουρας και φευγεις αφηνοντας τον να ουρλιαζει...αν ασχοληθεις μαζι του επεσες στο επιπεδο του  ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
ουρα απο πισω και ο χυστιδης  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom