Νέα

Για Λίγες μέρες θα χάσετε τον Ektor Lopez. Μην ανησυχειτε !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
95466-are-you-not-entertained-gif-Im-K4kF.gif


Triumph_of_Achilles_in_Corfu_Achilleion.jpg
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
εμενα σε ένα σαιτ που μπαινει και λεει ο καθενας τη μαλακια του δεν με πειραζει ο εκτορας :)

εμένα  σε ένα σαιτ που μπαίνει και λέει καθένας τη μαλακία του δεν με πειράζει κανένας .
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
Εγινε εμφυλιοs???
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357

Επισκέπτης
Δεν απάντησα σε αυτόν εδώ τον[size=12pt] μαλάκα[/size] , ο οποίος ορμώμενος από την έντονη αντιπάθειά του για μένα [size=12pt](λόγω των πολιτικών μου πεποιθήσεων)[/size] έχει χάσει το μέτρο ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ....

Και σας ερωτώ. Ποιός σοβαρός άνθρωπος θα καθόταν να φωτογραφίσει σχεδόν όλα του τα όπλά

Αλήθεια, αυτός ο μαλάκας, ξέρει πόσα όπλα έχω ;;;
Πως βγάζει το συμπέρασμα πως φωτογράφισα "σχεδόν όλα μου τα όπλα" ;;;
Δύο είχα φωτογραφίσει.
Γνωρίζει [size=12pt](αυτός ο γελοίος μαλάκας)[/size] ότι έχω 3-4 ,
οπότε καταλήγει στο συμπέρασμα ότι έβγαλα φωτογραφία
"σχεδόν όλα μου τα όπλα" ;;;;;

Η εμπάθειά του, τον κάνει να χάσει την αίσθηση του γελοίου
και να για να εκτονώσει την αντιπάθειά του σε μένα,
γράφει[size=12pt] μαλακίες[/size].
 

Επισκέπτης
Αν βγω εγώ και σου αμφισβητήσω κάποιες από τις κριτικές σου (ή και όλες!) τί ακριβώς θα κάνεις;
Δύο επιλογές έχεις. Να με αγνοήσεις ως "φαιδρό" ή να προσπαθήσεις να με αντικρούσεις ως "κακόπιστο".
Σε κάθε περίπτωση ένα πρόβλημα θα το έχεις εκτός αν αποφασίσεις πως δεν αξίζει να συνεχίσεις να ασχολείσαι
με το σάιτ (που είναι μια πολύ λογική ιδέα εν τέλει!)

Ο Λάκης με τις πουτάνες δεν φαίνεται να έχεις ιδιαίτερες σχέσεις, με τα όπλα όμως φαίνεται πως όντως έχει.
Προσωπικά με βρίσκει απόλυτα αδιάφορο αυτή του η ενασχόληση, αλλά προφανώς γι αυτόν είναι σημαντική.
Και το σκάκι είναι σημαντικό για κάποιους (λίγους) και αδιάφορο για τους περισσότερους.
Ο κος Λόπεζ ως πολυπράγμων εξυπνάκιας που αχολείται με όλους τους άλλους,
αλλά ο ίδιος δεν μας αποκαλύπτει κανένα "χόμπυ" του, αμφισβήτησε αυτήν την σχέση του κου Λάκη με τα όπλα
με έκδηλη απαξίωση του στυλ "Σιγά μωρέ τώρα εσύ να μην..." όπου ό άλλος εθίγη (καλώς ή κακώς)
και του απέδειξε πως εν προκειμένω έλεγε μαλακίες ο Λόπεζ (που δεν ήταν και η πρώτη φορά βέβαια).

Ασχέτως με τον ποιόν συμπαθεί έκαστος εξ υμών (και ο Λάκης με το επιθετικό του στυλ
έχει δημιουργήσει πολλές αντιπάθειες αναμφισβήτητα, να μην ξεχνάμε πως είχε κοντέψει
να νικήσει τον μεγάλο πρωταθλητή Πάπια στους προημιτελικούς), αυτή είναι η μοναδική εκδοχή των γεγονότων...



Δεν αδιαφορεί καθόλου για τους πάντες ο ανάπηρος ο ektor lopez. ;)

Αν ίσχυε αυτό που λέτε δεν θα πέρναγε 20 ώρες στο σάιτ να κάνει τον έξυπνο (που δεν είναι) χωρίς να λέει ΤΙΠΟΤΑ και χωρίς να επιχειρηματολογεί
αλλά να μπουρδολογεί όλη την ώρα.

The Saint! ακόμη κι αυτό να ισχύει που λέτε πάλι προβληματικός είναι. ;)

Το ότι τσιμπάνε πολλοί και το συνεχίζουν ισχύει (κι εγώ στην αρχή αυτό
έκανα έστω και για λίγο) όμως ο τύπος ή δεν έχει ζωή ή η ζωή του είναι να τρολάρει που λένε... :)




O Λάκης μπορεί να τσίμπησε. Ο άλλος που είναι όμως οεο?

Λάκη μετράς...ωραίος  :thumbsup:


Συνέχεια προσθέτεις περίεργους όρους στις προκλήσεις σου: να φωτογραφίσει και τα άλλα όπλα, να έχει δίπλα σημερινή εφημερίδα, να ποστάρει αυθημερόν, τώρα να ποστάρει εντός 5 λεπτών... :jerking:

Τρολλάρεις φυσικά, αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι έγινες ρεζίλι. Αντίθετα επιβεβαιώνει ότι και εσύ ο ίδιος το έχεις καταλάβει ότι έγινες ρόμπα και κλείνεις τα αυτιά σου φωνάζοντας "νιανιανιανια δεν ακούω τίποτα!"

Φέρσου σαν άντρας επιτέλους Έκτορα και παραδέξου τα γεγονότα: Ο Λάκης στον σφύριξε μεγαλοπρεπώς, με τυμπανοκρουσίες και πυροτεχνήματα, μπροστά σε όλο το φόρουμ!

Ρε μεγάλε αυτό που λες δε στέκει.

Δηλαδή ο Λάκης παίρνει τα κουμπούρια, τις άδειες και τρέχει στο σπίτι του μπατζανάκη του για να βγάλει φωτογραφία;
Και τι του λέει;
Κάτσε λίγο να τα απλώσω για να βγάλω φωτογραφία, να την ποστάρω στο bou.com για να του την πω του Έκτορα;

Ή πολύ περισσότερο, πάει στον κουμπάρο, του λέει δώσε μου τα δικά σου κουμπούρια και τις δικές σου άδειες για να τις ποστάρω στο bou;

Αυτά δεν γίνονται.

ο λοπεζ ειναι αυθεντικος μαλακας μην τα μπερδευεις :2funny:


λακη την ξεμπροστιασες την εκτορουλα βλεπω ρουμπωσε :grin:



Έκτορα, μεταξύ μας, πάλι σε γάμησε ο Λάκης.






 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Της παραθέσεως έγινε πάλι
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
τα επόμενα πόστ του γιάνεβαν δεν τα είδε μάλλον.. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom