Νέα

Για Λίγες μέρες θα χάσετε τον Ektor Lopez. Μην ανησυχειτε !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Εγώ λέω στις εκλογές να καλέσω στην Πρέβεζα gl,The Saint και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις να ψήσουμε κανένα κατσίκι στη σούβλα.Κι αν έχει και κανένα καλό πανηγύρι με κλαρίνα κοντά να πράξουμε τα δέοντα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
πολυ κουσούρι ... στο μερος πας μονος σου?

Όχι, αλλά έχω φροντίσει να ενσωματώσω "δοχείο νυκτός" στο αμαξίδιο που κάθομαι.


2503.jpg
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Εγώ λέω στις εκλογές να καλέσω στην Πρέβεζα gl,The Saint και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις να ψήσουμε κανένα κατσίκι στη σούβλα.Κι αν έχει και κανένα καλό πανηγύρι με κλαρίνα κοντά να πράξουμε τα δέοντα.

Κάποια στιγμή θα περάσω σίγουρα. Τον έναν από τους υποψήφιους δημάρχους, τον είχα για πολλά χρόνια παπαδοπαίδι στην ενορία μου.  :)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Κάποια στιγμή θα περάσω σίγουρα. Τον έναν από τους υποψήφιους δημάρχους, τον είχα για πολλά χρόνια παπαδοπαίδι στην ενορία μου.  :)
Θα κανονιστεί.Αν θέλει ερχεται κι ο "βλάχος".μπορούμε να το κάνουμε και στας εξοχάς της Θεσσαλονίκης.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
γαματο! νταξ ωραίο ειναι το πεπα :grin: εξάλλου ειμαι βρωμικη σαν γουρουνι, στο σεξ  :cool2:


οι γκόμενες που μπαίνουν στο μπου είναι σεξομανείς, στραπονιάρες, ανωμαλιάρες κλπ κλασικά :)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Εγώ λέω στις εκλογές να καλέσω στην Πρέβεζα gl,The Saint και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις να ψήσουμε κανένα κατσίκι στη σούβλα.Κι αν έχει και κανένα καλό πανηγύρι με κλαρίνα κοντά να πράξουμε τα δέοντα.

γαμαει η πρεβεζα  :rockon: να παμε και αχεροντα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
πωωωωω ρε θυμηθηκα κατι καλοκαιρια με γλεντια και γαμησια στο νικοπολις α ρε εποχες τι ωραια
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.248
Like
13.522
Πόντοι
2.606
λες να καταφερει ο λακης να τον βυθισει αυτανδρο στην μαρινα φλοισβου η ο λοπεζ θα σταθει στο υψος των περιστασεων ωστε να δουμε  μια ναυμαχια στο θρεντ ανταξια των προσδοκιων μας που θα μας αφησει αγρυπνους καθ ολη την διαρκεια της σαρακοστης? :grin:
αναμενουμε(ποπ κορν εμοτικον  :grin:)

ο λοπεζ θα στεκεται αμεριμνος στην προβλητα,ο λακης θα κανει καταδρομικη απο την μερια του αβερωφ με το σερφ υπο λιβερικη σημαια θα πεταξει ληγμενο καπνογονο θα τον αιφνιδιασει και με ενα χτυπημα στο δοξα πατρι με την τυλιγμενη αδεια καραμπινας θα τον ξαπλωσει καταχαμα.ο λοπεζ θα βγαλει απο την τσεπη του και θα προταξει σαν ασπιδα εβδομαδιαια αναρχικη εφημεριδα και μια κυλοτα της ερης απαγγελοντας ταυτοχρονα ρημες απο ιντιμιντια.ο λακης πανικοβλημενος θα προσπαθησει να αποδρασει τρεχοντας στο αρ ες τεσσερο που το παρκαρισμενο απο την προηγουμενη για παν ενδεχομενο αλλα εκει θα τον περιμενει μια εκπληξη ο  τσιλιαδορος μπολντυς θα του επιφυλασει ενα τελος σαν του αλ πατσινο την ωρα που παει να μπει στο τρενο στην τελευταια σκηνη γνωστης ταινιας.το νικνειμ του λακη θα αποτεφρωθει θα μπει σε βαζο ρενε λαλικ και θα σκορπιστει ανοιχτα της μακρονησου
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
γαμαει η πρεβεζα  :rockon: να παμε και αχεροντα
Αμα θες,δε χρειάζεσαι πρόσκληση. :)
Νικόπολις δίπλα κάνουμε πάντα μπάνιο.Σαν κέντρο έχει ξεπέσει απ την εποχή Σπαρτιώτη(Νέον)
Αν και κατεβαίνω σπάνια πια.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Αμα θες,δε χρειάζεσαι πρόσκληση. :)
Νικόπολις δίπλα κάνουμε πάντα μπάνιο.Σαν κέντρο έχει ξεπέσει απ την εποχή Σπαρτιώτη(Νέον)
Αν και κατεβαίνω σπάνια πια.

ανοιχτη ειναι ακομα η μαγαζαρα?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ναι με κάποια μορφή.Χώρος εκδηλώσεων νομίζω.Οταν εγινε αρχες 90 δεν υπήρχε ομοιο σ ολη την Ελλαδα.Ο αρχιτέκτονας απ την Πρεβεζα Σπαρτιώτης είχε τα εστιατόρια Νεον τότε αλλά έπεσε εξω.Το Νικόπολις ηταν αρχιτεκτονικά άψογο και σε αρμονία με τη φύση.Ανάλογο ηταν και το ξενοδοχειο Μαργαρόνα Ροαγιάλ ενός λαθρέμπορου μου διαφευγει το ονομα,αυτό καπου στο 1984-5 τρλή χλιδή.Ιωαννίδης αν θυμάμαι καλά.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Ναι με κάποια μορφή.Χώρος εκδηλώσεων νομίζω.Οταν εγινε αρχες 90 δεν υπήρχε ομοιο σ ολη την Ελλαδα.Ο αρχιτέκτονας απ την Πρεβεζα Σπαρτιώτης είχε τα εστιατόρια Νεον τότε αλλά έπεσε εξω.Το Νικόπολις ηταν αρχιτεκτονικά άψογο και σε αρμονία με τη φύση.Ανάλογο ηταν και το ξενοδοχειο Μαργαρόνα Ροαγιάλ ενός λαθρέμπορου μου διαφευγει το ονομα,αυτό καπου στο 1984-5 τρλή χλιδή.Ιωαννίδης αν θυμάμαι καλά.

χωρος εκδηλωσεων η μαγαζαρα  :S
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
τι γαμαει ρε μαν;εκει αυτοκτονησε ο καρυωτακης να φανταστεις απο την πληξη....μονο γιαννενα
Χειμώνα Αρτα κ Γιαννενα,καλοκαιρι Πρεβεζα.Του Καρυωτάκη δε του εφταιξε η Πρεβεζα αλλά η κατάθλιψη.Διπολική διαταραχή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom