Νέα

Για Λίγες μέρες θα χάσετε τον Ektor Lopez. Μην ανησυχειτε !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Το ότι είναι σάιτ για πουτάνες δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να λέγεται και κανα σοβαρό για διάφορα θέματα.Εξάλλου δεν είναι μόνο για πουτάνες αφού αν ίσχυε αυτό θα υπήρχαν μόνο αντίστοιχα θέματα και τίποτα άλλο.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Το ότι είναι σάιτ για πουτάνες δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να λέγεται και κανα σοβαρό για διάφορα θέματα.Εξάλλου δεν είναι μόνο για πουτάνες αφού αν ίσχυε αυτό θα υπήρχαν μόνο αντίστοιχα θέματα και τίποτα άλλο.

ε τωρα να μιλαμε σοβαρα για το αν τρολαρουν ο λοπεζ με τον λακη; δηλαδη θελει αναλυση; :tooth:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
ε τωρα να μιλαμε σοβαρα για το αν τρολαρουν ο λοπεζ με τον λακη; δηλαδη θελει αναλυση; :tooth:
Το ότι τρολάρουν ή ότι μπορεί και να είναι το ίδιο πρόσωπο είναι πιθανό αλλά εγώ μιλούσα γενικά τώρα. :)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Το ότι είναι σάιτ για πουτάνες δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να λέγεται και κανα σοβαρό για διάφορα θέματα.Εξάλλου δεν είναι μόνο για πουτάνες αφού αν ίσχυε αυτό θα υπήρχαν μόνο αντίστοιχα θέματα και τίποτα άλλο.

Δεν είπα καν αυτό μόνο, είπα κάτι ακόμα περισσότερο!
Πως με τους τόσους βλαμμένους που έχουν μαζευτεί εδώ μέσα ΟΥΤΕ για πουτάνες δεν αξίζει να συζητάμε, πόσο μάλλον για πιο σοβαρά θέματα..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
ε τωρα να μιλαμε σοβαρα για το αν τρολαρουν ο λοπεζ με τον λακη; δηλαδη θελει αναλυση; :tooth:


Έλα μου ντε που θέλει. Αν παρατηρήσατε σεντόνια ολόκληρα  γράφονται σχετικά με το ποιό τρόλ έχει δίκιο.

Άλλωστε και εσείς κάποτε επιχειρηματολογούσατε (χωρίς "τρολ μόουντ: ον") στον κ. Τραβαμούνιο.  :)



 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Εναν σοβαρο ανθρωπο ειχαμε εδω μεσα τον αχαχουχα και τον φαγατε
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Θα το έχω στο νού μου, όταν θα ξανασυμπλακείτε με τον κ. Πούπη.  :)

Αυτό ακριβώς λέω! Αξίζει τον κόπο να αντιπαρατίθεσαι με τον Πάπια π.χ.;

Δεν το καταλαβαίνεις πως αυτοκριτική κάνω τόσην ώρα;
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Δεν είπα καν αυτό μόνο, είπα κάτι ακόμα περισσότερο!
Πως με τους τόσους βλαμμένους που έχουν μαζευτεί εδώ μέσα ΟΥΤΕ για πουτάνες δεν αξίζει να συζητάμε, πόσο μάλλον για πιο σοβαρά θέματα..
Για πουτάνες μια χαρά συζητάς,υπάρχουν και τα π.μ. , το θρεντ που είναι για ημερήσια ενημέρωση οπότε δουλειά γίνεται.Οι μαλάκες που γράφουν άσχετα είναι το θέμα. :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Έλα μου ντε που θέλει. Αν παρατηρήσατε σεντόνια ολόκληρα  γράφονται σχετικά με το ποιό τρόλ έχει δίκιο.

Άλλωστε και εσείς κάποτε επιχειρηματολογούσατε (χωρίς "τρολ μόουντ: ον") στον κ. Τραβαμούνιο.  :)
ε ναι αλλωστε πάντα με επιχειρηματα τον βριζω, έχω και ένα επίπεδο
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
πωπω κραξιμο που μου κανει ο γιατρος
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Αυτό ακριβώς λέω! Αξίζει τον κόπο να αντιπαρατίθεσαι με τον Πάπια π.χ.;

Δεν το καταλαβαίνεις πως αυτοκριτική κάνω τόσην ώρα;

Επιτρέψτε μου να σας ρωτήσω κάτι πρωτού σας απαντήσω.

Την αυτοκριτική την κάνετε ως άτομο ή ως νικ;
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Είναι λίγα μέλη που γράφουν μόνο επί του θέματος και οι υπόλοιποι ή τρολάρουν ή είναι ένα άτομο που μπαίνει με 10 διαφορετικά νικς.Εγώ αυτό έχω καταλάβει. :grin:



 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Επιτρέψτε μου να σας ρωτήσω κάτι πρωτού σας απαντήσω.

Την αυτοκριτική την κάνετε ως άτομο ή ως νικ;

Ως άτομο βέβαια.
Δεν σου έχει ποτέ τύχει να βρίσκεσαι σε κάποια ομήγυρη και να λές "Θέε μου πόσο πολλοί μαλάκες είναι μαζεμένοι εδώ πέρα;"
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
ε ναι αλλωστε πάντα με επιχειρηματα τον βριζω, έχω και ένα επίπεδο

Σαφώς.

Αλλά το σεντονάκι που του γράψατε σχετικά με τα "μπογιατίσματα" στο εξοχικό, ήτο εξόχως ρασιοναλιστικόν.  
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Ως άτομο βέβαια.
Δεν σου έχει ποτέ τύχει να βρίσκεσαι σε κάποια ομήγυρη και να λές "Θέε μου πόσο πολλοί μαλάκες είναι μαζεμένοι εδώ πέρα;"

Ως άτομο, προς άλλα άτομα, στην πραγματική ζωή, πολλές φορές.

Ως νικ, προς άλλα νικς, στην εκονική πραγματικότητα... συγγνώμην, αλλά δεν έχω αισθανθεί την ανάγκη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom