Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 795K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (7 μέλη και 24 επισκέπτες)

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
Αθηνα κεντρο , γινεται πουθενα παιχνιδι;
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2020
Μηνύματα
16
Like
18
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους, καποια στιγμη την προηγουμενη εβδομαδα απογευμα 18,00-19,00 βρεθηκα σε ασχετη φαση στην λεωφ κυπρου στην ανω γλυφαδα ακριβως μετα το δημοτικο κολομβητηριο στο παρκο..και ειχε 2 ηλικιωμενους που ο ενας ηταν αραχτος στο αμαξι του κ ο αλλος καθοταν εξω σε ενα παγκακι..δεν μπορουσα να κατσω πολυ κ να παρατηρησω αν παιζει οντως φαση..μηπως γνωριζει κανενας απο εκει αν παιζει κανα παιχνιδι? ευχαριστω
δεν, οχι δυστυχως
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2020
Μηνύματα
16
Like
18
Πόντοι
0
Ωραια μορφη το νεο σαητ ...
Ενας φίλος μου είπε για Δαφνί σιγουράκι. Ξέρει κανείς τπτ περισσότερο;
Όσο για Πικπα Βουλας μπορω να πω με σιγουριά πως οχι τελικα. :-(
Για άλλα πάρκα να ενημερώνετε όποιος θέλει, μν χάνεστε
 

stevebtm

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Ωραια μορφη το νεο σαητ ...
Ενας φίλος μου είπε για Δαφνί σιγουράκι. Ξέρει κανείς τπτ περισσότερο;
Όσο για Πικπα Βουλας μπορω να πω με σιγουριά πως οχι τελικα. :-(
Για άλλα πάρκα να ενημερώνετε όποιος θέλει, μν χάνεστε
Καλησπέρα,
ΠΙΚΠΑ Βούλας απογευματάκι κάτι γίνεται βάθος πισω (προς ακρα αιξωνη που λεει στους χάρτες). Ίσως όχι παντα αλλα ζεσταίνει ο καιρός σιγά σιγά.
Αλσος Ιλισιων επίσης γίνεται ελαφρύ παιχνίδι κάποια βραδια( 7 με 9 προς το παρον αν και τωρα που μεγαλωσε η μερα το βλέπω να τελειωνει). (είσοδο απο την μικρη είσοδο στην ουλωφ παλμε - δεξιά στα δέντρα μέχρι αριστερα της εισόδου που ειναι πιο σκοτεινά)
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2020
Μηνύματα
16
Like
18
Πόντοι
0
Ευχαριστώ stevebtm!!! Πικπα θα ξαναπροσπαθησω... και θα ενημερωσω...
Στο χαρτη υπαρχει επισης και τοποθεσια "Παραλια Γυμνιστων" εκει!
(δν τα καταφερα να σου στειλω pm) φιλιά σε ολους
 
Τελευταία τροποποίηση:

JohnParthenos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
ΠΙΚΠΑ Βούλας απογευματάκι κάτι γίνεται βάθος πισω (προς ακρα αιξωνη που λεει στους χάρτες). Ίσως όχι παντα αλλα ζεσταίνει ο καιρός σιγά σιγά.
Αλσος Ιλισιων επίσης γίνεται ελαφρύ παιχνίδι κάποια βραδια( 7 με 9 προς το παρον αν και τωρα που μεγαλωσε η μερα το βλέπω να τελειωνει). (είσοδο απο την μικρη είσοδο στην ουλωφ παλμε - δεξιά στα δέντρα μέχρι αριστερα της εισόδου που ειναι πιο σκοτεινά)
Έχω σκεφτεί πολλές φορές να πάω στο άλσος, αλλά νομίζω πάνε αρκετοί για τρέξιμο εκεί και φοβάμαι.
 

bi-omorfos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δυνατή πιάτσα θα βρείτε και στο πάρκο Τρίτση

Η πιάτσα βρίσκεται στην είσοδο του πάρκου Τρίτση από την οδό Μπίμπιζα δίπλα στο πάρκινγκ.
Οι φάσεις γίνονται αριστερά από την είσοδο μέσα στα δέντρα ενώ οι γνωριμίες γίνονται και στα παγκάκια που βρίσκονται στην είσοδο στον κεντρικό δρόμο.
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Η πιατσα στο παρκινγκ της λεωφορου Καβαλας στο Δαφνι,καλα κρατει.Κυριακη,4 το απογευμα,πολλα αυτοκινητα και κοσμος που ψαχνοταν.Μεχρι τις 6 που εκατσα,εκανα καλες ομαδικες φασεις:2on1::fuck2::pipa1:
 

ΜΗΤΣΟΣ(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ την ομάδα.. Όντως η πιάτσα στην Λ. Καβάλας στο Δαφνί καλά κρατεί παρά την "καραντίνα".. Σήμερα ήταν σχετικά ψόφια αλλά χθες και γενικά τα ΣΚ μαζεύει αρκετό λαό...
 

Kons(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2021
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Πλατεία Δαβάκη, Καλλιθέα στις δημόσιες τουαλέτες γίνεται χαμός από μεσήλικες που ψάχνονται. Πήγα την πρώτη φορά και με το που μπήκα μέσα είδα 6 άτομα να τραβάνε μαλακία. Ξαναπέρασα άλλες 2-3 φορές και είχε κόσμο.

Όσον αφορά το άλσος ιλισίων, γίνεται παιχνίδι κυρίως όταν πέσει ο ήλιος, προς την αριστερή μεριά όπως μπαίνεις από ούλωφ πάλμε. Ωστόσο, δεν βρίσκεις φάση συχνά.

Ξέρετε τίποτα για Σταύρος Νιάρχος; Επίσης, μπορεί κάποιος να μου πει που είναι το σποτάκι στο Δαφνί και αν μπορώ να πάω χωρίς αμάξι για μπανιστήρι;
 

ΜΗΤΣΟΣ(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πλατεία Δαβάκη, Καλλιθέα στις δημόσιες τουαλέτες γίνεται χαμός από μεσήλικες που ψάχνονται. Πήγα την πρώτη φορά και με το που μπήκα μέσα είδα 6 άτομα να τραβάνε μαλακία. Ξαναπέρασα άλλες 2-3 φορές και είχε κόσμο.

Όσον αφορά το άλσος ιλισίων, γίνεται παιχνίδι κυρίως όταν πέσει ο ήλιος, προς την αριστερή μεριά όπως μπαίνεις από ούλωφ πάλμε. Ωστόσο, δεν βρίσκεις φάση συχνά.

Ξέρετε τίποτα για Σταύρος Νιάρχος; Επίσης, μπορεί κάποιος να μου πει που είναι το σποτάκι στο Δαφνί και αν μπορώ να πάω χωρίς αμάξι για μπανιστήρι;
Δεν το ήξερα αυτό για Δαβάκη και μένω και δίπλα.. Το σποτάκι στο Δαφνί είναι πάνω στην Λεωφόρο Καβάλας, στο ρεύμα προς Αθήνα, περνάς τη διασταύρωση για Σχιστό και είναι το 1ο πάρκιγκ που θα συναντήσεις.. Με συγκοινωνία δεν ξέρω πως πας αν και σίγουρα θα βολεύει κάποιο απο τα λεωφορεία που πάνε Ελευσίνα..
 

Kons(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2021
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Επίσης, πέρασα χθες από Αγία Φωτεινή (η εκκλησία απέναντι από ζάππειο, στην Καλλιρόης) και είχε αρκετό κόσμο. είδα αρκετά τσιμπουκώματα και ένα γατήσι ενός πιτσιρικά από 2 τύπους
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Συμμετείχες τύπε; Έχυσες με τα σκηνικά;
 

Anto1986

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Επίσης, πέρασα χθες από Αγία Φωτεινή (η εκκλησία απέναντι από ζάππειο, στην Καλλιρόης) και είχε αρκετό κόσμο. είδα αρκετά τσιμπουκώματα και ένα γατήσι ενός πιτσιρικά από 2 τύπους
Φίλε μου είσαι σίγουρος ότι Αγία Φωτεινή είδες όλα αυτά?? Εγώ που πήγα τις γνωστές τρελες κουτσομπολες του Ζαππείου είδα που πάνε για κουτσομπολιο και χαλαστρες εκεί, γέρους και χαζές πέρα δώθε...
 

Anto1986

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Σημερα που βρέθηκα Πειραιά, πέρασα Αλιπεδου και πλέον δεν έχει τίποτα απολύτως. Όλοι έχουν μεταφερθεί στο παρκάκι που είναι δίπλα στον Άγιο Σπυρίδωνα.

Επίσης επειδή έλειπα αρκετό διάστημα από Αθήνα μου είπαν ότι Πολυκαρπου έχουν βάλει προβολείς με κάμερες στο γνωστο στενάκι :confused:
Θα περάσω να δω τι παίζει
Τι ώρες πάνε στο πάρκο του Αγ Σπυρίδωνα? Γιατί μια φορά βράδυ που πέρασα άσχετοι καθοντουσαν και πακιστανοι
 

Anto1986

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
δεν, οχι δυστυχως
Δεν έχει πουθενά σχετικά μέρη από αυτήν την περιοχή...Μόνο κατόπιν συνεννόησης μπορεί να πάνε κάποιοι λόγω έλλειψης χώρου στα βουνά που έχει κοντά στο Νεκροταφείο της Αργυρούπολης.
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Επιστροφη πριν λιγο απο παρκο Τριτση.Στην γνωστη εισοδο της οδου Μπιμπιζα.Ειχε 5-6 ατομα.Με 2 εκανα πολυ καλο παιχνιδι :pipa1::pipa3:
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Ιερά οδός, δίπλα στο Δρομοκαιτειο υπάρχει ένα πάρκιν . Παρκαρετε ελευθερα.
Στην ακρη του πάρκιν όπως το κοιτάμε δεξια, ειναι λυγισμένα τα κάγκελα και μπαίνουμε στον ελαιώνα...
Δεν ειναι πολυ γνωστη πιατσα.Να τη διαδωσουμε.Γινεται παιχνιδι καποιες φορες.
 

Kons(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2021
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Φίλε μου είσαι σίγουρος ότι Αγία Φωτεινή είδες όλα αυτά?? Εγώ που πήγα τις γνωστές τρελες κουτσομπολες του Ζαππείου είδα που πάνε για κουτσομπολιο και χαλαστρες εκεί, γέρους και χαζές πέρα δώθε...
ναι, δεν εγινε το σκηνικο κατω απο την γεφυρα. εκει περα ειχε τον κλασσικο κοσμο. Τον πιτσιρικα τον πηδηξανε ευθεια και δεξια απο την εκκλησια, αναμεσα απο κατι θαμνους. οριακα με εβλεπε ο κοσμος απο το πεζοδρομιο οσο τραβουσα μαλακια.

Επισης, προς παραλια (γλυφαδα κτλπ) εχει πουθενα καμια καλη παραλια, σποτακι που να ειναι προσβασιμο με λεωφορειο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom