Νέα

Γάμος ομόφυλων ζευγαριών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είστε υπέρ ή κατά του γάμου ομόφυλων ζευγαριών?

  • Υπέρ

  • Κατά

  • Στα @@ μου


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
εσυ , εφω και ο υπολοιπος πολιτισμενος κοσμος!!

τα σκατα στα σκατα και οι πουστηδςες στο ρεμα!!!!
:tickedoff:
:2funny:
Τι μαθαινει κανεις στο bourdela. Μαθαμε σημερα λοιπον οτι ο "πολιτισμενος κοσμος" ειναι οι Αραβικες χωρες, το Ιραν, το Αφγανισταν, η Ρωσσια, η Ινδια, η υπολοιπη Αφρικη... Read 'em and weep, τυποι.

800px-World_laws_pertaining_to_homosexual_relationships_and_expression.svg.png


800px-LGBT_rights_at_the_UN.svg.png


Οχι οτι ειναι η πρωτη φορα που αποψεις διαφορων ειδων φασιστακιων/ακροδεξιων/ομοφοβικων/λοιπων ταυτιζονται με απολυταρχικα καθεστωτα ή χωρες που εφαρμοζεται η Σαρια/γενικα ο θρησκευτικος νομος του Ισλαμ. ;) Αναλογιστειτε το λιγο αυτο το τελευταιο.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Προτεινω ολοι οι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟΙ αντρες που θελουν να γαμανε τις αδερφες τους τις μαναδες τους και τις γιαγιαδες τους(εφοσον αυτες συναινουν) να ξεκινησουν και αυτοι κινημα οπως οι πουστηδες με παρελασεις κλπ κλπ
Ειναι απολυτα φυσιολογικο να θες να γαμας τη μανα σου, ετσι σε εκανε η φυση...
Ελεος με τους ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ που κατακρινουν τετοια ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΑ φαινομενα!

Οι παρελάσεις των ομοφυλοφίλων θα ομολογήσω πως είναι γραφικές και μάλλον άνευ λόγου.

Αλλά σε ρωτώ ξανά για πολλοστή φορά!
"Ποιος σου είπε πως αν κάποιος θέλει να πηδήσει την μάνα του ή την αδερφή του θα σε ρωτήσει;" :huh: :huh:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Τιποτα δε θα εκανα. Οπως και δεν κανω τιποτα με τους πουστηδες(ακομα και παρανομο να ηταν)

Απλα οπως θεωρω σεξουαλικα(αλλα και γενικα) διεστραμενο ατομο και σφαλμα της φυσης εναν που γαμαει την αδερφη του, αλλο τοσο θεωρω και τον πουστη.

ΜΑλλον οι περισσοτεροι δεν εχετε καταλαβει το λογο που εκνευριζομαι...

Εκνευριζομαι γιατι πολλοι απο σας μου λετε οτι η ομοφυλοφιλια ειναι κατι απολυτα φυσιολογικο, ενω εγω ειμαι τηνς αποψης οτι ειναι κατι εξαιρετικα διεστραμενο, οπως ειναι και η αιμομιξια η κοπρολαγνια η κτηνοβασια η νεκροφιλια κλπ.

Δεν εχω προβλημα να κανει ο καθενας οτι γουσταρει στο κρεβατι του.(αρκει να γινεται μεταξυ συνενουντων ενηλικων οπως ειπαμε)
ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΑΜΩΤΟ!  :headbang:

Οσο εχω σε εκτιμιση εναν που γαμαει τη γιαγια του, αλλο τοσο εχω και εναν πουστη.

Το τελευταίο είναι φυσικά δικαίωμά σου! Κι εγώ δεν γουστάρω τον κρατισμό ας πούμε, ο οποίος όντως δεν είναι "φυσιολογικός" αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι γι αυτό. :)

Τώρα αν θέλεις να επιμένεις πως όλα αυτά (όχι μόνο η ομοφυλοφιλία) είναι "μη φυσιολογικά" ξαναδιάβασε με μεγαλύτερη προσοχή το πρώτο μου ποστ.
Και χωρίς να είσαι υποχρεωμένος να συμφωνήσεις βέβαια...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
οι πουστηδες ειναι χρησιμοι, γιατι ετσι μειωνεται ο ανταγωνισμος μεταξυ των στρεητ και μεγαλωνει η πιτα του μουνιου....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Οχι οτι ειναι η πρωτη φορα που αποψεις διαφορων ειδων φασιστακιων/ακροδεξιων/ομοφοβικων/λοιπων ταυτιζονται με απολυταρχικα καθεστωτα ή χωρες που εφαρμοζεται η Σαρια/γενικα ο θρησκευτικος νομος του Ισλαμ. ;) Αναλογιστειτε το λιγο αυτο το τελευταιο.
Εγώ τύπε παύω να συμμετέχω στο παρόν θρεντ για λόγους καθαρά ψυχικής υγείας και πνευματικής γαλήνης διότι εκνευρίζει αφάνταστα η αμάθεια/ημιμάθεια/ασχετοσύνη αλλά κυρίως οι εγκεφαλικές δυσλειτουργίες, πέραν της θλίψης που σου προκαλεί για το που οδηγούμαστε ως χώρα αλλά και ως πλανήτης γενικότερα... με την σκέψη όμως από τα λεγόμενα του Α. Αϊνστάιν πως "Μόνο δύο πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα. Και δεν είμαι σίγουρος για το σύμπαν" κάπως παρηγορήσε πως δεν μπορείς να κάνεις κάτι για να το αλλάξεις, το αποδέχεσαι και προχωράς!
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Μα δεν είναι τυχαίο που αποκαλούμαστε το Ιράν της Ευρώπης.
Ο Σεραφείμ Πειραιώς π.χ. αν τον ακούσεις δε διαφέρουν και πολύ αυτά που λέει από τους μουλάδες στην Τεχεράνη ή την Καμπούλ.
Δε πα να σκιζει τα στρινγκ του και ο Σεραφειμ και ο καθε διαολοπαπας. Το θεμα ειναι οπως το ειπες νωριτερα, ευτυχως. Οτι σε 50 χρονια κατι γελοιους σαν κι αυτους που γραφουν εδω μεσα η πλειοψηφια θα τους βλεπει οπως βλεπουμε σημερα εμεις τους ρατσιστες του 1964. Τους αφηνει πισω η ιδια η Ιστορια και δεν εχουν τη στοιχειωδη λογικη να το αντιληφθουν. :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
:2funny:
Τι μαθαινει κανεις στο bourdela. Μαθαμε σημερα λοιπον οτι ο "πολιτισμενος κοσμος" ειναι οι Αραβικες χωρες, το Ιραν, το Αφγανισταν, η Ρωσσια, η Ινδια, η υπολοιπη Αφρικη... Read 'em and weep, τυποι.


Οχι οτι ειναι η πρωτη φορα που αποψεις διαφορων ειδων φασιστακιων/ακροδεξιων/ομοφοβικων/λοιπων ταυτιζονται με απολυταρχικα καθεστωτα ή χωρες που εφαρμοζεται η Σαρια/γενικα ο θρησκευτικος νομος του Ισλαμ. ;) Αναλογιστειτε το λιγο αυτο το τελευταιο.

Να υπενθυμίσω βέβαια πως και στην Κούβα του Κάστρο η ομοφυλοφιλία εδιώκετο ως πράξη αντεπαναστατική! (Πραγματικά για γέλια!)
Στην Βόρεια Κορέα δεν ξέρω τί γίνεται, αλλά υποθέτω πως κάτι παρόμοιο θα ισχύει...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Να υπενθυμίσω βέβαια πως και στην Κούβα του Κάστρο η ομοφυλοφιλία εδιώκετο ως πράξη αντεπαναστατική! (Πραγματικά για γέλια!)
Στην Βόρεια Κορέα δεν ξέρω τί γίνεται, αλλά υποθέτω πως κάτι παρόμοιο θα ισχύει..
χρειάζεται να ήξερες δηλαδή; :grin:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Το θεμα ειναι πως πολλοι αυτοκλητοι υποστηρικτες ομοφυλοφιλων ( ανεξαρτητα αν οι ιδιοι ειναι η μη - το διαχωριζω απο την απλη ιδιοτητα του ομοφυλοφιλου, που πραγματικα δεν εχει σχεση η ιδιοτητα αυτη με την ποιοτητα ως ατομο γενικα ) ενω εμφανιζονται ανοιχτοι και φιλελευθεροι κλπ, πχ στο θεμα πουτανες που ειναι και το δικο μας θεμα ξαφνικα γινονται " συντηρητικοι" . Το κακο δεν ειναι να υποστηριζει κανεις ανοχη για καποιους κλπ. Το κακο ειναι να ειναι υποκριτης και να εχει δυο μετρα και δυο σταθμα.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Εγώ τύπε παύω να συμμετέχω στο παρόν θρεντ για λόγους καθαρά ψυχικής υγείας και πνευματικής γαλήνης διότι εκνευρίζει αφάνταστα η αμάθεια/ημιμάθεια/ασχετοσύνη αλλά κυρίως οι εγκεφαλικές δυσλειτουργίες, πέραν της θλίψης που σου προκαλεί για το που οδηγούμαστε ως χώρα αλλά και ως πλανήτης γενικότερα... με την σκέψη όμως από τα λεγόμενα του Α. Αϊνστάιν πως "Μόνο δύο πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα. Και δεν είμαι σίγουρος για το σύμπαν" κάπως παρηγορήσε πως δεν μπορείς να κάνεις κάτι για να το αλλάξεις, το αποδέχεσαι και προχωράς!
Αν αναλογιστεις οτι μολις απο το 1997 (αλλαγη του σχετικου νομου στην Κινα) η πλειοψηφια του πλανητη ζει σε χωρες που δεν ειναι παρανομο το να εισαι γκευ, παμε καλα. ;) Για την Ελλαδα βεβαια δε μιλαω. Καμμενο χαρτι, μην ασχολεισαι καν.

Bonus: Ο γαματος (και ανοιχτα γκευ) Ian McKellen ρωταει σε ζωντανη συνεντευξη στη Σιγκαπουρη (οπου η συμμετοχη σε "γκευ δραστηριοτητες" ειναι παρανομη) που θα βρει καποιο καλο γκευ μπαρ. :rockon: Νομιζω κοψανε τη συνεντευξη σε εκεινο το σημειο.

 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Το θεμα ειναι πως πολλοι αυτοκλητοι υποστηρικτες ομοφυλοφιλων ( ανεξαρτητα αν οι ιδιοι ειναι η μη - το διαχωριζω απο την απλη ιδιοτητα του ομοφυλοφιλου, που πραγματικα δεν εχει σχεση η ιδιοτητα αυτη με την ποιοτητα ως ατομο γενικα ) ενω εμφανιζονται ανοιχτοι και φιλελευθεροι κλπ, πχ στο θεμα πουτανες που ειναι και το δικο μας θεμα ξαφνικα γινονται " συντηρητικοι" . Το κακο δεν ειναι να υποστηριζει κανεις ανοχη για καποιους κλπ. Το κακο ειναι να ειναι υποκριτης και να εχει δυο μετρα και δυο σταθμα.
Για ριξε το παρασυνθημα ρε τυπε. Για καποιο πολιτικο προσωπο/κομμα μιλας, ε?
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Φυσικά και είμαι υπέρ του γάμου των ομοφυλόφιλων όπως και κάθε πράξης που οδηγεί στην απαξίωση του θεσμού της οικογένειας και εναντιώνεται στην αναπαραγωγή του ανθρώπου.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εσύ μπορείς να μου πεις τι ακριβώς συνεισφέρεις στη συζήτηση με αυτά τα βίντεο;
Ή μήπως προσπαθείς να μας πεις κάτι δια της τεθλασμένης;

Δείχνω το φυσιολογικό... :rolleyes:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Το θεμα ειναι πως πολλοι αυτοκλητοι υποστηρικτες ομοφυλοφιλων ( ανεξαρτητα αν οι ιδιοι ειναι η μη - το διαχωριζω απο την απλη ιδιοτητα του ομοφυλοφιλου, που πραγματικα δεν εχει σχεση η ιδιοτητα αυτη με την ποιοτητα ως ατομο γενικα ) ενω εμφανιζονται ανοιχτοι και φιλελευθεροι κλπ, πχ στο θεμα πουτανες που ειναι και το δικο μας θεμα ξαφνικα γινονται " συντηρητικοι" . Το κακο δεν ειναι να υποστηριζει κανεις ανοχη για καποιους κλπ. Το κακο ειναι να ειναι υποκριτης και να εχει δυο μετρα και δυο σταθμα.

Ναι σ' αυτό έχεις δίκιο! Ξέρω προσωπικά ομοφυλόφιλη γυναίκα που μιλά με απέχθεια για τις πουτάνες και τους πελάτες τους!

Να μην ξεχνάμε δε πως η βλαμμένη Σουηδή πολιτικός που επέβαλε στην Σουηδία τον νόμο που καθιστούσε παράνομη την πορνεία ΜΟΝΟ για τους πελάτες και προσπάθησε τον ίδιο νόμο να τον επιβάλει και στην Ε.Ε. (ευτυχώς ανεπιτυχώς), είναι ομοφυλόφιλη!
Το ίδιο και το άλλο νούμερο η πρωθυπουργός της Ισλανδίας η οποία "απαγόρευσε δια νόμου το πορνό στο διαδίκτυο στη χώρα της"!! (Οποία βλακεία!)

Το ζήτημα όμως είναι αν είσαι πραγματικά φιλελεύθερος να μην το βλέπεις "εκδικητικά", να είσαι προς όλους όπως ακριβώς το λες...
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Φυσικά και είμαι υπέρ του γάμου των ομοφυλόφιλων όπως και κάθε πράξης που οδηγεί στην απαξίωση του θεσμού της οικογένειας και εναντιώνεται στην αναπαραγωγή του ανθρώπου.
Οπως το ανελεητο ακαποτο γαμησι ιεροδουλων και οποιουδηποτε θηλυκου τους κατσει (κυριως ιεροδουλων ομως για ευνοητους λογους), στο οποιο υποθετω οτι συμμετεχει τουλαχιστον το 75% των παντρεμενων ανδρων?

Οπως τα προφυλακτικα, τα αντισυλληπτικα, το χαπι της επομενης μερας, το τεστ εγκυμοσυνης και η εκτρωση, η ενημερωση για την ανεπιθυμητη εγκυμοσυνη προς νεους κατω των 20 και η προτροπη να λαμβανουν παντα προφυλαξεις, η υγιης προσπαθεια ελεγχου του πληθυσμου σε χωρες με υπερπληθυσμο?

Ναι, κι εγω ειμαι υπερ ολων των παραπανω. Συμφωνουμε πολυ τυπε. Να το προσεξεις. :thumbsup:
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Ανοιξε κανα βιβλιαρακι ρε αγορι μου και διαβασε τι γινοταν στην "πραγματικη" αθηναικη δημοκρατια με τους γκευ και μετα ξαναελα να πας πεις το παραμυθι σου. Αντε γιατι φαινεται οτι η αναγνωση αποκλειστικα αθλητικης εφημεριδας επι μια δεκαετια εχει ασχημα αποτελεσματα, οπως στην περίπτωσή σου.

βρωμοπουστα στην αθηναικη δημοκρατια οι κιναιδοι δεν ειχανε δικαιωματα μπορει να μην σε συμφερει δεν θα παραποιεις ομως την ιστορια.παραμυθι ειναι αυτο που αφησες υπονοουμενο.συζητηση με ανιστορητους και κιναιδους δεν εχω αναγκη θα αναφερω μονο για τους αλλους που παρακολουθουν τοο θεμα οτι Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ, Ο ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ ΠΡΟς ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΤΗς ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΑΠΕΚΛΕΙΕ ΤΟΥΣ ΚΙΝΑΙΔΟΥΣ ΝΑ ΘΕΣΟΥΝ ΘΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΗΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΟΤΕ ΑΞΙΩΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΘΕΣΠΙΣΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΝΟΜΟ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΤΡΕΦΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΕΧΘΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΚΙΝΑΙΔΟΥΣ,ΕΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΑΠΟΙΑΣ ΘΗΤΕΙΑΣ ΚΞΑΠΙΟΥ ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΤΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΑΔΟΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΤΑΝ ΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΝ ΜΕ ΤΗ ΝΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΒΟΛΗΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΑΙΔΟΥΣ
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
βρωμοπουστα στην αθηναικη δημοκρατια οι κιναιδοι δεν ειχανε δικαιωματα μπορει να μην σε συμφερει δεν θα παραποιεις ομως την ιστορια.παραμυθι ειναι αυτο που αφησες υπονοουμενο.συζητηση με ανιστορητους και κιναιδους δεν εχω αναγκη θα αναφερω μονο για τους αλλους που παρακολουθουν τοο θεμα οτι Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ, Ο ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ ΠΡΟς ΘΩΡΑΚΙΣΗ ΤΗς ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΑΠΕΚΛΕΙΕ ΤΟΥΣ ΚΙΝΑΙΔΟΥΣ ΝΑ ΘΕΣΟΥΝ ΘΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΗΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΟΤΕ ΑΞΙΩΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΘΕΣΠΙΣΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΝΟΜΟ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΤΡΕΦΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΕΧΘΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΚΙΝΑΙΔΟΥΣ,ΕΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΑΠΟΙΑΣ ΘΗΤΕΙΑΣ ΚΞΑΠΙΟΥ ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟΤΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΑΔΟΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΤΑΝ ΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΝ ΜΕ ΤΗ ΝΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΒΟΛΗΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΑΙΔΟΥΣ
:2funny:
Μονο η παραπανω απαντηση σου αξιζει.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Οπως το ανελεητο ακαποτο γαμησι ιεροδουλων και οποιουδηποτε θηλυκου τους κατσει (κυριως ιεροδουλων ομως για ευνοητους λογους), στο οποιο υποθετω οτι συμμετεχει τουλαχιστον το 75% των παντρεμενων ανδρων?

Οι παντρεμένοι δυσκολεύονται να γαμήσουν με καπότα, έχεις δίκιο. Οι πουτάνες που κάνουν ακάποτο έχουν μεγάλη και σταθερή πελατεία από μπαρμπάδες. Όπως είχε πει ο δάσκαλος Πίκερ οι παντρεμένοι και οι σχεσάκηδες που γαμάνε στα μπουρδέλα δεν είναι συνάδελφοι μας. Είναι εχθροί μας και πρέπει να τους καρφώνουμε στις γυναίκες τους. Τα σμαρτφοουν προσφέρουν πολλές δυνατότητες για ανώνυμες διαρροές βίντεο. Πρέπει να μπει ένα τέλος στη διαστροφή της πορνείας σε δεκανίκι του γάμου που συντελείτε στις ψευτοσυντηρητικές/υποκριτικές χώρες όπως η Ελλάδα.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
αντε και καλους απογονους  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom