Νέα

Γαμώ το μετρό σας γαμώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Καταρχην συγνωμη για τον υβριστικο τιτλο αλλα το χουν παρακανει με τις απεργιες τους οι αργομισθοι μετροποντικες.
3 μερες αυτη τη βδομαδα και αλλες 3 την επομενη, αναρωτιεμαι αν θα δουλεψουν καθολου.Σιγουρα ειναι "ιερο" το δικαιωμα της απεργιας, σε λογικα πλαισια , αλλα εδω ειναι τελειως ακυρο , δεν ασκουν πιεση στην κυβερνηση ετσι , αλλα ταλαιπωρουν εκατομμυρια συνανανθρωπους τους που καθημερινα εξυπηρετουνται απο το μετρο.
Ντροπη
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Οι εργαζόμενοι του Μετρό, τι σχέση έχουν με την κυβέρνηση? Τι εννοείς? :think:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Μακαρι να το κραταγανε μηνες χωρις να δουλεψει!

Να δουμε μετα ποσο πολυ σας ποναει!  :birdman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οχι γαμω το μετρό σας....γαμω τους υπαλληλους του μετρο σας λοιπον... :sunglasses:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Καταρχην συγνωμη για τον υβριστικο τιτλο αλλα το χουν παρακανει με τις απεργιες τους οι αργομισθοι μετροποντικες.
3 μερες αυτη τη βδομαδα και αλλες 3 την επομενη, αναρωτιεμαι αν θα δουλεψουν καθολου.Σιγουρα ειναι "ιερο" το δικαιωμα της απεργιας, σε λογικα πλαισια , αλλα εδω ειναι τελειως ακυρο , δεν ασκουν πιεση στην κυβερνηση ετσι , αλλα ταλαιπωρουν εκατομμυρια συνανανθρωπους τους που καθημερινα εξυπηρετουνται απο το μετρο.
Ντροπη
Στα αρχίδια τους για τους υπόλοιπους, μπήκαν με μέσο και τώρα διαμαρτύρονται να πάνε να γαμηθούνε
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
οχι γαμω το μετρό σας....γαμω τους υπαλληλους του μετρο σας λοιπον... :sunglasses:
Φιλαράκι...πρώτα να ενημερωθείς και μετά να κρίνεις.....
Γκαγκά.....ελληναρά του κερατά?
Είπαμε...κωλοτρυπίδα η κάθε γνώμη!!!!!
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Στα αρχίδια τους για τους υπόλοιπους, μπήκαν με μέσο και τώρα διαμαρτύρονται να πάνε να γαμηθούνε
ετσι μπραβο,
το εχουνε παραγαμησει
μπορει λεω για παραδειγμα ,ενας ανθρωπος να θελει το ΣΚ να ξοδεψει καποια λεφτα για διασκεδαση , για ποιο λογο να τα δινει στους ταριφες η και γιατι να τρωμε τετοιο μπλοκο στους δρομους απ'την κινηση?
η απαντηση ειναι οτι οι αργομισθοι εχουν παρεξηγησει καποια πραματα :tickedoff:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
τι λες βρε??? και το τσιμπούκι στην κίνηση ποιος θα το τρώει???

Κοιτα καυλιαρη!
Εμενα προσωπικα μ'αρεσει η κινηση!  :sunglasses:

Χαζευεις την διπλανη κυρια ας πουμε,  :tits:
ή σπας τα νευρα στον απο πισω σου που θελει να σε προσπερασει  :rockon:
και προσπαθει απεγνωσμενα να κανει σφηνες ενω εσυ (Εγω συγκεκριμενα  :grin: ) τον κλεινεις!  :rockon:

Ειδες ποσο ομορφα περναει η ωρα στην κινηση???  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Φιλαράκι...πρώτα να ενημερωθείς και μετά να κρίνεις.....
Γκαγκά.....ελληναρά του κερατά?
Είπαμε...κωλοτρυπίδα η κάθε γνώμη!!!!!
α εσυ θες ντενιρο κανονικο......
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Βρε παίδες...πως κατάντησαν κατευθείαν αργόμισθοι με την 1η απεργία?
Μέχρι τώρα υπήρχε παράπονο από κανέναν σας για τις υπηρεσίες που σας παρείχαν?
Ρώτησες παιχταρά μου πόσο κοστίζει η λειτουργία του μετρό το ΣΚ μέσα στο σκατόβραδο για να πας εσύ να διασκεδάσεις και να τα πιεις?
Ρωτήσατε πόσο επικύνδινο είναι αυτό όταν όλο το ΣΚ δεν γίνεται σωστή συντήρηση του εξοπλισμού?
Ρωτήσατε γιατί το κάναν ελληματικό το μετρό χωρίς λόγο και μέσα σε ένα βράδυ με κίνδυνο σε 1-2 χρονάκια από τώρα να το πληρώεται 4 και 5 γιούρια για να πας από το Σύνταγμα στην Ακρόπολή?
Τι ακριβώς ξέρετε για το μετρό και μιλάτε?
Προσπαθήσατε να ενημερωθείτε?
Όταν θα το χρυσοπληρώνεται και για λιγότερες υπηρεσίες από ότι τώρα, μήπως οι εργαζόμενοι θα φταίνε πάλι?
Ή απλώς τον κώλο σας να "βολέψετε" και στα αρχίδια σας οι άλλοι?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Βρε παίδες...πως κατάντησαν κατευθείαν αργόμισθοι με την 1η απεργία?
Μέχρι τώρα υπήρχε παράπονο από κανέναν σας για τις υπηρεσίες που σας παρείχαν?
Ρώτησες παιχταρά μου πόσο κοστίζει η λειτουργία του μετρό το ΣΚ μέσα στο σκατόβραδο για να πας εσύ να διασκεδάσεις και να τα πιεις?
Ρωτήσατε πόσο επικύνδινο είναι αυτό όταν όλο το ΣΚ δεν γίνεται σωστή συντήρηση του εξοπλισμού?
Ρωτήσατε γιατί το κάναν ελληματικό το μετρό χωρίς λόγο και μέσα σε ένα βράδυ με κίνδυνο σε 1-2 χρονάκια από τώρα να το πληρώεται 4 και 5 γιούρια για να πας από το Σύνταγμα στην Ακρόπολή?
Τι ακριβώς ξέρετε για το μετρό και μιλάτε?
Προσπαθήσατε να ενημερωθείτε?
Όταν θα το χρυσοπληρώνεται και για λιγότερες υπηρεσίες από ότι τώρα, μήπως οι εργαζόμενοι θα φταίνε πάλι?
Ή απλώς τον κώλο σας να "βολέψετε" και στα αρχίδια σας οι άλλοι?
εσενα παντως δεν σε κοβω για υπαλληλο του μετρο....πολλες κριτικες για σιτυτουρ εχεις γραψει.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
Βρε παίδες...πως κατάντησαν κατευθείαν αργόμισθοι με την 1η απεργία?
Μέχρι τώρα υπήρχε παράπονο από κανέναν σας για τις υπηρεσίες που σας παρείχαν?
Ρώτησες παιχταρά μου πόσο κοστίζει η λειτουργία του μετρό το ΣΚ μέσα στο σκατόβραδο για να πας εσύ να διασκεδάσεις και να τα πιεις?
Ρωτήσατε πόσο επικύνδινο είναι αυτό όταν όλο το ΣΚ δεν γίνεται σωστή συντήρηση του εξοπλισμού?
Ρωτήσατε γιατί το κάναν ελληματικό το μετρό χωρίς λόγο και μέσα σε ένα βράδυ με κίνδυνο σε 1-2 χρονάκια από τώρα να το πληρώεται 4 και 5 γιούρια για να πας από το Σύνταγμα στην Ακρόπολή?
Τι ακριβώς ξέρετε για το μετρό και μιλάτε?
Προσπαθήσατε να ενημερωθείτε?
Όταν θα το χρυσοπληρώνεται και για λιγότερες υπηρεσίες από ότι τώρα, μήπως οι εργαζόμενοι θα φταίνε πάλι?
Ή απλώς τον κώλο σας να "βολέψετε" και στα αρχίδια σας οι άλλοι?

τους υποχρεωσε καποιος να δουλεψουν εκει?ειναι μαλακια?ΑΣ ΠΑΡΑΙΤΗΘΟΥΝ..εγω τι φταιω που θελω να παω στην δουλεια μου και δεν μπορω?ποια δουλεια οταν παμε για ποτακια,εγω τους υποχρεωσα να δουλεψουν εκει?εγω δηλαδη αν δουλευω σε μια ανθυγιεινή δουλεια(πχ οξυγονοκολλητης) και βγαλω καρκινο μου φταιει ο πελατης?
και ξερεις για ποιον λογο απεργουν?για την ανακληση  απολυσης 28 ΒΥΣΜΑΤΙΩΝ ..που ΚΑΛΩΣ απολυθηκαν διοτι προσλήφθηκαν παρανομως επι προεκλογικης περιοδου πραγμα που ειναι παρανομο..

να ξερουμε τι γραφουμε,ετσι?
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Βρε παίδες...πως κατάντησαν κατευθείαν αργόμισθοι με την 1η απεργία?
Μέχρι τώρα υπήρχε παράπονο από κανέναν σας για τις υπηρεσίες που σας παρείχαν?
Ρώτησες παιχταρά μου πόσο κοστίζει η λειτουργία του μετρό το ΣΚ μέσα στο σκατόβραδο για να πας εσύ να διασκεδάσεις και να τα πιεις?
Ρωτήσατε πόσο επικύνδινο είναι αυτό όταν όλο το ΣΚ δεν γίνεται σωστή συντήρηση του εξοπλισμού?
Ρωτήσατε γιατί το κάναν ελληματικό το μετρό χωρίς λόγο και μέσα σε ένα βράδυ με κίνδυνο σε 1-2 χρονάκια από τώρα να το πληρώεται 4 και 5 γιούρια για να πας από το Σύνταγμα στην Ακρόπολή?
Τι ακριβώς ξέρετε για το μετρό και μιλάτε?
Προσπαθήσατε να ενημερωθείτε?
Όταν θα το χρυσοπληρώνεται και για λιγότερες υπηρεσίες από ότι τώρα, μήπως οι εργαζόμενοι θα φταίνε πάλι?
Ή απλώς τον κώλο σας να "βολέψετε" και στα αρχίδια σας οι άλλοι?
φιλε τι ακριβως λες?
και βεβαια το χουν ξεφτιλισει στις απεργιες και πολλες αλλες φορες πριν, δευτερον οταν μετα την απεργια το ανοιγουν , καθυστερουν σε καθε σταση και επικρατει γενικα αποσυντονισμος.
Τριτον αυτα που γραφεις τι σχεση εχουν με την απεργια , δεν καταλαβαινω...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
τους υποχρεωσε καποιος να δουλεψουν εκει?ειναι μαλακια?ΑΣ ΠΑΡΑΙΤΗΘΟΥΝ..εγω τι φταιω που θελω να παω στην δουλεια μου και δεν μπορω?ποια δουλεια οταν παμε για ποτακια,εγω τους υποχρεωσα να δουλεψουν εκει?εγω δηλαδη αν δουλευω σε μια ανθυγιεινό δουλεια(πχ οξυγονοκολλητης) και βγαλω καρκινο μου φταιει ο πελατης?
και ξερεις για ποιον λογο απεργουν?για την ανακληση  απολυσης 28 ΒΥΣΜΑΤΙΩΝ ..που ΚΑΛΩΣ απολυθηκαν διοτι προσλήφθηκαν παρανομως επι προεκλογικης περιοδου πραγμα που ειναι παρανομο..

να ξερουμε τι γραφουμε,ετσι?

Να παρεις τ'αμαξι σου!  :birdman:
Μαθατε ολοι σας με το μετρο!  :headbang:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Το κάναν ΕΛΛΕΙΜΑΤΙΚΟ μέσα σε ένα βράδυ για να σας πουλήσουν την παραμύθα των αυξήσεων στα εισητήρια!!!!
ΟΣΟΝΟΥΠΩ και έρχεται!!!!
Και τότε τι θα λέτε?
Οι εργαζόμενοι το έκαναν ελλειματικό?
Μάγκες μην πέφτετε στην παγίδα της εκάστοτε κυβερνητικής προπαγάνδας!!!!
Θα το πουλήσουν σαν σκατό στον ιδιώτη και αμέσως την επόμενη μέρα θα γίνει φιλέτο!!!!!
Και είναι η δικιά σας αυτή η περιουσία!!!!!
Το μετρό ανήκει σε εσάς!!!!
Και ο ιδιώτης 5 γιούρια το εισητήριο!!!!!
Άντε γεια μετά...να δούμε ποσο θα σας στοιχίζει το πάρκινγκ και πόσο το μετρό!!!!!
Ούτε καν ξέρετε γιατί γίνεται η απεργία....σκέτη προπαγάνδα!!!!
Για αυτό δεν έχετε ευθύνη εσείς.....οι συνδικάλιστάδες του μετρό φταίνε....παιχνίδια εξουσίας!!!!!
Τέλος από εμένα....σας ευχαριστώ!!!!
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Βρε παίδες...πως κατάντησαν κατευθείαν αργόμισθοι με την 1η απεργία?
Μέχρι τώρα υπήρχε παράπονο από κανέναν σας για τις υπηρεσίες που σας παρείχαν?
Ρώτησες παιχταρά μου πόσο κοστίζει η λειτουργία του μετρό το ΣΚ μέσα στο σκατόβραδο για να πας εσύ να διασκεδάσεις και να τα πιεις?
Ρωτήσατε πόσο επικύνδινο είναι αυτό όταν όλο το ΣΚ δεν γίνεται σωστή συντήρηση του εξοπλισμού?
Ρωτήσατε γιατί το κάναν ελληματικό το μετρό χωρίς λόγο και μέσα σε ένα βράδυ με κίνδυνο σε 1-2 χρονάκια από τώρα να το πληρώεται 4 και 5 γιούρια για να πας από το Σύνταγμα στην Ακρόπολή?
Τι ακριβώς ξέρετε για το μετρό και μιλάτε?
Προσπαθήσατε να ενημερωθείτε?
Όταν θα το χρυσοπληρώνεται και για λιγότερες υπηρεσίες από ότι τώρα, μήπως οι εργαζόμενοι θα φταίνε πάλι?
Ή απλώς τον κώλο σας να "βολέψετε" και στα αρχίδια σας οι άλλοι?
Μας δουλεύεις ρε φίλε? απεργούν γιατί έχει μπει μέσα το μετρό ή γιατί δεν γίνεται σωστή συντήρηση?
 
OP
OP
rigormortis

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Το κάναν ΕΛΛΕΙΜΑΤΙΚΟ μέσα σε ένα βράδυ για να σας πουλήσουν την παραμύθα των αυξήσεων στα εισητήρια!!!!
ΟΣΟΝΟΥΠΩ και έρχεται!!!!
Και τότε τι θα λέτε?
Οι εργαζόμενοι το έκαναν ελλειματικό?
Μάγκες μην πέφτετε στην παγίδα της εκάστοτε κυβερνητικής προπαγάνδας!!!!
Θα το πουλήσουν σαν σκατό στον ιδιώτη και αμέσως την επόμενη μέρα θα γίνει φιλέτο!!!!!
Και είναι η δικιά σας αυτή η περιουσία!!!!!
Το μετρό ανήκει σε εσάς!!!!
Και ο ιδιώτης 5 γιούρια το εισητήριο!!!!!
Άντε γεια μετά...να δούμε ποσο θα σας στοιχίζει το πάρκινγκ και πόσο το μετρό!!!!!
Ούτε καν ξέρετε γιατί γίνεται η απεργία....σκέτη προπαγάνδα!!!!
Για αυτό δεν έχετε ευθύνη εσείς.....οι συνδικάλιστάδες του μετρό φταίνε....παιχνίδια εξουσίας!!!!!
Τέλος από εμένα....σας ευχαριστώ!!!!
αυτο που γραφεις οντως εχει λογικη
οπως λογικη εχει και ο εκνευρισμος του κοσμου για τους συνδικαλιστες και τους ιθυνοντες των ασκοπων απεργιων-με αλλα λογια εγω προσωπικα δε νιωθω αλληλεγγυος με τους απεργουντες
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Καταρχην συγνωμη για τον υβριστικο τιτλο αλλα το χουν παρακανει με τις απεργιες τους οι αργομισθοι μετροποντικες.
3 μερες αυτη τη βδομαδα και αλλες 3 την επομενη, αναρωτιεμαι αν θα δουλεψουν καθολου.Σιγουρα ειναι "ιερο" το δικαιωμα της απεργιας, σε λογικα πλαισια , αλλα εδω ειναι τελειως ακυρο , δεν ασκουν πιεση στην κυβερνηση ετσι , αλλα ταλαιπωρουν εκατομμυρια συνανανθρωπους τους που καθημερινα εξυπηρετουνται απο το μετρο.
Ντροπη

δεν φαντάζεσαι πόσες φορές σκέπτομαι ακριβώς το ίδιο ...
και δεν φαντάζεσαι πόσες φορές βρίζω ακόμα χειρότερα αυτούς του ηλεκτρικού σιδηροδρόμου... το να ζητάς κατανόηση για τα έργα που κάνεις είναι φυσιολογικό... το να το έχεις γαμήσει και να έχει ψοφήσει κανονικά ζητώντας αυτή τη γαμοκατανόηση για τόοοοοοσο μεγάλο χρονικό διάστημα είναι για πολλές σφαλιάρες και όχι κατατνόηση.... όλα τα ρεμάλια μαζεύτηκαν και βάφτισαν το καφριλίκι "έργα για το κοινό συμφέρον"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom