Νέα

Γάμησα την εξ αγχιστείας αδερφή μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Aperiskeptos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 178
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
A

Aperiskeptos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Την γάμησα τουλάχιστον άλλες δέκα φορές ! Το κάναμε συνήθεια όταν κοιμούντε οι γονείς μας . Καταβάλλει μεγάλη προσπάθεια για να μην φωνάζει κατά την διάρκεια του σεξ , με είκοσι πόντους πέος μέσα στο μουνί της . Μία φορά της βγήκε μία μεγάλη κραυγή , ξύπνησε η μάνα της αλλά κρύφτηκα κάτω από το πάπλωμα και της είπε ότι είδε έναν εφιάλτη .
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Την γάμησα τουλάχιστον άλλες δέκα φορές ! Το κάναμε συνήθεια όταν κοιμούντε οι γονείς μας . Καταβάλλει μεγάλη προσπάθεια για να μην φωνάζει κατά την διάρκεια του σεξ , με είκοσι πόντους πέος μέσα στο μουνί της . Μία φορά της βγήκε μία μεγάλη κραυγή , ξύπνησε η μάνα της αλλά κρύφτηκα κάτω από το πάπλωμα και της είπε ότι είδε έναν εφιάλτη .
Να πηγαινεις και προς νερου σου καμια φορα 20αποντε χυστη μου  ;) Ατιμε χορευταρα μου εσυ  :2funny: :2funny:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Την γάμησα τουλάχιστον άλλες δέκα φορές ! Το κάναμε συνήθεια όταν κοιμούντε οι γονείς μας . Καταβάλλει μεγάλη προσπάθεια για να μην φωνάζει κατά την διάρκεια του σεξ , με είκοσι πόντους πέος μέσα στο μουνί της . Μία φορά της βγήκε μία μεγάλη κραυγή , ξύπνησε η μάνα της αλλά κρύφτηκα κάτω από το πάπλωμα και της είπε ότι είδε έναν εφιάλτη .

Σταματα να διαβαζεις τις ιστοριες απο τα πορνοπεριοδικα και να βλεπεις μονο τις φωτογραφιες
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Την γάμησα τουλάχιστον άλλες δέκα φορές ! Το κάναμε συνήθεια όταν κοιμούντε οι γονείς μας . Καταβάλλει μεγάλη προσπάθεια για να μην φωνάζει κατά την διάρκεια του σεξ , με είκοσι πόντους πέος μέσα στο μουνί της . Μία φορά της βγήκε μία μεγάλη κραυγή , ξύπνησε η μάνα της αλλά κρύφτηκα κάτω από το πάπλωμα και της είπε ότι είδε έναν εφιάλτη .

Σταματα να διαβαζεις τις ιστοριες απο τα πορνοπεριοδικα και να βλεπεις μονο τις φωτογραφιες
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Την γάμησα τουλάχιστον άλλες δέκα φορές ! Το κάναμε συνήθεια όταν κοιμούντε οι γονείς μας . Καταβάλλει μεγάλη προσπάθεια για να μην φωνάζει κατά την διάρκεια του σεξ , με είκοσι πόντους πέος μέσα στο μουνί της . Μία φορά της βγήκε μία μεγάλη κραυγή , ξύπνησε η μάνα της αλλά κρύφτηκα κάτω από το πάπλωμα και της είπε ότι είδε έναν εφιάλτη .
Μάγκα μου χαλάρωσε , ποιος είσαι ο μέγιστος John Holmes ?

Αντί για "Μάγκα μου" ,θα σ' έλεγα "Αδερφέ μου" , αλλά φοβάμαι μη πηδήξεις κι εμένα !
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ας πω κι εγω την ιστορια μου εδω...Προχθες ημουν παραλια και καθοτανε δυο γκομενες στη διπλα ομπρελα καθοτανε 2 γκομενες...η μια γυριζε που και που και με κοιταγε...Δεν ηθελα και πολυ να παω να συστηθω...Με αντιμετωπισαν λιγο ψυχρα στην αρχη,αλλα εγω  δεν πτοηθηκα...Τους ειπα θελετε να παιξουμε τενις με τις ρακετες μου?Ο χαμενος κερναει ποτα!και δεχτηκαν!!Μετα απο τπ παιχνιοδι τις εδωσα συγχαρητηρια για το παιχνιοδι τους και πηγαμε για ποτα οπου ιοακθενας πληρωσε τα δικα του...Μετα απο τα ποτα βολτουλα και τις πηγα στο ξενοδοχειο τους...Επεμεναν να ναεβω οπου κι εγινε το ελα να δεις...Μου ειπαν να ρθω μαζι τους στο μπανιο να βγαλουμε τα αλατια απο τη θαλασσα!!Κι εκει επεσαν τσαμπουκια γαμησια κια δεν συμμαζευεται...ηταν μαι ωαραι εμπειρια με 2 'Ελλεεινιδες'  :rockon: :rockon:
Μηπως ειστε κολλητοι με αυτον??  :think: :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ρε παιδια Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!Μια φορα γαμησα κι εγω καποιον κι αμεσως εγινε θεμα κι εγω αμεσως εγινα πουστης!!! :idiot: :idiot:  Οσο για το πως εγινε ειχαμε πιει κι οι δυο πολυ...Θυμαμαι που ο φιλος μου ηθελε να τον μαθω να χορευει γιατι ητανε κακος χορευτης..Ε και πανω στο χορο του ειπα πρεπει να βαλεις και κανα χουφτωμα στη γκομενα να,ετσι...Τον χουφωτωνωγια χαβαλε στον κωλο...κι εκεινος μου σκαει ενα πεταχτο φιλι στο στομα...Εγω με το που το εκανε θυμωσα μαζι του και τονβ αρχισα στα χαστουκια...Του λεω 'θα σε γαμησω μωρη λουγκρα' και του κατεβασα το παντελονι και τον εστησα...Εκεινος παραδοξως με παρακαλαγε να του τον χωσω...Ε και το εκανα...7-8 γαμιες χρειαστηκαν και ειχα χυσει!!Ουτε 2 λεπτα δεν τον γαμαγα!!!Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν!!!!Μετα εκανα εμετο συνεχεια και 20 φορες μπανιο...και ορκιστηκα οτι ΠΟΤΕ δε θα ξαναγαμησω ανδρα!
Πες μου οτι δεν ησαστε φιλοι...μονο αυτο πες μου..ΤΕΛΟΣ  :rockon: :rockon:
 

dributsakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αλληγορικη ειναι μια φραση ...ολιγορικη δεν υπαρχει ακομα τουλαχιστον....
παντως κι εσυ κριστι απο ορθογραφια τζιμανι εισαι!


Ητανε λιγο ολιγορικη η φραση μου!!
Σε αυτην την ηλικια θα επρεπε ηδη να ξερει τα στοιχειωδη σε πολλους τομεις,
αλλα ακομα ενας αποδεικνυει περιτρανα οτι σκεφτεται με το κατω κεφαλι του
και δυστηχως οχι σωστα!!!
Ασε εμενα και δωστε στο παλλικαρι οδηγιες προς ναυτιλομενους
γιατι σε λιγο δεν τον βλεπω καλα!!
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
αλληγορικη ειναι μια φραση ...ολιγορικη δεν υπαρχει ακομα τουλαχιστον....
παντως κι εσυ κριστι απο ορθογραφια τζιμανι εισαι!
μπραβο βρε  :dancing: το πρωτο σου ποστ !!!

ακομα ενας εξυπνακιας στο φορουμ...

καλως ηρθες!!!
 

KOSTAKISS

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλα εκανες και την γαμησες φιλε,μην ανχωνεσε ,οι θρησκειες φταινε για ολα αυτα,εχουν κανει τον κοσμο μαλακα,η απιστια ειναι εγκλημα κτλπ κτλπ,η αιμομοιξια κτλπ κτλπ,εχουνε δημιουργησει απαγορευμενα και εχουνε φοβησει τον κοσμο,βαλε την καποτα σου εσυ και γαμα οτι σε καυλωνει
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
πολυ καλο το βιντεακι...αθανατες ελληνικες ταινιες!!! :)

(ωραιο το ειρωνικο στυλακι καλε μου  ;))
 

mikes4207

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
296
Κριτικές
5
Like
12
Πόντοι
1
Ωραια, μετα τη κορη βουρ στη μανα της. Κι αυτη εξ αγχιστειας δεν ειναι?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
και εγώ πολύ θα ήθελα να μαμήσω μερικές ξαδέλφες μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom