Νέα

Φταίει το αποσμητικό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELMOUNIO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.084
Κριτικές
42
Like
29.577
Πόντοι
28.246
Έχω θέμα όλες οι κοντομάνικες μπλούζες (και καλής ποιότητας και καθημερινές)μετά από 1 η 2 χρόνια
Στα μανίκια τους χαλάνε στις σκούρες η μαύρες πχ ασπρίζει στις άσπρες κιτρινίζει. Έχω δοκιμάσει όλα τα καλά αποσμητικά και ρολά και spray δεν ξέρω τι να κάνω. Επίσης δεν ίδρωνε υπερβολικά δεν ξέρω τι σκατα φταίει
Απο τον ιδρωτα και το αποσμητικο ειναι. Το ιδιο θεμα εχω και εγω.

 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.651
Like
6.326
Πόντοι
2.356
Τυπε δεν θέλει να μεθύσει ο ανθρωπας
Άμα το σνιφαρει το πολύ να φρακαρουν τα πνευμόνια του και να παει απο χάλια αδηλο αναπνοή. Κλάιν.
Το σημαντικό είναι ότι δε θα χαλάνε τα λακοστ και τα φρεντ περυ.

1689971845797.png
 
OP
OP
ELMOUNIO

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.747
Πόντοι
486
Οκ καταλαβαίνω την βρίσκεται βραδιάτικα προτιμώ να δω στο open narcos Mexico
Απο τον ιδρωτα και το αποσμητικο ειναι. Το ιδιο θεμα εχω και εγω.

Είδες βελτίωση φίλος είσαι ευχαριστημένος?
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
251
Like
258
Πόντοι
1
Να ξυρίζει τις τρίχες στις μασκαλες σου και στρειτ το κάνουνε αυτο
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
259
Πόντοι
21
Έχω θέμα όλες οι κοντομάνικες μπλούζες (και καλής ποιότητας και καθημερινές)μετά από 1 η 2 χρόνια
Στα μανίκια τους χαλάνε στις σκούρες η μαύρες πχ ασπρίζει στις άσπρες κιτρινίζει. Έχω δοκιμάσει όλα τα καλά αποσμητικά και ρολά και spray δεν ξέρω τι να κάνω. Επίσης δεν ίδρωνε υπερβολικά δεν ξέρω τι σκατα φταίει
Tυπε το αποσμητικο ειναι για τους φλωρους,ασε την αληθινη βαρβατιλα να ευωδιασει την ατμοσφαιρα,be a man
 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
723
Like
2.925
Πόντοι
446
Εγώ πάλι, παρόμοιο πρόβλημα αντιμετωπίζω με τα σωβρακα, ακόμη και με τα καλής ποιότητας όπως τα λευκά Μινέρβα που είναι πλύνε - βάλε. Μετά από 6 ημέρες συνεχούς χρήσης, μου γίνονται κίτρινα μπροστά και καφετοκιτρινοκοραλοσκατι πίσω. Καμιά ιδέα να λύσω το πρόβλημα?
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.084
Κριτικές
42
Like
29.577
Πόντοι
28.246
Οκ καταλαβαίνω την βρίσκεται βραδιάτικα προτιμώ να δω στο open narcos Mexico

Είδες βελτίωση φίλος είσαι ευχαριστημένος?
Καταρχην το τοποθετω οταν θα φορεσω καλο μπλουζακι polo ή πουκαμισο. Μια χαρα κραταει. Στα καθημερινα ρουχα δεν το βαζω.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Έχω θέμα όλες οι κοντομάνικες μπλούζες (και καλής ποιότητας και καθημερινές)μετά από 1 η 2 χρόνια
Στα μανίκια τους χαλάνε στις σκούρες η μαύρες πχ ασπρίζει στις άσπρες κιτρινίζει. Έχω δοκιμάσει όλα τα καλά αποσμητικά και ρολά και spray δεν ξέρω τι να κάνω. Επίσης δεν ίδρωνε υπερβολικά δεν ξέρω τι σκατα φταίει
ελα, για να παρεις μια απαντηση πριν γαμηθει ο διας, μιας και τα μελη ειναι ανεξελεγκτα αυτες τις μερες,
ναι συμβαινει σε πολλους, ευθυνεται και το αποσμητικο (οποιο κι αν ειναι, εχει καταλοιπα που παραμενουν), αλλα και ο ιδρωτας που στην ουσια ειναι βρωμονερο. Κοινως, αν ιδρωνεις αρκετα και βαζεις και roll on (σαφως χειροτερο απο το σπρευ σε αυτον τον τομεα), μολις βγαλεις την μπλουζα και την βαλεις στα απλυτα εστω και για λιγες ωρες (που φανταζομαι οι περισσοτερες θα καθονται μερες στο καλαθι, εκτος αν βαζεις πλυντηριο καθημερινα), θα κανει κρουστα ολο αυτο το μιξ, και σιγα σιγα θα χτιζεται.

Ολες οι "λυσεις" ειναι πατεντες, η ουσια ειναι οτι η μπλουζα αργα ή γρηγορα θα φθαρει σε εκεινο το σημειο. κανε μια χαρη στον εαυτο σου, και καθε αρχες καλοκαιριου, παιρνε καμια δεκαρια απλες φτηνες μπλουζες (εσυ καθοριζεις το ποσο, εχει πχ στο δεκαρικο adidas/nike μονοχρωμες) οι οποιες μεχρι τον επομενο ιουνιο θα πανε για πεταμα, να τις φορας τις μερες του καυσωνα ή τελος παντων τις μερες που ιδρωνεις πολυ. Κρατα τα καλα κομματια για βραδυ ή για πιο ηπιες συνθηκες το καλοκαιρι. Μην ξεχνας οτι ολα τα "μικρα" ρουχα (και εσωρουχα) ειναι αναλωσιμα, βρακια καλτσες ΚΑΙ tshirt, τα υπολοιπα (παντελονια κτλ) με σωστη συντηρηση αντεχουν.

Για μενα, πετα και τα roll on. μια καρκινια ειναι, παρε τουλαχιστον σπρευ και ψεκαζε απο αποσταση (οπως γραφει), οχι σαν να παιρνεις εκδικηση απο κατσαριδα που την βαζεις να κολυμπαει στο αροξολ. Κοινως μην ψεκαζεις υγρο, αλλα αερα (ελπιζω να καταλαβαινεις τι λεω). Επισης το χειμωνα, μην φορας απο μεσα καλα μπλουζακια, αν ξερεις δεδομενα οτι δεν θα βγαλεις το πουκαμισο ή οτι φορας, τσαμπα θα τα ποτισεις με αποσμητικα, ιδρωτα και κολωνιες, ουτε καν θα τα φλεξαρεις.

Ακου και μια γυφτια αξιοποιηση πορων για την οποια ειμαι περηφανος.
Εχω μερικα καλα μπλουζακια τα οποια επαθαν αυτο που λες. Εκοψα τα μανικια πανω στη ραφη και τα εκανα αμανικες "πυτζαμες" :tooth: για να τα φοραω μεσα στο σπιτι ή μεχρι το περιπτερο.

good luck
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.442
Like
4.916
Πόντοι
456
Έχω θέμα όλες οι κοντομάνικες μπλούζες (και καλής ποιότητας και καθημερινές)μετά από 1 η 2 χρόνια
Στα μανίκια τους χαλάνε στις σκούρες η μαύρες πχ ασπρίζει στις άσπρες κιτρινίζει. Έχω δοκιμάσει όλα τα καλά αποσμητικά και ρολά και spray δεν ξέρω τι να κάνω. Επίσης δεν ίδρωνε υπερβολικά δεν ξέρω τι σκατα φταίει
Μούσκεψε τις μπλούζες στην μασχάλη με αυτό https://www.google.com/search?q=van...57j0i512l7.17278j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 και έλα πες μου ! Έσωσα πολλά δικά μου τ σερτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom