Νέα

Φούλ πρόγραμμα από 60 ευρώ και κάτω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arrogant1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
 Οχι αγαπητοί συναγωνιστές, πρόκειται για μια ακόμα Έλενα με πολύ σφιχτό βυζί και πολυ καλό μασάζ. Την άλλη που λέτε εσείς με τα μαλλιά αφάνα είναι αυτή που απαντά συνήθως στα τηλέφωνα, την γνώρισα προχθές και μου είπε για τα χρόνια που ασχολείται σοβαρά με τις τεχνικές μασάζ και μου απαρίθμησε την εμπειρία της.  Μαλλον θα δοκιμάσω μαζί της μασάζ και μόνο - δεν αγωνίζεται αυτή -, και κάτι μου λέει οτι ξέρει καλά.  Στην αρχή, η άλλη Έλενα με μπέρδεψε οτι αυτή ήταν η σέριφ, τελικά μου ξεφούρνησε οτι είναι το ίδιο με το να κάνω συνεννόηση και ό,ποια από τις δύο και να μιλήσω.


V
α οκ τώρα βγαίνει νόημα  ;)
 

mikes28

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2011
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι 30 χρονών όπως καταλαβαίνετε μπήκα στην αγορά εργασίας μαζί με το euro!! Χεστήκαμε ρε μεγάλε θα μου πείτε αλλά... έκατσα και υπολόγισα πόσα έχω δώσει τα τελευταία 3 χρόνια για να μπορώ να είμαι και σχετικά ακριβής στο νούμερο.... μου βγαίνουν κοντά στα 7000 χιλιάδες euro!!!!!!!!!!!! Δεν λέω ότι με χάλαγε αλλά αυτός είναι ο δικός μου τρόπος για αποχή από το άθλημα που έχουμε διαλέξει τουλάχιστον μέχρι να πέσουν οι τιμές..... ;) Υπολογίστε και εσείς τα δικά σας και θα δείτε ότι πιάνει έστω και για λίγο...
 
OP
OP
A

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Είμαι 30 χρονών όπως καταλαβαίνετε μπήκα στην αγορά εργασίας μαζί με το euro!! Χεστήκαμε ρε μεγάλε θα μου πείτε αλλά... έκατσα και υπολόγισα πόσα έχω δώσει τα τελευταία 3 χρόνια για να μπορώ να είμαι και σχετικά ακριβής στο νούμερο.... μου βγαίνουν κοντά στα 7000 χιλιάδες euro!!!!!!!!!!!! Δεν λέω ότι με χάλαγε αλλά αυτός είναι ο δικός μου τρόπος για αποχή από το άθλημα που έχουμε διαλέξει τουλάχιστον μέχρι να πέσουν οι τιμές..... ;) Υπολογίστε και εσείς τα δικά σας και θα δείτε ότι πιάνει έστω και για λίγο...

Εχεις δίκιο φίλε. Ηταν παραφουσκωμένες οι τιμές. Σύμφωνα πάντως με τους νόμους της ελεύθερης αγοράς όταν δεν υπάρχει μεγάλη ζήτηση και η προσφορά παραμένει η ίδια οι τιμές πέφτουν.  :birdman:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Εχεις δίκιο φίλε. Ηταν παραφουσκωμένες οι τιμές. Σύμφωνα πάντως με τους νόμους της ελεύθερης αγοράς όταν δεν υπάρχει μεγάλη ζήτηση και η προσφορά παραμένει η ίδια οι τιμές πέφτουν.  :birdman:

 Έχεις δίκιο αγαπητέ συναγωνιστή, αλλά δεν βλέπω διάθεση κάποιας αντίστασης σε αυτό που μας συμβαίνει.  Αντίθετα η κυρία λίζα με έπαρση επιμένει πεισματικά να κρατάει υψηλά τις τιμές τους στο Σ45 και έχει δίκιο αν αληθεύει αυτό που λέει οτι συγκρίνει την κατά κόρον συρροή πελατείας στης Ζάνας (Στουρν29) και projected revenue της πελατείας στο δικό της μαγαζί, και αξιώνει να ζητάει περισσότερα λόγω της επένδυσης που έγινε στο εν λόγω μαγαζί και τρέχει να τα αποσβέσει το συντομότερο δυνατόν , διότι δέχεται πιέσεις ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ και μοιάζει σαν να τρέχει να μαζέψει χρήμα. Δεν ξέρω γιατί βιάζεται (Μήπως μην την κλείσουν οι επιτήδιοι δεν το γνωρίζω.) , όμως έτσι θα δέχεται όλο και λιγότερους συναγωνιστές που έχουν την οικονομική δυνατότητα να ξοδεύουν 130άρια ή 200άρια και βάλε.

Εγώ πάντως αντιστέκομαι σε όλη αυτή την τακτική (φόροι, ανεργία, χαράτσια, ακρίβεια και από πάνω κερδοσκοπεία από τους επιτήδειους και τους εκμεταλευτές), και δεν ξαναπατάω εκεί αν δεν ρίξουν τις τιμές τους σε υποφερτά πλαίσια.


 ...keep the resistance comrades...


V for Vendetta


5677998_f260.jpg


 

ariadnos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
το να λες να πεσουν οι τιμες ειναι ευκολο αλλα πολλες φορες τα χρηματα στα στουντιο η μασατζιδικα ειναι μετρημενα κουκια πληρωνετε το σπιτι ,τσεους,η κοπελα τον νταβα της κοπελας και προστασια 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
να τα ρίξουν και αυτοί.....
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
το να λες να πεσουν οι τιμες ειναι ευκολο αλλα πολλες φορες τα χρηματα στα στουντιο η μασατζιδικα ειναι μετρημενα κουκια πληρωνετε το σπιτι ,τσεους,η κοπελα τον νταβα της κοπελας και προστασια 
Ειναι αμετρητα τα κουκια πιστεψεμε!!!!
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
το να λες να πεσουν οι τιμες ειναι ευκολο αλλα πολλες φορες τα χρηματα στα στουντιο η μασατζιδικα ειναι μετρημενα κουκια πληρωνετε το σπιτι ,τσεους,η κοπελα τον νταβα της κοπελας και προστασια 
Kαλά, μην τρελλαθούμε κιόλας ότι είναι κουκιά μετρημένα. Ξεχνάς να αναφέρεις ότι είναι και μαύρα, έτσι? Και να ξέρεις ότι η μείωση των τιμών σίγουρα θα υπερκαλυφθεί από την αύξηση των πελατών.Απληστία για μένα είναι η λέξη κλειδί. Το "τσέους" τί είναι?!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Kαλά, μην τρελλαθούμε κιόλας ότι είναι κουκιά μετρημένα. Ξεχνάς να αναφέρεις ότι είναι και μαύρα, έτσι? Και να ξέρεις ότι η μείωση των τιμών σίγουρα θα υπερκαλυφθεί από την αύξηση των πελατών.Απληστία για μένα είναι η λέξη κλειδί. Το "τσέους" τί είναι?!
μάλλον μπατσέους....
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Kαλά, μην τρελλαθούμε κιόλας ότι είναι κουκιά μετρημένα. Ξεχνάς να αναφέρεις ότι είναι και μαύρα, έτσι? Και να ξέρεις ότι η μείωση των τιμών σίγουρα θα υπερκαλυφθεί από την αύξηση των πελατών.Απληστία για μένα είναι η λέξη κλειδί. Το "τσέους" τί είναι?!

μπάτσοι ;)
 

ariadnos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
ενας ειναι ο τροπος που ποτε δεν προκειται να γινει απο ολους και αυτος ειναι η ΑΠΟΧΗ
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αν κανετε ενα προχειρο υπολογισμο 15 πελατες με 60  γιουρια λεμε τωρα μια χαμηλη τιμη ειναι 900 γιουρια την ημερα επι 30 μερες επι 12 μηνες βγαινει μεγαλο ποσο!!!
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
ενας ειναι ο τροπος που ποτε δεν προκειται να γινει απο ολους και αυτος ειναι η ΑΠΟΧΗ


 Μακάρι να υπάρξει συνειδητοποίηση από τους περισσότερους όπως έγινε αντίστοιχα από τον απλό κοσμάκη με τους έμπορους μεσάζοντες....

5677998_f260.jpg

 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
Ναι να ευαισθητοποιηθουν οι δημοι και να φερουν στους δημοτες "εμπορευμα" χωρις μεσαζοντες χαχαχα

Παντως οταν υπαρξει γενικευμενη μειωση τιμων των αγαθων (τροφιμα π.χ.) θα ακολουθησουν και τα μασατζιδικα... Ως τοτε υπομονη και αραιωση επισκεψεων...
 

Επισκέπτης
Σολωμού 54
μεσημέρι καθημερινής,
χαλαρα με 60€ όλα μέσα.
Και κουλούρι ....

Αρκεί να το παζαρέψεις από πριν ....
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Σολωμού 54
μεσημέρι καθημερινής,
χαλαρα με 60€ όλα μέσα.
Και κουλούρι ....

Αρκεί να το παζαρέψεις από πριν ....

Συναγωνιστά, δεν μας λες ούτε με ... ποιά, ούτε ... πως, ... τι και ... γιατι, στο αντίστοιχο thread ...! :think: Έστω κάτι ντε ... :blahblah1: (π.χ. σουσαμάκι ? :cheesy:) !
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Συναγωνιστά, δεν μας λες ούτε με ... ποιά, ούτε ... πως, ... τι και ... γιατι, στο αντίστοιχο thread ...! :think: Έστω κάτι ντε ... :blahblah1: (π.χ. σουσαμάκι ? :cheesy:) !
Και στην Αχιλεως και Βενιζελου, 60 ευρω ολες οι κοπελες, μασαζ και καλαμακι και μπριζολα !!!

Το μονο, που πρεπει να πεις, οτι εισαι απο το site !!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.916
Πόντοι
18.565
Επειδη νομιζω οτι τα περισσοτερα μαασαζοτριβεια ενημερωνονται απο εδω μεσα θα ηθελα να προτεινω
να κανουν τις προσφορες τους (αν υπαρχουν) εδω η να ανοιξει ξεχωριστο θρεντ με προσφορες ιδρυματων.
Εννοειται οτι μπορουν να ενημερωνουν και για το προγραμμα που περιλαμβανουν οι προσφορες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom