Νέα

Φούλ πρόγραμμα από 60 ευρώ και κάτω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arrogant1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μαγγες και συναγωνιστες βασικα καλησπερασας!οντως το 80αρι ειναι τεσσερα μεροκαματα χωρις τις κρατησεις γιατι με αυτες ειναι λιγοτερα τα χρηματα!!!ακομα και το 60 αρι δεν θεωρω οτι ειναι ευκαιρεια με τα σημερινα δεδομενα!πρεπει να εξηγισουμε στα κοριτσακια οτι πλεον δε γαμιουνται μονο αυτα αλλα και μεις,με τη μονη διαφορα οτι εμεις δε παιρνουμε φραγκο!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μαγγες και συναγωνιστες βασικα καλησπερασας!οντως το 80αρι ειναι τεσσερα μεροκαματα χωρις τις κρατησεις γιατι με αυτες ειναι λιγοτερα τα χρηματα!!!ακομα και το 60 αρι δεν θεωρω οτι ειναι ευκαιρεια με τα σημερινα δεδομενα!πρεπει να εξηγισουμε στα κοριτσακια οτι πλεον δε γαμιουνται μονο αυτα αλλα και μεις,με τη μονη διαφορα οτι εμεις δε παιρνουμε φραγκο!!!

Μονο η αραιη επαφη με το σπορ θα τουs το εξηγησει αυτο  ;) ;)
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μονο η αραιη επαφη με το σπορ θα τουs το εξηγησει αυτο  ;) ;)
Γιατι οχι οπως ειπε και καποιος συναγωνιστης πολυ σωστα ολα ειναι μεσα στο μυαλο....Ασε που σε ορισμενα ιδρυματα μεσω τις διαφημισης αθελα που τους γινεται απο το site την εχουν δει πουτανομοντελα!!!λες και αν δεν υπαρχουν αυτες δε μπορουμε να πηδηξουμε!!!!
 

FUKARAS

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
δεν μπορω να καταλαβω,εδω γινεται της πουτανας τα μνημονια και οι τιμες στα στουντιο και στα μασσατζιδικα ειναι σταθερες.πρεπει να συσπειρωθουμε για να δουμε μια πιο φθηνη μερα στο τομεα αυτο.στο κατω κατω το γενητικο συστημα ειναι συστημα πολυτελειας,δηλαδη και να στο αφερεσουνε ζεις.
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
δίκιο έχεις αγαπητέ  συναθλητή !!!!
κάποια στιγμή ΚΟΛΛΗΣΑ με μια καρι...α  :s&m_2: :lheel:  και ΕΣΠΡΩΧΝΑ  :fuck2: :zfuck: αβεστα χρήμα στα μαγαζιά....
τα πείρα κρανίο  :headbang: :headbang: και τελικά σπρώχνω 2 φορές το μήνα στην Φυλής και τέλος ...  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
μείωση 90 % :tits2: :rockon: :2funny: :2funny:
συνφωνω απολυτα καποτε παλια τα ελεγα για μειωση τιμων και λεγανε ολοι διαφορα .τωρα ηρθε η ωρα να υποστηριξουν οσα ελεγα.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα μορε θα πεσει κοψιμο που θα παει συννεφο!αν δε το καταλαβουν τα ιδρυματα θα μας ψαχνουν στις φυλης!!!!
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Το κόψιμο έχει ήδη πέσει σε πολλά μαγαζιά.
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Και έτσι πρέπει αδελφέ.Αλοιώς δεν γίνεται.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Η αλλη λυση ειναι ....δακτυλιδακια , κερασματα, ρομαντικα δειπνα στα Μικρολιμανα(αλλα κλεινουν κι αυτα) ....και γενικωs χρηματα
Αs γινουν γρηγορα οι "μεταρυθμισειs" γιατι δεν συμφερει  ;)
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η αλλη λυση ειναι ....δακτυλιδακια , κερασματα, ρομαντικα δειπνα στα Μικρολιμανα(αλλα κλεινουν κι αυτα) ....και γενικωs χρηματα
Αs γινουν γρηγορα οι "μεταρυθμισειs" γιατι δεν συμφερει  ;)
Και τα κοριτσακια θα νερωσουν πολυ το κρασι τους!!!Ειπαμε η κριση δημιουργει ευκαιρειες!!!!Στο τελος βλεπω να μη ξερουμε που να τον πρωτοβαλουμε!!!

 

FUKARAS

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
φιλε πατροκλε εχω γερασει ειμαι 50+ και παντα θυμαμαιοτι το γαμισι σε μπουρδελο ειχε περιπου ενα μεροκαματο.αλλα ποτε δεν θυμαμαι τετοια κρισι ,δουλειες παντα υπηρχαν,δουλειες του κολου αλλα εβρισκες αν ηθελες σχετικα ευκολα,τωρα δεν υπαρχει τιποτα,οι ανεργοι ειναι πανω απο 1 μιλιο.δεν μιλαμε για φτωχεια αλλα για πεινα.πραγματικα απορω ποιοι πανε ακομα.μαλλον μιλαμε για μενταλιστ.πρεπει να κρατισουμε αυτο το τρεντ ανοικτο γιατι οπος λεει και μια παροιμια,πεσ το πεσ το στο κοπελι κανει τη γρια να θελει.
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Πάντως προχθές πέρασα στο Άνδρου 13,  με 50 ευρώ για 45 λεπτά μόνο. Έκανα με την Έλενα που κατευχαριστήθηκα το μασάζ που μου έκανε ... και πραγματικά με ξαλάφρωσε από κάτι πόνους που είχα (γερατειά γαρ) δυνατά μεν αλλά χωρίς να με πονέσει αλλάζοντάς μου τα φώτα όπως κάνει η Ζάνα και μετά παραπατάω.  Στο αγωνιστικό κομμάτι μετά μου άρεσε το φυσικό της βυζί πόσο σφιχτό ήταν . Μου ήταν τελείως αδιάφορο που δεν ήταν τεράστιο (2,5 -3άρι περίπου)  η αίσθηση ήταν ωραία και μου το πρόσφερε απλόχερα.


 Αίντε να τα δούν αυτά κάτι λαδάδικα που ακόμα το "παίζουν αφυψηλού" και κρατάνε με πείσμα τις τιμές τους υψηλά.    :uglystupid:

Εγώ πάντως έφυγα από κει με το ίδιο ακριβώς αίσθημα ευχαρίστησης με παλαιότερα λαδάδικα όπου κατάθετα τα διπλάσια λεφτά.  Άρα με 50 ευρώ = διπλή ευχαρίστηση.   :dancing:


V for Vendetta....



 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
και εγώ, αυτό που ξέρω είναι ότι η Ελένη άντε να ασχοληθεί μαζί σου μόνο(αν)  για το πρώτο 45λεπτο... δηλαδή το μασάζ.
:think: :jerking: :think: :jerking: :think: :jerking:  
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Τη σγουρομάλλα - αφάνα, υπευθυνη του καταστήματος??  :think:

Νομιζα ότι δεν αγωνίζεται αυτή...  :think:


 Οχι αγαπητοί συναγωνιστές, πρόκειται για μια ακόμα Έλενα με πολύ σφιχτό βυζί και πολυ καλό μασάζ. Την άλλη που λέτε εσείς με τα μαλλιά αφάνα είναι αυτή που απαντά συνήθως στα τηλέφωνα, την γνώρισα προχθές και μου είπε για τα χρόνια που ασχολείται σοβαρά με τις τεχνικές μασάζ και μου απαρίθμησε την εμπειρία της.  Μαλλον θα δοκιμάσω μαζί της μασάζ και μόνο - δεν αγωνίζεται αυτή -, και κάτι μου λέει οτι ξέρει καλά.  Στην αρχή, η άλλη Έλενα με μπέρδεψε οτι αυτή ήταν η σέριφ, τελικά μου ξεφούρνησε οτι είναι το ίδιο με το να κάνω συνεννόηση και ό,ποια από τις δύο και να μιλήσω.


V

 

kavliariss

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
βλεπω να κανουμε το  :bigdick: βιολι ετσι οπως μας καταντησε ο γιωργακης :headbang: :headbang:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
.... μου είπε για τα χρόνια που ασχολείται σοβαρά με τις τεχνικές μασάζ και μου απαρίθμησε την εμπειρία της.  Μαλλον θα δοκιμάσω μαζί της μασάζ και μόνο - δεν αγωνίζεται αυτή -, και κάτι μου λέει οτι ξέρει καλά.  

@@δια μασαζ και @@δια εμπειρία  :tickedoff: :tickedoff:

παραμυθατζούδες... ουστ  :badair: :badair:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom