Νέα

Φούλ πρόγραμμα από 60 ευρώ και κάτω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arrogant1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνιστές για να ξυπνήσουμε όλες τις θεραπαινίδες και να καταπολεμίσουμε την ακρίβεια στον χώρο αυτό  :fuck1:ας γράψουμε όλοι που μπορούμε να πάμε και να έχουμε πλήρες πρόγραμμα μασσάζ + εξτρα για τουλάχιστον 40 λεπτά με αντίτιμο από 60 ευρώ και κάτω. Που θα πάνε θα αναπροσαρμώσουν όλες τις τιμές με τις σημερινές δυνατότητες του μέσου Έλληνα. Σύνθημά μας : Τα ακριβά ιδρύματα να κλείσουν!!! :grin:
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
και μασάζ και φραπέ και μπριζόλιτσα με 60 ? :think:
Ψάχνεις τα Everest των μασατζίδικων  τύπε??  :grin:


ImageGen.ashx
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
..Το μόνο που παίζει έτσι είναι το Γ Σεπτ 119, 1ος. Μασαζ και sex γύρω στα 35-40λ, 50 ευρώ...Αν βρεις καμιά να σου αρέσει...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
..Το μόνο που παίζει έτσι είναι το Γ Σεπτ 119, 1ος. Μασαζ και sex γύρω στα 35-40λ, 50 ευρώ...Αν βρεις καμιά να σου αρέσει...
Και το ίδρυμα του 4ου ορόφου στο ίδιο κτίριο, αλλά και το παραδίπλα Ιουλιανού 39 είναι στο 50ρικο αλλά είναι και αυτά σαυράδικα για πολυ γενναιους παίκτες :grin:
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Καλά , είπαμε να πηδήξουμε σαν άνθρωποι... πηγαίνετε στο Αχιλλέως και βενιζέλου και πείτε ότι είστε από το σαιτ και θα σας δοθούν και πιπίνια. Νομίζω συγκεριμένες μέρες, ενώ αν πας τρεις φορές σε ένα μήνα , το τέταρτο είανι τριάντα ευρώ ή κάνω λάθος;.Ας με διορθώσουν αι αξιοτιμοι συναγωνισταί, αν σφάλλω :tits:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Συναγωνιστές για να ξυπνήσουμε όλες τις θεραπαινίδες και να καταπολεμίσουμε την ακρίβεια στον χώρο αυτό  :fuck1:ας γράψουμε όλοι που μπορούμε να πάμε και να έχουμε πλήρες πρόγραμμα μασσάζ + εξτρα για τουλάχιστον 40 λεπτά με αντίτιμο από 60 ευρώ και κάτω. Που θα πάνε θα αναπροσαρμώσουν όλες τις τιμές με τις σημερινές δυνατότητες του μέσου Έλληνα. Σύνθημά μας : Τα ακριβά ιδρύματα να κλείσουν!!! :grin:
Eδώ μόλις γράφεται κάτι τέτοιο, μπαίνουν πολλοί που γράφουν ότι δεν πρέπει να μειωθούν οι τιμές, τάχα για να μην πέσει η (υψηλή) ποιότητα!! Καταλαβαίνεις τι εννοώ! Και το παίζουν πελάτες και ειρωνεύονται όσους γράφουν για ανάγκη πτώσης των τιμών!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ας με διορθώσουν αι αξιοτιμοι συναγωνισταί, αν σφάλλω :tits:

Χωρίς να υπάρχει πρόθεση διαφήμισης στο συγκεκριμένο ίδρυμα, η προσφορά επεκτάθηκε όλες τις ημέρες της εβδομάδος. Επίσης, θα πρέπει να δηλωθεί στην υπεύθυνη η ιδιότητα ως χρήστη του bou.com για να τύχει της προσφοράς, πριν την είσοδο στο δωμάτιο, χωρίς όμως να υπάρχει και αναγκαιότητα να δηλωθεί το nick του χρήστη. Τα υπόλοιπα που έγραψες, ισχύουν!
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Χωρίς να θέλω να κάνω το δικηγόρο των μαγαζιών, το θέμα της τιμής έχει άμεση σχέση με την προσφορά και τη ζήτηση. Κάποιοι από σας μπερδεύεστε γιατί νομίζετε ότι η πολιτική των τιμών μπορεί να γίνει από τα γραφόμενά σας. Μόνο η αγορά από μόνη της μπορεί να ρίξει τις τιμές. Ένα μέσο μαγαζί κάνει 15-25 συνεδρίες την ημέρα. εγώ σου λέω 15 με 30 ευρώ που μένουν στο μαγαζί από κάθε συνεδρία μιλάμε για 450 ευρώ την ημέρα και το μήνα 13.500 ευρώ. Βγάλε 4.000 - 5.000 ευρώ για έξοδα (αγγελίες, νοίκι, χορηγίες κ.λ.π.) μιλάμε για 8.000 ευρώ το μήνα. Είναι πολλά τα λεφτά και έτσι. Μόνο η κρίση μπορεί να ρίξει τις τιμές. Όταν ο άλλος δεν έχει να πληρώσει δεν θα πάει ή αντί για 4 φορές το μήνα θα πάει 2. Όταν έχει να πληρώσει το 50άρι δεν σκέφτεται το 10άρικο για να πει δεν πάω.
Αυτά είναι απλά πράγματα της αγοράς.
Η αποχή δεν μπορεί να τηρηθεί γιατί έτσι είναι φτιαγμένος ο άνθρωπος. Όταν θέλει κάτι και μπορεί να το πάρει, το παίρνει.
Παράδειγμα επίκαιρο: Όσο και αν το λένε κάποιοι, μπορεί να γίνει εμπάργκο στα Γερμανικά προϊόντα? Θεωρητικά μπορεί αλλά πρακτικά όχι. Όταν το θέλει ο άλλος θα το αγοράσει το Γερμανικό αυτοκίνητο.
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
από το 60αρι 20 πέρνει η κοπέλα 20 ο νταβάς και 20 η επιχείρηση

το 20 αρικό της κοπέλας δεν είναι διαπραγματευσιμο

βρείτε ποιος πρέπει να κουρέψει
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Επιμένω ότι το μαγαζί πέρνει τα 30 (ελάχιστα πέρνουν λίγο παραπάνω). Τώρα όταν η κοπέλα έχει νταβατζή μάλλον της τα πέρνει όλα.
Έχει τύχει μπροστά μου το εξής περιστατικό. Είναι περίπου 7,30 το βραδάκι και πέρνω ένα Αλβανεζάκι 20-22 χρονών και πριν μπει στο δωμάτιο το βλέπω όπως ερχόμουνα από το μπάνιο να μιλάει με τη σερίφισσα χαμηλόφωνα. Όταν τελείωσα ρωτάω τη σερίφισσα τι της είπε και μου λέει "μου είπε να πω στον νταβατζή της ότι έκανε μια σήμερα και όχι δύο στνεδρίες"
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Ένα μέσο μαγαζί κάνει 15-25 συνεδρίες την ημέρα.

αυτα αλλεσ εποχεσ...παλαιωθεν..
τωρα τα "καλα" μαγαζια κανουν οριακα 10 συνεδριεσ,(αντε αρχεσ του μηνα 12)
και ο μεσοσ οροσ στα περισσοτερα ειναι 6-7 συνεδριεσ την ημερα..
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
αυτα αλλεσ εποχεσ...παλαιωθεν..
τωρα τα "καλα" μαγαζια κανουν οριακα 10 συνεδριεσ,(αντε αρχεσ του μηνα 12)
και ο μεσοσ οροσ στα περισσοτερα ειναι 6-7 συνεδριεσ την ημερα..

συμφωνω και επαυξανω  :cool2:


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Επιμένω ότι το μαγαζί πέρνει τα 30 (ελάχιστα πέρνουν λίγο παραπάνω). Τώρα όταν η κοπέλα έχει νταβατζή μάλλον της τα πέρνει όλα.
Έχει τύχει μπροστά μου το εξής περιστατικό. Είναι περίπου 7,30 το βραδάκι και πέρνω ένα Αλβανεζάκι 20-22 χρονών και πριν μπει στο δωμάτιο το βλέπω όπως ερχόμουνα από το μπάνιο να μιλάει με τη σερίφισσα χαμηλόφωνα. Όταν τελείωσα ρωτάω τη σερίφισσα τι της είπε και μου λέει "μου είπε να πω στον νταβατζή της ότι έκανε μια σήμερα και όχι δύο στνεδρίες"
.....μετα θα ειχε,πιτσα μπαλα και καρατε γιαυτο....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Χωρίς να υπάρχει πρόθεση διαφήμισης στο συγκεκριμένο ίδρυμα, η προσφορά επεκτάθηκε όλες τις ημέρες της εβδομάδος. Επίσης, θα πρέπει να δηλωθεί στην υπεύθυνη η ιδιότητα ως χρήστη του bou.com για να τύχει της προσφοράς, πριν την είσοδο στο δωμάτιο, χωρίς όμως να υπάρχει και αναγκαιότητα να δηλωθεί το nick του χρήστη. Τα υπόλοιπα που έγραψες, ισχύουν!
...σωστό αλλά δεν είμαι σύμφωνος όσον αφορά ότι διαθέτει πιπίνια με την προσφορά...!!!
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρομαι που ανοιξε θρεντ με αυτο το θεμα!Ασχετα με το τι παιρνει μαγαζι κοπελα, εχετε αναλογιστει οι κοπελες αν εξασκουσαν αυτο το επαγγελμα στη χωρα τους ποια θα ηταν η αμοιβητους?????
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Χαιρομαι που ανοιξε θρεντ με αυτο το θεμα!Ασχετα με το τι παιρνει μαγαζι κοπελα, εχετε αναλογιστει οι κοπελες αν εξασκουσαν αυτο το επαγγελμα στη χωρα τους ποια θα ηταν η αμοιβητους?????
Με μνημονιο και κρισι οικονομικη η χωρις.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το μνημονιο αφορα σε πρωτη φαση την ελλαδα θα ακολουθησουν και αλλες χωρες δυστηχως!!εγω μιλω για τις κοπελες που προερχονται κατα βαση απο τις γειτονες χωρες αν εκαναν το ιδιο επαγγελμα στη πατριδατους ποια θα ηταν η αμοιβητους για 40 λεπτα?Δε νομιζω να τουσ εδινε κανεις 60 ευρω οταν για παραδειγμα στη Βουλγαρια ο βασικος ειναι 125 ευρω!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
200 είναι ο βασικός....
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Χωρίς να θέλω να κάνω το δικηγόρο των μαγαζιών, το θέμα της τιμής έχει άμεση σχέση με την προσφορά και τη ζήτηση. Κάποιοι από σας μπερδεύεστε γιατί νομίζετε ότι η πολιτική των τιμών μπορεί να γίνει από τα γραφόμενά σας. Μόνο η αγορά από μόνη της μπορεί να ρίξει τις τιμές. Ένα μέσο μαγαζί κάνει 15-25 συνεδρίες την ημέρα. εγώ σου λέω 15 με 30 ευρώ που μένουν στο μαγαζί από κάθε συνεδρία μιλάμε για 450 ευρώ την ημέρα και το μήνα 13.500 ευρώ. Βγάλε 4.000 - 5.000 ευρώ για έξοδα (αγγελίες, νοίκι, χορηγίες κ.λ.π.) μιλάμε για 8.000 ευρώ το μήνα. Είναι πολλά τα λεφτά και έτσι. Μόνο η κρίση μπορεί να ρίξει τις τιμές. Όταν ο άλλος δεν έχει να πληρώσει δεν θα πάει ή αντί για 4 φορές το μήνα θα πάει 2. Όταν έχει να πληρώσει το 50άρι δεν σκέφτεται το 10άρικο για να πει δεν πάω.
Αυτά είναι απλά πράγματα της αγοράς.
Η αποχή δεν μπορεί να τηρηθεί γιατί έτσι είναι φτιαγμένος ο άνθρωπος. Όταν θέλει κάτι και μπορεί να το πάρει, το παίρνει.
Παράδειγμα επίκαιρο: Όσο και αν το λένε κάποιοι, μπορεί να γίνει εμπάργκο στα Γερμανικά προϊόντα? Θεωρητικά μπορεί αλλά πρακτικά όχι. Όταν το θέλει ο άλλος θα το αγοράσει το Γερμανικό αυτοκίνητο.
για ακόμα μια φορά σε βρισκω διαβασμένο και σωστό...ξέχασες μόνο και το εξοδο της υπεύθυνης ,οσα λειτουργουν ετσι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom