Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φορμίωνος 212 ( Μασατζίδικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostasm2005
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 131K
  • Tagged users Καμία

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μονο sτα studio  πηδαs πια  καλα κομματια.     αλλα και ο χρονοs 15-20 λεπτα πολυ λιγοs.  στα μασαζ  εμφανιση και  υπηρεσιεs  ειναι δυσευρετα.   τα ευρω εχουν μεγαλη αξια πια. δυστυχωs εγινα μπαζογαμιαs.    αυτη την φορα πηγα με ενα  ΘΩΡΗΚΤΟ  την μαρια( ουτε και εγω δεν το πιστευω).   εχει χοντρυνει πολυ.  εβλεπα τιs μπουταρεs και την κολλαρα τηs απο τον καθρεπτη ( και γυριζα  αναγκαστικα ,το βλεμμα μου στην τσοντα)  :2funny:   ηθελε απο την αρχη να βαλει προφυλακτικο.   παλιοτερα δεν ηταν ετσι.   την εστρωσα λιγακι.   πιπα καλη.  οταν εφευγα μιλησα λιγο και με την υπευθυνη,  και τηs ειπα οτι το σιτε διαμαρτυρεται και θελει πιο ωραιεs κοπελλεs.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
σημερα ηταν κλειστο.   ξερει κανειs γιατι?    μπαs και εκλεισε?   η μπορει και να μην εβρισκαν και κοριτσια τηs προκοπηs  :2funny:
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Πέρασα σήμερα και ήταν ανοικτό. Πήρα Ναταλί, ρωσίδα γύρω στα 35, μέτρια πράγματα...
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Δεν έχω ιδέα, ήταν όμως τυπική φάτσα μασατζίδικου.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Δεν έχω ιδέα, ήταν όμως τυπική φάτσα μασατζίδικου.

σαν αυτή ας πούμε?

3709357304_a9d26681d7.jpg
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
με εχουν πιασει τσιγγουνιεs τωρα τελευταια και etsi κατεληξα εδω.  ξαναπηρα  την φατμε, αφου  ειχα ξεπερασει το σοκ την πρωτη φορα( δεν πηγαινω με γεματουλεs).  ειναι  παλαβιαρα.  εχει φαση.  θελει καθοδηγηση γιατι ειναι λιγο βιαστικη.  αλλα αν την χειριστειs σωστα περναs kala μαζι τηs.  φατσα για ξεσκισμα και πολυ ανωμαλιαρα και εμπειρη.  μετα απο κανα 5λεπτο ηθελε να βαλει προφυλακτικο για να με γλυψει γιατι δεν κρατιοταν ειπε :2funny:.  τιs τσιμπουκoεκφρασειs τιs κατεχει καλα.  ρουφαγε τα αρχιδια και με τρελανε στον πονο.  ησυχα τηs ελεγα, αλλα αυτη το εκανε οπωs αυτη γουσταρε.    για αυτουs που θελουν σκληρα πηδηματα ειναι οτι πρεπει.  το τι σφυξιματα εκανε στο μουνι τηs, ti αεροπλανικα κολπα με τα ποδια τηs,  φωνεs δυνατεs μεσα στο δωματιο( αφου τηs ειπα οτι θελω να σε ακουν ΟΛΟΙ  τωρα που σε πηδαω). ειναι πολυ παρορμητικη.  ρε την χοντρουλα.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Mε τόσο συναγωνισμό ρε φίλε lio αν δεν έχει και κρυφά χαρισμάτα οι χοντρούλα πως θα βγάλει το μασαζοκάματο. :grin:
Πάντως μην κάνεις το λάθος ποτέ μα ποτέ με την κοντή χοντρή φάλαινα της πλ.Κύπρου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
με εχουν πιασει τσιγγουνιεs τωρα τελευταια και etsi κατεληξα εδω.  ξαναπηρα  την φατμε,
..............................................................
το τι σφυξιματα εκανε στο μουνι τηs

Ασκήσεις κέγκελ φίλε μου....... ;) Θαυματουργές! :cheesy:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
   σημερα που ξαναπηγα ηταν ναταλυ- ελενη- φατμε και μια νεα η κλαιρη.    αυτην την φορα πηγα με ελενη.    καλη ειναι απο υπηρεσιεs.   προσπαθει να σε ικανοποιησει.    δεν εχει ομωs αυτο το προστυχο και το ξεκωλε.      απο εμφανιση  τωρα, ειναι οπωs ειναι.   εξ αλλου  εχουμε δει και τιs καπωs ομορφεs στα μασαζ τι υπηρεσιεs προσφερουν και κατα ποσο δε κτικεs  ειναι στο ενα η στο αλλο .    πρεπει να βρουμε δυνατα μωρα με καλεs υπηρεσιεs και τιμεs  φορμιωνοs  :grin:.    ετσι για να σαs φτιαξω και λιγο ,    στο  σαλονι προχθεs που περιμενα και ηρθε η φατμε και μιλουσαμε για λιγο,  και μου εδειχνε το μαυρισμα του βυζιου τηs , τηs λεω και εγω βγαλτο ολο και γλυφε το.  υπακουη η φατμε.      συγχρονωs με το αλλο τηs το χερι αρχισε να  περιποιειται εμενα.    ετοιμη ηταν μπροστα σε ολουs και για σαλονατο.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ετοιμη ηταν μπροστα σε ολουs και για σαλονατο.
:grin: :grin:
το μαγαζι αυτο ειναι μια κατηγορια μονο του, δεν κολλαει με τπτ αλλο. Νομιζεις οτι εχεις παει επισκεψη σε κοιτωνα φοιτητριων ενα πραμα. Κατσε αραξε στο σαλονι, μπλα μπλα χαλαρα, τα δωματια ειναι σα φοιτητικα με βρακια και σουτιεν πεταμενα δεξια κι αριστερα, υποτυπωδεις προσπαθειες να μην ερθουν σε οπτικη επαφη οι πελατες, οι τυπισσες κυκλοφορανε ξεβρακωτες στο διαδρομο μετα το ντους, χυμα κατασταση. Μεγαλη εντυπωση μου εκαναν τα 10 περιπου μπουκαλια Listerine στοματικο διαλυμα στο μπανιο, το CIM παει κορδονι  :grin: :grin: :grin:

γενικα, η χαλαροτητα που επικρατει, συνεισφερει σε ανεση χρονου και φουλ υπηρεσιες που δε βρισκεις αλλου (π.χ. μαζι μπανακι και πριν και μετα και αγνοια των λεξεων μη και οχι), το 30λεπτο χρεωνεται 50€ αλλα χαλαρα το πας 40 και 45 χωρις γκρινια ή εξτρα χρεωση.... ΑΛΛΑ, οπως εχουν γραψει κι αλλοι πολλοι, απο εμφανιση και προσοντα, χειροτερα κι απο Μετάξι, αλλιως ή ουρα θα εφτανε στο Παγκρατι  :grin: :grin:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.885
Πόντοι
18.565
Τι μου κανετε ρε κωλοπαιδα τωρα με τις περιγραφες σας :s&m_1:.(Lio kai Keβaap). Τι να κανω και εγω ο δυστυχος εδω που βρισκομαι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Τι μου κανετε ρε κωλοπαιδα τωρα με τις περιγραφες σας :s&m_1:.(Lio kai Keβaap). Τι να κανω και εγω ο δυστυχος εδω που βρισκομαι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny:
τι στεναχωριεσαι ρε γερακο???  :woldman:
αφου το παραδεχομαστε και οι δυο οτι σαβουρογαμηδες καταντησαμε εκει μεσα. Καλα εισαι εκει, ο χειμωνας ερχεται, θα παρουμε τα χαπια μας και θα βγουμε τσαρκα παρεουλα  :woldman: :woldman: :woldman:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Τι μου κανετε ρε κωλοπαιδα τωρα με τις περιγραφες σας :s&m_1:.(Lio kai Keβaap). Τι να κανω και εγω ο δυστυχος εδω που βρισκομαι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
  σε περιμενει εναs πολυ καυτοs  χειμωναs.  θα πηδαs  και καλα και φθηνα.
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
   σημερα που ξαναπηγα ηταν ναταλυ- ελενη- φατμε και μια νεα η κλαιρη.    αυτην την φορα πηγα με ελενη.    καλη ειναι απο υπηρεσιεs.   προσπαθει να σε ικανοποιησει.    δεν εχει ομωs αυτο το προστυχο και το ξεκωλε.      απο εμφανιση  τωρα, ειναι οπωs ειναι.   εξ αλλου  εχουμε δει και τιs καπωs ομορφεs στα μασαζ τι υπηρεσιεs προσφερουν και κατα ποσο δε κτικεs  ειναι στο ενα η στο αλλο .    πρεπει να βρουμε δυνατα μωρα με καλεs υπηρεσιεs και τιμεs  φορμιωνοs  :grin:.     ετσι για να σαs φτιαξω και λιγο ,    στο  σαλονι προχθεs που περιμενα και ηρθε η φατμε και μιλουσαμε για λιγο,  και μου εδειχνε το μαυρισμα του βυζιου τηs , τηs λεω και εγω βγαλτο ολο και γλυφε το.   υπακουη η φατμε.      συγχρονωs με το αλλο τηs το χερι αρχισε να  περιποιειται εμενα.     ετοιμη ηταν μπροστα σε ολουs και για σαλονατο.

Εγώ που ξαναπήρα Ελένη πέρασα πολύ καλά, όντως από εμφάνιση δεν λένε τίποτα οι κοπέλες εκεί μέσα, αλλά τουλάχιστον είναι δεκτικές σε (λογικές) απαιτήσεις.
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Το πιο αστείο της τελευταίας συνέρευσης ήταν ότι την ώρα που την γαμούσα άνοιξε η πόρτα γιατί μια άλλη κοπέλα μπερδεύτηκε, ευτυχώς όμως αντέδρασε ακαριαία και αποχώρησε εντός δευτερολέπτων... :2funny: :2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Εγώ που ξαναπήρα Ελένη πέρασα πολύ καλά, όντως από εμφάνιση δεν λένε τίποτα οι κοπέλες εκεί μέσα, αλλά τουλάχιστον είναι δεκτικές σε (λογικές) απαιτήσεις.
  to λογικεs απαιτησειs ειναι εντελωs υποκειμενικο.    τι εννοειs εσυ?  πρεπει να ανεβασειs τον πηχυ πιο ψηλα,  και τοτε θα δειs............
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Το πιο αστείο της τελευταίας συνέρευσης ήταν ότι την ώρα που την γαμούσα άνοιξε η πόρτα γιατί μια άλλη κοπέλα μπερδεύτηκε, ευτυχώς όμως αντέδρασε ακαριαία και αποχώρησε εντός δευτερολέπτων... :2funny: :2funny:
kai γιατι δεν τηs ελεγεs να περασει και αυτη μεσα?  ποια ηταν αυτη ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom