Νέα

Φονικό στην Ρόδο : 40χρονος εκτέλεσε 32χρονη εκπαιδευτικό και αυτοκτόνησε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manimal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 272
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656
τυπε τα λεφτα δε κανουν τη μορφωση,με τοσο κασερι ο τυπος αντι να ανοιξει οριζοντες και να σχεδιαζει εξορμησεις με τον στρατηγο kman για υπερμουναρες στα μουνολιβαδα κολλησε στο βαλτο και κατεστρεψε τη ζωη του για ενα ντοπιο 5αρι

τυπε εξαφανιστηκε και ο christos savvidis που θα διδασκε στον τυπο να γαμει οτι εχει μουνετο σε στερια θαλασσα και αερα :confused: :confused: :confused:


download.jpg
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.283
Πόντοι
4.546
40 με 32 κανει 8 ρε τυπε,εχετε αυτοευνουχιστει οι περισσοτεροι,πριν πλακωσει η ανωμαλια στη Δυση αυτη ηταν μια μινιμουμ ηλικιακη διαφορα ζευγαριου
Αυτής της άποψης είμαι και εγώ: πρέπει να υπάρχει καλή διαφορά για να (έχει περισσότερες πιοθανότητες να)κρατήσει ο γάμος, αλλιώς ...
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
766
Κριτικές
8
Like
901
Πόντοι
366
Αυτής της άποψης είμαι και εγώ: πρέπει να υπάρχει καλή διαφορά για να (έχει περισσότερες πιοθανότητες να)κρατήσει ο γάμος, αλλιώς ...
λες ρε easy ;;.. μακάρι να ναι έτσι..μας συμφέρει.εγώ πάλι το αντίθετο πιστεύω.για γάμο πρέπει οι ηλικίες να ναι κόντα.εξαιρούνται οι τύποι με χοντρά πορτοφόλια..
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.386
Like
4.584
Πόντοι
456
εχω μια απορια. για αυτο το εγκλημα αλλα και για παρομοια εγκληματα παθους. ποια ειναι η Τελευταια Φραση που ειπε το θυμα στον θυτη, ωστε να του οπλισει το χερι? ειλικρινα πιστευω εχει τεραστια σημασια σε καθε εγκλημα που θολωνει το μυαλο του θυτη αστραπιαια. και θαρρω δεν εχει τονιστει αυτο παρα πολυ.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.283
Πόντοι
4.546
λες ρε easy ;;.. μακάρι να ναι έτσι..μας συμφέρει.εγώ πάλι το αντίθετο πιστεύω.για γάμο πρέπει οι ηλικίες να ναι κόντα.εξαιρούνται οι τύποι με χοντρά πορτοφόλια..
Ναι, έτσι νομίζω, είναι καλύτερο να έχεις νεαρότερη γυναίκα, κυρίως λόγω βιολογίας των φύλων, απλά.
Παντρεμένος δεν είμαι, βεβαίως, την άποψή μου λέω, και σίγουρα δεν θα παντρευόμουνα στα 40+ σύζυγο(αν και χλωμό το βλέπω πλέον), να κάνουμε παιδιά ...αν πλέον μπορεί; Το νεαρούδι(μια διαφορά ηλικίας, δεν λέω 20άρι) όμως θα το έβλεπα και με άλλο μάτι. Δηλαδή, ένας μεγαλύτερός μου, 50άρης ας πούμε, με καλό εισόδημα/δουλειά, προσεγμένος στην εμφάνιση, θα το έβρισκες λογικό να παντρευτεί 50άρα, αν αποφάσιζε να παντρευτεί;

Όλοι οι παλαιότεροι γάμοι είχαν καλές διαφορές ηλικίας, ελάχιστοι χώρισαν(και ΝΑΙ, ξέρω ότι δυσκολότερα τα πράγματα για τις γυναίκες τότε).
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
766
Κριτικές
8
Like
901
Πόντοι
366
Δηλαδή, ένας μεγαλύτερός μου, 50άρης ας πούμε, με καλό εισόδημα/δουλειά, προσεγμένος στην εμφάνιση, θα το έβρισκες λογικό να παντρευτεί 50άρα, αν αποφάσιζε να παντρευτεί;
για τον πενηντάρη είναι αργά για γάμους.ας κάτσει εκεί που είναι.αν ήταν θα το χε κάνει από χρόνια.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.283
Πόντοι
4.546
για τον πενηντάρη είναι αργά για γάμους.ας κάτσει εκεί που είναι.αν ήταν θα το χε κάνει από χρόνια.
Συμφωνώ, πόσο μάλλον απίθανο είναι για γυναίκα πενηντάρα σκέψου(ακόμα και σαραντάρα ή "απελπισμένη" 30++).
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Όλοι οι παλαιότεροι γάμοι είχαν καλές διαφορές ηλικίας, ελάχιστοι χώρισαν(και ΝΑΙ, ξέρω ότι δυσκολότερα τα πράγματα για τις γυναίκες τότε).
ναι ηταν δυσκολοτερα,δε μπορουσαν να ψωνιστουν στα 15 απο το ινστα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Τι σκατα εχουν παθει ρε πουστη μου οι ανδρες σημερα;;; Εχει παραγίνει το κακο, δεν μπορούν να δεχθούν την απόρριψη, τι στον πουτσο γονεις τους μεγάλωσαν; Δεν τους έμαθαν να αποδέχονται και την απορριψη, είτε επαγγελματική, είτε φιλική, είτε ερωτική.
Tυπε δεν ειναι η απορριψη ειναι οτι ξερουνε οτι μετα τα 30 αν δεν εχεις μεγαλο κοινωνικο κυκλο μια δουλεια να συναναστεφεσαι με μουνια, γκομενα δεν προκειται να βρεις, θα σε φαει η μαλακια και η μοναξια μεχρι τα γεραματα. Μονος απο τα 40 μεχρι τα 90.....οκ τρελα mode on :confused: :confused: :confused:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Tυπε δεν ειναι η απορριψη ειναι οτι ξερουνε οτι μετα τα 30 αν δεν εχεις μεγαλο κοινωνικο κυκλο μια δουλεια να συναναστεφεσαι με μουνια αλλη γκομενα δεν προκειται να βρεις, θα σε φαει η μαλακια και η μοναξια μεχρι τα γεραματα. Μονος απο τα 40 μεχρι τα 90.....οκ τρελα mode on :confused: :confused: :confused:
τυπε τον παρατησε στους 2 μηνες και εσυ εβγαλες συμπερασμα οτι θα καθοταν μαζι του μεχρι τα 90 :confused: ρε που ζειτε ρε τυποι ,παλαιοημερολογιτες ειστε ολοι εδω μεσα:(
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
τυπε τον παρατησε στους 2 μηνες και εσυ εβγαλες συμπερασμα οτι θα καθοταν μαζι του μεχρι τα 90 :confused: ρε που ζειτε ρε τυποι ,παλαιοημερολογιτες ειστε ολοι εδω μεσα:(
Τυπε αυτος νομιζε οτι θα καθονταν μαζι του για παντα, για να τα πηρε κρανα με 2 μηνες σχεσης πρεπει να ειχε 20 χρονια να βρει γκομενα, βρηκε μια πιστεψε οτι ξεφυγε απο τον βουρκο της μαλακιας και ξαφνικα παλι μονος, εκει που γαμουσε ακαποτα υγρο ζεστο μουνακι ξαναγυρισε στην τρομπα....τρελαθηκε ο τυπος. :confused: :confused: :confused:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Τυπε αυτος νομιζε οτι θα καθονταν μαζι του για παντα, για να τα πηρε κρανα με 2 μηνες σχεσης πρεπει να ειχε 20 χρονια να βρει γκομενα, βρηκε μια πιστεψε οτι ξεφυγε απο τον βουρκο της μαλακιας και ξαφνικα παλι μονος, εκει που γαμουσε ακαποτα υγρο ζεστο μουνακι ξαναγυρισε στην τρομπα....τρελαθηκε ο τυπος. :confused: :confused: :confused:
τωρας μιλας σωστα,επεσες διανα,πρέπει να χτυπησε και το βιολογικο του ρολοι και νομιζε οτι θα γινει επιτελους πατερας:grin:
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Ναι, έτσι νομίζω, είναι καλύτερο να έχεις νεαρότερη γυναίκα, κυρίως λόγω βιολογίας των φύλων, απλά.
Παντρεμένος δεν είμαι, βεβαίως, την άποψή μου λέω, και σίγουρα δεν θα παντρευόμουνα στα 40+ σύζυγο(αν και χλωμό το βλέπω πλέον), να κάνουμε παιδιά ...αν πλέον μπορεί; Το νεαρούδι(μια διαφορά ηλικίας, δεν λέω 20άρι) όμως θα το έβλεπα και με άλλο μάτι. Δηλαδή, ένας μεγαλύτερός μου, 50άρης ας πούμε, με καλό εισόδημα/δουλειά, προσεγμένος στην εμφάνιση, θα το έβρισκες λογικό να παντρευτεί 50άρα, αν αποφάσιζε να παντρευτεί;

Όλοι οι παλαιότεροι γάμοι είχαν καλές διαφορές ηλικίας, ελάχιστοι χώρισαν(και ΝΑΙ, ξέρω ότι δυσκολότερα τα πράγματα για τις γυναίκες τότε).
Μια χαρα γαμος ειναι με 50αρηδες...παιδια και φθορες τετοιου τυπου δεν θα εχουν και λιγο πολυ θα φροντιζει ο ενας τον αλλον η ακομα καλυτερα θα ειναι αρκετα ανετοι οικονομικα για να πληρωνουν ανθρωππυς να τους φροντιζουν.Μια χαρα θα ειναι...?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.283
Πόντοι
4.546
Μια χαρα γαμος ειναι με 50αρηδες...παιδια και φθορες τετοιου τυπου δεν θα εχουν και λιγο πολυ θα φροντιζει ο ενας τον αλλον η ακομα καλυτερα θα ειναι αρκετα ανετοι οικονομικα για να πληρωνουν ανθρωππυς να τους φροντιζουν.Μια χαρα θα ειναι...?
Ναι, δεν λέω, ότι ποθεί ο καθένας. Όταν θέλει κάτι η καρδιά(νεαρή, ίση ή και μεγαλύτερη), η θεωρία πάει περίπατο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom