Νέα

Φονικό στην Ρόδο : 40χρονος εκτέλεσε 32χρονη εκπαιδευτικό και αυτοκτόνησε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manimal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 272
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.836
Πόντοι
5.406
Το φοβερό είναι ότι έψαχνε λένε και τους πρώην.

Θα καθόταν σε αναμμένα κάρβουνα ο άμπαλος που το κορίτσι πήγε Ικαρία με φίλη της και κουνούσε τις αχλαδιές.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.346
Κριτικές
1
Like
35.412
Πόντοι
6.256
Δωστε ρε λιγη σημασια και στην Αισέ που τη μαχαιρωσε ο αντρας της 104 φορες.
Τα μμε μας προσπαθουν οσο μπορουν
Φτου σας ρε
Οι τουρκοι ειναι φιλοι μας
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
972
Like
891
Πόντοι
86
Οι λόγοι μπορεί να ήταν και οικονομικοι. Μπορεί να είχε βάλει στο μάτι το 1300 αρι μιισθουλακι της δασκάλας αλλά αυτη δεν του έδινε cents άρχισαν οι εκβιασμοί και οι απειλές με αυτήν την κατάληξη.
μεγαλο Λάθος της κοπέλας 32 χρόνων που έμπλεξε με έναν άνεργο χωρισμένο με παιδί
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.206
Πόντοι
1.056
Τα γαμημενα κανάλια και τo internet τα κάνουν όλα. Μπαίνουν ιδέες στο μυαλό κάθε μαλακα να σκοτώσει.

Πριν 10-15 χρόνια τα είχα με μια που μια μέρα μου ξεφουρνισε, θα σου δαγκώσω το κεφαλάκι μέχρι να το κόψω, η μαλακισμενη το είχε δει το έκανε τότε μια στον άντρα της για εκδίκηση.

Φοβόμουν να μου πάρει πίπα ρε καταλαβαινετε τι κάνει η τηλεόραση;

φιλε, αμα ηταν ετσι να κοψουμε τα παντα ΤV, ταινιες, games κλπ κλπ και να ζουμε στον μεσαίωνα :confused:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.243
Like
34.789
Πόντοι
9.931
Παιδες απλα τα πραγματα, ενας τυπος που θα επρεπε να τον παρακολουθεί ψυχολόγος-ψυχιατρος και ισως θα επρεπε να παίρνει ψυχοφάρμακα σκωτωσε μια γυναικα μονο και μονο γιατι αποφάσισε να τον παρατήσει.
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
972
Like
891
Πόντοι
86
Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα γιατί ο πραγματικός τρελος δεν δείχνει σημάδια. Αυτη λογική οδηγεί σε λάθος διαγνώσεις πολλοί που απειλούν τελικά δεν κάνουν τίποτα και μπλεκουν άδικα με φάρμακα σοβαρών παρενεργειων ενώ οι επικίνδυνοι φαίνονται οταν είναι αργά.
ο συγκεκριμένος δεν έδειχνε σημαδια (φάνηκε ύποπτο που δεν την ενοχλούσε, δεν της έστελνε μηνύματα)
 

papas32

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
162
Like
238
Πόντοι
21

Θα καθόταν σε αναμμένα κάρβουνα ο άμπαλος που το κορίτσι πήγε Ικαρία με φίλη της και κουνούσε τις αχλαδιές.
Αυτή δε φαινεται να ήταν κοπέλα για μόνιμη σχέση. Είδα και τη μανα της στο βίντεο της κηδειας, αν δεις τη μάνα μιανης καταλαβαίνεις πολλά. Ο ψ προσπάθησε να της βάλει τα 2 πόδια σε ένα παπούτσι και να την κάνει εσώκλειστη νοικοκυρά, κάτι που φυσικά δε θα πήγαινε πουθενά, όταν η γυναίκα έχει μάθει αλλιώς. Το ότι ήταν ανεξάρτητη οικονομικά ήταν ακόμη ένας λόγος ζήλιας. Βάλε και τη διαφορά ηλικίας.
Πάντως φταίνε και τα γούστα των γυναικών, οι κωλοπαιδαραδες και οι ψυχακηδες έχουν πέραση σε αυτές που ψάχνουν περιπέτειες. Και είναι πάρα πολλές αυτές...
Ο τυπας πήγε από ήττα σε ήττα στην προσωπική του ζωή, ένας με σοβαρό ψυχιατρικο υπόστρωμα δε θέλει και πολύ για να απασφαλισει...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Howitzer

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
168
Like
183
Πόντοι
1
Το θέμα είναι ότι αυτή είχε επιλογές και μάλιστα πολλές είχε μια κάποια εμφάνιση, ένα έτσι να έκανε να οι γαμοαδες.. Ο άντρας όμως δεν έχει τόση ευκολία να βρει γκομενα, αν ο τύπος είχε 2 3 χρόνια να κάνει βρίσκει το μουνακι να γαμαει και ξαφνικά αυτή του λέει χωρίζουμε να βρω άλλους, ε δε θέλει και πολύ να τρελαθείς όταν ξερός ότι ξαναγύρνα στην αγαμιαγια αλλά 3 χρόνια..
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.836
Πόντοι
5.406
Παιδες δεν χωραει αμφιβολια. Ο τυπος επρεπε ν αυτοκτονησει πριν σκοτωσει την κοπελα,να ξεβρωμιζε λιγο ο τοπος. Κατα τ αλλα η εκλιπουσα δεν ηταν κανενα αβγαλτο κοριτσακι και κανει κρα(να το πουμε ομορφα). Αυτο δεν δικαιολογει ,ουτε την συμπεριφορα του(να την ζηλευει παθολογικα και να κανει αυτα τα καραγκιοζιλικια) ουτε να τη δολοφονησει. Λαθος σε ολα ο δολοφονος.
 

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
2.391
Τα γαμημενα κανάλια και τo internet τα κάνουν όλα. Μπαίνουν ιδέες στο μυαλό κάθε μαλακα να σκοτώσει.

Πριν 10-15 χρόνια τα είχα με μια που μια μέρα μου ξεφουρνισε, θα σου δαγκώσω το κεφαλάκι μέχρι να το κόψω, η μαλακισμενη το είχε δει το έκανε τότε μια στον άντρα της για εκδίκηση.

Φοβόμουν να μου πάρει πίπα ρε καταλαβαινετε τι κάνει η τηλεόραση;
Μονο οι τρελοι τα κανου αυτα φιλε. Οτι και να δεις στην τηλεωραση αν δεν σου εχει στριψει δεν πας να σκοτοσεις.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Εγώ πάντως παιδιά για όλες αυτές τις δολοφονίες των γυναικών που γίνονται το τελευταίο διάστημα πιστεύω ακράδαντα ότι το φταίξιμο είναι κατά 90% σε αυτές. ΑΥΤΕΣ πάνε και μπλέκουν με όλους τους μαλάκες και τους βλαμένους, δεν τους φορτωθήκανε μόνοι τους εκείνοι!! Πάρτε παράδειγμα, τη Ελένη στη Ρόδο που την έφαγε ο αλβανός και ο ροδίτης, ποιος της είπε να μπλέξει με αυτούς τους αλήτες; ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ! Η άλλη στο Βόλο που τη σκότωσε ο άντρας της μαζί και τον αδελφό της, ποιος σου είπε κυρά μου να μπλέξεις με το τομάρι; ΜΟΝΗ ΣΟΥ. Αμ η φιλιππινέζα με τον πιλότο; Ήθελε μεγάλη ζωή και χρήμα.... Κάνουν τη μαλακία και μπλέκουν με όλα τα αρχίδια και μετά ή κλαίνε ή μπαίνουν στο τάφο. Δικές τους αποφάσεις είναι. Αυτές γουστάρουν τους μαλάκες και φτύνουν τα καλά παιδιά που θα τις είχαν στα ώπα ώπα. Ο καθένας ας αναλάβει τις ευθύνες του. Και μην ακούω της πανηλίθια έκφραση "γυναικοκτονία", πόσο gay είναι!! Πέστε να με φάτε τώρα....
ΕΝ μερει δικιο ομως οι γυναικες ελκυονται απο τα ¨"μουνοπανα" που λες....δες την δικια σου ιστορια ποσες κολλησαν μαζι σου οταν ησουν αδιαφορος η ανετος...και ποσες σε περασαν για ευκολο οταν ησουν καψουρης----
απλα μαθηματικα----
πολυ βαρια κουβεντα το φταινε....αλλωστε ΤΥΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΑ...θελει χρονο εκτος αν υπαρχουν πολυ σοβαρα καμπανακια-----
ολοι εχουμε κανει την σκεψη θεωρητικα μες το μυαλο μας/......εμεις τι θα καναμε ποια ειναι τα ορια μας....?????
π.χ εγω ισως θα εσπαγα αν μια με σχεδιο πριν το γαμο και ειχε "κοιμησει" και μετα απο λιγα χρονια μπυ επαιρνε τα παιδια,λεφτα, και με ξεφτυλιζε γενικα .....με απαξιωνε, σαν να μου λεγε μαλακα στην εφερα-πληρωνε στα πηρα ολα κτλ......
αλλα κ παλι το φρενο θα ηταν τα παιδια παραδειγμα μεγαλο φρενο....και δεν θα εφτανα στο σημειο ΜΗΔΕΝ....
-----------------
Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΟΣΟ και με πληγωμενο εγωισμο ειναι να μην νιωθεις τιποτα για τον αλλον....αδιαφορια---ξεχνας και προχωρας...η εκδικηση ειναι χασιμο χρονου..και ηττα εστω αν φανταζει φευγαλεα ανακουφιση την στιγμη που θα γινει......
δεν υπαρχει μεγαλυτερη καυλα απο το να σε θυμαται καποια και μεσα της να λεει "εκανα μαλακια"......μετανιωμενη-
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
τετοιοι ανθρωποι εχουν εντονο το αισθημα της ιδιοκτησιας προς αλλους ανθρωπους για αυτο τα κανουν αυτα.
αφου δεν μπορουσε να την εχει, την σκοτωσε γιατι την θεωρει δικια του.

αυτο ειναι πανανθρωπινο αρχετυπο και το εχουν ολοι οι ανθρωποι αλλα βεβαια παρα πολλοι και πολλες το ξεφτιλυζουν απο παντου.


ειναι ακριβως το ιδιο που λεει η καθε φεμιναζι σημερα οταν αποφασιζει να κανει εκτρωση το παιδι που κυοφορει. ειναι δικο μου, ειναι μερος του σωματος μου εγω ποναω εγω το μεγαλωνω κτλ κτλ απλα σε αυτη την περιπτωση οι δικαιολογιες του κωλου ειναι κοινωνικα αποδεκτες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom