Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αντε παλι, το θυμασαι το παραδειγμα με τον προεδρο των ΗΠΑ?
Ας πουμε λοιπον οτι εγω καταφερνω και νομιμοποιω να ονομαζομαι proedros ton inomenon polition amerikis οκ?
αυτο πιστευεις μου δινει το δικαιωμα να παω να μετακομισω στο λευκο οικο και να διωξω απο κει τον ομπαμα??
Αρα το οτι καταφερα να κατοχυρωσω ενα ομοηχο ονομα δε μου δινει κανενα δικαιωμα επι της εξουσιας του πραγματικου συγκεκριμενου ονοματος ουτε δικαιουμαι να διεκδικησω κανενα δικαιωμα εκ μερους του!!!!
Το καταλαβες οτι ειναι φουσκα, απατη, ανουσια, τιποτα, μηδεν, αχρηστη, χωρις ουσια, χωρις αντικειμενο η συγκεκριμενη αποφαση?
Kα αν ισχύει αυτό γιατί δεν υπάρχει αντίδραση από το Λάος ή κάποιον έστω,μόνο εσύ το σκέφτηκες αυτό;! :think:
Aν ναι στείλε ένα email,κάνε ένα τηλ και ενημέρωσε!!! :grin:
 

Επισκέπτης
Αγαπητε Ο ΛΑ.Ο.Σ ειναι υπερ του κλεισιματος του προξενιου.
Του Τουρκικού υποθέτω;;; :think:
Aυτό τί σημαίνει;;; :huh:
Ρε να κινηθούν διαδικασίες κατάριψης αυτής της κομπιναρόδικης νομιμοποίησης που πέτυχε η Τουρκία!!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Αυτό σημαίνει κάτι;;; :think:
Δεν είμαι σε κανένα κόμμα γραμμένος πέρασα να ενημερωθώ τί γίνεται από τους αριστερούς που έχω επαφές,είδα και τον χαμό και έφυγα!!!
Αυτά ούτε έκει ολονυχτία,ούτε πέτρες στα ματ,τίποτα!!!

Υ.Γ.Εσύ δεν γνωρίζεις κανέναν πού να ασχολείται με κόμματα;! :huh:
μαζί με το 90% τον ποστ σου πολιτικό
και την εμονή σου με τις πολιτικές πεποιθήσεις του σύριζα,


βγάζω πολλά συμπεράσματα
 

Επισκέπτης
μαζί με το 90% τον ποστ σου πολιτικό
και την εμονή σου με τις πολιτικές πεποιθήσεις του σύριζα,
βγάζω πολλά συμπεράσματα
Αντέ πάρρε την καραμπίνα λοιπόν και έλα να με βρεις!!! :grin:
Ναι είμαι ένας κουκουλιφόρος,ένας παραστράτης!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Kα αν ισχύει αυτό γιατί δεν υπάρχει αντίδραση από το Λάος ή κάποιον έστω,μόνο εσύ το σκέφτηκες αυτό;! :think:
Aν ναι στείλε ένα email,κάνε ένα τηλ και ενημέρωσε!!! :grin:
ρε ειναι το ιδιο πραγμα που ειχε γινει με τη βουγιουκλακη και τον εθνικο σταρ! Δεν υπαρχει αντικειμενο διεκδικησης απο κανεναν! Δεν υπαρχει καποια ουσιαστικη διαφορα που να προκυπτει απο αυτη την αποφαση! Γιατι να ασχοληθει λοιπον ο οποιοσδηποτε για κατι το οποιο δεν εχει καμια υποσταση?

Οι μονοι που χρησιμοποιουν την αποφαση αυτοι οπως ειδες(ετοιμη την ειχε ο πορνοπαπος) ειναι οι προδοτες αριστεροι οι οποιοι χρησιμοποιουνται, λογω αδυναμιας των τουρκων να το διεκδικησουν νομικα, ωστε να το επιβαλουν στην κοινη γνωμη και να το ζητησουμε εμεις οι ιδιοι τελικα!

μπορεις να συλλαβεις το μεγεθος της απατης και της προδοσιας που συντελειται? Βεβαιως ειμαι σιγουρος πως οταν περασει σε επισημες συνομιλιες το εν λογω ζητημα η Ελλαδα θα τοαντικρουσει και θα τους ξεφτιλισει τους Τουρκους, ακομη ομως δεν εχει τεθει κατι επισημα ωστε να υπαρχει λογος εμπλοκης του κρατικου μηχανισμου!
 

Επισκέπτης
ρε ειναι το ιδιο πραγμα που ειχε γινει με τη βουγιουκλακη και τον εθνικο σταρ! Δεν υπαρχει αντικειμενο διεκδικησης απο κανεναν! Δεν υπαρχει καποια ουσιαστικη διαφορα που να προκυπτει απο αυτη την αποφαση! Γιατι να ασχοληθει λοιπον ο οποιοσδηποτε για κατι το οποιο δεν εχει καμια υποσταση?
Οι μονοι που χρησιμοποιουν την αποφαση αυτοι οπως ειδες(ετοιμη την ειχε ο πορνοπαπος) ειναι οι προδοτες αριστεροι οι οποιοι χρησιμοποιουνται, λογω αδυναμιας των τουρκων να το διεκδικησουν νομικα, ωστε να το επιβαλουν στην κοινη γνωμη και να το ζητησουμε εμεις οι ιδιοι τελικα!
μπορεις να συλλαβεις το μεγεθος της απατης και της προδοσιας που συντελειται? Βεβαιως ειμαι σιγουρος πως οταν περασει σε επισημες συνομιλιες το εν λογω ζητημα η Ελλαδα θα τοαντικρουσει και θα τους ξεφτιλισει τους Τουρκους, ακομη ομως δεν εχει τεθει κατι επισημα ωστε να υπαρχει λογος εμπλοκης του κρατικου μηχανισμου!
Καταλαβαίνω απολύτως τι λες και με βρίσκεις σύμφωνω αν είναι όπως τα λες,δεν υποστηρίζω την Τουρκία έτσι και αλλιώς,εγώ από τους άλλους αριστερούς,τους καλούς!!! :grin:
Ωστόσο όλα όσα λες και λέω είναι σενάρια και ικασίες μέχρι να έρθει η ώρα να κινηθούν τα πράγματα,αυτάααα!!! ;)
 

Επισκέπτης
Να ποστάρω και εγώ όσα είπες παραπάνω  για την καραμπίνα αν δεν τα έχεις σβήσει ή υπήρχε κάποιο βαθύτερο μύνημα από αυτό που διαβάσα;! :think:
Είσαι υπέρμαχος της αυτοδικίας κανένα πρόβλημα και ο Πάσαρης αυτό υποστήριζε!!!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Απλα να σημειωσω για μια ακομη φορα, για να το δουνε οι αναγνωστες πως ο πορνοπαπος μολις αποκαλυψα την απατη του εξαφανιστηκε ολως τυχαιως!

Δε νομιζω να χρειαζεται μυαλο να καταλαβει κανεις τι καπνο φουμαρει ο πορνοπαπος και τι συμφεροντα εξυπηρετει!
 

Επισκέπτης
αποχή.
λευκή αποχή.
ειρηνικές διαδηλώσεις(άλλοστε η διαδήλωση είναι δικαίωμα)

οι καταλήψεις είναι εγκλήματα.
δεν μπορεί να έρθει ο άλλος και να με κλειδώσει έξω από το σπίτι μου επειδή δεν του κάθεται η γκόμενά του.

διαδηλώσεις με ξύλο και υλικές καταστροφές αποτελούν τις πιο φασιστικές εκδηλώσεις αντίθεσης των αριστεριστών στα μέτρα που προσπαθούν να περάσουν οι αντίπαλες αρατάξεις.
αν δεν μπορείς να προφυλάξεις και να συντονίσεις μια ειρηνική πορεία τότε μην την κάνεις.

αν γινόταν έξω από το σπίτι μου πορεία σαν αυτή που έγινε το χειμώνα και μου έσπαγαν μαγαζί σπίτι και αμάξι... θα πέφτανε κορμιά... θα έλιωνε η κάνη της καρμπίνας.
και δεν είναι λόγια του αέρα αυτά... καραμπίνα ιταλικής προελεύσεως υπάρχει πάντα στο σπίτι και σε κοντινή απόσταση δραμιάρες.
τολμόν, λαβέ
Υπάρχει κάποιο κρυφό νόημα που αδυνατό να καταλάβω;;; :think:
Πέρραν της αυτοδικίας!!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Πόσταρα μόλις τις δηλώσεις Tsolia.Psolia,διάβασε τι είπε!!!
η αυτοδικία έχει μεγάλη διαφορά από αυτό που είπα.


εγώ μιλούσα για την αυτοδικία πάνω στο άρθρο 9 του συντάγματος περί κοινωνικών και ατομικών δικαιωμάτων
 

Επισκέπτης
η αυτοδικία έχει μεγάλη διαφορά από αυτό που είπα.
εγώ μιλούσα για την αυτοδικία πάνω στο άρθρο 9 του συντάγματος περί κοινωνικών και ατομικών δικαιωμάτων
Διαβάζω καθαρά τις λέξεις: να πέσουν κορμία,να δουλέψει καραμπίνα και δεν είναι λόγια του αέρα κάνω λάθος;!
Τουλάχιστον μην το παίζεις ουδέτερος και αντικειμενικός!!!
Ερέ πώς βγαίνει κατα λάθος η αλήθεια καμιά φορά!!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Διαβάζω καθαρά τις λέξεις: να πέσουν κορμία,να δουλέψει καραμπίνα και δεν είναι λόγια του αέρα κάνω λάθος;!
Τουλάχιστον μην το παίζεις ουδέτερος και αντικειμενικός!!!
εσύ παίζεις με τις λέξεις... διάβασε όλες τις προτάσεις
δεν το παίζω αντικειμενικός.
ουδέτερος είμαι.
 

Επισκέπτης
εσύ παίζεις με τις λέξεις... διάβασε όλες τις προτάσεις
δεν το παίζω αντικειμενικός.
ουδέτερος είμαι.
Πες μου τί διαβάζω που δεν διαβάζεις ή τί διαβάζεις που δεν διαβάζω;;; :think:
Εξηγήσε μου γιατί δεν καταλαβαίνω,βλέπεις είμαι ένα άβουλο κομματόσκυλο!!! :idiot:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Πες μου τί διαβάζω που δεν διαβάζεις ή τί διαβάζεις που δεν διαβάζω;;; :think:
εδώ σου πόσταρα δικά σου πράγματα που έλεγες και μετά τα αναιρούσες και μου έγραφες από κάτω που τα βλέπω.....

διάβαζε όλα τα ποστ..

αμφιβάλω αν ξέρεις για ποιο πράγμα μιλάει το άρθρο 9 του συντάγματος περί κοινωνικών και ατομικών δικαιωμάτων

η αν έκανες τον κόπο να αναρωτηθείς καν.

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
μόνο εγώ πέφτω σε τσιμεντόπληθες ρε πούστη μου.

ότι κατάλαβες κατάλαβες. μην το παλεύεις γιατί θα κάψεις καμια φλάτζα
 

Επισκέπτης
εδώ σου πόσταρα δικά σου πράγματα που έλεγες και μετά τα αναιρούσες και μου έγραφες από κάτω που τα βλέπω.....
διάβαζε όλα τα ποστ..
αμφιβάλω αν ξέρεις για ποιο πράγμα μιλάει το άρθρο 9 του συντάγματος περί κοινωνικών και ατομικών δικαιωμάτων
η αν έκανες τον κόπο να αναρωτηθείς καν.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
μόνο εγώ πέφτω σε τσιμεντόπληθες ρε πούστη μου.
ότι κατάλαβες κατάλαβες. μην το παλεύεις γιατί θα κάψεις καμια φλάτζα
Πόσταρε το άρθρο 9 να δω που λέει αρπάξτε μία καραμπίνα και εκτελέστε όποιον σας αδικεί!!!
Ξεσκεπάστηκες θέατρο του παραλόγου που το παίζεις και αντικειμενικός,ολοκάθαρα υπερ αυτοδικίας τάζεσαι!!!
 

Επισκέπτης
Σύνταγμα της Ελλάδας
Αρθρο - 9
1. H κατoικία τoυ καθενός είναι άσυλo.
H ιδιωτική και oικoγενειακή ζωή τoυ ατόμoυ είναι απαραβίαστη.
Kαμία έρευνα δεν γίνεται σε κατoικία, παρά μόνo όταν και όπως oρίζει o νόμoς και πάντoτε με την παρoυσία εκπρoσώπων της δικαστικής εξoυσίας.
2. Oι παραβάτες της πρoηγoύμενης διάταξης τιμωρoύνται για παραβίαση τoυ oικιακoύ ασύλoυ και για κατάχρηση εξoυσίας και υπoχρεoύνται σε πλήρη απoζημίωση τoυ παθόντoς, όπως νόμoς oρίζει.

Υ.Γ.Για εκτελεσή με καραμπίνα αυτού που σας αδικεί πού λέει;;; :think:
 

Επισκέπτης
Ας δούμε λίγο και το άρθρο 7 να διαπυστώσουμε ρε παιδί μου που λέει οτί πολίτης που αδικείται έχει δικαίωμα να αφαιρέση ζωή με καραμπίνα:
Άρθρο 7
1.Έγκλημα δεν υπάρχει ούτε ποινή επιβάλλεται χωρίς νόμο που να ισχύει πριν από την τέλεση της πράξης και να ορίζει τα στοιχεία της. Ποτέ δεν επιβάλλεται ποινή βαρύτερη από εκείνη που προβλεπόταν κατά την τέλεση της πράξης.
2.Τα βασανιστήρια, οποιαδήποτε σωματική κάκωση, βλάβη υγείας, ή άσκηση ψυχολογικής βίας, καθώς και κάθε άλλη προσβολή της ανθρώπινης αξιοπρέπειας απαγορεύονται και τιμωρούνται, όπως νόμος ορίζει.
3.Η γενική δήμευση απαγορεύεται. Θανατική ποινή δεν επιβάλλεται, εκτός από τις περιπτώσεις που προβλέπονται στο νόμο για κακουργήματα τα οποία τελούνται σε καιρό πολέμου και σχετίζονται με αυτόν.4.Νόμος ορίζει με ποιους όρους το Κράτος παρέχει, ύστερα από δικαστική απόφαση, αποζημίωση σε όσους καταδικάστηκαν, προφυλακίστηκαν ή με άλλο τρόπο στερήθηκαν άδικα ή παράνομα την προσωπική τους ελευθερία.
el.wikisource.org
Υ.Γ.Τσολιά μου παληκαρά μου έλα τώρα και πες μου οτί λέω  :jerking:  :jerking:  :jerking:!!! :idiot: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom