Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
782
Κριτικές
34
Like
5.103
Πόντοι
2.836
Και όμως τύποι... νομίζω ότι η Ζωή κατά βάθος είναι ευαίσθητο άτομο, απλά έχει ένα παρουσιαστικό φωτιά που σε προδιαθέτει για άλλη συμπεριφορά.
Πολύ ευαίσθητο άτομο.....που το πρώτο πράγμα που είπε τι κάνει τον ελεύθερο χρόνο είναι να ασχολείται με το σκύλο της ......ειναι σκυλομανα κιόλας......
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.810
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Ειπαμε... -ως γνωση- ο τυπος δεν μετρουσε μπροστα σε αυτην....
καταλαβεται καποια πραγματα για να γαματε πιο πολλες,

==Λοιπον, εκει σε αυτην δεν μπορουσε να κανει τιποτα.....
πρεπει να ξεκινηση με τποτα 4 αρια για προπονηση-ψιλοσχεση, να παει σε τιποτα σεξεργατριες
για ξελαμπικαρισμα κ ξεπεταγμα, να κανει καμια κυριλε αλητεία, να φτιαξει στυλ και ντυσιμο..
να κοιταξει να εξελιχθει επαγγελματικα
κααιιιιιι μετα να κοιταξει τετοια γκομενα....=εστω αυτο το καργιολακι των 5/10 οπως ειναι
==Οσα σου ειπα με ολο τον σεβασμο-χωρις να σε ξερω-και με την αληθεια μου...==

Ρε φίλε αυτή λεφτά έψαχνε μόνο.Και κανας παρθένος μπούλης να'ταν,αν μυριζόταν λεφτά θα τον έπαιρνε.Άκουσε σερβιτόρος,σου λέει φτωχαδάκι είναι,τελείωσε.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.810
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Κάποιος ας γαμήσει επιτέλους την Γεωργία (ψηλή ψώλα σερβιτόρα) Ήταν ένας τύπος εδώ που του άρεσε. Δεν αντέχω άλλο τις μαλακίες που λέει. Θα σκάσει με τις γάτες της, στα επόμενα επεισόδια.

Πρέπει να μας διαβάζει κιόλας η τύπισσα
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Την έχω τσεκάρει την σιχαμένη από πέρυσι, όπως και την άλλη. Με έχει κουράσει.
την εχω κοψει για λεσβος, αλλα πρεπει να κανει τρελο χαβαλε.
εμενα μου κανει η ειρωνια της, μιας και μου αρεσει γενικως.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Πρέπει να μας διαβάζει κιόλας η τύπισσα
Μακάρι τύπε. Αν μας διαβάζει. Της εύχομαι 6πλη διείσδυση και γρήγορα. Δύο για κάθε της τρύπα. Μας έχει κάνει τα αρχίδια Ζέπελιν. Να πάρει και την Ζενεβιέβ μαζί της. Το χρειάζονται όπως και δήποτε.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
782
Κριτικές
34
Like
5.103
Πόντοι
2.836
Σερβιτόρα Κωνσταντίνα καύλα. Αλλά η ψηλή έχει γέλιο. Τους καυλανταει άσχημα ολους
Για να διώξει την κατάρα της ξυνιλας που την πολιορκεί κ να φάει κανένα λουτσο!!!
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
την εχω κοψει για λεσβος, αλλα πρεπει να κανει τρελο χαβαλε.
εμενα μου κανει η ειρωνια της, μιας και μου αρεσει γενικως.
Α ρε Παπαφίλιπς. Έχεις περίεργα γούστα ρε τύπε. Από την άλλη, ίσως είσαι ο ήρωας που χρειαζόμαστε. Βρες την, πείσε της πως είσαι και εσύ λεσβία (πράγμα εντελώς αλήθεια, σου αρέσουν οι γυναίκες) αν είναι όντως και αυτή. ΔΩΣΕ ΤΗΣ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ! Να πάψει επιτέλους να μας ζαλίζει τα παπάρια.
Ψ Η Σ Ο Υ .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.810
Like
17.855
Πόντοι
3.656
πάντως ρε μάγκες έχετε παρατηρήσει οτι γενικά οι άντρες είναι κατά 99% θετικοί σε δεύτερο ραντεβού και προσπαθούν να ναι ευγενικοί, προσεκτικοί με την συμπεριφορά τους στο ραντεβού ενώ οι κοπέλες είναι απότομες, σκληρές, επικριτικές και καμιά φορά στα όρια της αγένειας;;; βγαίνουν πολλές συμπεριφορές προς τα έξω από την αγαμία των αντρών και την υπεροψία των γυναικών αντίστοιχα!

Μα τα'χουμε πει,ο άντρας στα ραντεβού είναι σαν να περνάει συνέντευξη για δουλειά.Οι γυναίκες απλά διαλέγουν/απορρίπτουν,αφού δυστυχώς οι πιο πολλοί ψάχνουν απλώς γυναίκα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
Μην κράζετε εργοστασιάρχη.
Ήθελε μία φορά να γαμήσει, χωρίς να χρειαστεί να πληρώσει στο τέλος του γαμησιού. Απλά έπεσε με τα μούτρα στην πατσαβούρα, που πήγε εκεί για αυτοπροβολή ή την ελπίδα να της βάλουν τον γαμημένο Μπραντ Πιτ απέναντι της. Προφανώς έχει σπάσει όλους τους καθρέφτες στο σπίτι της, από την ασχήμια της. Ή ακόμα χειρότερα έχει πέντε μαλάκες να την παρακαλάνε να τους κάτσει και νιώθει όμορφη.
Ο ορισμός της delusional γκόμενας.
Και επιβεβαιώνομαι. Την βρήκα στο Instagram. Ανοιχτό προφίλ. Λογικά δεν πιστεύει πως μπορεί να πάρει εύκολα φόλλοουερς. ΧΦΤΟΥΥΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΤΩΝ ΔΟΝΤΙΩΝ ΤΗΣ ΦΟΡΑΔΑΣ!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Α ρε Παπαφίλιπς. Έχεις περίεργα γούστα ρε τύπε. Από την άλλη, ίσως είσαι ο ήρωας που χρειαζόμαστε. Βρες την, πείσε της πως είσαι και εσύ λεσβία (πράγμα εντελώς αλήθεια, σου αρέσουν οι γυναίκες) αν είναι όντως και αυτή. ΔΩΣΕ ΤΗΣ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ! Να πάψει επιτέλους να μας ζαλίζει τα παπάρια.
Ψ Η Σ Ο Υ .
αυτη δε μου αρεσει σα γυναικα ομως, για χαβαλε και παρεα ειπα.
τα γουστα μου δεν ειναι περιεργα, απλα ιδιαιτερα ξαναλεω.
αλλο το ενα, αλλο το αλλο.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
αυτη δε μου αρεσει σα γυναικα ομως, για χαβαλε και παρεα ειπα.
τα γουστα μου δεν ειναι περιεργα, απλα ιδιαιτερα ξαναλεω.
αλλο το ενα, αλλο το αλλο.
Βρήκες τώρα και εσύ λέξη να πειραχτείς. Στην τελική, όταν κάτι δεν είναι σύνηθες. Εκτός από ιδιαίτερο, όπως πολύ όμορφα το παρουσιάζεις. Θεωρείται και περίεργο. Είναι κοντά στην σημασία του περίεργου και το ιδιαίτερο και το ασυνήθιστο. Ας μην κολλάμε λοιπόν στις λέξεις. Δεν σε κατηγόρησα κιόλας.
Ο καθένας όπως την βρίσκει.
Στο δικό σου καυλί τα φορτώνεις, όχι στο δικό μου.
Επίσης. Απογοήτευση, πάνω που νόμιζα πως βρήκαμε ήρωα. Να την κάνει πάλι να νιώσει γυναίκα. Μας λες την βάζεις φρεντζον. Ε κάτσε ρούφα την σκόνη από μακριά και αθόρυβα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Βρήκες τώρα και εσύ λέξη να πειραχτείς. Στην τελική, όταν κάτι δεν είναι σύνηθες. Εκτός από ιδιαίτερο, όπως πολύ όμορφα το παρουσιάζεις. Θεωρείται και περίεργο. Είναι κοντά στην σημασία του περίεργου και το ιδιαίτερο και το ασυνήθιστο. Ας μην κολλάμε λοιπόν στις λέξεις. Δεν σε κατηγόρησα κιόλας.
Ο καθένας όπως την βρίσκει.
Στο δικό σου καυλί τα φορτώνεις, όχι στο δικό μου.
Επίσης. Απογοήτευση, πάνω που νόμιζα πως βρήκαμε ήρωα. Να την κάνει πάλι να νιώσει γυναίκα. Μας λες την βάζεις φρεντζον. Ε κάτσε ρούφα την σκόνη από μακριά και αθόρυβα.
ουτε πειραχτηκα, ουτε παρεξηγουμαι, ουτε πιστευω οτι με κατηγορησες καπου.
με μενα γενικως μιλας φρι, ειμαι πολυ στρεητ σε ολα.
το χαβαλε μας κανουμε εδω... κυριως.
περιεργο ειναι να σου αρεσει μια μοντελα και μια χοντρη εξισου και να κανεις τα ιδια κοπλιμεντα και στις 2.
ιδιαιτερο ειναι να σου αρεσει κατι πανω στον τυπο γυναικων που γουσταρεις, ειτε ειναι μοντελα ειτε ειναι χοντρες... στον ιδιο τυπο ομως.
πιστευω τωρα να καταλαβες τι εννοω.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.310
Like
2.657
Πόντοι
456
ουτε πειραχτηκα, ουτε παρεξηγουμαι, ουτε πιστευω οτι με κατηγορησες καπου.
με μενα γενικως μιλας φρι, ειμαι πολυ στρεητ σε ολα.
περιεργο ειναι να σου αρεσει μια μοντελα και μια χοντρη εξισου και να κανεις τα ιδια κοπλιμεντα και στις 2.
ιδιαιτερο ειναι να σου αρεσει κατι πανω στον τυπο γυναικων που γουσταρεις, ειτε ειναι μοντελα ειτε ειναι χοντρες... στον ιδιο τυπο ομως.
πιστευω τωρα να καταλαβες τι εννοω.
Μιλάμε γραπτώς. Δεν είναι ξεκάθαρος ο τρόπος που λέγεται το καθετί. Γι'αυτό και είπα πριν όσα είπα.
Κατάλαβα εξαρχής πως ορίζεις το ιδιαίτερο στο μυαλό σου. Κάτι όμως που για εσένα είναι ιδιαίτερο. Για άλλους είναι κομματάκι περίεργο. Χωρίς να αλλοιώνει την τελική έννοια μίας κατάστασης.
Παραδείγματος χάριν. Θεωρείς ιδιαίτερο γούστο τα πεταχτά αυτιά της Ζωής και την γενικότερη ομορφιά της. Προσωπικά το θεωρώ περίεργο ως γούστο, όχι με την κακή έννοια του περίεργου. Βγάζοντας πάλι όμως, το νόημα που προσπαθώ ν' αποδόσω. Τέλος πάντων. Ας μην κουράζουμε τους μύστες με τα «δικά» μας.
Βρες τζέομπίζα και γάμησε την, έστω φιλικά. Πάντα συναινετικά εννοείται. Αλλιώς θα στείλω τους χειρότερους εχθρούς σου από εδώ μέσα, στο φερστ ντέιτς. Να την γαμήσουν αυτοί ή έστω να τους γαμήσει με στραπόν. Να σταματήσει τις κριντζιές και τις μαλακίες που λέει. Νισάφι πια!
 

BMWR75

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Αυγ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
1.159
Πόντοι
1.011
με κορδονατο σκαρπινι εσκασε ο αλλος 21 στα 22 :rolleyes:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ακολουθω ιταλικη μοδα, αλλα το μποφαν ειναι απο αμερικη :2funny::2funny::2funny:
Μπουφάν Giorgio Airmail. Πανδροσσου Μοναστηράκι.. Τομ Πουτζ..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
καποια χθεσινα παρασκηνια που εβγαλα
Στιγμιότυπο οθόνης (75).png

:confused:
Στιγμιότυπο οθόνης (71).png


τυπαρας μπαρμπαγιωργος με το ανεμελο χωριστρονι στη μεση
Ο
ΘΕ
ΟΥ
ΛΗΣ
ο ιδιος...
Στιγμιότυπο οθόνης (60).png

Στιγμιότυπο οθόνης (61).png
Στιγμιότυπο οθόνης (62).png

Στιγμιότυπο οθόνης (67).png

Στιγμιότυπο οθόνης (68).png

τον αγαπησα απλα
Στιγμιότυπο οθόνης (70).png

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

απολυση σκηνοθετη μετα απο αυτο το γκρον-πλαν
Στιγμιότυπο οθόνης (65)a.png

Στιγμιότυπο οθόνης (65).png

και το ιδιο απολυση και βοηθου σκηνοθετη σε περιπτωση δικαιολογιας τυπου "ημουν στο βεσε καιχεζα"
Στιγμιότυπο οθόνης (66)a.png
Στιγμιότυπο οθόνης (66).png

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙΔΥΟΣΑΣ ΚΑΡΓΙΟΛΙΑ ΝΑ ΧΕΣΤΕΙΤΕΠΑΝΩΣΑΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!!
Στιγμιότυπο οθόνης (81).png
 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο οθόνης (60).png
    Στιγμιότυπο οθόνης (60).png
    204,9 KB · Εμφανίσεις: 16

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
η κυραμπαμπενα ομως μαζι με τα παρακατω τυπακια, με προσγειωσαν αποτομα :undecided:
Στιγμιότυπο οθόνης (64).png
Στιγμιότυπο οθόνης (77).png

Στιγμιότυπο οθόνης (69).png
Στιγμιότυπο οθόνης (76).png
Στιγμιότυπο οθόνης (79).png
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
ο τραβελος μετα την προβολη 2 ημερων στα καπακια, ειχε πελατεια χθες στην πιατσα μαζι με την αστερατη ακροαΤουλα μας, αλλα εστειλε αλλον για να μη χασει τη γκαβατζα
Στιγμιότυπο οθόνης (78).png
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
η αγαπητη γεωργια προσπαθουσε να πεισει τον κυριο μακη μας αν ειναι οντως ξινη, αποτομη, στριμμενη, σνομπ, αυστηρη, ειρωνικη, σπαστικια κλπ κλπ
Στιγμιότυπο οθόνης (82).png

Στιγμιότυπο οθόνης (83).png
Στιγμιότυπο οθόνης (84).png
Στιγμιότυπο οθόνης (85).png


μινγουαηλ αυτα τα τυπακια μαλλον τα ξεχασανε στο μπαρ, επειδη δε ξεραν που να τους βαλουν
Στιγμιότυπο οθόνης (72).png
Στιγμιότυπο οθόνης (86).png


και ξανακλεινω με αμαζωνα για να σας σπασω ταρχιδια καργιολια :birdman:
Στιγμιότυπο οθόνης (73).png
 
Τελευταία τροποποίηση:

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom