Νέα

Φιλοξενία Πόρνης από εξωτερικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα metso1986
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
M

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
guys thx για την απόψη σας αλλά η συγκεκριμένη γκόμενα μόνο σαν πουτάνα δεν μου είχε φερθεί(εκτός κρεβατιού προφανώς γιατί το άθλημα το κατέχει),δηλαδή ήταν ναζιαρά,πολύ επικοινωνιακή,μου πήρε τζάμπα πίπα όπως έγραψα,είναι μουνάρα οπότε εγώ αρχικά ήμουν της απόψης να τη σπιτώσω στο νησί μου κανα 5ήμερο να τη γυρισώ στις γύρω παραλίες και τα κλαμπάκια.αυτό θα είναι σίγουρα το πιο οικονομικό,αλλά απτην άλλη σκέφτηκα ότι θα γίνω ρόμπας στο νήσι καθώς με ξέρουν εκεί(20τόσα χρόνια πάω διακοπές εκεί)και απτην άλλη αυτή ηλίθια είναι να τον τρώει τζάμπα;(δηλαδή με τα 300 ευρώ μεταφορικά απο πολωνία και άλλα τόσα φαγητά,ποτά περίπου 500ευρώ) εγώ πιστεύω ότι αξίζει...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
αυτό θα είναι σίγουρα το πιο οικονομικό,αλλά απτην άλλη σκέφτηκα ότι θα γίνω ρόμπας στο νήσι καθώς με ξέρουν εκεί(20τόσα χρόνια πάω διακοπές εκεί)και απτην άλλη αυτή ηλίθια είναι να τον τρώει τζάμπα;(δηλαδή με τα 300 ευρώ μεταφορικά απο πολωνία και άλλα τόσα φαγητά,ποτά περίπου 500ευρώ) εγώ πιστεύω ότι αξίζει...
Γιατί δεν πας σε κανα φτηνό νησάκι ρε παίχτη - τόσα υπάρχουν. :think:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
να πω και εγω την γνωμη μου....στα θετικα οτι ειναι απο πολωνια ειναι καλο.ηξερα ενα γνωστο του γνωστου απο ενα σαιτ γνωριμιων πολωνεζικο ,με ομιλουσα την αγγλικη απο το χειμωνα μιλουσε με μια κοπελλα...και τελικα κατεληξαν να πανε διακοπες μαζι ...και εφαγε και πολυ καλα.σημηωτεων οτι τα εισιτηρια τα πληρωσε αυτος και τις διακοπες τις εβγαλε οικονομικα.δεν ηταν ομως δηλωμενη π......α απλα μια 30αρα γκομενα και με πανεπιστημιακο επιπεδο.ολα αυτα οσα ακουσα-δεν την ειδα.
τωρα για σενα φιλε,δεν μας ειπες που την γνωρισες-εδω ελλαδα η απο κανενα σαιτ?...εχει σημασια.
μαλιστα την ξερεις απο κοντα(σου πηρε πιπα)...ξερει δηλαδη απο αθηνα.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
26αρα Πολωνέζα που μόλις τελείωσε τις σπουδές και δουλεύει σποραδικά πουτάνα για χαρτζιλική είναι..(έτσι μου λέει τλχ)

Δεν έχει τίποτα συμφοιτήτριες που να τέλειωσαν κι αυτές τώρα τις σπουδές τους και να θέλουν να έρθουν κι αυτές στην όμορφη Ελλάδα για ολιγοήμερες διακοπές να "φχαριστηθούνε" ήλιο και θάλασσα?

Το site εδώ θα βρει τα κατάλληλα μέλη να τις αναλάβουν "επί προσωπικού" να τους δείξουν την Ελλάδα, τα μνημεία, τη νυχτερινή ζωή, τους μεζέδες, την Ακρόπολη, και το καυλί τους.

Θα μπορούσαν να μαζευτούν 50-55 να έρθουν με ένα πούλμαν, θα τους έρθει και πιο φτηνά η μεταφορά.

Τα έξοδα εδώ, πληρωμένα πες τους.
(Όχι τα ψώνια τους).
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δεν έχει τίποτα συμφοιτήτριες που να τέλειωσαν κι αυτές τώρα τις σπουδές τους και να θέλουν να έρθουν κι αυτές στην όμορφη Ελλάδα για ολιγοήμερες διακοπές να "φχαριστηθούνε" ήλιο και θάλασσα?

Το site εδώ θα βρει τα κατάλληλα μέλη να τις αναλάβουν "επί προσωπικού" να τους δείξουν την Ελλάδα, τα μνημεία, τη νυχτερινή ζωή, τους μεζέδες, την Ακρόπολη, και το καυλί τους.

Θα μπορούσαν να μαζευτούν 50-55 να έρθουν με ένα πούλμαν, θα τους έρθει και πιο φτηνά η μεταφορά.

Τα έξοδα εδώ, πληρωμένα πες τους.
(Όχι τα ψώνια τους).

Δηλώνω παρών!
 

Επισκέπτης
Δεν έχει τίποτα συμφοιτήτριες που να τέλειωσαν κι αυτές τώρα τις σπουδές τους και να θέλουν να έρθουν κι αυτές στην όμορφη Ελλάδα για ολιγοήμερες διακοπές να "φχαριστηθούνε" ήλιο και θάλασσα?

Το site εδώ θα βρει τα κατάλληλα μέλη να τις αναλάβουν "επί προσωπικού" να τους δείξουν την Ελλάδα, τα μνημεία, τη νυχτερινή ζωή, τους μεζέδες, την Ακρόπολη, και το καυλί τους.

Θα μπορούσαν να μαζευτούν 50-55 να έρθουν με ένα πούλμαν, θα τους έρθει και πιο φτηνά η μεταφορά.

Τα έξοδα εδώ, πληρωμένα πες τους.
(Όχι τα ψώνια τους).

το 50-55 με πούλμαν μου θύμισε μια ταινία του Rocco! :2funny: :2funny: :2funny:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16


Mην ακούσεις για Πολωνή αμέσως να τσιμπήσεις!

Οk θα δήλωνα κι εγώ αλλά οι συμφοιτητριές θα ήταν γύρω στα 26 κι αυτές,αρα γριές για μένα!

Αν έχει τπτ 1ο 2ο ετής τότε ευχαρίστως!


PS ακούγεται πως θα έρθουν σύντομα Πολωνές σε ct αλλά από Μαΐο


Ναι μεν καλά πέρασα Μύκονο αλλά πολυέξοδη!Καλύτερα να πήγαιναμε Ibiza..
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ψάχνω μήπως και βρω την αγαπημένη μου πολωνέζα ρε!
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Kατάλαβα εσύ δεν θες Σ(ούλα)  Ε(λα) Ξ(ανά)
αλλά                           Ν(τόντα) Ε(λα) Ξ(ανά)
 
OP
OP
M

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Σε στούντιο στο μόναχο την γνώρισα,την γάμισα με 50 ευρώ και λίγο πριν φύγω με σταμάτησε και μου πήρε πίπα στα όρθια(+καπότα)τζάμπα!

P.s:@Solitonios mms://81.23.251.55/live01
βάλτο και θα με κτλαβείς!! ;)
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
P.s:@Solitonios mms://81.23.251.55/live01
βάλτο και θα με κτλαβείς!! ;)


music.gif
music.gif
music.gif
w00t2.gif
http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/dance.gif[/img[/URL]]

Eπιτέλους κάποιος ποιοτικός!
[img]http://[URL unfurl="true"]www.myphone.gr/forum/image/smilies/thumbsup.gif[/img[/URL]]
 
OP
OP
M

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Birmingham Live ASOT400....Σε 5 λεπτά LIVE ARMIN στα decks για όποιον ενδιαφερεταί .....hell yesssssssssssss!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom