Νέα

Φιλοξενία Πόρνης από εξωτερικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα metso1986
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Επειδή είμαι λίγο άπειρος θα ήθελα να ρωτήσω κάποιο συναγωνιστή που το έχει δοκιμάσει,τι μέτρα πρέπει να λάβω.Βασικά παραπέμπω στο post mu() για να καταλάβετε περι τίνος πρόκειται!Έχω μιλήσει μέσω web με τη γκόμενα και σκοπέυει να έρθει για λίγες μέρες εδώ το καλοκαιρί.Έγω σκεφτηκα να τη φιλοξενήσω στο νησί μου αλλά απτην άλλη σκέφτηκα ότι θα γίνω βούκινο οπότε κανα 3-μερο σε καμμία μύκονο-ιο είναι πιστεύω καλύτερη λύση!
Τις απόψεις σας σχετικά,αν αξίζει το εγχείρημα και τι μέτρα πρέπει να λάβω για να μη ξεπαραδιαστώ και να περάσω καλά...απλά αναφέρω ότι πρόκειται για μούναρο ολκής!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Οσο μικρο και να ειναι, δεν νομιζω να εχεις προβλημα στο νησι σου..
Το θεμα ειναι, μηπως περιμενει να την φιλοξενησεις στο σπιτι σου.
Εκει χαλαει λιγο η σουπα.

Αυτα..
 

Επισκέπτης
Επειδή είμαι λίγο άπειρος θα ήθελα να ρωτήσω κάποιο συναγωνιστή που το έχει δοκιμάσει,τι μέτρα πρέπει να λάβω.Βασικά παραπέμπω στο post mu() για να καταλάβετε περι τίνος πρόκειται!Έχω μιλήσει μέσω web με τη γκόμενα και σκοπέυει να έρθει για λίγες μέρες εδώ το καλοκαιρί.Έγω σκεφτηκα να τη φιλοξενήσω στο νησί μου αλλά απτην άλλη σκέφτηκα ότι θα γίνω βούκινο οπότε κανα 3-μερο σε καμμία μύκονο-ιο είναι πιστεύω καλύτερη λύση!
Τις απόψεις σας σχετικά,αν αξίζει το εγχείρημα και τι μέτρα πρέπει να λάβω για να μη ξεπαραδιαστώ και να περάσω καλά...απλά αναφέρω ότι πρόκειται για μούναρο ολκής!

Επαγγελματίας είναι? ή κανένα πουτανάκι από το πρώην Ανατολικό μπλοκ που γουστάρει τσάμπα διακοπές και άμα λάχει θα σου δώσει και λίγο μουνάκι να χαρείς και εσύ?
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Aπό προσωπική εμπειρία!

ΟΧΙ Μύκονο!

Σε μένα το budget υπερέβει κατα 2500 €

Αυτάαα...
 
OP
OP
M

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
26αρα Πολωνέζα που μόλις τελείωσε τις σπουδές και δουλεύει σποραδικά πουτάνα για χαρτζιλική είναι..(έτσι μου λέει τλχ)
 

Επισκέπτης
26αρα Πολωνέζα που μόλις τελείωσε τις σπουδές και δουλεύει σποραδικά πουτάνα για χαρτζιλική είναι..(έτσι μου λέει τλχ)

κοίτα η άποψή μου είναι αν την έχεις εντοπίσει εκτός πρακτορείου...να τις πληρώσεις τις διακοπές(αεροπορικά εισητήρια)...να τη φιλοξενήσεις σπίτι σου.. να την κερνάς στα μαγαζιά...σαν γκόμενα δηλαδή...να της ρίξεις πούτσους αβέρτα και άμα λάχει της κάνεις και ένα μικρό δωράκι πριν φύγει ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε τυπε βαλε καμια φωτο να παρουμε ματι για να την κοστολογησουμε
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Φιλοξενια απο φιλοξενια  εχει καποια διαφορα νομιζω........Οταν σου ειπε την λεξη φιλοξενια σου ξεκαθαρισε τι???? σε τι ξενοδοχειο θα θελει να την αραξει??? τι λογαριασμουs θα σε βαλει να πληρωσειs με την συναινεση σου???......αυτα πρεπει να τα ξερειs απο την αρχη , γιατι δεν αξιζει να την πληρωσειs ...αηδονι.....Υπαρχουν χιλιαδεs κουκοι που βολευονται με λιγα
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
είπαμε αν δεν είναι επαγγελματίας...αν είναι ένα απλό πουτανάκι που γουστάρει τσάμπα διακοπές με το αζημίωτο βεβαίως βεβαίως από την πλευρά του συναγωνιστή ;)

Οποιαδήποτε πουτανάκια, μικρά, μεγάλα, απλά, πολύπλοκα, δεν τα βάζω στα σπίτια μου.

Απόψεις...
 

Επισκέπτης
Οποιαδήποτε πουτανάκια, μικρά, μεγάλα, απλά, πολύπλοκα, δεν τα βάζω στα σπίτια μου.

Απόψεις...

τότε ετοιμάσου να μείνεις μόνος σου, εργένης και να τη βγάλεις όλη σου τη ζωή σου στα μπουρδέλα,στα στούντιο, στα cg και στα CT...γιατί όλα τα θυληκά πουτανάκια είναι στον ένα ή τον άλλο βαθμό! ;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
τότε ετοιμάσου να μείνεις μόνος σου, εργένης και να τη βγάλεις όλη σου τη ζωή σου στα μπουρδέλα,στα στούντιο, στα cg και στα CT...γιατί όλα τα θυληκά πουτανάκια είναι στον ένα ή τον άλλο βαθμό! ;)

Από το στόμα σου και στου Δία το αυτί!

Είπαμε, κάποιοι ζουν σαν άνθρωποι και πεθαίνουν σαν σκυλιά, και άλλοι ζουν σαν σκυλιά για να πεθάνουν σαν άνθρωποι.
 

Επισκέπτης
Από το στόμα σου και στου Δία το αυτί!

Είπαμε, κάποιοι ζουν σαν άνθρωποι και πεθαίνουν σαν σκυλιά, και άλλοι ζουν σαν σκυλιά για να πεθάνουν σαν άνθρωποι.

δεν σκέφτηκες βέβαια ότι υπάρχει και το ενδεχόμενο να ζήσεις και να πεθάνεις σαν άνθρωπος! ;)
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
μεγαλε επειδη ξερεις οτι ειναι πουτανα,και δεν πιστευω να καψουρευτεις,παντην σε οποιος μερος θελεις αλλα σε φτηνα ξενοδοχεια και τετοια.στο κατω κατω εσυ να γαμισεις θελεις.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μεγαλε επειδη ξερεις οτι ειναι πουτανα,και δεν πιστευω να καψουρευτεις,παντην σε οποιος μερος θελεις αλλα σε φτηνα ξενοδοχεια και τετοια.στο κατω κατω εσυ να γαμισεις θελεις.
σωστος ο τυπος :thumbsup:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
οζον
ασβεστης
σανιτας
φθηνο ξενοδοχειο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.540
Πόντοι
22.785
σε αυτα ινε εξπερ ο giorgos58
δοστου τετια κ ανιγι χοτελι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom