Νέα

ΦΑΡΜΑΚΟΝΗΣΙ, Έρευνα για τους θανάτους ζητεί η Διεθνής Αμνηστία.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.043
Κριτικές
7
Like
9.761
Πόντοι
1.686

Οτι και να έγινε ,κάνουν εντύπωση τα απάνθρωπα σχόλια του Τραμου .
Του τυπικού Νεοδημοκράτη βολεμένου δλδ.
 

teengenerate

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ούτε εγώ ήμουν.

Η λογική λέει όμως αυτό που έγραψα προηγούμενως,για το ποιός δικαιούται πρώτα διάσωση σε τέτοιες περιπτώσεις.

Εάν εσύ έχεις εξήγηση διαφορετική απο τη δική μου γιατί σώθηκαν οι άντρες και πνίγηκαν τα γυναικόπαιδα θα χάρω να την ακούσω.

Εξήγηση,οχι μαλακίες του στυλ οι κακοί μουσουλμάνοι.
Εχεις ιδεα απο θαλασσα ρε συ;Δυστυχως μαλον τα παιδια,δεν θα προλαβαν καν να αντιδρασουν.Θα πηγαν στον πατο.
Για τις 2 γυναικες,και μονο η μαρτυρια αντρα που ελεγε οτι αυτος φοραγε σωσηβιο,ενω η γυναικα του οχι,και ας μην ηξερε
κολυμπι,τα λεει ολα.Δεν εκαναν αυτοι προσπαθεια να σωσουν τους ανθρωπους τους,και κατηγορεις τους λιμενικους.
Που εχουν σωσει πανω απο 3000 ανθρωπους τα τελευταια 2 χρονια.Ελεος ρε σεις με το μισος σας σε οτι εχει στολη.
 

teengenerate

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Εχεις ιδεα απο θαλασσα ρε συ;Δυστυχως μαλον τα παιδια,δεν θα προλαβαν καν να αντιδρασουν.Θα πηγαν στον πατο.
Για τις 2 γυναικες,και μονο η μαρτυρια αντρα που ελεγε οτι αυτος φοραγε σωσηβιο,ενω η γυναικα του οχι,και ας μην ηξερε
κολυμπι,τα λεει ολα.Δεν εκαναν αυτοι προσπαθεια να σωσουν τους ανθρωπους τους,και κατηγορεις τους λιμενικους.
Που εχουν σωσει πανω απο 3000 ανθρωπους τα τελευταια 2 χρονια.Ελεος ρε σεις με το μισος σας σε οτι εχει στολη.
Για το σβησμένο πλέον τουιτάρισμα του Βαρβιτσιώτη?Μόκο,έτσι?Για το κάντε τους το βίο αβίωτο του αρχηγού της ΕΛΑΣ μόκο,έτσι?

Για τον Πλεύρη τζούνιορ που είπε για νεκρούς στα σύνορα ξαναμανα μόκο,έτσι?

Μόνη έγνοια μπας και κακολογηθούν οι λιμενόμπατσοι.Οι μπάτσοι γενικώς.Αφού ανοίχτηκε νήμα εδώ μέσα απο τον ντεμοκρατ κιόλας,μέχρι τότε ήταν στο ντούκου το σκηνικό.Και γαμώ λέμε.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
ξέρετε, όλοι αυτοί κινούνται εντός συγκεκριμένων πλαισίων και αρμοδιοτήτων...

δεν έχουν την άπλα των μελών του μπουντοτκομ.

Μάλιστα...

Κοντολογίς δηλαδή, το πλαίσιο που κινούνται είναι μόνο ο Ελλάδικός χώρος και η αρμοδίοτητά τους εξαντλείται στο Ελληνικό Λιμενικό Σώμα...

Για την οργανωμένη πρακτική των γειτόνων να διακινούν χιλιάδες μετανάστες παίρνοντας τους χρήματα και στελνοντάς τους στον θάνατο ούτε κουβέντα...  
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Για το σβησμένο πλέον τουιτάρισμα του Βαρβιτσιώτη?Μόκο,έτσι?Για το κάντε τους το βίο αβίωτο του αρχηγού της ΕΛΑΣ μόκο,έτσι?

Για τον Πλεύρη τζούνιορ που είπε για νεκρούς στα σύνορα ξαναμανα μόκο,έτσι?

Μόνη έγνοια μπας και κακολογηθούν οι λιμενόμπατσοι.Οι μπάτσοι γενικώς.Αφού ανοίχτηκε νήμα εδώ μέσα απο τον ντεμοκρατ κιόλας,μέχρι τότε ήταν στο ντούκου το σκηνικό.Και γαμώ λέμε.
Για δειξε μου πηγες για αυτα που λες γιατι δεν τα εχω δει.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Για το σβησμένο πλέον τουιτάρισμα του Βαρβιτσιώτη?Μόκο,έτσι?Για το κάντε τους το βίο αβίωτο του αρχηγού της ΕΛΑΣ μόκο,έτσι?

Για τον Πλεύρη τζούνιορ που είπε για νεκρούς στα σύνορα ξαναμανα μόκο,έτσι?

Μόνη έγνοια μπας και κακολογηθούν οι λιμενόμπατσοι.Οι μπάτσοι γενικώς.Αφού ανοίχτηκε νήμα εδώ μέσα απο τον ντεμοκρατ κιόλας,μέχρι τότε ήταν στο ντούκου το σκηνικό.Και γαμώ λέμε.

μαλλον εσενα μονη σου εννοια ειναι να κακολογησεις λιμενομπατσους . Αντε οριστε δε θα σε ενοχλησει κανεις.
 

teengenerate

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
μαλλον εσενα μονη σου εννοια ειναι να κακολογησεις λιμενομπατσους . Αντε οριστε δε θα σε ενοχλησει κανεις.
Ποιός τους γαμεί τους λιμενόμπατσους?Τον τελευταίο τροχο της αμάξης?

Δεν τους έβαλα εγώ στην κουβέντα,για το τι έγινε είπα.Άσε που το ΣΤΕ τους δικαίωσε,άλλο ένα θέμα που πέρασε στο εντελώς ντούκου εδώ μέσα.
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16
Για το σβησμένο πλέον τουιτάρισμα του Βαρβιτσιώτη?Μόκο,έτσι?Για το κάντε τους το βίο αβίωτο του αρχηγού της ΕΛΑΣ μόκο,έτσι?

Για τον Πλεύρη τζούνιορ που είπε για νεκρούς στα σύνορα ξαναμανα μόκο,έτσι?

Μόνη έγνοια μπας και κακολογηθούν οι λιμενόμπατσοι.Οι μπάτσοι γενικώς.Αφού ανοίχτηκε νήμα εδώ μέσα απο τον ντεμοκρατ κιόλας,μέχρι τότε ήταν στο ντούκου το σκηνικό.Και γαμώ λέμε.

closer εσύ?  :uglystupid:
 

teengenerate

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Για τον άρχηγο της ΕΛΑΣ που είπε πέρι αβίωτου βίου πάντως είναι πολύ γνωστό.Ο μάστερ21 δεν το ξέρει,λεει.

Καλά,ίσως να ήταν σε κανά βαπόρι το παιδί,επειδή άφησε υπονοούμενα οτι ξέρει απο θάλασσα παραπάνω κλπ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Άλλο κόλπο αυτό.Να κάνουμε το κορόϊδο.

Βρες τα μόνος σου,εύκολο είναι.
Οπως εκανες εσυ το κοροιδο αποφευγωντας ολα αυτα που σου ειπα,και λεγοντας μου το τι ειπαν οι πολιτικες
μαιμουδες.Στα αρχιδια μου τι ειπαν αυτοι οι καριολες.Και δεν προκειται να ψαξω για αυτους γιατι τους θεωρω καθηκια.
Αυτο που σου λεω ειναι οτι εισαι λαθος στην συγκεκριμενη περιπτωση.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Για δειξε μου πηγες για αυτα που λες γιατι δεν τα εχω δει.

Τι πηγές να σας δείξει;

Είναι πλέον αποδεδειγμένο ότι οι κ.κ. Βαρβιτσιώτης και Πλεύρης Τζούνιορ, έχουν ανήκεστο...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Οπως εκανες εσυ το κοροιδο αποφευγωντας ολα αυτα που σου ειπα,και λεγοντας μου το τι ειπαν οι πολιτικες
μαιμουδες.Στα αρχιδια μου τι ειπαν αυτοι οι καριολες.Και δεν προκειται να ψαξω για αυτους γιατι τους θεωρω καθηκια.
Αυτο που σου λεω ειναι οτι εισαι λαθος στην συγκεκριμενη περιπτωση.

πες και οτι καποιοι καπηλευονται το γεγονος για σκοπιμοτητες πολιτικες και οτι το σαιτ δεν τα ανεχεται αυτα  :2funny: αν και απο το στομα του σεβαλιε ακουγεται πιο μπρουταλ
 

teengenerate

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
μου το τι ειπαν οι πολιτικες μαιμουδες
'Οντως σου το είπαν οι πολιτικές μαϊμούδες.Ο Μουρούτης συγκεκριμένα.
Εγώ απο αυτόν είδα πρώτα να λέγεται να μην κακολογήθει το ΛΣ και τα λοιπά.
 

teengenerate

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Και δεν έκανα εγώ το κορόϊδο,μάλλον εσείς εδώ μέσα το κάνατε,για κάνα 24ωρο περίπου.Και πάλι στα παπάρια σας δηλαδή,εκτός απο την τιμή των ενστόλων,που την έχετε κορώνα στο κεφάλι σας που λέμε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
'Οντως σου το είπαν οι πολιτικές μαϊμούδες.Ο Μουρούτης συγκεκριμένα.
Εγώ απο αυτόν είδα πρώτα να λέγεται να μην κακολογήθει το ΛΣ και τα λοιπά.
Εννωειται πως δεν πρεπει να κακολογηθουν ανθρωποι που εσωσαν ζωες,επειδη δεν τις εσωσαν ολες.
Κανεις μας δεν ειναι μπροστα,και δεν ξερει τι εγινε.Το μονο που ξερουμε ειναι οτι μπορουσαν να ειναι
αδιαφοροι,και ομως εσωσαν οσους εσωσαν.Μπορουσαν να τους αφησουν να πνιγουν αν οντως δεν ειχαν διαθεση
να βοηθησουν.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Ο σχεδιασμός του Αλέξη Τσίπρα να αιφνιδιάσει με την υποψηφιότητα του Λάκη Λαζόπουλου για τον δήμο της Αθήνας αναγκάζει τους Βενιζέλο-Σαμαρά να αναθεωρήσουν την στάση τους απέναντι στην Γιάννα Αγγελοπούλου!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom