Νέα

Εύσωμες με string

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dipap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
το οτι η ευγενια σκλαβωνει +1000
αλλα για το οτι ο μεσος αντρς εχει φαει πανω απο 10 χυλοπιτες φιλε μην εισαι και τοσο σιγουρος...!!
BiteMeIaMfresH δεν ειπε κανεις οτι οι χοντρες φταινε...??
απλα το θεμα ξεκινησε απο κει που ειπα εγω οτι ο ορος ευσωμη χρησιμοποιειται πιο πολλυ για λογους ευγενιας για να μην πεις την λεξη χοντρη
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
χωρια οτι εχω παρατηρησει μερικες ευσωμες τελοσπαντων να εχουνε κατι απαιτησεις και τον πηχη ψιλα...!!οπα ρε κοριτσι μου που πας...???εχω δει κοριτσακια σαν τα κρυα τα νερα να ειναι προσγειωμενα
θες κυρια μου τον πηχη ψιλα?
χασε κιλα
αν μερικες κοπελιτσες ειναι απο τα 20 χοντρες στα 40 μετα απο μια δυο εγκυμοσυνες πως θα πρεπει να ειναι???
η ομρφοτερη ηλικα της γυναικας ειναι περιπου απο τα 18-25
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αααα θα εκνευριστω χαχαχα
δλδ ρε παιδια μια κοπελα επειδη ειναι χονδρη δεν δικαιουται να ζηταει στοργη αγαπη.. προδερμ? :P μισο κοπλιμαν? τπτ? για πεταμα?
κ περιττον να πω οτι πολλοι ανδρες που ειναι χαλια εμφανισιακα εχουν αξιωσεις να εχουν διπλα τους μια γκομεναρα... αυτοι εχουν τετοιο δικαιωμα κ οι ασχημες γυναικες οχι...?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τα δικαιώματα των ανδρών (και συγκεκριμένα των εμφανίσιμων αξιόλογων ανδρών) έχουν καταπατηθεί προ πολλού για να μας απασχολούν τα προβλήματα της κάθε χοντρής.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αμα οι εμφανισιμοι αξιολογοι ανδρες αντιμετωπιζουν κατ αυτον τον τροπο τις γυναικες που δεν τους αρεσουν εμφανισιακα... θεωρω οτι δεν θα πρεπει να περιμενουν καλυτερη συμπεριφορα απο τις γυναικες εν γενει...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τι κοπλιμάν θέλεις δηλαδή; Να σου πούμε τι ωραίο κώλο έχεις;
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
 Το χοντρη ετσι ξεκαρφωτα ακουγεται πολύ ασχημα!
υπαρχουν και κοπελες υπερβαρες μεν αλλα περιποιημένες με νυχια ωραια με το αναλογο ντυσιμο που κρύβει και δεν βαζει κιλα και ισως να εχουν και πιο ικανοποιητικη σεξουαλική ζωη απο τις μουναρες.

 το ευσωμη δεν παει στην χονρτρη αλλα στην ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ. Υπαρχουν κοπελες που απο κατασκευησ ειναι ευσωμες δεν πα να χασουν 200 κιλα θα φαινονται ντουλάπες ασε που καποιες αδυνατίζουν και γίνονται χαλια γιατι χαλαρωνουν

 Για μένα δεν πρεπει να αποκλειεις καμια γυναικα. Ποσες φορες η εμφανισιμη φιλη σας, που δεν πηδατε, δεν σας γνωρισε το τριμπαζο. Γιατι να μην εχεις φίλη το τριμπαζο και να σου γνωρισει μια καλη γκόμενα????/
 

Επισκέπτης
Καποτε ο προεδρος Μαο (διορθωστε με αν κανω λαθος) ειχε πει οτι η γυναικα ειναι το μισο του ουρανου.
Εγω ως uiop να συμπληρωσω με σεμνοτητα και ταπεινοτητα οτι το αλλο μισο ειναι μια αλλη γυναικα.

Φιλε (intellectual) Todok με αναφερεις εκτος περιεχομενου (quoting me out of context), αναφερομουνα στο μισο του ουρανου, οχι σε οπαδους αθηναικων ομαδων.
Ακομα και σαν θαλασσιος λεων να ειναι, οσες ειναι, ολες οι γυναικες εκτιμουν ενα κοπλιμεντο και ας ξερουν οτι ειναι ψεμα, οπως επισης και οι αντρες εκτιμουν μια ματια ενα χαμογελο και ας ξερουν οτι δεν προκειται να πραγματοποιηθει.

Οσον αφορα τις χυλοπιτες και λοιπα ζυμαρικα, περιττο να υπενθυμισω οτι οπως και στα χρηματιστηρια ετσι και στην ελξη των δυο φυλων ισχυει:
προσφορα και ζητηση.
Αν εισαι π.χ. Αλεξης Γεωργουλης (απο εμφανιση) η κανενας λεφτας (η γνωστος η με επιρροη, ασχετα απο πως εισαι η ακομη αν βλεπεσαι) τοτε να
περιμενεις πολλες-πολλες προτασεις. Αν εισαι σαν εμας, τοτε...
Να συμπληρωσω εδω οτι το thread εχει τιτλο ευσωμες με string και οχι ψυχοφιλοσοφικες συζητησεις. Αν θελετε τετοια κουβεντα να ανοιξετε αλλο thread και εσεις οι εγγραματοι να πατε εκει να παραθεσετε τις αποψεις σας και να αφησετε εμας εδω να βλεπουμε kelly brook.
Αντε, παντειο το κανατε.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Τι κοπλιμάν θέλεις δηλαδή; Να σου πούμε τι ωραίο κώλο έχεις;

εγω προσωπικα δεν αρεσκομαι ν ακουω κοπλιμαν... ειμαι αλλο φρουτο
αλλα εδω μιλαμε γενικα για τις γυναικες κ οχι ειδικα για μενα :P
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πολλοί "γεωργούληδες" πιτωνόντουσαν άγρια πριν γίνουν "ζεν πρεμιέ".

Και ο μαο προφανώς αναφερόταν σε κινέζες και όχι ελληνίδες.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Οι χοντρές να κοιτάνε τους χοντρούς και όχι να περιμένουν κοπλιμέντα από τα αδύνατα αγοράκια που λιμπίζονται.
 

Επισκέπτης
"πιτωνόντουσαν" αγνωστη λεξη. Παπακαλιατης εστω?
 

Επισκέπτης
αααα θα εκνευριστω χαχαχα
δλδ ρε παιδια μια κοπελα επειδη ειναι χονδρη δεν δικαιουται να ζηταει στοργη αγαπη.. προδερμ? :P μισο κοπλιμαν? τπτ? για πεταμα?
κ περιττον να πω οτι πολλοι ανδρες που ειναι χαλια εμφανισιακα εχουν αξιωσεις να εχουν διπλα τους μια γκομεναρα... αυτοι εχουν τετοιο δικαιωμα κ οι ασχημες γυναικες οχι...?
Αυτοί που δεν βλέπονται και έχουν γκομενάρες έχουν μια ψωλή τυλιγμένη στα πετροδόλλαρα δεν είναι μεροκαματιάρηδες με αυτή λοιπόν τη λογική και όποια χοντρή, εμμηνοπυσιακιά, γκαβή, κουτσή θέλει στοργή ας τα στάξει....και συ ρε κοπέλλα μου άντε πάρε αέρα γιατί η αγαμία σέχει βαρέσει μάλοον στο κεφάλι. Αυτό είναι σάιτ για τη δικιά μας κάβλα και ψυχανάλυση κι όχι κουσκους της κάθε άπαρτης....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ε να σου πω τεφκτρε... αυτα να τα πεις κ στους υπολοιπους που συζητανε μαζι μου...
να σαι καλα κ να σε χαιρομαστε τοσο ευγενικο αγορι!

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
ε να σου πω τεφκτρε... αυτα να τα πεις κ στους υπολοιπους που συζητανε μαζι μου...
να σαι καλα κ να σε χαιρομαστε τοσο ευγενικο αγορι!
Αυτό από το Youtube που έχεις για υπογραφή δε βγάζει τίποτα! Ένα μωρό μόνο. Τί είναι?
Μήπως "Χωρίς το μωρό σου, δεν πας που-θε-να" ?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τεφκτρε........ βρε αι...

βγαζει ενα τραγουδι που μ αρεσει... :P το μωρο ειναι επιλογη αυτων που το ανεβασαν κ δεν με απασχολει :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom