Νέα

Ευρωεκλογές 2009

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
οκ και εις δεξιότερα... :headbang:
δεν σε πιανω,εχεις καποιο προβλημα με τις πολιτικες μου αποψεις?οπως δεν κρινω τις δικες σου ετσι δεν μ αρεσει να κρινουν τις δικες μου.δεν νομιζω πως τοσο καιρο εδω μεσα το εχω κανει θεμα κ ναι,στην τελικη ειμαι δεξιος οσο δεν παει.χεστηκα κ για νδ κ για πασοκ κ για τον καθε αριστερο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

kaligoul

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
17.108
Like
9
Πόντοι
166
Αποχιαριδες ενοθηται να κανουμε κομμα   αποχης. :2funny: :2funny: :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

ΔΗ.ΑΝΑ. τι μου θύμισες...
Αστεία αστεία το '89 είχαν μαζευτεί όλα τα ιερά τέρατα. Μητσοτάκης, Παπανδρέου, Φλωράκης, Κύρκος, Στεφανόπουλος.
Αυτές ήταν εποχές όχι τώρα με τα φλωράκια...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αμα η αποχη ειναι οντως στο 50+% τοτε εκλεχθηκε η μειοψηφια.....


Αρα με ΤΙ ΜΟΥΤΡΑ θα μας εκπροσωπησουν στην Ευρωπη ?

Πως θα μιλανε αφου θα προκειται περι μειοψηφιας ?

Θα τους παιρνουν στα σοβαρα οι ευρωπαιοι βουλευτες και ηγετες ?
 

kaligoul

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
17.108
Like
9
Πόντοι
166
Αμα η αποχη ειναι οντως στο 50+% τοτε εκλεχθηκε η μειοψηφια.....


Αρα με ΤΙ ΜΟΥΤΡΑ θα μας εκπροσωπησουν στην Ευρωπη ?

Πως θα μιλανε αφου θα προκειται περι μειοψηφιας ?

Θα τους παιρνουν στα σοβαρα οι ευρωπαιοι βουλευτες και ηγετες ?

Και ποτε μας πηραν σοβαρα. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Koukouloforos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
179
Like
31
Πόντοι
1
Αμα η αποχη ειναι οντως στο 50+% τοτε εκλεχθηκε η μειοψηφια.....


Αρα με ΤΙ ΜΟΥΤΡΑ θα μας εκπροσωπησουν στην Ευρωπη ?

Πως θα μιλανε αφου θα προκειται περι μειοψηφιας ?

Θα τους παιρνουν στα σοβαρα οι ευρωπαιοι βουλευτες και ηγετες ?

Αφου οι αλλοι Ευρωπαιοι εχουν μεγαλυτερα ποσοστα αποχης.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αμα η αποχη ειναι οντως στο 50+% τοτε εκλεχθηκε η μειοψηφια.....


Αρα με ΤΙ ΜΟΥΤΡΑ θα μας εκπροσωπησουν στην Ευρωπη ?

Πως θα μιλανε αφου θα προκειται περι μειοψηφιας ?

Θα τους παιρνουν στα σοβαρα οι ευρωπαιοι βουλευτες και ηγετες ?
:think:
απτα υψηλοτερα στην ευρωπη εχουμε τυπε μου
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δεν ξέρω αν προσέξατε ότι στα ψηφοδέλτια ήταν κι ένα κόμμα Ευρωπαϊκή Ελεύθερη Συμμαχία - Ουράνιο Τόξο
Δείτε και τη σελίδα του και βγάλτε τα συμπεράσματα σας..

 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
τυπε μου,νικητης το πασοκ με τους μισους ψηφοφορους της νδ να μην ψηφιζουν δεν νομιζω πως ειναι κ σπουδαιο πραγμα
δεν ειμαι πρασινοφρουρος ούτε γαλαζιοφρουρός(αν και είμαι παο και εθνική ελλάδος!!) αλλά ΑΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝ να ψηφίσουν!
Η ΝΔ θα γραφτεί στην ιστορία ως το ΚΟΜΜΑ που έκανε τους έλληνες υπέρμαχους της ΑΠΟΧΗΣ(γίναμε ευρωπαίοι!) και σε άλλες χώρες χρόνια τωρα υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ αποχή αλλά δεν κλαίγονται όπως οι νεοδημοκράτες
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Παντως εγω και σχεδον ολοι οι γνωστοι μου δεν ψηφισαμε, και δεν ξερετε τι ωραια νοιωθω!! :grin: :grin: :grin: :grin:
Τωρα μπορω να τους βριζω ελευθερα, αφου δεν τους ψηφισα, και οχι να μουτζωνω τον εαυτο μου που τους ψηφισα.
54 % αποχη να σφιγγουν οι κολοι. :dancing:
Και ΩΩΩΩ ΝΑΙΙΙΙ οι πιο πολλοι απεχοντες ειναι της ΝΔ.
σεμνοτατα και ταπεινοτατα :s&m_1:
ελπίζουν ότι οι ΝΔημοκράτες που απείχαν θα πάνε στις επόμενες  :2funny: :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ρε παιδια για να μην τρελλαθουμε και τελειως.....τα τελευταια χρονια στην Ελλαδα εχουν συμβει τα μυρια οσα, φωτιες, σκανδαλα, παπαδες, φοροι, διαπλοκες, επεισοδια, δολοφονιες, αλλοδαποι, ο μεγαλος χαμος!!!! Και μεσα σαυτο το κλιμα, που για την αντιπολιτευση που καλυτερο δεν μπορει να γινειμε καμια παναγια, και με αποχη 50% (που δεν το λεω εγω) το μεγαλυτερο μερος της οποιας ανηκει στη ΝΔ, ο Γιωργακης καταφερνει απλα να κρατησει το εκλογικο ποσοστο που ειχε στις εθνικες εκλογες αντε με μια ελαχιστη ανοδο......αυτο εσεις οι πασοκτζηδες το λετε επιτυχια?  Ρε ξεκαβαλιστε το καλαμι γιατι αυτος ειναι ο λογος που φυγατε απο την εξουσια με τις κλωτσιες, παψτε να θριαμβολογειτε! Δεν κερδισατε εσεις! Οι άλλοι έχασαν! Κοιταχτε να βρειτε κανα προεδρο της προκοπης γιατι ο Τσαντ(αυτο εινα το πραγματικο του ονομα) δεν κανει ουτε για να πουλαει σουβλακια! Αχρηστος ειναι! Πεταξτε τον εξω τον βουτυρομπεμπε μπας και δειτε καμια ασπρη μερα!
Φιλικα

ΥΓ. Οσο και να στεναχωρει καποιους, οι νικητες σαυτες τις εκλογες ητανε ο Καρατζαφερης και το ΚΚΕ!!!! ΟΙ οικολογοι οπως ηταν αναμενομενο ητανε μια μεγαλη φουσκα με σκατα που εσκασε και απλα καποια προλαβαν και κολλησαν στον τοιχο(ειμαι παραστατικος δεν μπορειτε να πειτε!!)
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Αμα η αποχη ειναι οντως στο 50+% τοτε εκλεχθηκε η μειοψηφια.....


Αρα με ΤΙ ΜΟΥΤΡΑ θα μας εκπροσωπησουν στην Ευρωπη ?

Πως θα μιλανε αφου θα προκειται περι μειοψηφιας ?

Θα τους παιρνουν στα σοβαρα οι ευρωπαιοι βουλευτες και ηγετες ?
ρε πάτε καλά ορισμένοι?
τόσα ξέρουμε τόσα λέμε?
γιατί οι ευρωπαίοι  με τι πλειοψηφία πάνε?? Ξέρεις πόση αποχή έχουν στις άλλες ευρωπαικές χώρες??? Εδωωωώ και χρόνια. Γι' αυτό και έχουμε πρόβλημα 2κομματισμού και βλακείας που βγάζουμε τους ίδιους και τους ίδιους....γιατί είμαστε άσχετοι με τα πολιτικοκοινωνικά θέματα!!!αφήστε που να σας θυμίσω ότι μέχρι πρότεινως η ψήφος ήταν υποχρεωτική στην Ελλάδα!!!
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
Από αυτό το βίντεο μόνο η μουσική αξίζει.Βάφτισε σκάνδαλο το "ηλιέλαιο-δηλητήριο",προδοσία τη σύλληψη του Οτσαλάν,σκάνδαλο το ξύλο που έφαγαν οι "φοιτητές",σκάνδαλο και το φιάσκο στην Νιόβης...κι ένα σωρό αηδίες ακόμα.Έλεος πια....
Γιατί λίγα μας έχουν κάνει οι μεν και δεν??? Σκεφτείτε πόσο μαζόχες είμαστε όταν εμείς μοχθούμε για το καθετί και αυτοί κερδίζουν κοροϊδεύοντάς μας! Ξυπναααάτε ρε
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Από αυτό το βίντεο μόνο η μουσική αξίζει.Βάφτισε σκάνδαλο το "ηλιέλαιο-δηλητήριο",προδοσία τη σύλληψη του Οτσαλάν,σκάνδαλο το ξύλο που έφαγαν οι "φοιτητές",σκάνδαλο και το φιάσκο στην Νιόβης...κι ένα σωρό αηδίες ακόμα.Έλεος πια....
Ρε συ imagina, απ' όλο το βιντεο σε πείραξε το ότι βάφτισε σκάνδαλα μερικά "απλά" γεγονότα κατά τη γνώμη σου;
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Η ΝΔ θα γραφτεί στην ιστορία ως το ΚΟΜΜΑ που έκανε τους έλληνες υπέρμαχους της ΑΠΟΧΗΣ(γίναμε ευρωπαίοι!) και σε άλλες χώρες χρόνια τωρα υπάρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ αποχή αλλά δεν κλαίγονται όπως οι νεοδημοκράτες

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
ΥΓ. Οσο και να στεναχωρει καποιους, οι νικητες σαυτες τις εκλογες ητανε ο Καρατζαφερης και το ΚΚΕ!!!! ΟΙ οικολογοι οπως ηταν αναμενομενο ητανε μια μεγαλη φουσκα με σκατα που εσκασε και απλα καποια προλαβαν και κολλησαν στον τοιχο(ειμαι παραστατικος δεν μπορειτε α πειτε!!)
[/quote]σωστός! ωραία τα λες...ο γιωργάκης και ο κωστάκης τα νινάκια μας!  :2funny: :2funny: ΑΧΡΗΣΤΟΙ!!! κληρονομοκρατία!Εφυγε η βασιλεία και η χούντα και τώρα έχουμε αυτούς...
όσο τρελλλό και αν ακουστεί θα προτιμούσα ΠΑΣΟΚ με Ευαγ. Βενιζέλο, ΚΚΕ με Λ. Κανέλλη, ΣΥΡΙΖΑ με Α. Τσίπρα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom